Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

رد کردن لینک ها

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در استرالیا

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در استرالیا

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در استرالیا یکی دیگر از روش های اخذ اقامت استرالیا می باشد که فرد متقاضی باید شرایطی را در نظر داشته باشید و ملک خریداری شده تاثیر بسزایی در پذیرش اقامت وی خواهد داشت.

چنانچه قصد اخذ اقامت استرالیا را  دارید اخذ اقامت از طریق خرید ملک یکی از بهترین راه ها خواهد بود اما باید میزان سرمایه لازم جهت خرید ملک را نیز در نظر داشته باشید.

خرید ملک در هر یک از ایالت های استرالیا ملزم به رعایت قوانینی می باشد و در شهر هایی مانند سیدنی و ملبورن امکان خرید به سادگی امکان پذیر خواهد بود و میزان هزینه ها در هر یک از شهر های استرالیا با یکدیگر متفاوت خواهد بود.

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در استرالیا

سرمایه گذاری در استرالیا و خرید ملک در استرالیا را نمی توان راحت در نظر گرفت این راحت بودن به دلیل قوانین نخواهد بود اما میزان هزینه بسیاری طلب خواهد کرد و در ابتدا باید میزان هزینه را در نظر داشته باشید.

کشور استرالیا یکی از کشور های گران جهان می باشد و طبیعتاً میزان هزینه خرید ملک نیز در آن بالا خواهد بود پس ابتدا باید هزینه ها را در نظر داشته باشید. قبل از خرید همچنین باید مواردی را در نظر داشته باشید که پس از خرید ملک مقدار پول کافی جهت امرار معاش خود داشته باشید چرا که امرار معاش در این کشور نیز هزینه های بخصوصی خواهد داشت.

کشور استرالیا بهترین شرایط جغرافیایی را داشته و به همین منظور مورد توجه بسیاری قرار گرفته است و این امر یکی از دلایل بالا بودن قیمت ملک در این کشور می باشد همچنین توریستی بودن یکی از دیگر دلایل بالا بودن قیمت ملک است.

پیشنهاد مطالعه »
ویزای 189 استرالیا

کشور استرالیا به دلیل پیشرفت روز افزون بهترین مکان برای سرمایه گذاری می باشد و به همین دلیل افراد بسیاری از سراسر جهان اقدام به سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در این کشور می نمایند. خرید ملک در شهر ملبورن و سیدنی رونق بیشتری نسبت به دیگر شهر های استرالیا دارد اما باید قوانین خاصی را رعایت نمایید.

 

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در استرالیا

قوانین سرمایه گذاری

افرادی که تبعه این کشور هستند و یا اقامت دائم استرالیا را دارند راحت تر امکان خرید ملک برای آنها امکان پذیر خواهد بود اما در صورت نداشتن شرایط اقامت استرالیا باید نامه ای از سوی هیئت مدیره سرمایه گذاری خارجی در دست داشته باشید و بدون داشتن این نامه اجازه خرید برایتان داده نخواهد شد.

نامه هیئت مدیره به نام فریب شناخته می شود مدت بررسی درخواست شما در حدود 40 روز زمان بر خواهد بود و پس از تایید نامه ای از این سازمان دریافت خواهید کرد. البته لازم به ذکر است که چنانچه قصد خرید و فروش ملک را داشته باشید باید انجام این امور را به یک وکیل بسپارید.

چرا که در صورت فروش ملک نیز باید از هیئت مدیره سرمایه گذاری خارجی نامه داشته باشید. اما چنانچه قصد اقامت استرالیا را داشته باشید و یکی از ویزا های اقامتی را دریافت کرده باشید امکان دریافت وام مسکن نیز برایتان وجود خواهد داشت که کمک بسزایی برای خرید خواهد کرد.

انواع ویزای استرالیا

پیشنهاد مطالعه »
پناهندگی در استرالیا

داشتن شرایط زیر جهت تایید فریب لازم است

فریب یکی از مهم ترین عوامل جهت خرید ملک می باشد که در صورتی که  مسئولین پی ببرند که فرد جهت یکی از موارد زیر اقدام به خرید ملک در استرالیا می نماید درخواست وی رد خواهد شد

–        ملک را به قصد اجاره آن خریداری نماید

–        ملک را به منظور بهره برداری از ارزش افزوده آن خریداری نماید

همچنین در صورت داشتن شرایط زیر فریب صادر خواهد شد:

–        در صورتی که فرد متقاضی ویزای اقامت موقت در استرالیا را دارد و حداقل 12 ماه اعتبار داشته باشد همچنین شخص قصد اسکان در آن ملک را داشته و قصد فروش آن را نداشته باشد.

اما تمامی کسانی که قصد مهاجرت به استرالیا  را دارند امکان خرید ملک را نخواهند داشت و کسانی که این امکان برایشان وجود خواهد داشت عبارت اند از: دانشجویانی بالای 18 سالی که بیشتر از یکی سال در یکی از دانشگاه های معتبر استرالیا تحصیل کرده و نیاز به مسکن دارد البته باید به این امر نیز توجه داشت که یک سقف برای خرید مسکن برای دانشجویان تعیین شده است که نمی توانند خانه یا ملکی گران قیمت تر از 300 هزار دلار استرالیا خریداری نمایند.

اشخاص دیگری مانند بازنشستگان دارای اقامت دائم استرالیا و کسانی که به دلیل تخصص در کار وارد این کشور شده اند و به مسکن نیاز دارند می توانند اقدام به خرید ملک نمایند اما باید در نظر داشت که باید پس از اتمام مدت اقامت و یا مهاجرت فرد به کشور دیگر این ملک باید فروخته شود.

–        مدیران شرکت های خارجی نیز می توانند برای متخصصین خود ملک تهیه نمایند که این افراد باید بیش از 12 ماه در استرالیا اقامت داشته باشند اما امکان خرید ملک برای شرکت ها محدود خواهد بود و معمولا بیش از دو ملک اجازه خرید نخواهند داشت و پس از اتمام کار باید ملک فروخته شود.

پیشنهاد مطالعه »
موسسه مهاجرت به استرالیا

اطلاعات کلی درباره سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در استرالیا

مالیات عضو جدا نشدنی در خرید ملک می باشد و این کشور  نیز از این قاعده مستثنی نیست و باید 5 درصد از کل مبلغ خانه برای مالیات پرداخت شود.

هزینه در نقاط مختلف استرالیا با یکدیگر متفاوت خواهد بود و می توانید قبل از خرید تمامی مشخصات را در نظر داشته باشید.

فرد متقاضی باید حداقل 600 هزار دلار استرالیا برای ملک های داخل شهر و متوسط در نظر داشته باشد و عامل تاثیر گذار بر قیمت خانه ها بازی های المپیک می باشد که پس از اتمام این بازی ها قیمت خانه و ملک بیش از 50 درصد افزایش یافت البته لازم به ذکر است این افزایش قیمت به تمامی ایالت های استرالیا به این اندازه اثر نگذاشته اما تاثیر آن بر تمامی املاک استرالیا مشاهده می شود.

 

مقالات مرتبط درباره کار در استرالیا:

 

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای را به شما عزیزان بیان می کنند.

 

منابع:سفارت استرالیا

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
تماس جهت تعیین وقت مشاوره