مشاوره تلفنی

شماره تماس
021-22051353

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

خرید ویلا در ترکیه

خلاصه مقاله : خرید ویلا در ترکیه یک روند نسبتاً ساده است اما به دلیل بررسی های نظامی مدتی طول می کشد. اکثر مردم از اینکه چقدر روش خرید در ترکیه ساده است ، تعجب می کنند. پس از توافق همه چیز ، معامله املاک بین دو کشور ترکیه می تواند بعد از ظهر به پایان برسد. به دلیل نیاز به مجوز رسمی از مقامات نظامی ، خریدار خارجی کمی بیشتر طول می کشد.
خرید ویلا در ترکیه

خرید ویلا در ترکیه

فهرست مقاله
خرید ویلا در ترکیه
خرید ویلا در ترکیه

خرید ویلا در ترکیه یک روند نسبتاً ساده است اما به دلیل بررسی های نظامی مدتی طول می کشد. اکثر مردم از اینکه چقدر روش خرید در ترکیه ساده است ، تعجب می کنند. پس از توافق همه چیز ، معامله املاک بین دو کشور ترکیه می تواند بعد از ظهر به پایان برسد. به دلیل نیاز به مجوز رسمی از مقامات نظامی ، خریدار خارجی کمی بیشتر طول می کشد.

 

چرا سرمایه گذاری املاک در ترکیه

 

ترکیه که رسماً با عنوان جمهوری ترکیه شناخته می شود ، کشوری بین قاره ای است که بین آسیا و اروپا واقع شده است. این شهر پایتخت خود را در آنکارا دارد و بزرگترین شهر استانبول است. با جمعیت تقریبی 76 میلیون نفر در سال 2012 ، متشکل از جمعیت کاملاً جوان و رو به رشد ، آن را به یک کشور ایده آل برای سرمایه گذاران که می خواهند در صنعت با توسعه سریع املاک کشور شخم بزنند ، تبدیل می کنند.

آیا خرید ویلا در کشور ترکیه سرمایه گذاری پر سودی خواهد بود؟

 

سرمایه گذاری املاک در ترکیه

در طول دهه گذشته ، تعداد بیشتری از خارجی ها برای خرید ویلا در ترکیه گله کرده اند زیرا این کشور یکی از جذاب ترین بازارهای جهان است. قیمت های مناسب برای هر متر مربع بسیاری از خریداران خارجی را که به دلیل قیمت بالای هر متر مربع قادر به گرفتن پای خود در نردبان در سایر کشورها نیستند جذب می کند.

اگر قصد دارید املاک را در طولانی مدت نگه دارید ، تقدیر سرمایه ایده آل است. با این حال ، اگر شما بفروشید ، خریداران در ترکیه شامل ترک ها و بسیاری از ملیت های دیگر از سراسر جهان هستند ، بنابراین شما یک بازار جهانی برای تبلیغ دارید.

یکی دیگر از عواملی که بر فروش در دو سال گذشته تأثیر می گذارد ، بهبود شهروندی ترکیه توسط طرح سرمایه گذاری است که میزان ورود سرمایه گذاری بسیار پایین تر از سایر کشورها است و روند سریعتر و آسان تر دستیابی به حقوق کامل برای زندگی و کار در این کشور را آسان می کند.

 ویلاهای ترکیه پتانسیل اجاره فوق العاده ای دارند. ویلاهای کالکان از محبوب ترین و پردرآمد ترین سواحل ترکیه است و پس از آن ، ویلاهای فتحیه و ویلاهای بدروم قرار دارند. ویلاهای ترکیه می توانند هر سال تا 10٪ درآمد اجاره را از صاحب خالص کنند. یکی دیگر از عوارض جانبی استقبال از داشتن ویلا در ترکیه این است که قیمت ملک در حال افزایش است – هر ساله حدود 10٪.

 

بهترین اماکن برای خرید ویلا در کشور ترکیه

 

 

هزاران ویلا در ترکیه برای فروش وجود دارد ، بنابراین تصمیم گیری برای خرید خانه در مورد تطبیق خانه ایده آل شما با سبک زندگی شماست. هر منطقه چیزی بی نظیر ارائه می دهد ، خواه هزینه کم هزینه زندگی باشد ، طیف گسترده ای از کارهایی که باید انجام شود ، احساس سنتی است یا برای اکثر خریداران ، یک مکان کنار ساحل. بازار کالکان حول خانه های مجلل با استخرهای خصوصی ، باغ های محوطه سازی ، تراسهای عظیم و زندگی مدرن می چرخد و خود تفریحی با این ویترین بازار جذاب متناسب است.

 

خریداران بودجه باید به منطقه فتحیه نگاه کنند. قیمت هر متر مربع خانه در اوزوملو بسیار باورنکردنی است ، اما در استراحتگاه هایی مانند Hisaronu ، ساحل Calis و Ovacik ، هنوز هم می توانید یک خانه زیبا با قیمت پایین و زیبا در نزدیکی ساحل و امکانات اصلی مانند بارها ، رستوران ها و مغازه ها خریداری کنید.

 

ویلا در بدروم قیمت بالاتری را سفارش می دهد ، اما مالکان در حال شیوه زندگی منحصر به فرد هستند که اغلب از افراد مشهور و حق امتیاز بین المللی استقبال می کنند. مکانهای محبوب برای خرید ویلا در بدروم شامل تفرجگاه ساحلی Gumusluk؛ یک شهر کوچک که اغلب به نظر می رسد جدا از زندگی مدرن است و برای بسیاری از ترک ها و بیگانگان مکان ایده آل برای بازنشستگی است.

 

در حالی که یالیکاواک در قسمت غربی شبه جزیره بدروم یک بازیگر کلیدی در صحنه بین المللی قایقرانی مگا-قایق بادبانی است ، از این رو ، برخی از خانه های فروشی مجلل های لوکس ، میلیون پوندی هستند که توسط معماران مشهور جهان طراحی شده اند. اگر مطمئن نیستید از کجا بخرید ، با ما تماس بگیرید و با یک عامل باتجربه صحبت کنید که می تواند در مورد سبد هر منطقه مشاوره بیشتری کسب کند.

امروز در مقایسه با محدودیت ها و پیچیدگی های اتخاذ شده در سیاست های اتحادیه اروپا در روزهای امروزی ، داشتن گردشگران خارجی برای داشتن یک ملک در سرزمین ترکیه و انتقال مالکیت املاک از مالک قبلی به مالک جدید بسیار آسان است. انجام ثبت نام املاک و مستغلات به خریدار خارجی در ترکیه یک رویه رسمی و ساده در اداره زمین و کاداستر (Tapu ve Kadastro Dairesi) در شهری است که شما خریداری می کنید.

 

 

قانون مالکیت خارجی املاک و مستغلات در ترکیه

 

خرید ویلا در ترکیه

 

در سپتامبر 2012 به دلیل بحران اقتصادی که بسیاری از شرکتهای پیشرو ساختمانی ترکیه متحمل شده اند. کشور ترکیه برای کاهش و خارج شدن از این بحران تلاش کرد و سپس تصمیم اصلاح مواد قانونی خود توسط پارلمان ترکیه را صادر کرد ، تصویب حق مالکیت املاک را برای همه شهروندان جهان فراهم می کند تا اصل این قانون را باطل کند. تلافی به استثنای دارندگان گذرنامه ها: ارمنستان ، کوبا ، کره شمالی و نیجریه.

اکنون ، خارجی ها از داشتن یک روز املاک و مستغلات در تمام مناطق جمهوری ترکیه به استثنای مکان های نزدیک به همه محله های پادگان های ارتش ترکیه ، سایت های استراتژیک و امنیتی مانند فرودگاه ها و بندرگاه ها ، نیروگاه های نیروگاهی یا سایر مناطق فرهنگی لذت می برند. و مراکز مذهبی کشور ترکیه. و حق یک خارجی نیز بیش از یک ملک در ترکیه و در مساحت حداکثر 30 هکتار را در اختیار دارد.

 

این اموال را به نمایندگی از مدت ثبت نام خریدار خارجی بین 45 تا 60 روز طول می کشد و این به دلیل تحقیقات انجام شده توسط وزارت دفاع وزارت دفاع ترکیه در پایتخت ، آنکارا بلافاصله پس از درخواست مالکیت در انتقال املاک به تأثیر این تحقیق اطمینان از عدم قرار گرفتن این ملک در مناطق ممنوعه در مالکیت خارجی یا مناطقی است که می تواند تهدیدی برای امنیت ملی ترکیه باشد.

 

 

مراحل خرید ویلا در کشور ترکیه

 

 

1.جستجوی املاک

 

در ابتدا از طریق الزامات شما صحبت خواهیم کرد و بر این اساس ، تعدادی از خواصی را که احساس می کنیم با توجه به نیازهای شما مطابقت دارند جمع آوری می کنیم و یک منظره را ترتیب می دهیم. ما می خواهیم این بخش از روند لذت بخش ، آموزنده و در نهایت رضایت بخش باشد.

 

2 . سپرده / رزرو

 

پس از یافتن یک ملک مناسب ، برای تأمین امنیت نیاز به سپردن خود دارید. این هزینه معمولاً 10-20٪ از قیمت خرید است اما رقم دقیق به طور جداگانه با صاحب خانه یا سازنده در زمان خرید تأیید می شود. با پرداخت سپرده ، رسید دریافت می شود و این مبلغ در قرارداد فروش نوشته می شود.

 

3.قرارداد فروش

 

در این مرحله یک قرارداد فروش بین خود و فروشنده منعقد می شود. این شامل اطلاعاتی از قبیل سپرده پرداخت شده ، قیمت فروش توافق شده ، تاریخ انتقال و لیست snag در صورت وجود خواهد بود. ما از شما دو عکس اندازه گذرنامه از شخصی را خواهیم خواست که نام او در کارهای ملک باشد به علاوه یک عکس کامل از گذرنامه شما.

 

4.قراردادهای اجاره در ترکیه

 

قراردادهای اجاره ای لازم نیست که به یک شکل خاص رعایت شده و یا هر نوع الزامات مشخصی را برآورده سازند و ممکن است به سادگی توافق کلامی بین موجر و مستاجر باشد. با این وجود ، یک قرارداد اجاره نامه کتبی توصیه می شود که حداقل مدت اجاره ، اجاره و سپرده ها را مستند کند.

مدت مشخصی برای قرارداد بلند مدت اجاره وجود ندارد و مدت ممکن است توسط مستاجر و صاحبخانه تصمیم بگیرد. با این حال ، قراردادهای اجاره بلند مدت معمولاً برای یک دوره یک ساله امضا می شوند. این امر به طور خودکار تمدید می شود اگر نه صاحبخانه و نه مستاجر اعلام نکند.

مستاجر ممکن است با اخطار 15 روز قبل از پایان مدت اجاره نامه اجاره نامه را فسخ کند. معمولاً برای هر سال طولانی ترم افزایش اجاره وجود دارد. این نرخ باید هنگام تهیه قرارداد تعیین شود.پیشنهاد می کنیم که درباره شرایط اخذ اقامت ترکیه با خرید ملک مطالعه بفرمایید. 

 

سبک های معماری ویلا های فروشی در ترکیه

مطبوع ، پر از ویلاهای سبک و مدرن در ترکیه ، به لطف ویژگی های ساختاری عالی و ویژگی های مدیترانه ای ، رهبران صنعت اروپا هستند. معماران نیاز به حداکثر نور خورشید را درک کرده اند و بیشتر خانه ها دارای بالکن ، تراس کنار استخر و گاهی اوقات حتی یک تراس پشت بام نیز هستند.

 

با این وجود متوقف نمی شود. در طول یک دهه گذشته ، معماران ترکیه در رده های مختلف صعود کرده اند تا به برخی از با استعدادترین جهان تبدیل شوند. طراحی خانه های متناسب با مناظر ، سبک های آنها در جاهایی مانند کالکان دیده می شود که بیشتر خانه های لوکس با دریای مدیترانه روبرو هستند و از پنجره های سقفی تا کف استفاده می کنند تا از این نمای خارق العاده نهایت استفاده را ببرند.

برخی از خانه های فروشی در بدروم به سبک معماری کلبه ای سنگی طراحی شده اند که منطقه به آن مشهور است ، از این رو احساس دلتنگی را تحریک می کند در حالی که هنوز هم تمام مزایای زندگی مدرن در خانه را به صاحبان آن می دهد.

در همین حال ، به سمت اوزوملو بروید که قیمت خانه ها در آن پایین است ، و مطابق با موضوع کوه ، خانه ها دارای باغ های گسترده ای هستند که برای استراحت یا قرار دادن انگشتان سبز شما ایده آل است. خواه ویلای خود را طراحی کنید یا خارج از برنامه ، ساختمان جدید یا فروش مجدد آن بخرید ، خانه مورد نظر خود را پیدا خواهید کرد.

 

چرا خرید ویلا در آنتالیا تا این حد طرفدار دارد؟

وقتی صحبت از مکانهای آفتابی مانند آنتالیا می شود ، مسئله دسترسی بسیار مهم است ، زیرا دارای کافه ها و رستوران های بسیار خوبی در کنار ساحل است که فرصتی عالی برای لذت بردن از تعطیلات شما در اینجا می باشد.

خواص آنتالیا در میان خریداران جوان در املاک بین المللی بسیار محبوب است. در حالی که برای خانواده عالی است ، اما به دلیل داشتن یک زندگی شبانه عالی ، با نوعی کلوپ های مدرن موسیقی محبوب ، نوعی مکان برای جوانان محسوب می شود.

آنتالیا با اشاره به همه این عوامل ، مقصدی برای همه است و مورد علاقه خریداران خارجی است ، به ویژه به دلیل در دسترس بودن پروژه های ارزان قیمت در اقامتگاه های بسیار مجهز در دریا.

املاک و مستغلات آنتالیا همیشه در بین خریداران ملک در خارج از کشور که به دنبال خرید ملک در این مکان آفتابی هستند؛ بسیار محبوب بوده است.

پایتخت گردشگری آنتالیا بخش عمده سواحل مدیترانه ترکیه را شامل می شود ، که اکثریت به عنوان یکی از محبوب ترین مکان های تعطیل ترکیه در نظر گرفته می شود.

 

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید
اشتراک گذاری در telegram
ارسال مقاله در تلگرام
اشتراک گذاری در twitter
توییت مقاله در توییتر
اشتراک گذاری در whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله
مشترک شوید
مطلع شدن از طریق
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات