مشاوره تلفنی

تماس از Whatsapp
+905340102540

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9 تا 18 پنجشنبه 9 تا 14

خرید ملک و شرایط زندگی در مسکو

خرید ملک در مسکو

خرید ملک و شرایط زندگی در مسکو

فهرست مقاله
خرید ملک در مسکو
خرید ملک در مسکو

خرید ملک در روسیه:در این مقاله می خواهم شما را با شرایط خرید ملک در مسکو و شرایط زندگی در این شهر آشنا کنم تا با اطلاعات بیشتری اقدام به خرید ملک کنید پس در ادامه با ما همراه باشید.

وضعیت اجاره خانه در روسیه

اجاره های ماهانه منزل در مسکو روسیه بدین شرح است : میانگین هزینه خرید آپارتمان یک خوابه در خارج از مرکز شهر حدود ۴۷۰٫۶۸ دلار برای هر مترمربع است و به طور کلی بین ۲۵۰٫۷۱ دلار و ۹۰۳٫۴۶ دلار برای هر مترمربع خواهد بود .

میانگین هزینه یک آپارتمان سه اتاق خوابه در مرکز شهر ۱،۱۱۱٫۸۴ دلار است و به طور کلی ما بین ۶۶۸٫۳۹ دلار برای هر مترمربع و ۲،۳۶۴٫۷۳ دلار برای هر مترمربع می باشد .

همانطور که برای یک آپارتمان سه خوابه در خارج از مرکز شهر، هزینه ای میانگین ۸۰۷٫۵۴ دلار برای هر مترمربع در نظر گرفته شده است و به طور کلی مابین ۴۹۰٫۸۳ تا ۱ ۴۲۳٫۳۷ دلار برای هر مترمربع خواهد بود .

و قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در مرکز شهر مبلغ ۲،۷۶۱٫۵۹ دلار می باشد و به طور کلی بین ۱۴۴۶٫۷۶ دلار و ۷،۸۸۲٫۴۲ دلار است . قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در خارج از مرکز ۱،۹۶۵٫۰۵ دلاراست.

به طور کلی بین ۱۱۱۱٫۰۱ دلار و ۴،۵۰۷٫۱۵ دلار است.اگر ملک برای کمتر از سه سال پس از خرید خانه در روسیه واگذار شود،ساکنین آن باید مالیات بر درآمد سرمایه حدود ۳۰ درصد از کل مبلغ فروش را پرداخت کنند.

 

قیمت خرید ملک در مسکو:

خرید ملک در مسکو

· اجاره آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر ۳۳٫۸۱۲٫۴۸۲ریال
· اجاره آپارتمان یک خوابه خارج از مرکز شهر ۹٫۶۳۵٫۴۳۸ریال
· اجاره آپارتمان سه خوابه د مرکز شهر ۶۸٫۹۱۳٫۵۰۴ریال
· اجاره آپارتمان سه خوابه خارج از مرکز شهر ۳۴٫۷۱۸٫۸۲۳ریال
· قیمت هر فوت مربع برای برای خرید یک آپارتمان در مرکز شهر ۱۷٫۳۸۷٫۶۲۶ریال
· قیمت هر فوت مربع برای برای خرید یک آپارتمان در خارج از مرکز شهر ۷٫۸۷۰٫۸۹۲ریال

خرید ملک در مسکو روسیه:

اگر بر اساس بررسی های قیمت خانه برای زندگی در روسیه ،‌ قصد خرید ملک را دارید می توانید از بانک های روسیه وام بگیرید.
از شرایط دریافت این وام اثبات ثبات مالی شخص است . مثل دارا بودن درآمد و اشتغال محلی در روسیه . علاوه بر قیمت خرید ملک ، خریدار هزینه های دیگری مانند:

هزینه های عامل املاک و مستغلات به همراه هزینه ثبت نام عنوان یک هزار (۱۰۰۰) ریال در مورد یک فرد و یا پانزده هزار (۱۵۰۰۰) RUB در مورد یک نهاد قانونی را نیز باید پرداخت کنید .

مقاله پیشنهادی:

خرید ملک در بلاروس

هزینه زندگی و تحصیل در روسیه چقدر است؟

امکانات و شرایط زندگی در مسکو و خرید ملک در مسکو:

 

خرید ملک در مسکو

مسکو شهری زیبا و عجیبی است.در این شهر افراد با سلایق و علایق مختلف در کنار یکدیگر زندگی می­ کنند.این شهر خانه نویسندگان معروف تاریخ را در خود دارد.

و افرادی که علاقمند به هنر و موسیقی هستند می ­توانند به گالری های این شهر مراجعه نمایند. همچنین سالن هایی برای برگزاری کنسرت و موسیقی وجود دارد که هر شب برنامه های متنوعی به افراد ارائه داده می­ شود.

همچنین اگر علاقمند به ورزش هستید می­ توانید به سالن های ورزشی این شهر مراجعه و به فعالیت بپرداید.مردم کشور روسیه تجربه جنگ های داخلی و جنگ های جهانی اول و دوم را داشته اند.

و تقریباً می­ توان گفت همواره با طرز فکری همچون جلوگیری از هجوم مهاجمان به کشور پیش رفته اند.از این رو کمتر به شوخ طبعی و طنز علاقمندند، اما با تمامی این توصیفات مردمی خونگرم و صمیمی هستند.

 

خرید ملک در مسکو و هزینه های زندگی در مسکو:

شرایط زندگی در مسکو بگونه ای است که هزینه های زندگی در این کشور در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی مناسب تر است.و می­توان گفت هزینه های زندگی در این کشور تقریباً 27 % گرانتر از کشور ایران است.

هزینه های زندگی در حومه های شهر مسکو به نسبت ارزانتر از هزینه های زندگی در مرکز شهر مسکو است. هزینه های پوشاک نیز بسته به فروشگاهی که فرد خرید می­ نماید متغیر است.

میزان حقوق و دستمزد دریافتی افراد در این کشور با توجه به مشاغل آنان متفاوت است. اما حداقل میزان دستمزد برای کارمندان اداری 250 دلار در ماه گزارش شده است.

اگر به دو یا سه زبان مهارت دارید می ­توانید در شرکت هایی در این شهر استخدام شوید حقوق هایی بالاتر از 1000$ دریافت نمایید.
همچنین دولت روسیه به افرادی که دارای مشاغل مدیریتی و تخصص های ویژه ای هستند، دستمزدهای بسیار بالاتری را پرداخت می­ نماید.

مقاله پیشنهادی:موسسات کاریابی در روسیه

 

  هزینه های زندگی در مسکو:

به طور کلی هزینه زندگی در شهر مسکو و کشور روسیه به صورت زیر می باشد:

 

خرید ملک در مسکو

هزینه های خوراک:

هزینه وعده غذایی
$8 یک وعده غذایی در رستوران ساده
$30 یک وعده غذایی دو نفره در رستوران نرمال
$4.5 یک وعده غذایی در مک دونالد

 

هزینه های حمل و نقل:

هزینه مورد
40 سنت بلیط مترو
$2 تاکسی
25 سنت تاکسی تا یک کیلومتر
$5 تاکسی تا یک ساعت انتظار

 

هزینه های پوشاک:

هزینه مورد
$67 شلوار جین (یک عدد)
$38 یک دست لباس ورزشی
$70 یک جفت کفش نایک
$85 یک جفت کفش چرم مردانه

Share on telegram
ارسال مقاله در تلگرام
Share on twitter
توییت مقاله در توییتر
Share on whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
Share on email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله

در پرسش و پاسخ مرتبط با این مقاله شرکت کنید تا سوالات شما توسط کارشناسان آوات پاسخ داده شوند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *