مشاوره تلفنی

شماره تماس
021-22051353

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

شرایط خرید ملک در کوشی آداسی

خلاصه مقاله : کوش آداسی به عنوان یکی از توریستی ترین شهرهای ترکیه با جاذبه های بی پایان تاریخی و طبیعی فرصت های شغلی بی نظیری را برای سرمایه گذاری خارجی فراهم آورده است. شما می توانید از طریق خرید یا اجاره ملک درکوش آداسی هم اقامت ترکیه را دریافت نمایید و هم از فرصت های شغلی موجود بهره مند شویدبرای دانستن این شرایط ادامه این مقاله را دنبال کنید.
خرید ملک در کوشی آداسی

شرایط خرید ملک در کوشی آداسی

فهرست مقاله
خرید ملک در کوشی آداسی
خرید ملک در کوشی آداسی

کوش آداسی به عنوان یکی از توریستی ترین شهرهای ترکیه با جاذبه های بی پایان تاریخی و طبیعی فرصت های شغلی بی نظیری را برای سرمایه گذاری خارجی فراهم آورده است.

شما می توانید از طریق خرید یا اجاره ملک درکوش آداسی هم اقامت ترکیه را دریافت نمایید و هم از فرصت های شغلی موجود بهره مند شویدبرای دانستن این شرایط ادامه این مقاله را دنبال کنید.

 

 

خرید ملک در کوشی آداسی

خرید ملک در ازمیر

کوش‌آداسی که به معنای جزیره‌ی پرنده است، در ۷۱ کیلومتری شهرستان مرکزی استان آیدین ترکیه و در نوار ساحلی منطقه‌ی اژه واقع شده‌ است. بر اساس سرشماری سالانه حدود، ۵۸٬۶۵۰ نفر و بر اساس برآوردهای جدید حدود ۶۲٬۶۳۷ نفر جمعیت دارد.

این شهرستان که از شمال با سلجوق و پاموجاک و از جنوب با شبه‌جزیره‌ی دیلک همسایه‌ است، در کانون مراکز مهم گردشگری از جمله ازمیر، مریم آنا (خانه حضرت مریم)، میلت،دیدیم، پاموکاله، مارماریس و بودروم قرار دارد.

بندر کوش آداسی به علت نزدیکی به جزیره‌ی یونانی «ساموس» برای گردشگرانی که به ترکیه سفر می‌کنند، از جذابیت خاصی برخوردار است.

از بندر کوش آداسی، در ماه‌های بهار و تابستان، سفر‌های منظم با قایق‌های موتوری به جزیره‌ی یونانی ساموس برگزار می شود. بندر کوش آداسی یکی از بنادر مهم منطقه است.

 

هزینه خرید ملک در کوشی آداسی

 

برای تهیه مسکن در کوش آداسی می توانید خانه ای را اجاره یا خریداری نمایید.به صورت متوسط هزینه خانه های متنوع برای اجاره از ۱۰۰۰ لیر تا ۴۰۰۰ لیر متفاوت است.

برای تهیه انرژی و پرداخت قبض آب ، برق و گاز نیز ماهانه ۲۰۰ تا ۶۰۰ لیر نیاز دارید. اگر بخواهید خانه ای را خریداری نمایید،ارزان ترین خانه ها از ۸۰ هزار لیر شروع می شوند.

 

خرید  و اجاره ملک در کوشی آداسی

 

امکانات طبیعی و فرصت های مناسب برای سرمایه گذاری در کوش آداسی،مهاجران زیادی را در چند سال اخیر را به این شهر ساحلی جذب کرده است.

در راستای توسعه صنعت گردشگری ، صنعت ساختمان سازی در این شهر گسترش یافته و عده زیادی از اتباع خارجی در کوش آداسی در زمینه ساخت و ساز سرمایه گذاری های کلان انجام داده اند. در کوش آداسی در سواحل و در مرکز شهر آپارتمان های دست دوم و مجتمع و آپارتمان های نوساز و تازه  برای اقامت و اسکان شما وجود دارد.

عده ای از اتباع خارجی سرمایه خود را در خرید ملک در کوش آداسی به ویژه خرید آپارتمان و ۸۷ خانه در کوش آداسی هزینه می کنند. این افراد قصد دارند از طریق خرید ملک به سرعت اقامت دائم کشور ترکیه را دریافت نمایند و از مزایای شهروندی ترکیه استفاده نمایند.

عده ای هم هزینه خود را در راه اندازی کسب و کار تازه و ارائه خدمات به توریست ها هزینه می کنند و اجاره مسکن را برای اقامت و سکونت خود انتخاب می کنند.

توصیه می کنیم قبل از آنکه تصمیم به خرید کنید حتما از طریق اقامت توریستی ترکیه اقدام کنید با شهرهای این کشور  زیبا آشنا شوید و پس از ارزیابی تصمیم به اقامت بگیرید.

قیمت اجاره ملک در کوش آداسی

 

خرید ملک در کوشی آداسی

 

قیمت اجاره خانه در کوش آداسی در مناطق و محله های گوناگون شهر متفاوت است.هزینه اجاره مسکن در مرکز شهر بیشتر و هزینه اجاره در آپارتمان های نوساز موجود در سواحل جذاب و خانه های موجود در حواشی شهر کمتر است.

عوامل زیادی همچون ؛ منطقه و محله مورد نظر،موقعیت جغرافیایی ملک،سطح متراژ زیربنا،طبقات ساختمان،دسترسی به امکانات رفاهی،تجاری و خدماتی و… در قیمت اجاره خانه در کوش آداسی دخالت دارند.

دادن قیمت اجاره برای تک تک خانه ها کاری آسان نیست. به طور کلی هزینه اجاره یک ساله آپارتمان در کوش آداسی از ۱۰۰۰ لیر تا ۳۳۰۰ متفاوت است.

شاید شما مایل باشید در شهرهای دیگر ترکیه نیز سرمایه گذاری کنید و یا قصد اقامت داشته باشید در این حوزه توصیه می کنیم به مقاله ای با نام شرایط اخذ اقامت ترکیه با خرید ملک مراجعه کنید چرا که ما در این مطلب درباره تمام شهر های مهم ترکیه و نحوه اقامت در این کشور توضیحات جامعی را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

 

 

خرید ملک در کوشی آداسی و دریافت اقامت

 

مدت اقامت مسافران در کوش آداسی ترکیه ۳ ماه است.عده ای برای انجام کار و یا سرمایه گذاری در ترکیه به مدت زمان بیش از سه ماه اقامت در ترکیه نیاز دارند. این افراد برای اقامت طولانی تر به دلیلی محکمه پسند نیاز دارند.اجاره خانه در ترکیه این امکان را برای این افراد فراهم می آورد. از آنجا که بیشتر توریست ها به مدت زمان اقامت بیشتر نیاز دارند ، در ترکیه به دریافت اقامت بیش از سه ماه ، اقامت توریستی گفته می شود.

از طریق عقد قرارداد اجاره خانه در هر یک از شهرهای ترکیه،شما می توانید اقامت توریستی دریافت نمایید و زمان مناسب و کافی برای رسیدگی به کارهای خود را به دست آورید.

 

هزینه های زندگی در کوش آداسی

 

خرید ملک در کوشی آداسی

هزینه تهیه خورد و خوراک

 

 • به طور متوسط برای تهیه مواد سوپر مارکتی در هفته ۲۰۰ تا ۳۰۰ لیر نیاز است.
 • قیمت یک کیلو گوشت قرمز ۳۰ تا ۴۵ لیر و هر کیلو گوشت مرغ ۱۲ تا ۱۵ لیر نیاز دارد.
 • برای تهیه یک وعده غذا در رستوران ۷ تا ۳۵ لیر نیاز است.
 • نیم کیلو نان ۶ لیر و یک آب معدنی ۵/۲ لیتر لازم دارد.
 • برای تهیه یک کیلو میوه و سبزی ۲ تا ۱۰ لیر نیاز است.

 

هزینه تهیه پوشاک

 

برای تهیه پوشاک در ترکیه جنس مرغوب را با هزینه کمتر نسبت به ایران می توان تهیه کرد.در مراکز خرید اجناس با مارک های عالی و با کیفیت و هزینه مناسب موجود است.

 

هزینه ایاب و ذهاب و تردد در داخل شهر

 

 • دلموش 2.5لیر
 • تاکسی ورودی 4 لیر و به ازای هر کیلومتر اضافه ۳ لیر بیشتر
 • یک لیتر بنزین 6 لیر و یک لیتر گازوئیل 3.5 لیر است.

 

هزینه تفریح و ورزش

 

 • برای اجاره زمین تنیس حدود ۱۵ لیر برای یک ساعت
 • باشگاه بدنسازی ۶۰ لیر ماهانه
 • بلیط سینما ۱۲ تا ۱۸ لیر نیاز دارید

 

5 1 رای
به این مقاله امتیاز دهید
اشتراک گذاری در telegram
ارسال مقاله در تلگرام
اشتراک گذاری در twitter
توییت مقاله در توییتر
اشتراک گذاری در whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله
مشترک شوید
مطلع شدن از طریق
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات