شماره تماس : 00905340102540 WhatsApp - ساعات کاری 9 صبح الی 18 پنجشنبه ها 9 صبح الی 14

خرید ملک در استانبول

خرید ملک در استانبول

خرید ملک در استانبول : احتمالا به دلیل رشدجمعیت ترکیه و مهاجرت به شهرها , رایج ترین خرید , خرید یک املاک جدید است. در میان خارجی ها , بیش از ۸۰ % از ملک خریداری شده در ترکیه جدید یا به تازگی ساخته شده است.

 

خرید ملک در استانبول

آیا خرید خانه انتخاب درستی برای شماست؟

 

با اجاره خانه شرایطتتان انعطاف بیشتری دارد اما پولی را که برای اجاره می‌پردازید. در حقیقت از جیبتان می‌رود و جایی ذخیره نمی‌شود. از طرفی خرید‌خانه از لحاظ مالی به صرفه‌تر است. اما جابه‌جایی را خیلی مشکلتر می‌کند. برای مقایسه می‌توان هزینه ماهانه را در نظر گرفت. اگر هزینه ماهانه‌ای که برای اجاره می‌پردازید بیشتر یا مساوی هزینه ماهانه‌ای است. که برای بازپرداخت وام و هزینه‌های ماهانه منزل شخصی‌تان است،‌ بهتر است اقدام به خرید خانه کنید.

 

چه زمانی خانه بخرم؟

 

زمان خرید خانه در ترکیه برای شما بیش از هرچیزی به شرایط مالی‌تان و برنامه‌ریزی دراآمدتتان بستگی دارد. اما باید شرایط بازار را هم در نظر داشت. قیمت ملک هم مانند دیگر اجناس در بعضی زمان‌ها بالاتر و در بعضی زمان‌ها پایین‌تر است. اگر قصد نگه داشتن خانه را داشته باشید. شاید کمی اضافه شدن قیمت روی انتخابتان تاثیری نگذارد اما اگر خانه را برای سرمایه گذاری می خرید. و می‌خواهید ۵ یا ۱۰ سال دیگر بفروشید احتمالاً تغییرات قیمت ملک برایتان مهم باشد. قطعاً‌ نمی‌خواهید پنج سال دیگر خانه‌تان را ارزانتر از مبلغی که اکنون برایش داده‌اید بفروشید.

 

کجا خانه بخرم؟

 

همه ما می‌خواهیم نزدیک به محل کار یا دانشگاه‌مان زندگی کنیم. یا اینکه در مناطق بالای شهر منزل داشته باشیم. اما همواره باید تمام انتخاب‌ها را قبل از تصمیم‌ نهایی در نظر داشت. مثلاً اگر یک خانه نزدیک مترو داشته باشید. ممکن است از لحاظ اقتصادی از خانه‌ای که در منطقه پر ترافیک و دور از ایستگاه‌های مترو است باشد. یا اینکه اگر اتومبیل دارید شاید یک خانه که در منطقه‌ای دور از مترو است هم مناسبتان باشد. گاهی قیمت‌های خانه‌های نزدیک مترو نسبت به مزیتی که مترو ایجاد می‌کند خیلی بالاست.

پیشنهاد مطالعه »
تحصیل در ترکیه

 

خرید ملک در استانبول

 

هنگامی که شما به دنبال ملک در ترکیه هستید, اولین چیزی که باید بدانید این است که چه چیزی در دسترس است: نه فقط آپارتمان و خانه های خاص بلکه انواع ملک معمولا یافت می شوند. چیزی که باید بدانید انواع قیمت هاست که شما باید برای هر نوع از ملک قیمتی را پرداخت کنید.

بدیهی است, در هر نوع ملک , قیمت ها می توانند بر اساس انواع عوامل (مانند موقعیت و شرایط) بسیار متفاوت باشند اما یک مرور کلی بر روی قیمت ها هنوز مفید است.

 

خرید ملک در استانبول اندازه بازار

 

خرید ملک در استانبول : در سال ۲۰۱۶, ۱٫۳۴۱٫۴۵۳خانه در ترکیه فروخته شد. این افزایش در سال ۲۰۱۵ به میزان ۴% بود.

 

از این فروش, نزدیک به ۴۵۰٫۰۰۰خانه با کمک وام مسکن ساخته شده است. این تعداد به سرعت در حال افزایش است.( برای مثال: در ماه دسامبر ۲۰۱۶, تعداد فروش با وام مسکن در مقایسه با ماه های مشابه سال قبل ۲۱٫۸% بود). وام مسکن برای ترک ها معمولی و متوسط طبقه بندی شده است.به نظر می رسد که این مورد بیشترین تعداد فروش در ترکیه را افزایش می دهد. و فشار بر روی برخی از قیمت ها قرار می دهد.

 

در دسامبر۲۰۱۶ . ۱۴۲٫۷۱۳٫خانه برای فروش وجود داشت. تقریبا نیمی از آنها برای اولین بار خریدار بودند.

 

به طور تصادفی, فروش مجدد(خانه های دست دوم) تقریبا نیمی از بازار را تشکیل می دادند.<

 

خرید ملک در استانبول انواع ملک فروخته شده

 

انواع مختلفی ملک برای فروش وجود دارد: از ویلاهای بزرگ وگران قیمت تا آپارتمان های کوچک.

پیشنهاد مطالعه »
اقامت انگلستان از طریق خرید ملک

به طور کلی , افرادی که ملک گران قیمت خریداری می کنند ترک هستند. افرادی که ملک متوسط دارند, از ترکیه , خاورمیانه یا اتحاد جماهیر شوروی سابق استفاده می کنند. اروپای غربی معمولا خانه های کوچکتر یا آپارتمان ها یا ویلاهای دو و یا سه خوابه خریداری می کنند.

 

چه تعداد خریدار خارجی در ترکیه وجود دارد؟

 

در سال ۲۰۱۶, ۱۸٫۱۸۹ ملک به خارجیان فروخته شده است. این کاهش در سال ۲۰۱۵ به میزان ۲۰٫۳% بود. و کاهش شدیدی در تعداد در اوج سالهای ۲۰۰۶/۲۰۰۷ داشته است. فروش به خارجیان ۵٫۸۱۱ نفر در استانبول و ۴٫۳۵۲ نفر در آنتالیا بودند.

 

خرید ملک در استانبول خریداران خارجی از کجا هستند؟

خرید ملک در استانبول

خرید ملک در استانبول : از خریداران خارجی, بزرگترین تک واحدی ها از عراق(۳٫۳۶) و پس از آن دیگر کشورهای خاورمیانه آمده است. روس ها ۱٫۲۲۴ خانه را خریده اند. و تقریبا همان تعداد مردم افغانستان

تعداد فروش به اروپایی ها غربی به طور قابل توجهی کاهش یافته است. از نظر تاریخی , سه نفر از خریداران بزرگ آلمان, انگلیس و هلندی بوده اند. تعداد خریداران انگلیسی در سال ۲۰۱۶ به ۸۲۷ از ۱۰۵۴ کاهش یافت. تعداد آلمانی ها به ۷۱۴ نفر از ۸۶۹ نفر می رسد. در حالی که تعداد هلندی ها تقریبا ۲۰۰ برابر باقی مانده است. جالب توجه است که نزدیک به ۳۰ درصد خانه ها در ترکیه توسط زنان خریداری می شوند.

 

خرید ملک در استانبول چه کسی در ترکیه فروشنده ملک است؟

 

خرید ملک در استانبول : آمار رسمی مربوط به گروه های مختلف افرادی است که در ترکیه ملک به فروش می رسانند وجود ندارد. اما اکثرا قریب به اتفاق ملک ها توسط مشاوران املاک و یا از طریق تماس هاس شخصی فروخته می شود.

پیشنهاد مطالعه »
شرایط اخذ اقامت ترکیه با خرید ملک

 

فروشندگان خارجی در مقابل فروشندگان محلی

 

تعداد فروشندگان خارجی ملک در ترکیه تقریبا بعد ار سال۲۰۰۷ نزول کردند. با این حال, یک بار دیگر به آرامی به صورت شناخته شده در بازار ملک حضور می یابند برای آنها آمار رسمی وجود ندارد.

 

نکته های پایانی هنگام سرمایه گذاری در املاک

 

املاک و مستغلات به مدت طولانی یک گزینه محبوب برای کسانی که مایل به سرمایه گذاری بودند محسوب می شد. این ملموس است.که شما می توانید از آن استفاده کنید و بسیاری از ما خودمان پول را در بازار ملک ایجاد کرده ایم. و یا داستان های راجع به افرادی که ثروت خود را از طریق سرمایه گذاری املاک ساخته اند شنیده ایم.

شما از این واقعیت که می توانید سرمایه گذری خود را لمس کنید آسوده خاطر خواهید بود .تقریبا سرمایه شما هرگز به سادگی ناپدید نخواهد شد و تمام سرمایه یک شبه از دست نخواهد رفت.

شما از این واقعیت که سرمایه و ملک و داریی شما در جای درستی است احساس راحتی می کنید.و خود به جای نیاز دارید تا زندگی کنید. دیگران نیز باید جایی برای زندگی داشته باشند. همه آنها بیشتر و بیشتر از همیشه وجود دارند. آنها این نیاز را با خرید یا اجاره ملک برآورده می کنند.

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

00905340102540 تماس جهت مشاوره در واتس اپ