مشاوره تلفنی

021-88555626

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

شرایط خرید ملک در آنتالیا

خلاصه مقاله : تغییر قوانین مالکیت املاک در ترکیه باعث گردید تا اتباع خارجی تمایل به خرید خانه در ترکیه داشته باشند.در میان شهرهای ترکیه، آنتالیا یکی از زیباترین شهرهای این کشور است.این شهر ساحلی از نظر شاخص های توسعه اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی نسبت به دیگر شهرهای ترکیه برتری محسوسی دارد. نرخ خرید خانه در آنتالیا نسبت به نرخ جمعیت با سرعت بالاتری رشد می کند. در این بین قیمت خانه در آنتالیا و شرایط خرید آن جزو مهم ترین دغدغه های اتباع خارجی می باشد. در این مقاله قیمت خانه در آنتالیا و شرایط خرید خانه در ترکیه را بررسی می کنیم.با ما همراه باشید.

شرایط خرید ملک در آنتالیا

فهرست مقاله

تغییر قوانین مالکیت املاک در ترکیه باعث گردید تا اتباع خارجی تمایل به خرید خانه در ترکیه داشته باشند.در میان شهرهای ترکیه، آنتالیا یکی از زیباترین شهرهای این کشور است.

این شهر ساحلی از نظر شاخص های توسعه اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی نسبت به دیگر شهرهای ترکیه برتری محسوسی دارد. نرخ خرید خانه در آنتالیا نسبت به نرخ جمعیت با سرعت بالاتری رشد می کند.

در این بین قیمت خانه در آنتالیا و شرایط خرید آن جزو مهم ترین دغدغه های اتباع خارجی می باشد. در این مقاله قیمت خانه در آنتالیا و شرایط خرید خانه در ترکیه را بررسی می کنیم.با ما همراه باشید.

این شهر در منطقه دریای مدیترانه واقع شده، در شرق آنتالیا شهرهای مرسین و کارامان، در شمالش قونیه، اسپارتا و بوردور، در غربش موغلا و در جنوبش دریای مدیترانه می باشد.

این شهر به خاطر این که در منطقه دریای مدیترانه قرار گرفته در زمستانها بارانی و معتدل و در تابستانها گرم می باشد شرایط خوبی را برای خرید ملک دارد.

 

مزایای خرید ملک در آنتالیا

 

مزیت های مهم خرید املاک در آنتالیا پایین بودن قیمت ملک در این شهر نسبت به شهرهای دیگر ترکیه و شهرهای ایران است. در ضمن شما فرصت دارید ملک را به صورت اقساطی از شرکت سازنده و هم با استفاده از وام بانکی خریداری کنید.

 

شرایط خرید ملک در شهر آنتالیا

 

آنتالیا یکی از زیباترین شهرهای ساحلی ترکیه می باشد. سواحل شنی و چشم اندازهای بی نظیر و آب و هوای جذاب مدیترانه ای این شهر باعث گردیده، هر سال بر تعداد گردشگران این شهر افزوده شود.

با افزایش تعداد گردشگران سرمایه‌گذاران زیادی وارد این شهر شده و به توسعه آن کمک کردند. با توجه به تغییر قوانین خرید خانه در آنتالیا.

بسیاری از شهروندان خارجی علاقه مند به خرید خانه در ترکیه شدند که آنتالیا هم یکی از شهرهای مناسب و مورد علاقه بسیاری از افراد است.

خرید خانه در ترکیه برای شهروندان خارجی نسبت به دیگر کشورها آسان تر است. شهروندان خارجی هر نوع ملکی از جمله خانه، زمین، ملک تجاری را با کسب استعلام از مراجع مربوطه می توانند خریداری کنند.

شهروندان خارجی حداکثر ۳۰ هکتار از اراضی ترکیه را می توانند خریداری نمایند و حق تملک و یا اجاره ده درصد از اراضی و املاک یک ناحیه یا شهر را دارند.

خرید خانه در شهر زیبای آنتالیا روشی آسان برای دریافت اقامت در این کشور است، اما قیمت خانه در آنتالیا براساس شرایط و امکانات خانه متفاوت می‌باشد.

 

قیمت خانه در آنتالیا

 

خرید ملک در آنتالیا

شهر آنتالیا دارای آپارتمان های بسیاری برای خرید و فروش است. قیمت خانه در آنتالیا توسط سازنده ملک یا مالک مشخص می گردد.

موقعیت ملک یعنی دوری یا نزدیکی به دریا، نوع مصالح مورد استفاده برای ساخت، سن خانه، میزان لوکس و مدرن بودن بنا و همچنین داشتن دید به دریا یا منظره دریا بر قیمت خانه تاثیر می گذارد.

توجه داشته باشید که قیمت خرید خانه در آنتالیا در فصول کم سفر یا خلوت شهر کاهش پیدا نمی کند.

شروع قیمت خانه در آنتالیا از ۴۰ هزار یورو است و خریداران می توانند در یکی از مناطق ساحلی خانه رویایی خود را به راحتی خریداری کنند.شاید بخواهید از شرایط دیگر کشور ترکیه باخبر شوید بهتر است که به مقاله اقامت ترکیه از طریق خرید ملک سری بزنید چرا که ما در این مطلب تمام شهرهای مهم این کشور را برای شما عزیزانی که مایل هستید مهاجرت کنید کنید توضیح داده ایم.

 

شرایط خانه های آنتالیا

 

برای خرید خانه در ترکیه انتخاب شهر و انتخاب منطقه مناسب بسیار مهم است. آنتالیا دارای مناطق مختلفی است که هر منطقه شرایط و قیمت ها متفاوتی دارد. مناطق آنتالیا عبارت است از:

 

  • آلانیا

آلانیا دهکده توریستی در شرق آنتالیا است. گردشگری در این شهر رو به رشد است و این باعث جذب سرمایه گذاران خارجی و همچین مهاجران می باشد.

محله های محموتلار و آوسالار در آلانیا نیز دارای قیمت های مناسب و ساختمان های نوساز است که در صورت تمایل به زندگی در آلانیا می توانند انتخاب مناسبی باشند.

  • بِلک

بلک با مراکز ورزشی به ویژه مرکز گلف خود شهرت دارد. این منطقه برای زندگی بسیار آرام و ساکت است. افرادی که تمایل به خرید خانه در ترکیه و اقامت در تمام طول سال را دارند، بلک گزینه ی مناسبی است.

کِمر: یکی دیگر از مناطق خوش آب و هوای شهر آنتالیا منطقه کمر است. این منطقه در طول تابستان مورد استقبال گردشگران بسیاری قرار می گیرد.

اما در زمستان از آرامش و سکوت کامل برخوردار می باشد. قیمت خانه در آنتالیا و در منطقه کمر به علت دسترسی آسان و نزدیکی به مرکز اصلی آنتالیا به نسبت دیگر مناطق گران تر است.

 

  • کالکان

کالکان منطقه لوکس آنتالیا محسوب می شود. این قسمت دارای ویلاهایی با معماری مدرن و چشم اندازی بی نظیر به سمت دریای مدیترانه است.در این منطقه شش محله مختلف وجود دارد که در میان آنها محله کیزیلتاش بسیار لوکس و گران می باشد.

 

  • مرکز شهر آنتالیا

 

مرکز شهر آنتالیا نسبت به مناطق دیگر قدیمی تر اما شلوغ تر است. این منطقه مناسب افرادی است. که برای آنها خرید، شب های زنده، دسترسی آسان و حمل و نقل عمومی اولویت دارد. قیمت خرید خانه در آنتالیا با توجه به موقعیت مکانی، سن و امکانات خانه متفاوت است.اگر میخواهید از طریق خرید ملک اقامت دریافت کنید بهتر مقاله ای با نام  شرایط اخذ اقامت ترکیه با خرید ملک  مطالعه بفرمایید.

 

مسائلی درباره ی خرید ملک در آنتالیا

 

خرید ملک در آنتالیا

 

خواندن این مطلب شما را از بسیارى از مسائل پنهان خرید ملک در آنتالیا آگاه می سازد.شاید این روزها تبلیغات بسیارى در مورد خرید ملک در ترکیه یا شهر هایى مثل خرید خانه در استانبول ، خرید خانه در ازمیر ،خرید خانه در آنتالیا یا دیگر شهر هاى ترکیه به چشمتان مى خورد.

و وعده هایى مانند اقامت دائم یا شهروندى و دریافت پاسپورت کشور ترکیه را مى شنوید .اینها تا حدى درست است. اما قبل از خرید ملک بهتر است از قوانین حاکم در آنتالیا در مورد خرید ملک اطلاعاتى را جمع آورى کنید که خریدى هوشمندانه داشته باشید. می توانید در این زمینه با گروه حقوقی آوات نیز مشورت نماید ما در تلاشیم تا همه ی وطنانمان در تمام نقاط جهان زندگی پر از آرامش و امنیت داشته باشند. هزینه های زندگی در آنتالیا به مراتب کمتر از استانبول است برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله ای با نام هزینه زندگی در آنتالیا مراجعه کنید.

 

اشتراک گذاری در telegram
ارسال مقاله در تلگرام
اشتراک گذاری در twitter
توییت مقاله در توییتر
اشتراک گذاری در whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله
مشترک شوید
مطلع شدن از طریق
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
شروع مشاوره
سلام
برای مشاوره در واتساپ اینجا کلیک کن!