اتریش, خرید ملک

اقامت از طریق خرید ملک در اتریش

اقامت از طریق خرید ملک در اتریش

اقامت از طریق خرید ملک در اتریش

آیا به دنبال اقامت از طریق خرید ملک در اتریش هستید؟ آیا از مزایایی که در خرید ملک در اتریش نصیبتان خواهد اطلاع دارید؟ برای پاسخ دادن به سوالاتی از این قبیل می بتوانید تا آخر این مقاله با ما همراه باشید. برای شروع توضیحات لازم بهتر می باشد تا از معرفی کشور اتریش شروع کنیم.

کشور اتریش یکی از پربازدیدترین کشورهای جهان می باشد و از جاذبه های گردشگری بسیاری برخوردار بوده به طوری که سالانه میلیون ها گردشگر از این کشور بازدید و دیدن می کنند. پایتخت این کشور شهر زیبای وین می باشد که از معروفترین و مشهورترین پایتخت های اروپایی به شمار می آید. این کشور بالای 8 میلیون نفر جمعیت دارد که امید به زندگی در میان مردم این کشور بسیار بالاست.

رفاه اجتماعی و استانداردهای سطح زندگی در این کشور بسیار زیاد است و به همین دلیل بسیاری از افراد در کشورهای دیگر به دنبال مهاجرت به این کشور و اخذ اقامت اتریش هستند. کشور اتریش نیز بستر و زیر ساخت های لازم را برای پیشرفت های بی نظیر دارد و شما می توانید با انتخاب این کشور به عنوان اخذ اقامت آینده ی درخشانی را برای خود به ارمغان بیاورید.

اگر شما نیز در آینده نزدیک قصد مهاجرت به یکی از کشورهای پیشرفته و توسعه یافته را دارید می توانید کشور اتریش را در اولویت های خود قرار دهید. موسسه مهاجرتی آوات تحقیقات بسیار گسترده ای را در زمینه راه های  و روش های مهاجرتی به کشور اتریش را انجام داده است به طوری که اطلاعات به دست آورده را به صورت مستقیم از وزارت های مختلف کشور اتریش اخذ نموده است تا بتواند بهترین و دقیق ترین اطلاعات را در اختیار افرادی که به دنبال مهاجرت به کشور اتریش هستند، ارائه دهند.

راه های مهاجرت و اخذ اقامت کشور اتریش

راه های بسیار زیادی برای مهاجرت و اخذ اقامت کشور اتریش وجود دارد که افراد با توجه به شرایط خود یکی از این راه ها را انتخاب کرده و اقدام به مهاجرت می کنند تا بتوانید تابعیت این کشور را به دست بیاورند.

توجه داشته باشید که در کشور اتریش نیز قوانین و مقررات به خصوصی برای افراد مهاجر وجود دارد که تمام این قوانین به شکلی وضع شده اند تا از حقوق و حق مهاجرین حمایت داشته باشد. این امر یکی از علل اصلی برای مهاجرت افراد به کشور اتریش می باشد و انگیزه افراد را می تواند برانگیزد. از راه های اخذ اقامت کشور اتریش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. اخذ تابعیت کشور اتریش از طریق سرمایه گذاری
 2. اخذ تابعیت کشور اتریش از طریق تولد
 3. اخذ تابعیت کشور اتریش از طریق ازدواج
 4. اخذ تابعیت کشور اتریش از طریق تمکن مالی
 5. اخذ تابعیت کشور اتریش از طریق سرمایه گذاری
 6. اخذ تابعیت کشور اتریش از طریق اشتغال

در این مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد خرید ملک در اتریش توضیحاتی را برای عزیزانی که می خواهند از این طریق اقامت کشور اتریش را به دست بیاورند، ارائه دهیم.خرید ملک در اتریش یکی از پیچیده ترین و قانونی ترین راه های اخذ اقامت این کشور می باشد که در سال های اخیر مورد توجه بسیاری از افراد کشورهای مختلف از جمله مردم کشور ما واقع شده است.

خرید ملک در اتریش

همان طور که در بخش قبلی نیز اشاره شد، خرید ملک در اتریش از جدیدترین راه های اخذ اقامت اتریش است.به دلیل ثبات اقتصادی و سیاسی در کشور اتریش این کشور یکی از مناسب ترین کشورها برای سرمایه گذاری در املاک می باشد و طبق گزارشات  eurosat افزایش قیمت املاک اتریش در 10 سال اخیر حدود 51 درصد بوده است که این آمار نشان دهنده ثبات نسبی اقتصادی در کشور اتریش می باشد.

توجه داشته باشید که املاک نزدیک به مرکز شهر و مناطق گردشگری اتریش از قیمت بسیار بالایی برخوردار است و هر چقدر از این نوحی دورتر می شویم از قیمت املاک نیز کاهش می یابد.

برای مثال گرانترین املاک و زمین ها در نزدیکی کوه های آلپ می باشد چرا که افراد می توانند با تاسیس کاربری های لازم در این مناطق توجه گردشگران را به سوی خود جذب کرده و سود های کلانی را به دست بیاورند. در خرید املاک بایستی توجه و دقت بسیاری داشته باشید تا مورد سوء استفاده کلاهبرداران واقع نشوید. هم چنین قبل از بستن قراردادهای لازم در مورد طرح های توسعه و ناحیه بندی تحقیقات لازم را انجام دهید تا از آینده املاک و زمین خریداری شده اطلاعات کافی به دست بیاورید.

شرایط لازم برای اقامت از طریق خرید ملک در اتریش

از شرایط اقامت از طریق خرید ملک در اتریش می توانیم به موارد زیر اشاره کرد:

 • استعلام زمین و یا ملاک از اداره های دولتی
 • بستن قرارداد در یکی از معتبرترین موسسه ی املاک اتریش
 • پروانه کار
 • قرارداد شرکت
 • طرح نقشه برداری
 • درخواست تایید
 • فرم چکیده کنونی از ثبت زمین
 • پاسپورت
 • ویزای کشور اتریش

توجه داشته باشید که زمین یا ملک خریداری شده از لحاظ زیر ساخت هایی مانند آب ، گاز، برق و فاضلاب و غیره قابل اجرا باشند و هیچ مشکلی در مورد این تسهیلات برای شما به وجود نیاید.

مزایای اقامت از طریق خرید ملک در اتریش

مزیت های زیادی در اقامت از طریق خرید ملک در اتریش  وجود دارد. از مزایای این نوع اقامت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فرصت به دست آوردن تابعیت این کشور
 • فرصت به دست آوردن تابعیت این کشور برای وابستگان درجه یک شما
 • فرصت  زندگی در یکی از بهترین کشور های دنیا
 • مسافرت به کشورهای حوزه شینگن
 • فرصت آشنایی با سرمایه گذاران اتریشی
 • آشنایی با فرهنگ مردم کشور اتریش

شما می توانید با مطالعه این مقاله اطلاعاتی خوب و مفیدی را در مورد اقامت از طریق خرید ملک در اتریش به دست بیاورید  و در صورت داشتن هر گونه مشکلی با همکاران ما در سازمان مهاجرت آوات در تماس باشید و مشورت های لازم را از آن ها اخذ نمایید.

منبع: سفارت اتریش

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *