کارآفرینی در روسیه

کارآفرینی در کشور روسیه

دولت روسیه با هدف جذب سرمایه های خارجی و رشد اقتصاد این کشور از کارآفرینان خارجی به شدت استقبال می کند. این روند در حدی برای این کشور جدی است که طبق آمار بیشترین کارآفرینان این کشور را افراد خارجی تشکیل داده اند. در این مقاله در مورد کارآفرینی در روسیه و شرایط و ضوابط آن اطلاعاتی را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

خواندن ادامه

 شرایط ویزای استرالیا

 شرایط ویزای استرالیا

اولین قدم برای مهاجرت به استرالیا دریافت ویزای این کشور است. با توجه به نوع مهاجرت شما ویزاهای متفاوتی وجود دارد که هر کدام دارای مزایایی هستند. در این مقاله قصد داریم در مورد هر کدام از این ویزاها اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.با ما همراه باشید.

خواندن ادامه

اقامت از طریق کارآفرینی در آلمان

اقامت از طریق کارآفرینی در آلمان

بسیاری از افرادی که متقاضی اخذ اقامت در آلمان و مهاجرت به این کشور هستند، اقامت از طریق کار آفرینی در آلمان را انتخاب می­کنند. اگر کسی بخواهد از طریق کارآفرینی اقامت آلمان را بگیرد باید در وهله اول سرمایه ­ای مناسب برای راه ­اندازی کسب و کار در این کشور داشته باشد تا بتواند از این راه به آلمان مهاجرت کند. بسته به این که فرد چه هدفی داشته باشد برای اخذ اقامت از طریق کارآفرینی به میزان سرمایه متفاوتی برای وارد کردن به این کشور نیاز است.

خواندن ادامه

پاسپورت ترکیه

اخذ پاسپورت ترکیه با خرید ملک

شما هم اکنون می توانید با داشتن 250.000 $ (دلار) سرمایه، در کشور ترکیه اقدام به خرید خانه کنید.  دولت کشور ترکیه به متقاضیان خارجی که این مبلغ را صرف خرید خانه در ترکیه می کنند پاسپورت ارائه می دهد.

خواندن ادامه