شماره تماس : 00905340102540 WhatsApp - ساعات کاری 9 صبح الی 18 پنجشنبه ها 9 صبح الی 14

ویزای گاردین انگلستان

ویزای گاردین انگلستان

ویزای گاردین انگلستان

ویزای گاردین انگلستان از جمله ویزاهایی است که کشور انگلستان برای افراد متقاضی مهاجرت به این کشور صادر می کند. اگر بخواهیم توضیح مختصری از ویزای گاردین داشته باشیم باید گفت ویزای گاردین انگلیس ویزایی است که والدین دانش آموزانی که قصد تحصیل در کشور انگلستان را دارند می توانند نسبت به دریافت آن درخواست دهند.

دارا بودن ویزای گاردین انگلیس این امکان را برای والدین دانش آموزان فراهم می نماید که یکی از پدر یا مادر دانش آموز در کشور انگلستان و در زمان تحصیل همراه او باشد.

از جمله مزایای با ارزش دیگری که افراد متقاضی به موجب اخذ ویزای گاردین انگلستان از آن بهره مند می گردند امکان اشتغال به کار تمام وقت در کشور انگلستان است. با توجه به این موضوع می توان دریافت که متقاضیان از طریق اخذ ویزای گاردین کشور انگلستان تا چه اندازه به اخذ اقامت دائم انگلستان دسترسی خواهند داشت.

اخذ ویزای گاردین انگلستان مناسب چه کسانی است؟

کسانی که فرزند زیر پانزده سال دارند می توانند از طریق اخذ گاردین انگلستان به این کشور اروپایی مهاجرت کنند. اخذ ویزای گاردین انگلستان برای دو گروه از افراد متقاضی بسیار مناسب و کارآمد است.

گروه اول آن دسته از افراد متقاضی هستند که در نظر دارند فرزند زیر ۱۵ سال خود را به منظور تحصیل در یکی از کشورهای تراز اول به خارج از کشور اعزام نمایند و نگرانی هایی در رابطه با محل زندگی فرزندشان، غذا و خورد و خوراک او ، رفت و آمد و روابط فرزندشان در یک کشور خارجی را دارند. بی تردید اخذ ویزای گاردین انگلستان راه حل بسیار مناسبی برای والدین این دانش آموزان خواهد بود.

پیشنهاد مطالعه »
تحصیل در مقطع فوق‌لیسانس در انگلیس

در حقیقت مهاجرت به کشور انگلستان از طریق اخذ گاردین انگلیس به والدین دانش آموزان این امکان را می دهد که به واسطه همراه بودن با فرزند خود در کشور انگلستان نگرانی های خود را برطرف نمایند.

می توان موقعیتی را تصور کرد که والدینی فرزند کم سن و سال خود را جهت تحصیل در کشوری خارجی نظیر کشور انگلستان اعزام نمایند. در چنین شرایطی بدیهی است که دغدغه های بسیاری برای والدین دانش آموز ایجاد گردد. این افراد طبیعتا نیازمند آن خواهند بود که برای مدت زمانی در کنار فرزند خود باشند تا دانش آموز در کشور مقصد مستقر شده و به فضای جدیدی که در آن قرار گرفته خو بگیرد و شرایط جسمی و روحی خود را با آن وفق دهد.

اما گروه دوم والدینی هستند که شخصا شرایط مناسبی به منظور مهاجرت ندارند و در نظر دارند که از طریق فرزندشان به یکی از کشورهای مطرح جهان مهاجرت نمایند. از این رو مهاجرت به کشور انگلستان از طریق اخذ گاردین انگلیس برای آنها مناسب خواهد بود.

به طور مثال والدینی که دو فرزند زیر ۱۸ سال دارند قادر خواهند بود از راه اخذ ویزای گاردین دانش آموز به کشورهای تراز اول دنیا مهاجرت نموده و از این طریق امکان اقامت خود و همه اعضای خانواده شان را در این کشورها به دست آورند. کشورهایی نظیر انگلستان و استرالیا این امکان را برای چنین افرادی فراهم خواهند نمود که از طریق دریافت ویزای گاردین به همراه فرزند دانش آموز خود به این کشورها عزیمت نموده و پیش زمینه های لازم در جهت اخذ اقامت به صورت کوتاه مدت و به دنبال آن اقامت بلندمدت در این کشورها را برای خود فراهم نمایند. گفتنی است این امکان وجود دارد که افراد متقاضی از طریق دارا بودن ویزای گاردین انگلستان بتوانند اقامت دائم در کشور انگلستان را به دست آورند.

پیشنهاد مطالعه »
اقامت دائم انگلستان  چگونه بدست می آید؟

همچنین امکان اخذ تابعیت از راه مهاجرت به کشور انگلستان به واسطه اخذ گاردین انگلیس وجود دارد.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای گاردین انگلیس

افراد متقاضی جهت دریافت ویزای گاردین کشور انگلیس می بایست نسبت به ارائه مدارک مورد نیاز جهت صدور این نوع از ویزای انگلستان اقدام نمایند. مدارک لازم جهت صدور ویزای گاردین انگلیس عبارتند از:

پاسپورت اخیر یا مدارک مسافرتی دیگری که بیانگر مشخصات هویتی متقاضی باشند.

آزمایش بیماری سل که البته در صورتی نیاز خواهد بود که فرد متقاضی از یکی از کشورهایی باشد که انجام این آزمایش برای آنها الزامی اعلام شده است. به طور مثال آن دسته از افراد متقاضی که از کشورهایی نظیر افغانستان و عراق می آیند می بایست آزمایش مذکور را انجام دهند. گفتنی است نام ایران در هیچ یک از مواد گوناگون این ویزا بیان نگردیده است.

سند ملکی که خارج از کشور انگلستان می باشد.

اسناد و مدارکی که بیان کننده آن باشد که فرد متقاضی از تمکن مالی لازم به منظور حمایت خود و فرزند خود برخوردار است یا اقوام و آشنایانی را دارد که توان حمایت مالی از او را دارند. همچنین فرد متقاضی موظف است تمامی مدارک را به صورت رسمی به زبان انگلیسی ترجمه نموده و مهر و امضای مترجم را داشته باشد.

اعتبار زمانی ویزای گاردین انگلستان

افرادی که ویزای گاردین کشور انگلستان را دارا می باشند قادر خواهند بود ویزای خود را در صورت برخورداری از شرایط لازم در هر بار به مدت ۱ سال تمدید نمایند. لازم به یادآوری است که افراد متقاضی به منظور تمدید ویزای گاردین انگلیس نیاز نخواهند داشت که به کشور خود بازگشت داشته باشند و قادر خواهند بود از خاک کشور انگلستان نسبت به تمدید ویزای خود وارد عمل شوند.

پیشنهاد مطالعه »
اقامت پس از تحصیل در رومانی

نکته قابل توجه دیگر این که افراد متقاضی می بایست به منظور تمدید ویزای گاردین خود حداقل یک ماه قبل از آن که اعتبار ویزای آنها به پایان برسد اقدام به تمدید ویزا نمایند. تمدید ویزای گاردین کشور انگلیس از طریق ارائه فرم هایی خواهد بود که فرد متقاضی می تواند در این زمینه به دو روش ارسال از طریق پست یا مراجعه حضوری دست به کار شود.

با توجه به این که فرد متقاضی کدام یک از دو روش مذکور را به منظور تمدید ویزای خود مورد استفاده قرار می دهد هزینه مربوط به تمدید ویزای او متفاوت خواهد بود. در صورتی که فرد متقاضی در نظر داشته باشد که تمدید ویزای مورد نیاز خود را از طریق پست به انجام رساند می بایست مبلغ ۸۱۱ پوند را جهت تمدید ویزا پرداخت نماید. چنانچه فرد متقاضی تمایل داشته باشد جهت تمدید ویزای خود شخصا اقدام کند هزینه مربوط به تمدید ویزای او ۱۳۱۱ پوند خواهد بود.

منبع: سفارت انگلیس

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

00905340102540 تماس جهت مشاوره در واتس اپ