اتریش, کاری

کارت قرمز سفید قرمز اتریش

کارت قرمز سفید قرمز اتریش

کارت قرمز سفید قرمز اتریش

کارت قرمز سفید قرمز اتریش مجوزی جهت کار و اشتغال در اتریش است. اتریش یکی از کشورهای مرفه و پیشرفته اروپا می باشد؛ که در مرکز این قاره سبز قرار گرفته است. این کشور دارای چندین آب و هوای مختلف و متفاوت می باشد؛ اما بخش های وسیعی از این کشور، دارای آب و هوای مدیترانه ای می باشد. عبور رشته کوه های آلپ، جلوه بسیار زیبایی به این کشور بخشیده است و از نظر مناظر طبیعی و بکر، جزو کشورهای منحصر به فرد اروپا و حتی دنیا می باشد.

این کشور همواره جزو کشورهای پیشرو در زمینه اقتصاد و درآمد سرانه می باشد. شاخص های توسعه انسانی در این کشور، بسیار بالا بوده و از کشورهای درجه اول دنیا در این زمینه محسوب می گردد. سالانه میلیون ها نفر از قاره های مختلف، با هدف گردشگری و بهره گیری از مناظر بکر، کوهستانی و سر سبز این کشور، وارد این کشور می شوند؛ و یکی از منابع درآمد این کشور، جذب گردشگر از نقاط مختلف دنیا می باشد.

در سال هایی اخیر، پذیرش مهاجر از مهم ترین مسائل روز کشور اتریش محسوب می شود؛ اغلب این مهاجران تابعیت کشورهای جهان سوم را دارند؛ و اغلب به منظور ادامه تحصیل یا جستجوی حرفه ای مناسب در کشور اتریش، و کسب رفاه و در آمد مناسب، متقاضی ورود به این کشور هستند. اتریش از جمله کشورهایی است که در این زمینه، نظر متقاضیان زیادی را به خود جلب کرده است؛ به همین سبب متقاضیان، نیازمند آگاهی از نوع اقامت و شرایط کاری در آن کشور اروپایی می باشند.
فارغ التحصیلان و یا متقاضیان جویای کار، با یافتن کار و حرفه مناسب، اقدام به اخذ کارت هایی به نام کارت های قرمز سفید قرمز کشور اتریش می کنند؛ و این به منزله استخدام در اتریش است؛ که از طریق مهاجرت امکان پذیر خواهد بود؛ و طبیعتاً اخذ کارت قرمز سفید قرمز اتریش، دارای محاسن زیادی است که در ادامه به آنها اشاره خواهد شد.

*منظور از کارت قرمز سفید قرمز اتریش چیست؟

افرادی که دارای حرفه های خاص هستند؛ و برای اطمینان خاطر از زندگی خود و خانواده، برای اقامتی دائمی در کشور اتریش، درخواست اخذ کارت قرمز سفید قرمز اتریش را دارند. مدت صدور این کارت تقریباً 24ماه می باشد و افراد متقاضی باید شرایط دریافت آن را دارا باشند؛ لذا افراد با مهارت و تخصص های گوناگون، به ویژه در کشورهای جهان سوم، می توانند با داشتن این کارت، به نوعی مهاجرت خود را دائمی نمایند و در استخدام و اشتغال حرفه های با درآمد عالی، در کشور اتریش در آیند. افراد باید به حد نصاب لازم امتیاز بندی، جهت دریافت کارت قرمز سفید قرمز اتریش برسند و حداقل این امتیاز 50 می باشد. لذا متقاضی، باید حقانیت و مهارت اساسی خود را در کشور اتریش به اثبات برسانند؛ تا بتوانند از این طریق امتیاز 50 را برای حضور خود در کشور اتریش محرز نموده و مهاجرت وی عملی و قانونی گردد. چنانچه متقاضی کار در کشور اتریش، امتیاز 70 را کسب نماید، نیاز به اثبات کارفرمای وی نخواهد بود و براحتی می تواند کارت قرمز سفید قرمز اتریش را دریافت کند.

*فرایند اخذ کارت قرمز سفید قرمز اتریش چیست؟

کسب و کارهای گوناگون و تبلیغات شرکت ها و مؤسسات مختلف مهاجرتی، از اولین جستجوهایی است که بیشترین نظر متقاضیان را به خود جلب می کند؛ بنابراین باید با آگاهی و تسلط لازم، راه های دریافت کارت ، که به نوعی ریسک سرمایه گذاری است؛ را کسب نمود.فرآیند اخذ کارت کارت قرمز سفید قرمز اتریش شامل طی نمودن مراحل زیر می باشد.

1) داشتن شرایط خاص اخذ کارت

داشتن شرایط خاص برای دریافت کارت کارت قرمز سفید قرمز اتریش، می تواند در برگیرنده مواردی نظیر، مهارت در نوع کار(کارگر بسیار ماهر)، مهارت در شغل هایی که دارای کمبود نیروی ماهر باشد، کارگران کلیدی و ویژه، فارغ التحصیلان دانشگاه ها و کالج ها، کارگزاران خودکفا، افراد با نبوغ و مهندسین فنی با مهارت خاص و یا بانیان استارتاپ ها و… باشد.

2) داشتن شرایط عمومی اخذ کارت

– داشتن توان مالی مناسب برای متقاضیان مهاجرت به کشور اتریش.
– داشتن بیمه درمانی برای متقاضیان مهاجرت به کشور اتریش
– داشتن قرارداد خرید ملک یا اجاره آن در اتریش برای متقاضیان مهاجرت به کشور اتریش.
– داشتن حرفه خاص یا درخواست کارفرما برای ضرورت حضور متقاضی در کشور اتریش.

3) مهاجرت و دریافت کارت قرمز سفید قرمز اتریش، بر اساس شرایط و نوع مهاجرت متقاضیان.

– مقررات و شرایط اسکان و اقامت متقاضیان.
– قوانین اشتغال کار برای خارجیان در کشور اتریش.

*روش های دریافت کارت قرمز سفید قرمز اتریش

از راه ها و روش هایی که متقاضیان می توانند برای دریافت کارت قرمز سفید قرمز اتریش، اقدام نمایند، می توان به روش های زیر اشاره نمود:
الف) استخدام
در کشور اتریش، متقاضیان اگر بتوانند در مؤسسات کاریابی و یا شرکت هایی استخدام شوند، براحتی می توانند کارت  را دریافت نمایند؛ زیرا در این روش، سیستم به شکل خودکار امتیاز بندی نموده و شما را حائز امتیاز لازم جهت اخذ کارت می داند.

ب) فارغ التحصیلی از کالج های معتبر و عالی اتریش
اگر شما جزو فارغ التحصیلان کالج های عالی در اتریش هستید؛ می توانید بعد از اتمام تحصیل یا در حین تحصیل، درخواست کار نمایید و به محض استخدام، اخذ کارت قرمز سفید قرمز کشور اتریش برایتان فراهم می گردد.

ج) تأسیس و ثبت شرکت در اتریش
در این شیوه، شما باید یا طرح تجاری را به اداره کار اتریش تقدیم نمایید تا بعد از تأیید، طرح شما ثبت انجام شود؛ و یا می توانید با خرید طرح های تجاری، اقدام به ثبت نمایید؛ و براحتی موفق به اخذ کارت شوید.در هر دو حالت، مبلغ سرمایه اولیه 35 هزار یورو می باشد که بعد از تأیید طرح، باید برای ثبت شرکت واریز نمایید.

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر همه روزه از ساعت 9 الی 18 با موسسه مهاجرتی آوات تماس حاصل فرمایید و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید همچنین شما می توانید فرم ارزیابی ما را پر کرده و از طریق آن مشاوران ما شرایط شما را بررسی میکنند و برای ارائه مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

منبع: سفارت اتریش

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *