شماره تماس : 00905340102540 WhatsApp - ساعات کاری 9 صبح الی 18 پنجشنبه ها 9 صبح الی 14

ویزای کار آفرینی استرالیا

ویزای کار آفرینی استرالیا

ویزای کار آفرینی استرالیا

ویزای کار آفرینی استرالیا زیر مجموعه ویزای سرمایه گذاری می باشد که در مدت کوتاهی مورد پذیرش قرار خواهد گرفت. کار آفرینی یکی از روش های مهاجرت به استرالیا و در نتیجه اخذ اقامت دائم می باشد که باید پیش از درخواست این ویزا تمامی شرایط و مقررات آن را دانسته و در صورت داشتن شرایط اقدام به اخذ این ویزا نمایید. مهاجرت کارآفرینی به استرالیا برای کسانی مناسب خواهد بود که می خواهند کسب و کار خوبی در این کشور راه بیاندازند و ایده های جالبی برای کار در نظر دارند البته می توانند در مشاغل موجود استرالیا نیز شریک شوند.

شرایط اخذ ویزای کارآفرینی استرالیا

برای اینکه درخواست فرد متقاضی مورد پذیرش قرار گیرد باید شرایطی داشته باشد که در ادامه به برخی از این شرایط اشاره کرده ایم:

–         فرد متقاضی باید کمتر از 55 سال سن داشته باشد اما لازم به ذکر است که در برخی ایالت های خاص استرالیا شرایط سنی ملاک نخواهد بود.

–         فرد متقاضی باید از یکی از ایالت های استرالیا اسپانسر شیپ داشته باشد

–         اخذ این ویزا نیز امتیاز بندی خواهد داشت که فرد متقاضی باید حداقل 65 امتیاز کسب نماید.

–         فرد متقاضی باید تجربه کاری خود را اثبات نماید و در کشور مبدا کسب و کار ثبت شده داشته باشد.

–         فرد متقاضی باید حداقل 800 هزار دلار استرالیا سرمایه داشته داشته و طی 2 سال گذشته حداقل 500 هزار دلار گردش حساب داشته باشد.

–         کسب و کار فرد متقاضی باید توسط یکی از ایالت های استرالیا مورد پذیرش قرار گیرد.

–         داشتن مهارت های زبانی شرط نمی باشد اما داشتن آیلتس 5 امتیاز به همراه خواهد داشت.

–         فرد متقاضی باید طی 2 سال اقامت استرالیا اقدام به راه اندازی کسب و کار نماید.

اخذ ویزای کارآفرینی استرالیا

افراد متقاضی ویزای کار آفرینی می توانند به همراه خانواده خود اقامت 4 ساله استرالیا را کسب نمایند که در این 4 سال خانواده فرد متقاضی می توانند به کار کردن و یا تحصیل بپردازند.

پیشنهاد مطالعه »
مهاجرت قاچاقی به استرالیا

اما در صورتی که در این 4 سال اقدام به راه اندازی کسب و کار نماید اقامت دائم استرالیا به وی تعلق خواهد گرفت و می تواند بدون محدودیت در این کشور زندگی کند. فرد متقاضی باید تعهداتی به این کشور ارائه دهد که در ادامه به برخی از این تعهدات اشاره نموده ایم:

–         ایجاد کسب و کار و شغلی جدید طی 2 سال در استرالیا و یا اقدامات لازم برای اینکار

–         پرداخت هزینه ویزای کار آفرینی که برای فرد متقاضی 4700 دلار استرالیا و برای همسر وی 2350 دلار استرالیا و 1170 دلار استرالیا برای فرزندان متقاضی ضروری خواهد بود.

–         در صورتی که فرد متقاضی مدرک آیلتس 4.5 را نداشته باشد باید هزینه آن که 8520 دلار می باشد را پرداخت نماید تا در کلاس های زبان شرکت کند. و از همسر وی مبلغ 4250 دلار به همین منظور دریافت خواهد شد.

 

انواع ویزای استرالیا

 

کار آفرینی بیزینسی در استرالیا

این ویزا برای افرادی می باشد که می خواهند یک بیزینس و یا کسب و کار در استرالیا راه بیاندازند و یا در کسب و کاری شریک شوند. فرد متقاضی باید تعهد نماید که طی 2 سال از اقامت 4 ساله خود اقدام به راه اندازی کسب و کار خواهد کرد. همچنین افراد بازنشسته نیز امکان استفاده از این ویزا را خواهند داشت اما باید شرایط ذکر شده را داشته باشند. شرایط اخذ این ویزا از قبیل زیر می باشد:

پیشنهاد مطالعه »
چگونه از طریق ویزای 489 به استرالیا مهاجرت کنیم؟

–         فرد متقاضی باید مبلغ 750 هزار دلار استرالیا به صورت سپرده در اختیار دولت استرالیا قرار دهد و این مبلغ ضمانت برای 4 سال خواهد بود و پس از اتمام 4 سال به فرد برگشت داده خواهد شد.

–         باید ثابت نماید که سالانه بیش از 65 هزار دلار درآمد دارد.

–         باید توسط یکی از ایالت های استرالیا اسپانسر شیپ دریافت نماید.

–         دارایی های فرد متقاضی باید بیش از 750 هزار دلار بوده باشد اما فرد متقاضی در صورت زندگی در خارج از مرکز استان می تواند 500 هزار دلار نیز دارایی داشته باشد.

تبدیل ویزای کار آفرینی به ویزای اقامت دائم

پس از گذشت 2 سال از اقامت شخص متقاضی و اقدامات لازم برای راه اندازی کسب و کار میتواند نسبت به دریافت ویزای کار آفرینی درخواست نماید اما باید شرایط اخذ ویزای دائم را نیز داشته باشد به این منظور که فرد متقاضی باید ثابت نماید که طی یک سال گذشته درآمدی بیش از 300 هزار دلار استرالیا از طریق بیزینس داشته است. همچنین باید از موارد زیر حداقل دو مورد را داشته باشد:

–         سرمایه گذاری در بیزینس حداقل 200 هزار دلار استرالیا در طی یک سال اخیر

–         سرمایه گذاری بیزینسی و شخصی بیش از 600 هزار دلار در استرالیا طی 1 سال گذشته

–         دو نفر را جهت کار کردن استخدام نموده باشد که اعضا خانواده محسوب نخواهد شد.

پس از داشتن 2 شرط از شرایط ذکر شده فرد می تواند نسبت به اخذ اقامت دائم استرالیا اقدام نماید اما باید در نظر داشته باشید که قبل از اتمام مدت زمان ویزای کار آفرینی یعنی 4 سال اقدام به اخذ این ویزا نمایید.

پیشنهاد مطالعه »
اقامت دائم استرالیا از طریق ویزای 189

مزایای اخذ ویزای کارآفرینی استرالیا

اخذ ویزای کار آفرینی مزایای بسیاری خواهد داشت و عامل اصلی انتخاب بضاعت مالی فرد متقاضی می باشد که باید حتما سرمایه کافی جهت راه اندازی کسب و کار داشته باشد. به برخی از مزایای ویزای کارآفرینی استرالیا در ادامه اشاره نموده ایم:

–         بدون پرداخت ودیعه امکان اخذ این ویزا وجود خواهد داشت.

–         دو سال مهلت خواهید داشت که سرمایه خود را به استان منتقل نمایید.

–         به داشتن مدرک زبان انگلیسی جهت اخذ این ویزا نیازی نخواهد بود و تنها امتیاز اضافی برای فرد در بر خواهد داشت.

–         تمامی مراحل اخذ این ویزا مدت زمان کمی نیاز داشته و در کمترین مدت امکان اخذ آن وجود خواهد داشت.

–         می توانید خانواده خود را نیز به همراه خود برده و اقامت دائم آنها را نیز دریافت نمایید.

–         داشتن درآمد خوب در شغل های بیزینسی استرالیا که حتما میزان درآمد مشاغل در استرالیا مناسب خواهد بود.

–         کشور استرالیا به مشاغل اهمیت ویژه ای می دهد به همین منظور تمامی خدمات و امکانات لازم برای بیزینس کاران فراهم خواهد شد.

 

مقالات مرتبط درباره کار در استرالیا:

 

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای را به شما عزیزان بیان می کنند.

 

منبع:سفارت استرالیا

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

00905340102540 تماس جهت مشاوره در واتس اپ