مشاوره تلفنی

تماس از Whatsapp
+905340102540

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9 تا 18 پنجشنبه 9 تا 14

کشور استرالیا

مهاجرت به استرالیا

در این مقاله به بحث مهاجرت به استرالیا میپردازیم. در میان تمامی کشورهای دنیا، کشورهایی بیشترین متقاضی را برای مهاجرت دارند که در زمینه های مختلفی همچون اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و… در درجه بالایی قرار گرفته باشد. کشور استرالیا به عنوان یک کشور توسعه یافته نیز یکی از همین کشورها به حساب می آید که سالانه افراد بسیاری در صدد مهاجرت به استرالیا میباشند. به همین منظور مقاله ای در زمنیه مهاجرت به استرالیا و تحصیل در استرالیا تهیه نموده ایم تا با شرایط مهاجرت به استرالیا و روشهای مهاجرت به استرالیا آشنا شوید.

 

برای مهاجرت به استرالیا بهتر است که در ابتدا نگاهی کلی به وضعیت این کشور پهناور بیندازیم، استرالیا در نیمکره جنوبی قرار گرفت است و همانطور که گفتیم یک کشور توسعه یافته به حساب می آید، استرالیا به عنوان کوچکترین قاره جهان شناخته شده است. نکته جالب اینجاست که بیشتر مردم این سرزمین را مهاجران تشکیل داده اند.

اقتصاد این کشور بسیار قدرتمند است و متکی به کشاورزی و بازرگانی میباشد. افراد بسیاری برای کار و سرمایه گذاری به خاطر دارا بودن اقتصادی پایدار مهاجرت به استرالیا را انتخاب میکنند. در واقع میتوان گفت که استرالیا کشور مناسبی برای افرادی میباشد که میخواهند کسب وکاری رادر آنجا راه اندازی نمایند و به تجارت با دیگر کشورهای بزرگ دنیا بپردازند.

روش های مهاجرت به این کشور زیبا متعدد میباشد و افراد با توجه به شرایط خود یکی از روش های مهاجرت به استرالیا را انتخاب میکنند. عده ای برای مهاجرت کاری و برخی دیگر بخاطر سرمایه گذاری این کشور را مناسب میدانند و برخی دیگر نیز بخاطر داشتن مهارت و تخصصی خاص مهاجرت به استرالیا را مناسب میدانند. به همین منظور ما به صورت کلی در خصوص هر یک از روش های مهاجرت به استرالیا که به آنها اشاره نمودیم خواهیم پرداخت.

 

 ویزای تحصیل استرالیا

 ویزای تحصیلی استرالیا یکی از راه های اخذ اقامت استرالیا می باشد.داشتن شروط ویزای تحصیل استرالیا از ضروریاتی است که حتما باید یک دانشجو داشته باشد تا بتواند به دوران تحصیل خود ادامه دهد. ویزای دانشجویی به منظور مجوز اقامت در استرالیا می باشد که اجازه خروج از کشور بعد از داشتن ویزای تحصیلی داده خواهد شد و در صورت نبود ویزا و یا برگشت آن به هر دلیلی نمی توان از خاک کشور خارج گردید.

مهاجرت تحصیلی به استرالیا

جهت دریافت ویزای تحصیلی باید به سفارت استرالیا مراجعه نموده و تمامی مدارک خود را ارائه نمائید. پس از دریافت ویزای استرالیا باید شرایط تحصیل در استرالیا را داشته باشید تا امکان تحصیل در دانشگاه های استرالیا وجود داشته باشد.

گرفتن ویزای تحصیلی امری ضروری خواهد بود چرا که حتی پس از در دست داشتن ویزای تحصیلی نیز باید هر ساله نسبت به تمدید آن اقدام نمائید و در صورت عدم تمدید اجازه اقامت در استرالیا به شما داده نخواهد شد و باید یک ماه به دور از خاک استرالیا باشید. تمدید ویزا داشتن شروط تحصیلی استرالیا را می طلبد که این اطلاعات را دانشگاه ها بررسی می نمایند و صلاحیت دانشجو را تصدیق می نمایند و در صورت عدم صلاحیت وی نسبت به لغو ویزای تحصیلی اقدام خواهند کرد.

 

ویزای کاری  استرالیا

ویزای کاری  استرالیا یکی از پر طرفدار ترین طرق مهاجرت و مباحث در امر مهاجرت است و معمولا ویزای کاری  استرالیا همینطور یکی از زمان بر ترین راههای مهاجرت در حال حاضر میباشد  استرالیا، کشوری توسعه ­یافته و پهناور واقع در نیم کره جنوبی زمین است؛ کشوری که از نظر وسعت، جایگاه ششم جهان را به خود اختصاص داده است.  استرالیا بین اقیانوس­های آرام، منجمد جنوبی و هند و تعدادی دریاچه و خلیج محصور شده، به گونه­ای که با هیچ کشوری، مرز خاکی ندارد.

استرالیا

به لطف زمین حاصلخیز و آب و هوای معتدل، کشاورزی و دامداری در  استرالیا رونق فراوانی دارد؛ طوری که سالیانه بیش از ۷۵ درصد محصولات کشاورزی و دامی  استرالیا را به اقصی نقاط جهان صادر میکنند. اما علاوه بر کشاورزی و دامپروری، صنعت  استرالیا نیز رشد چشمگیری دارد. در واقع صنعتگران، کشاورزان و دامداران  استرالیایی  دست در دست هم داده و اقتصادی شکوفا رقم زده­اند. تمامی این موارد ذکر شده موجب میشود که ویزای کاری  استرالیا و مهاجرت به  استرالیا به موضوعی پر طرفدار تبدیل شود.