رد کردن لینک ها

تحصیل پزشکی و دندان پزشکی در استرالیا

تحصیل پزشکی و دندان پزشکی در استرالیا

تحصیل پزشکی و دندان پزشکی در استرالیا از رشته های پرطرفدار برای متقاضیان مهاجرت به استرالیا ست.کشور استرالیا از لحاظ علمی و دانش در سطح بسیار پیشرفته و بالایی قرار گرفته است و شما میم توانید اسم برخی از دانشگاه های استرالیا را در بین 100 دانشگاه برتر جهان مشاهده کنید. این امر سبب شده است که دانشجویان بسیار زیادی برای ادامه تحصیل دانشگاه های کشور استرالیا را مورد هدف خود قرار دهند.  

تحصیل در استرالیا بسیار راحت و آسان می باشد و برای این کار کافی است هدفی را برای خود تعیین کنید و با پشتکار به دنبال هدف خود بروید. رشته های که بیشتر دانشجویان در آن به تحصیل می پردازند عبارت است از: رشته های علوم پایه، فنی و مهندسی و پزشکی

دانشگاه های کشور

دانشگاه های کشور استرالیا با داشتن برترین و عالی ترین امکانات خود توانسته است خدمات خوبی را برای دانشجویان بومی و غیر بومی خود ارائه دهد. وجود اساتید برتر دنیا نیز در این دانشگاه ها یکی دیگر از عوامل جذب دانشجویان به سوی این دانشگاه ها می باشد. اگر شما نیز به دنبال ادامه تحصیل در یکی از برترین دانشگاه های دنیا هستید می توانید کشور استرالیا را در میان اولویت های خود قرار دهید.

هم چنین شما می توانید قبل از مهاجرت خود اطلاعاتی را از دانشگاه مورد نظر خود به دست آورده و سپس اقدام به درخواست پذیرش داشته باشید. یکی از پر طرف دارترین رشته های که در استرالیا مورد توجه دانشجویان غیر بومی واقع می شود، رشته پزشکی و دندانپزشکی می باشد؛ و سالانه هزاران دانشجو  برای ادامه تحصیل خود در این رشته عازم کشور استرالیا می شوند.

در این مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد تحصیل پزشکی و دندان پزشکی در استرالیا، شرایط تحصیل پزشکی و دندان پزشکی در استرالیا و به طور کلی شرابط تحصیل در استرالیا اطلاعاتی را برای شما عزیزان ارائه دهیم. با ما تا آخر این مقاله همراه باشید.

پیشنهاد مطالعه »
تحصیل پزشکی در کشور انگلستان

مقالات مرتبط با تحصیل در استرالیا:

تحصیل پزشکی و دندان پزشکی در استرالیا

تحصیل پزشکی و دندان پزشکی در استرالیا همان طور که اشاره شد یکی از پر طرف دارترین و پر تقاضاترین رشته های تحصیلی در استرالیا می باشد که بیشتر دانشجویان آن را انتخاب می کنند. البته بایستی به این نکته نیز اشاره کرد که وجود دانشگاه ها و اساتید برتر در استرالیا سبب شده است که رشته های یزشکی و دندانپزشکی از سطح علمی بسیار خوبی برخوردار باشند.

افرادی که می خواهند در رشته های پزشکی و دندانپزشکی ادامه تحصیل دهند بایستی بتوانند نمره ی قبولی در آزمون GAMSAT قبول شوند. مسئولان کشور استرالیا نیز سعی بر آن دارند تا با ارائه خدمات با کیفیت برای دانشجویان غیر بومی رضایت و توجه آن ها را به دست بیاورند. همچنین دانشجویان می دهند برای صرفه جویی در هزینه های زندگی و تحصیلی خود می توانند در خوابگاه های خودگردان دانشگاه ها اقامت داشته باشند. شما می توانید با تحصیل پزشکی و دندان پزشکی در استرالیا علاوه بر داشتن یک مدرک بسیار عالی و معتبر از یک دانشگاه خوب، می توانید از زندگی کردن در این کشور نیز لذت ببرید چرا که استرالیا از آب و هوا و دیدنی های بسیار خوب و جذابی برخوردار می باشد و شما می توانید از این زیبایی ها نیز بهره مند شوید.

پیشنهاد مطالعه »
مهاجرت به کشور استرالیا

دانشجویان می توانند علاوه برتحصیل، به مدت 40 ساعت در هر ماه یکی کار دانشجویی انجام دهند که این امر سبب می شود بتوانند از پس هزینه های تحصیل و زندگی خود به راحتی بر بیایند.

شرایط تحصیل پزشکی و دندان پزشکی در استرالیا

شرایط تحصیل پزشکی و دندان پزشکی در استرالیا را می توانید در وب سایت های دانشگاه های مربوط مشاهده نمایید که این شرایط از دانشگاهی به دانشگاه دیگر متفاوت خواهد بود. هم چنین شما می توانید قبل از تصمیم نهایی خود در مورد شرایط تحصیل پزشکی و دندان پزشکی در استرالیا با مشاوران ما در سازمان مهاجرت آوات مشورت کرده و اطلاعات به روز و دقیق تری را در این زمینه به دست بیاورید.

در این مقاله برخی از شرایط عمومی تحصیل پزشکی و دندان پزشکی در استرالیا را برای شما علاقمندان بازگو می کنیم:

  • کسب نمره بسیار خوب در زبان انگلیسی چرا که تمام دانشگاه ها به زبان انگلیسی تدریس می کنند.
  • ارائه مدارک علمی معتبر از دانشگاه های معتبر کشور مبدا
  • ارائه ویزای تحصیلی استرالیا
  • ارائه مدارک شناسایی و پاسپورت
  • ارائه گواهی پزشکی و بیمه نامه تحصیلی
  • ارائه گواهی مبنی بر نداشتن سوء پیشینه

شما می توانید با ارائه مدارک فوق بتوانید در یکی از دانشگاه های استرالیا قبول شوید. یکی از مهم ترین نکاتی که برای پذیرش در رشته های پزشکی و دندانپزشکی وجود دارد این است که حتما قبل از سفرتان سعی کنید زبان انگلیسی خود را گسترش دهید چرا که در غیر این صورت با مشکلات بسیاری از نظر تحصیل و برقراری ارتباط با مردم محلی این کشور خواهید داشت.

دانشگاه ها

از جمله دانشگاه هایی که برای تحصیل در رشته های پزشکی و دندان پزشکی استرالیا می توان به آن ها اشاره کرد عبارت اند از: دانشگاه سیدنی غرب، دانشگاه جیمزکوک، دانشگاه موناش، دانشگاه نیوسات ولز و دانشگاه آدلاید اشاره کرد. دانشگاه سیدنی غرب یکی از معروف ترین و مشهورترین دانشگاه های استرالیا می باشد که توانسته است رتبه ی 46 را در کل جهان به دست بیاورد و افراد بسیار مشهوری در دانشگاه به تحصیل پرداخته اند.

پیشنهاد مطالعه »
ثبت شرکت در استرالیا

همچنین این دانشگاه از قدیمی ترین دانشگاه های کشور استرالیا می باشد. هر یک از این دانشگاه ها با داشتن بهترین خدمات تحصیلی و سطح علمی بسیار بالا توانسته اند توجه هزاران دانشجو را به سوی خود جذب کند. شما بعد از گذراندن مراحل ابتدایی می توانید در یکی از بیمارستان های این کشور مشغول شوید و دوره های تز خود را در بیمارستان بگذرانید.

دوره های پزشکی معمولا 5 ساله می باشد و دوره های دندانپزشکی نیز 4 ساله خواهد بود. هزینه های مربوط به این رشته ها نیز با توجه به نوع دانشگاهی که قبول می شوید متفاوت خواهد بود و شما می توانید قبل از انتخاب دانشگاه مورد نظرتان می توانید در مورد هزینه های آن اطلاعاتی را به دست بیاورید.

 

 

انواع ویزای استرالیا

 

مقالات مرتبط درباره کار در استرالیا:

 

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای را به شما عزیزان بیان می کنند.

دیگران این مطالب را نیز مطالعه کرده اند

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
تماس جهت تعیین وقت مشاوره