رد کردن لینک ها

بورسیه تحصیلی استرالیا

بورسیه تحصیلی استرالیا

بورسیه تحصیلی استرالیا یکی از آرزو های دانشجو خواهد بود که تحصیلی بدون هزینه و با حقوق داشته باشد و هم آینده شغلی وی تضمین شود. دانشگاه های استرالیا از جمله بهترین دانشگاه ها در سطح جهان هستند به همین دلیل افراد بسیاری از سراسر جهان اقدام به تحصیل در این کشور می نمایند.. هر یک از دانشگاه های استرالیا مختص خود شرایطی خواهند داشت و مقدار فاند نیز متفاوت خواهد بود و عامل تعیین کننده شهر اقامت خواهد بود که فاند در میزان های مختلف خواهد بود و گاهی تمامی و گاهی مقداری از هزینه های شما را پوشش خواهد داد.

بورسیه تحصیلی استرالیا از طریق خیرین و مراکز علمی و دانشگاهها به دانشجویان مستعد و نخبه ای داده می شود که سابقه علمی خوبی داشته اند. فاند نیز به افرادی تعلق خواهد گرفت که یا مدرک زبان عالی داشته باشند و یا چندین مقاله بین المللی به اسم خود ثبت کرده باشند. فاکتور های انتخاب دانشجو میزان کارهای تحقیقی و پژوهشی دانشجو می باشد که این اطلاعات از سابقه درسی وی و میزان مقاله های بین المللی قابل درک خواهد بود.

بورسیه دانشگاهی در استرالیا بیشتر برای مقطع دکتری در نظر گرفته شده است و باید نوع دانشگاه و همچنین اساتیدی که دارای بودجه تحصیلی هستند را شناسایی نمائید تا امکان دریافت فاند داشته باشید. باید در نظر داشته باشید که بورسیه تنها برای کسانی تعلق می گیرد که علم آنها به قدری بالا باشد تا به کار این کشور بیاید.

نحوه اخذ بورسیه تحصیلی استرالیا و تحصیل به همراه فاند در استرالیا

در سطح استرالیا چندین موسسه در حال فعالیت هستند که این موسسات در راستای حمایت مالی از دانشجویان نخبه راه اندازی شده اند. فرد متقاضی باید معدل کافی جهت پذیرش داشته باشد چرا که شرط اصلی در بورسیه تحصیلی استرالیا داشتن معدل کافی خواهد بود. همچنین باید دوره درسی خود را در مدت زمان تعیین شده به پایان رسانده باشید و چنانچه در مدت زمان کوتاه تری مدرک خود را اخذ کرده اید یک امتیاز مثبت برایتان به حساب خواهد آمد.

پیشنهاد مطالعه »
ویزای تجاری استرالیا

همچنین شرکت در سمینار های علمی از دیگر مواردی است که باید حتما به آنها توجه شود. بدون داشتن نامه پذیرش از استاد راهنما امکان اخذ بورسیه تحصیلی استرالیا همراه فاند وجود نخواهد داشت و به خصوص برای دکترا امری ضروری می باشد. پیش از مراجعه به این مرکز می توانید با یک استاد که در این زمینه اطلاعات کافی دارد مشورت نمایید تا بهترین راه ها را به شما نشان دهد.

مقالات مرتبط با تحصیل در استرالیا:

قوانین اخذ بورسیه تحصیلی استرالیا به همراه فاند در استرالیا

اخذ بورسیه تحصیلی استرالیا با داشتن شرایط امکان پذیر خواهد بود که علاوه بر داشتن شرایط باید قوانین تعیین شده را نیز مو به مو انجام داد در ادامه به برخی از قوانین اخذ بورسیه تحصیلی استرالیا همراه با فاند در استرالیا اشاره کرده ایم:

داشتن سوپر وایزر امری ضروری خواهد بود چرا که این استاد راهنما است که موافقت وی می تواند سبب اخذ این بورسیه شود. جهت پیدا کردن استاد راهنما باید این مراحل را طی نمایید: در ابتدای کار دانشجو باید پروپوزال تعیین شده خود را تمام کرده و آماده ارائه کرده باشد و رزومه و پروپوزال خود را به اساتید مربوطه ارسال نماید. پس از دریافت تاییده استاد برای پروپوزال دانشجو یافتن سوپر وایزر با موفقیت انجام شده است.

پیشنهاد مطالعه »
تحصیل رایگان در دانشگاه های دولتی فرانسه

جهت اطلاع از بودجه تحصیلی به همراه فاند می توانید با همان استاد مکاتبه داشته و تمامی سوالات خود را از وی جویا شوید. اما نمی توان گفت در تمامی موارد این امر جواب خواهد داد چرا که در برخی موارد استاد جهت پذیرش دانشجو پروژه دیگری به وی اختصاص داده که باید بدون کم و کاست انجام شود و آن پروژه را عامل تعیین کننده بورسیه قرار داده است که دانشجو می تواند جهت کار بر روی این پروژه بورسیه و کمک هزینه نیز دریافت نماید.

اعطای فاند نیز به تمامی دانشجویان امکان پذیر نخواهد بود و جهت اطلاع از این امر می توانید از استاد راهنمای خود و یا مراکز مربوطه پاسخ خود را بیابید.

مزایای بورسیه تحصیلی استرالیا

بورسیه تحصیلی استرالیا مملو از مزایای خواهد بود که سبب پیشرفت روز افزون دانشجو خواهد شد. یکی از مزایای بورسیه تحصیلی استرالیا کم هزینه بودن آن است چرا که بدون پرداخت هیچ هزینه دانشگاهی امکان تحصیل در آن وجود خواهد داشت و هیچ گونه مشکلی در دانشگاه پیش نخواهد آمد.

دولت استرالیا جهت بهبود وضعیت دانشجویان و مخصوصا دانشجو هایی که بورسیه تحصیلی استرالیا این کشور را نیز دارند این امکان را می دهند که به کار کردن نیز بپردازند اما باید در نظر داشته باشید که این کار کردن محدود بوده و نمی توانید کل روز مشغول به کار کردن شوید.

با استفاده از این روش هم حقوق بورسیه دریافت کرده و هم می توانید از طریق کار کردن پول کسب نماید.

از دیگر مزایای بورسیه تحصیلی استرالیا داشتن استاد راهنمای شخصی می باشد که کمک بسزایی در انجام کار های علمی از وی درخواست خواهید کرد و شما را در نوشتن مقاله های مد نظرتان یاری خواهد رساند.

پیشنهاد مطالعه »
ویزای ازدواج استرالیا

مدارک و شرایط لازم جهت اخذ بورسیه تحصیلی استرالیا

فرد متقاضی باید شرایط ذکر شده در پرونده را داشته باشد و تمامی مدارک را بدون کم و کاست به مراکز مربوطه ارائه دهد. در ادامه به برخی از شرایط لازم جهت اخذ بورسیه تحصیلی استرالیا اشاره کرده ایم:

  • دانشگاهی که آخرین مدرک را از آن دریافت نموده اید باید در لیست دانشگاه های درجه 1 قرار داشته باشد و مدرک تحصیلی خود را به این مرکز ارائه نمایید.
  • داشتن سابقه کاری کمک بسزایی در پذیرش خواهد گذاشت که می تواند در قالب مقاله، کتاب، ترجمه، کار تحقیقاتی و … باشد.
  • رزومه باید بدون هیچگونه مشکل بوده باشد و به صورت دقیق تهیه شده باشد.
  • داشتن نمره زبان در اخذ بورسیه تحصیلی استرالیا بیش از دیگر ویزا های استرالیا حائز اهمیت می باشد که هر دانشگاه مخصوص به خود ممکن است نمره به خصوصی درخواست نماید. شرط پذیرش بورسیه تحصیلی استرالیا از نظر زبان داشتن حداقل نمره 7 در آیلتس و یا دیگر مدارک هم تراز با آن می باشد.
  • داشتن انگیزه امری ضروری به حساب می آید که باید بدون کم و کاست به مراکز مربوطه ارائه گردد.

انواع ویزای استرالیا

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای را به شما عزیزان بیان می کنند.

منابع:www.australian embassy.gov.au

دیگران این مطالب را نیز مطالعه کرده اند

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
تماس جهت تعیین وقت مشاوره