مشاوره تلفنی

021-88555626

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

راه اندازی کسب و کار در استرالیا

خلاصه مقاله : یکی از راه های مهاجرت به استرالیا راه اندازی یک کسب و کار دراین کشور می باشد. به دلیل تمایل شدید این کشور به جذب سرمایه و نیروی کار این روش یکی از مطمئن ترین روش های مهاجرتی است که در کوتاه ترین زمان ممکن پذیرش خواهد شد. در ادامه ی این مقاله به شرایط و ضوابط این روش می پردازیم.
راه اندازی کسب و کار در استرالیا

راه اندازی کسب و کار در استرالیا

فهرست مقاله
راه اندازی کسب و کار در استرالیا
راه اندازی کسب و کار در استرالیا

راه اندازی کسب و کار در استرالیا راهی برای اخذ اقامت استرالیا ست.اگر به دنبال شروع یک کسب و کار جدید و موفقی در یکی از کشورهای خارجی هستید؟ اگر دوست دارید یک بیزینس بزرگی را در خارج از کشور راه اندازی کنید؟ شما می توانید کشور استرالیا را برای این کار انتخاب کنید.

کشور استرالیا با داشتن اقتصادی بسیار پویا و پیشرفته ای خود توانسته است از سرمایه گذاران و کارفرمایان کشورهای مختلف جهان استقبال کرده و بستر خوبی را برای سرمایه گذاری آن ها به وجود بیاورد. همچنین استرالیا زیر ساخت های لازم را برای شروع کسب و کار یا بیزینس جدید را دارد که شما می توانید با انتخاب این کشور در کوتاه ترین زمان ممکن به موفقیت های بسیار زیادی دست پیدا کنید.

وجود نیروی انسانی حرفه ای و ارزان قیمت نیز در این کشور سبب شده است که بسیاری از افراد این کشور را برای شروع یک کسب و کار جدید انتخاب کنند.

وجود بخش های خصوصی و کسب و کارهای بسیار زیاد و پویا سبب می شود که یک کشور از لحاظ اشتغال زایی بسیار موفق باشد و نرخ درصد بیکاری نیز در این کشور کاهش یابد.

جذب نیروی کار در استرالیا

راه اندازی کسب و کار در استرالیا
راه اندازی کسب و کار در استرالیا

کشور استرالیا نیز با در نظر گرفتن وام هایی با نرخ بهره بسیار کم برای افرادی که به دنبال تاسیس یک کسب و کار هستند، سعی بر آن دارد تا نظر و توجه افراد را از هر سوی جهان به سمت کشور خود جلب کند. به همین دلیل شما می توانید انواع مختلفی از بیزینس ها را که توسط سرمایه گذاران مختلفی، از کشورهای گوناگون جهان تاسیس شده اند، را مشاهده نمایید.

کشور ما نیز یکی دیگر از کشورهای می باشد که سرمایه گذارانش به دنبال یک بازار هدف جدید برای سروع بیزینس خود هستند. که به همین جهت در سال های اخیر شاهد افزایش درخواست ویزای بیزینس و کسب و کار استرالیا هستیم.

در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد راه اندازی کسب و کار در استرالیا، شرایط و هزینه راه اندازی کسب و کار در استرالیا اطلاعاتی را برای شما عزیزان علاقمند ارائه دهیم. لطفا برای کسب اطلاعات مفید با ما همراه باشید.

راه اندازی کسب و کار در استرالیا

همان طور که در بخش قبلی نیز به آن اشاره شد یکی از جدیدترین راه های مهاجرت به کشور استرالیا می باشد و امروزه مورد توجه بسیاری از افراد و سرمایه گذاران واقع شده است.

شما می توانید با راه اندازی کسب و کار اقامت دائم خود را نیز در این کشور را به دست آورید هم چنین می توانید خانواده ی خود را نیز به استرالیا دعوت کرده و برای آن ها نیز اقامت دریافت کنید.

البته بایستی به این نکته توجه داشته باشید که کشور استرالیا 4سال به شما فرصت می دهد که بتوانید در کسب و کار خود پیشرفت کنید و در صورت موفق بودن تان می توانید اقامت و تابعیت دائم خود را دریافت کنید.

شما می توانید در حوزه های بسیار مختلفی به راه اندازی کسب و کار خود بپردازید که از جمله این حوزه های می توان به بخش هتل داری، رستوران ، پوشاک، مواد غذایی و خدماتی اشاره کرد که یکی از موفق ترین صنعت در این کشور در حال حاضر صنعت گردشگری می باشد و هر صنعتی که به گردشگری مربوط باشد، بستر خوبی را برای پیشرفت و رشد سریع دارد چرا که این کشور یکی از مهم ترین مقاصد گردشگری جهان می باشد.

شما می توانید در زمینه راه اندازی کسب و کار مناسب با مشاوران ما در سازمان مهاجرت آوات مشورت نموده و یکی از بهترین گزینه های روی میز را انتخاب کنید و کسب و کار خود را بر حسب آن راه اندازی کنید.

شرایط راه اندازی کسب و کار در استرالیا

راه اندازی کسب و کار در استرالیا
راه اندازی کسب و کار در استرالیا

برای راه اندازی کسب و کار  بایستی یک از سری شرایط  دارا باشید که در غیر این صورت نمی توانید به راحتی کسب و کار خود را راه اندازی کنید. از جمله شرایط راه اندازی کسب و کار در استرالیا می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 

1

سن متقاضیان راه اندازی کسب و کار بایستی بالای 18 و زیر 55 سال باشد.

2

دریافت امتیاز مربوط به راه اندازی کسب و کار

3

داشتن مدرک زبان انگلیسی که حداقل بایستی نمره قبولی 5 را در آزمون ایلتس دریافت نمایید.

4

در 4 سال گذشته بایستی معاملاتی به ارزش 400 هزار دلار استرالیا را با یکی از کسب و کارهای مستقرر در استرالیا انجام داده باشید.

5

ارائه صورت حساب بانکی و گردش حساب های که در چند سال اخیر صورت گرفته است.

6

اگر مدرکی مبنی بر داشتن مهارتی دارید می توانید آن را ضمیمه کنید چرا که نقش زیادی را در امتیاز دهی خواهد داشت

7

اخذ ویزای بیزینس استرالیا

8

ارائه گواهی مبنی بر نداشتن هیچگونه سوء پیشینه

 

شما می توانید با داشتن شرایط فوق اقدام به راه اندازی کسب و کار  داشته باشید. به راحتی در کشور استرالیا بیزینس خود را تاسیس کنید.

برای اقدام به دریافت ویزای بیزینس می توانید در سایت مربوطه ثبت نام کرده و مدارک لازم را بار گذاری کنید. که بعد از بررسی های صورت گرفته ، نتیجه امتیاز دهی اعلام خواهد شد که اگر بتوانید نمره ی بالا 65 را به دست بیاورید. می توانید گام های بعدی را برای راه اندازی کسب و کار  انجام دهید.

کارآفرینی در استرالیا

کار آفرینی یکی از روش های مهاجرت به استرالیا و در نتیجه منجر به  اخذ اقامت دائم می شود. که باید پیش از درخواست این ویزا تمامی شرایط و مقررات آن را دانسته و در صورت داشتن شرایط اقدام به اخذ این ویزا نمایید.

افراد متقاضی ویزای کار آفرینی می توانند به همراه خانواده خود اقامت 4 ساله استرالیا را کسب نمایند. که در این 4 سال خانواده فرد متقاضی می توانند به کار کردن و یا تحصیل بپردازند.

اما در صورتی که در این 4 سال اقدام به راه اندازی کسب و کار نماید. اقامت دائم استرالیا به وی تعلق خواهد گرفت و می تواند بدون محدودیت در این کشور زندگی کند. فرد متقاضی باید تعهداتی به این کشور ارائه دهد که در ادامه به برخی از این تعهدات اشاره نموده ایم:

  1. ایجاد کسب و کار و شغلی جدید طی 2 سال در استرالیا و یا اقدامات لازم برای اینکار
  2. پرداخت هزینه ویزای کار آفرینی که برای فرد متقاضی 4700 دلار استرالیا و برای همسر وی 2350 دلار استرالیا و 1170 دلار استرالیا برای فرزندان متقاضی ضروری خواهد بود.
  3. در صورتی که فرد متقاضی مدرک آیلتس 4.5 را نداشته باشد باید هزینه آن که 8520 دلار می باشد را پرداخت نماید تا در کلاس های زبان شرکت کند. و از همسر وی مبلغ 4250 دلار به همین منظور دریافت خواهد شد.

برای مطالعه ی بیشتر به مقاله ی ویزای کار آفرینی استرالیا مراجعه کنید.

هزینه ی راه اندازی کسب و کار

راه اندازی کسب و کار در استرالیا
راه اندازی کسب و کار در استرالیا

همان طور که راه اندازی هر کسب و کاری نیازمند یک سری هزینه ها می باشد. راه اندازی کسب و کار  نیز ملزم هزینه هایی است که در این بخش راجع به این موضوع صحبت خواهیم کرد.

هزینه های راه اندازی کسب و کار  را می توان به چند بخش تقسیم بندی کرد. که بخشی از آن مربوط به حقوق وکیل می باشد، بخش دیگر مربوط به اقامت فرد متقاضی و خانواده اوست که بایستی به صورت مستقیم به دولت استرالیا پرداخت شود و مبالغ آن نیز توسط دولت استرالیا از قبل مشخص شده است. ب

برخی دیگر از هزینه ها هم مربوط به دریافت ویزا و آماده کردن مدارک مورد نیاز می باشد.

اگر شما نیز به دنبال راه اندازی کسب و کار جدید هستید می توانید کشور استرالیا را برای این کار انتخاب کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای را به شما عزیزان بیان می کنند.

 

سایت استرالیا

سوال های متداول

🙋‍♀️1.آیا هزینه ی زندگی در استرالیا بالاست؟

  • هزینه­ ی زندگی در این کشور بالاست ولی به نسبت آن نیز سطح درآمد بیشتر است. بالا بودن هزینه ­های زندگی تأثیر چندانی بر زندگی مردم ندارد.

🙋‍♀️2.امتیاز مورد نیاز برای دریافت ویزای کاری استرالیا چند است؟

  • برای دریافت ویزای کاری استرالیا از طریق امتیاز بندی نیاز است تا حداقل 65 امتیاز کسب کنید.

🙋‍♀️3.پس از چه مدت زندگی در استرالیا میتوان تابعیت این کشور را دریافت کرد؟

  • در ویزای ساب کلاس 190 پس از گذشت 4 سال زندگی در خاک این کشور. میتوانید برای اخذ تابعیت استرالیا درخواست دهید.

🙋‍♀️4.بهترین روش سرمایه گذاری در استرالیا چیست؟

  • کارآفرینی بهترین نوع سرمایه گذاری در کشور استرالیا است.

🙋‍♀️5.شرط دریافت ویزای کارآفرینی استرالیا چیست؟

  • برای دریافت ویزای کارآفرینی شما باید دارای جداقل 800 هزار دلار استرالیا  سرمایه منقول و غیر منقول باشید که قابلیت انتقال به کشور استرالیا  را داشته باشد.

🙋‍♀️6.خرید ملک در استرالیا منجر به دریافت اقامت این کشور خواهد شد؟

  • خیر. خرید ملک در بسیاری از کشورها از جمله استرالیا نمی تواند منجر به دریافت اقامت شود.

🙋‍♀️7.آیا مدرک تحصیلی مورد نیاز برای کارآفرینی باید متناسب با حوزه ی فعالیت فرد متقاضی باشد؟

  • در روش امتیازدهی فردی که مدرک مرتبط با بیزینس و تکنولوژی دارد از امتیاز بیشتری نسبت به سایر رشته ها برخوردار است.

 

 

اشتراک گذاری در telegram
ارسال مقاله در تلگرام
اشتراک گذاری در twitter
توییت مقاله در توییتر
اشتراک گذاری در whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله
مشترک شوید
مطلع شدن از طریق
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
شروع مشاوره
سلام
برای مشاوره در واتساپ اینجا کلیک کن!