مشاوره تلفنی

021-88555626

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

شرایط پناهندگی در اتریش

فهرست مقاله
پناهندگی در اتریش
پناهندگی در اتریش

شرایط پناهندگی در اتریش

آیا به دنبال شرایط پناهندگی در اتریش هستید؟ آیا می خواهید از شرایط و قوانین شرایط پناهندگی در اتریش اطلاع داشته باشید؟ آیا می دانید که چه آینده ی منتظر شما در اتریش می باشد؟ برای پاسخگویی به این قبیل سوال ها می توانید تا آخر این مقاله با ما همراه باشید. سازمان مهاجرت آوات سعی بر آن دارد تا با ارائه اطلاعات ارزنده و معتبر در خصوص انواع مهاجرت ها به کشور اتریش و کسب اقامت این کشور به تمام کسانی که علاقه مند هستند به این کشور مهاجرت داشته باشند، کمک بزرگی کرده باشد.

برای آغاز از معرفی کشور اتریش شروع میکنیم، همانطور که مستحضر می باشید کشور اتریش در قلب قاره اروپا واقع شده است و افراد بسیار زیادی برای اخذ تابعیت این کشور راه های بسیار مختلفی را برمی گزینند. کشور اتریش با داشتن سطح بالایی از امکانات رفاه و اجتماعی توانسته است نظر و توجه بسیاری از افراد را به سوی خود جذب کرده باشد.

نرخ تورم و بیکاری در این کشور نزدیک به صفر بوده و می توان گفت که این کشور از لحاظ امنیت در سطح بسیار بالایی واقع شده است و به همین جهت طی سالیان مختلف جایزه صلح نوبل را به خود اختصاص دهد. اگر شما نیز به دنبال کشوری هستید که زندگی راحت و موفقی را داشته باشید به شما توصیه می کنیم که این کشور را در اولویت های انتخابی خود قرار دهید. در این مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد یکی از راه های مهاجرت به این کشور توضیحات بیشتری را برای شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

راه های مهاجرت به کشور اتریش

راه ها و روش های بسیار زیادی برای مهاجرت به کشور اتریش و اخذ تابعیت دائم آن وجود دارد که افراد می توانند با توجه به شرایط خود، یکی از این راه ها را انتخاب کرده و اقدام به مهاجرت داشته باشند. از مهم ترین راه های مهاجرت به این کشور می توان موارد زیر را نام برد:

مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل 

مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری 

مهاجرت به اتریش از طریق کار 

مهاجرت به اتریش از طریق تمکن مالی

مهاجرت به اتریش از طریق تولید 

– مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی

یکی از راه های که برخی از افراد آن را برای مهاجرت خود انتخاب می کنند پناهندگی می باشد؛ اما بسیاری از افراد از شرایط پناهندگی در اتریش اطلاع ندارد و به همین دلیل نیز دچار مشکلات بسیار ناگواری می شوند و خسارات های مالی و جانی زیادی آ ها را تهدید می کنند. توجه داشته باشید که پناهندگی وجه خوبی نداشته و معمولا مورد توجه واقع نمی شود همچنین توصیه هم نمی شود؛ اما با این حال برخی از افراد نیز این راه را برای مهاجرت خود انتخاب می کنند.

نکته بسیار مهمی که در این راه وجود دارد این است که حتما از راه های قانونی اقدام به پناهندگی داشته باشید چرا که موسسات و افراد زیادی وجود دارند که به دنبال کسب سود و منفعت زیادی هستند و به همین دلیل کلاهبرداری های زیادی را انجام می دهند و شما اخبار زیادی را روزانه مشاهده می کنید که افراد پناهنده را در دل اقیانوس و کویر رها می کنند.

شرایط پناهندگی در اتریش

شرایط پناهندگی در اتریش برای افرادی که میخواهند به این کشور مهاجرت داشته باشند در حال حاضر بسیار مناسب نمی باشد. به همین دلیل حتما قبل از مهاجرت خود اطلاعات کامل و دقیقی را در مورد شرایط پناهندگی در اتریش به دست بیاورید و سپس اقدام به مهاجرت داشته باشید.

افراد به دلایل بسیار زیادی اقدام به مهاجرت می کنند که از جمله آنها می توان به مشکلات سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی اشاره کرد؛ اما افراد بایستی در نظر داشته باشند که با اعلام پناهندگی خود در کشور اتریش نه تنها می توانند از زندگی بسیار خوبی بهره مند شوند بلکه به عنوان شهروندان درجه سوم محسوب می شوند.

با این حال شاهد افزایش تعداد پناهندگان به کشور اتریش هستیم. در مورد شرایط پناهندگی در اتریش بایستی اشاره کرد که هر کشوری قوانین و مقررات بسیار خاصی را برای پناهندگان دارند که بی شک کشور اتریش نیز قوانین خاص خود را دارد. شرایط پناهندگی در اتریش بدین صورت است که افراد به محض ورود به این کشور بایستی درخواست پناهندگی خود را اعلام کنند که البته اعلام این درخواست به معنای قبول شدن درخواست آن ها نمی باشد و بایستی تمام مراحل قانونی آن طی شده و بررسی های لازم صورت بگیرد که در تمام این مدت نیز افراد مهاجر به کمپ های مختص مهاجران فرستاده می شوند. در شرایط پناهندگی در اتریش اعلام شده است که بررسی درخواست پناهندگی حدود 6 ماه طول می کشد.

شرایط پناهندگی در اتریش را از همکاران با تجربه و حرفه ای ما در سازمان مهاجرت آوات جویا شوید برای این کار کافی است که با گرفتن وقت مشاوره از همکاران ما و با مراجعه حضوری سوالات مورد نظرتان را مطرح کرده و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

مراحل پناهندگی در اتریش

شرایط پناهندگی در اتریش در مقایسه با دیگر کشورهای اروپا نسبتا ساده می باشد و همین امر سبب شده است میزان مهاجرت ها و پناهندگان در این کشور بیشتر باشد. از مهم ترین شرایط پناهندگی در اتریش که افراد به دنبال آن هستند، مراحل پناهندگی در کشور اتریش می باشد که مراحل آن را به صورت زیر بیان می کنیم:

–          سفر به کشور اتریش از طریق راه های قانونی

–          اعلام درخواست پناهندگی در فرودگاه به ماموران مربوطه

–          بازجویی توسط ماموران فرودگاه

–          دریافت مدارکی از جمله سیم کارت و مدارک شناسایی توسط افسران مربوطه

–          از متقاضی خواسته می شود که نحوه ورود خود را به شکل کامل توضیح و شرح دهند.

–          مراحل ثبت انگشت

–          گرفتن عکس از افراد متقاضی جهت ثبت های اقامتی و هویتی

–          ارسال افراد به کمپ های پناهندگی

افرادی که به این مکان ها فرستاده میشوند مدت زیادی را بایستی طبق برخی از قوانین زندگی کنند تا نتایج بررسی های مشخص شود و به محض مشخص شدن افراد متقاضی می توانند اقامت دائم خود را در این کشور به دست بیاورند.

منبع : سفارت اتریش

اشتراک گذاری در telegram
ارسال مقاله در تلگرام
اشتراک گذاری در twitter
توییت مقاله در توییتر
اشتراک گذاری در whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله
مشترک شوید
مطلع شدن از طریق
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
شروع مشاوره
سلام
برای مشاوره در واتساپ اینجا کلیک کن!