مشاوره تلفنی

تماس از Whatsapp
+905340102540

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9 تا 18 پنجشنبه 9 تا 14

اخذ پذیرش در استرالیا

خلاصه مقاله : استرالیا یکی از پیشرفته ترین کشورهای جهان می باشد که با داشتن پیشرفته ترین تکنولوژی های خود در هر صنعتی توانسته است یکی از قدرتمندترین کشورهای جهان باشد. کشور استرالیا دارای بهترین کالج ها و دانشگاه های جهان می باشد که هر یک از این دانشگاه ها توانسته اند رتبه های بسیار خوبی را در میان رتبه بندی ها و گرید بندی دانشگاه های دنیا به دست بیاورد.
اخذ پذیرش در استرالیا

اخذ پذیرش در استرالیا

فهرست مقاله
اخذ پذیرش در استرالیا
اخذ پذیرش در استرالیا

اخذ پذیرش در استرالیا

در این مقاله سعی بر آن است تا در مورد شرایط اخذ پذیرش در استرالیا مدارک لازم جهت اخذ پذیرش در استرالیا اطلاعاتی را شما عزیزان علاقمند به این موضوع کرده ایم لطفا با ما همراه باشید.

استرالیا یکی از پیشرفته ترین کشورهای جهان می باشد که با داشتن پیشرفته ترین تکنولوژی های خود در هر صنعتی توانسته است یکی از قدرتمندترین کشورهای جهان باشد. کشور استرالیا دارای بهترین کالج ها و دانشگاه های جهان می باشد که هر یک از این دانشگاه ها توانسته اند رتبه های بسیار خوبی را در میان رتبه بندی ها و گرید بندی دانشگاه های دنیا به دست بیاورد.

در نظر داشته باشید بیشترین پژوهش های علمی که در جهان صورت می گیرد، مربوط به اساتید و دانشجویان برتر دانشگاه های استرالیا می باشد و این دانشگاه ها بستر مناسبی برای تحقیقات نوین در کل جهان هستند چرا که دارای امکانات و خدمات بسیار مدرن و پیشرفته ای می باشند.

هم چنین مهاجرت های تحصیلی به استرالیا یکی از راه ها و روش های آسان مهاجرت به کشور استرالیا می باشد که افراد بسیار زیادی این روش را در اولویت های مهاجرتی خود قرار داده اند. کشور استرالیا برنامه ها و استراتژیک های بلند مدتی را برای جذب دانشجویان از کل جهان در نظر گرفته اند که تا به امروز نیز توانسته اند در برنامه و هدف خودشان موفق باشند چرا که تعداد و آمار مهاجرت های تحصیلی سالانه به این کشور نشان از این امر می باشد.

کشور ایران نیز یکی دیگر از کشورهای می باشد که سالانه هزاران دانشجوی برای ادامه تحصیل و داشتن آینده ی درخشان به سوی این کشور مهاجرت می کنند. تمام مدارک فارغ التحصیلی که از دانشگاه های استرالیا به دانشوجیان اعطا می شود مورد توجه و تایید ورزات علوم کشور می باشد و شما می توانید با داشتن مدرک علمی معتبر از این کشور می توانید شغل مناسبی را برای خود داشته باشید.

 

مقالات مرتبط با تحصیل در استرالیا:

شرایط اخذ پذیرش در استرالیا

شرایط اخذ پذیرش در استرالیا با توجه به مقاطع مختلف پذیرش، متفاوت خواهد بود که شرایط مورد نیاز برای دوره های مختلف تحصیلی را به صورت ذیل به حضورتان اعلام می گردد:

-کارشناسی:

بسیار از افراد بعد از گرفتن دیپلم و دوره پیش دانشگاهی خود سعی بر آن دارند تا در یکی از دانشگاه های برتر کشور استرالیا ادامه تحصیل دهند که از شرایط لازم برای آن را می توان به داشتن پاسپورت، نمره قبولی در مدرک آیلتس، تمامی زیر نمرات دیپلم و پیش دانشگاهی، داشتن سن قانونی و انتخاب رشته مورد نظر اشاره کرد. شما می توانید در رشته های مانند مدیریتی، پزشکی، مهندسی کشاورزی، حقوق و بانک داری ادامه تحصیل دهید.

-کارشناسی ارشد:

دانشگاه های مختلف استرالیا شرایط متفاوتی را برای پذیرش در نظر گرفته اند که از جمله شرایط عمومی برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد می توان به مواردی همچون انگیزه نامه، اصل مدرک کارشناسی، زیر نمرات دوره ی کارشناسی، داشتن پاسپورت با اعتبار حداقل 6 ماه و رزومه کاری و تحصیلی اشاره کرد شما می توانید تمام مقاله ها و پروژه های کاری و درسی خود را در پرونده اخذ پذیرش در استرالیا ضمیمه کنید.

-دکترا:

یکی از پر طرفدارترین مقاطعی که مورد توجه دانشجویان کشورهای دیگر واقع می باشد، مقطع دکترا می باشد. کشور استرالیا برای دانشجویان خود در این مقطع ، تسهیلات بسیار خوبی را در نظر گرفته است و حمایت مالی نیز از این دانشجویان صورت می گیرد. از شرایط اخذ پذیرش در استرالیا در مقطع دکترا نیز می توان به ارائه اصل مدرک کارشناسی ارشد، کسب نمره ی بسیار بالا در زبان انگلیسی و ارائه رزومه های کاری و تحصیلی اشاره کرد. توجه داشته باشید که بسیاری از دانشجویان در این مقطع می توانند با اساتید نامدار این کشور به انجام پروژه های گوناگون بپردازند.

مدارک لازم جهت اخذ پذیرش در استرالیا

همان طور که در بخش هایی قبلی نیز به آن اشاره شد، امروزه دانشجویان بسیار زیادی از کشورهای مختلف به خصوص از کشور ایران به دنبال مهاجرت های تحصیلی و اخذ پذیرش در استرالیا هستند که برای اخذ پذیرش در استرالیا بایستی یک سری مدارک را از قبل تهیه و آماده کنند. از جمله این مدارک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • اخذ و دریافت ویزای تحصیلی کشور استرالیا
  • ارائه اصل مدارک شناسایی
  • ارائه تمام ضمائم کاری و تحصیلی
  • دو قطعه عکس رنگی با زمینه سفید
  • ارائه مدرک معتبر زبان انگلیسی
  • گواهی مبنی بر نداشتن هیچ گونه بیماری
  • گواهی مبنی بر نداشتن هیچ گونه سوء پیشینه

شما می توانید با ارائه مدارک فوق اقدام به اخذ پذیرش در استرالیا داشته باشید.

توجه داشته باشید که در ارائه مدارک خواسته شد نهایت دقت خود را در جهت ارائه مدارک اصل به خرج ببرید تا بتوانید در کمترین زمان ممکن موافقت اخذ پذیرش در استرالیا را از سوی مسئولان کشور استرالیا به دست بیاورید.

یکی از مهم ترین مدارکی که برای اخذ پذیرش در استرالیا ضروری بوده  اخذ ویزای تحصیلی استرالیا بوده و معمولا مدت زمان زیادی را نیز برای صدور آن لازم است بنابراین سعی کنید در بهترین زمان ممکن اقدام به دریافت ویزای تحصیلی خود داشته باشید که بتوانید در زمان معین شده مهاجرت خود را انجام دهید.

برای اطلاع از هر گونه اطلاعات بیشتر نیز می توانید با همکاران ما در بخش مشاوره، سازمان مهاجرت آوات در تماس بوده و سوال های خود را با آنان در میان بگذارید.

هزینه ی اخذ پذیرش در استرالیا

هزینه های اخذ پذیرش در استرالیا با توجه به دوره های مختلف تحصیلی متغییر خواهد بود. با توجه به بالا بودن هزینه های زندگی و تحصیل در کشور استرالیا، شما بایستی مبلع زیادی را برای ادامه تحصیل در استرالیا کنار بگذارید

البته شایان ذکر است که استرالیا این امکان را برای دانشجویان غیر بومی فراهم کرده است که بتوانند مدت مشخصی از وقت و ساعات خود را به کار دانشجویی بپردازند که در این صورت می توانند به راحتی از پس هزینه های تحصیلی و زندگی خود در این کشور بربیایند.

این مقاله در مورد اخذ پذیرش در استرالیا می باشد که امیدواریم با مطالعه ی آن اطلاعات مفیدی را به دست بیاورید.

انواع ویزای استرالیا

مقالات مرتبط درباره کار در استرالیا:

 

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای را به شما عزیزان بیان می کنند.

 

سایت استرالیا

Share on telegram
ارسال مقاله در تلگرام
Share on twitter
توییت مقاله در توییتر
Share on whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
Share on email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله

در پرسش و پاسخ مرتبط با این مقاله شرکت کنید تا سوالات شما توسط کارشناسان آوات پاسخ داده شوند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *