مشاوره تلفنی

شماره تماس
021-22051353

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

مشاوره حقوقی مهاجرت

فهرست مقاله

مهاجرت به کشورهای خارجی به منظور آینده بهتر و شرایط زندگی بهتر اتفاق می افتد که مهاجرت تحصیلی نیز از این قاعده مستثنی نیست. فردی که قصد مهاجرت به کشوری به منظور تحصیل در مدرسه، دانشگاه، کالج و آکادمی و انجام پروژه‌ های تحقیقاتی و آزمایشگاهی داشته باشد باید با شرایط زندگی و تحصیل در کشور مورد نظرش آشنا شود یکی از شرایط دیگر برای اخذ اقامت تحصیلی اقدام از طریق یک وکیل مهاجرت تحصیلی است که ما در این مطلب قصد داریم شما را با شرایط یک وکیل مهاجرت تحصیلی خوب آشنا کنیم با ما همراه باشید.

 

معرفی موسسه حقوقی مهاجرتی آوات

 

موسسه حقوقی مهاجرتی آوات یک موسسه حقوقی معتبر است که آمادگی پاسخگویی هرگونه سوال حقوقی چه در زمینه ی داخلی و چه در زمینه بین المللی به هموطنان عزیز را دارد. همانگونه که ملاحظه میفرمایید در وبسایت رسمی موسسه حقوقی آوات توضیحاتی در رابطه با مسائل مختلف بیان شده که این خود میزان اعتبار و تخصص موسسه و سطح علمی وکلا و مشاوران موسسه حقوقی آوات را بیان میدارد.

به عنوان مثال اگر شما در زمینه حقوقی داخلی مانند دعاوی خانواده، ملکی، کیفری وامثالهم نیاز به مشاوره تخصصی داشته باشید میتوانید با اطمینان خاطر دعوای خود را به موسسه حقوقی آوات بسپارید و از طرفی افرادی که در زمینه های مختلف بین الملل خصوصی همچون مهاجرت تحصیلی و…، اقامت، تابعیت و نحوه اخذ انواع ویزای کشورهای مختلف نیاز به مشاوره ی حرفه ای و تخصصی دارید موسسه حقوقی مهاجرتی آوات با کمال میل آمادگی ارائه هرگونه مشاوره را دارد.

 

خدمات موسسه حقوقی آوات برای مهاجرت تحصیلی

 

وکیل مهاجرت تحصیلی
وکیل مهاجرت تحصیلی

 

 • مشاوره حقوقی انتخاب کشور متناسب با هدف تحصیلی و تحقیقاتی شما
 • مشاوره حقوقی اخذ پذیرش تحصیلی
 • مشاوره حقوقی اخذ ویزای تحصیلی
 • مشاوره اخذ اقامت تحصیلی
 • مشاوره حقوقی مدارک لازم جهت اخذ پذیرش تحصیلی
 • مشاوره حقوقی مدارک لازم جهت اخذ ویزای تحصیلی
 • مشاوره حقوقی اخذ ویزای همراه
 • مشاوره حقوقی اخذ ویزای گاردین
 • مشاوره اخذ ویزای دوره زبان
 • مشاوره حقوقی هزینه‌های تحصیل
 • مشاوره حقوقی اخذ بورسیه تحصیلی
 • مشاوره حقوقی اخذ بورسیه تحقیقاتی
 • مشاوره حقوقی اخذ فلوشیپ و…

 

مشاوره مهاجرت تحصیلی چیست ؟

یک مشاوره مهاجرت تحصیلی باید شرایط زیر را داشته باشد:

 • آگاهی از نیازهای افراد
 • توجه به ویژگی های شخصی افراد
 • توجه به محیط زندگی افراد
 • اطلاع از قوانین مهاجرتی
 • اطلاع از تغییر مقررات
 • دانستن جزییات دانشگاه ها و کشورهای مختلف
 • آشنایی با شرایط اجتماعی ، اقتصادی ، فرهنگی و اقلیمی کشورهای مقصد

شما براساس شرایط بالا می توانید بفهمید که یک مشاور مهاجرت تحصیلی شرایط خوبی را دارد یا خیر اگر شرایط بالا را در یک مشاور تحصیلی مهاجرت یافتید می توانید برای مهاجرت تحصیلی خود به این شخص مراجعه کنید.

 

چرا باید از یک وکیل مهاجرت تحصیلی کمک بگیریم؟

وکیل مهاجرت تحصیلی فایده های زیادی برای مهاجرت دارد که این فواید شامل این است که:

 

1.به اطلاعات پراکنده شما نظم می دهد . وکیل مهاجرت تحصیلی به شما کمک می کند که اطلاعات لازم را به دست بیاورید . تا بتوانید تصمیم درستی بگیرید.2.اطلاعات ناقص شما تکمیل می شود . ممکن است شما چیزهایی دریاره مهاجرتتان بدانید . اما این دانسته ها کامل نیست . مشاور مهاجرت تحصیلی کمک می کند دانسته های شما کامل شود.

3.شما در فرآیند استفاده از یک وکیل مهاجرت تحصیلی، از دانشی استفاده میکنید که حاصل تجربه است .این  مشاور با استفاده از تجربه خود ، زاویه دید بازتری نسبت به شرایط دارد . بعلاوه ، میتواند از بیرون به اوضاع شما نگاه کند .و  راه هایی را می بیند که از چشم خودتان پنهان مانده است .پس ، اگر قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارید. همین حالا تلفن را بردارید . و از خدمات وکیل مهاجرت تحصیلی استفاده کنید.

 

مزایای استفاده از وکیل مهاجرت تحصیلی

وکیل مهاجرت تحصیلی
وکیل مهاجرت تحصیلی
 • انتخاب وکیل مهاجرت حرفه‌ای و معتبر موجب تسریع در امور و گرفتار نشدن در دام کلاهبرداران و سودجویانِ به ظاهر وکیل می گردد.
 • دریافت راهنمایی های مربوطه در زمان سفر و نحوه خروج از کشور
 • صرفه جویی در هزینه ها بدین صورت که با پرداخت مبلغ کلی به بهترین وکیل مهاجرت، نیازی به پرداخت مبالغ متعدد به افراد مختلف نخواهید داشت.
 • ایجاد امنیت روانی، عدم استرس، از بین رفتن سردرگمی ها در فرد مهاجر، اطلاع از روند قانونی پرونده و آگاهی از قوانین جدید کشور مقصد
 • وکیل مهاجرت با در نظر گرفتن شرایط و صلاح فرد مهاجر، در انتخاب یکی از روش های مهاجرتی مانند تحصیلی، شغلی، ثبت شرکت، سرمایه گذاری و… به او کمک و مشاوره می دهد.
 • فرد مهاجر با استفاده از راهنمایی ها و آگاهی های قبلی از سوی وکیل مهاجرت در خصوص آداب و رسوم و قوانین حاکم بر کشور مقصد برای زندگی، می تواند به راحتی در کشور مقصد اقامت داشته باشد.

درباره موسسه حقوقی آوات

چرا موسسه حقوقی آوات؟؟

در بین موسسات مهاجرتی متفاوت چرا موسسه حقوقی آوات ؟؟ امروزه موسسات حقوقی و دفاتر و شرکت های بسیاری در سرتاسر کشور تاسیس شده که در زمینه های مختلف حقوقی و مهاجرتی فعالیت میکنند اما همیشه این سوال در ذهن ایجاد میشود که چرا هر موسسه در زمینه های مشخص فعالیت میکند و در زمینه های دیگر پرونده ای قبول نمیکند؟!

به دلیل گستردگی علم حقوق و تخصصی شدن گرایشات این رشته در سالهای اخیر شاید گرد هم آوردن منابع علمی و وکلای متخصص در تمامی زمینه های علم حقوق در یک مجموعه کار راحتی نیست، به همین خاطر هر موسسه در یک حوزه ی خاص فعالیت میکند. به عنوان مثال در: دعاوی خانواده ، دعاوی کیفری ، دعاوی ملکی ، ثبت شرکت در داخل و خارج از کشور ، داوری بین المللی و…… و یا در مباحثی همچون مهاجرت ، اقامت ، تابعیت ، مشاوره در زمینه انواع ویزای کشورهای مختلف و….. به طور خاص مشاوره ارائه میدهند.

 چرا موسسه حقوقی آوات را انتخاب کنیم؟

اینجاست که تفاوت موسسه حقوقی آوات که یک موسسه حقوقی بین المللی است با سایر موسسات حقوقی کاملا آشکار میشود چرا که موسسه حقوقی آوات در تمامی زمینه های حقوقی به طور خاص توسط مشاورین متخصص که هر مشاور و یا وکیل در زمینه های مشخصی فعالیت میکنند به هموطنان عزیز و مراجعینی که از سایر کشورها به ما مراجعه میکنند مشاوره تخصصی ارائه مینماید.

موسسه حقوقی آوات با گردآوری منابع معتبر علمی در زمینه های مختلف حقوقی و همچنین با دسترسی به وکلا و مشاوران حرفه ای و متخصص در داخل و خارج از کشور این امکان را برای شما فراهم آورده است که هرگونه مسائل حقوقی خود (چه داخلی و چه بین الملل)  و مسائل مهاجرتی خود اعم از مهاجرت تحصیلی مهاجرت کاری مهاجرت سرمایه گذاری را به ما بسپارید.

 

راه های ارتباطی با موسسه مهاجرتی آوات

 

شما میتوانید جهت ارتباط با ما از طریق راه های ارتباطی که در وبسایت مشاهده میفرمایید اقدام نمایید .

اولین مرحله میتواند تماس شما با دفاتر ما در شعب مختلف باشد که مشاوران تلفنی آوات اطلاعات اولیه را در اختیار شما قرار خواهند داد و سپس برای مشاوره حضوری میتوانید درخواست نمایید تا در اسرع وقت به مدت یک ساعت با مشاوران ارشد موسسه مشاوره حضوری داشته باشید.

مشاوره تخصصی از راه دور

 آنلاین (اسکایپ )

مشاوره های تخصصی از راه دور  ما هم شامل رزرو وقت و برای رفاه حال آن دسته از عزیزانی که به دلیل کمبود وقت و رفت و آمد دارند میباشد که از دو طریق تلفنی و نرم افزار اسکایپ میتوانید ارتباط برقرار نمایید.

 

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید
اشتراک گذاری در telegram
ارسال مقاله در تلگرام
اشتراک گذاری در twitter
توییت مقاله در توییتر
اشتراک گذاری در whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله
مشترک شوید
مطلع شدن از طریق
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات