مشاوره تلفنی

شماره تماس
021-22051353

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

4 روش مهم برای سرمایه گذاری درکشور روسیه و مزیت های آن

خلاصه مقاله : یکی از بهترین روش های اخذ اقامت که بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند، روش سرمایه گذاری در روسیه می باشد. از آنجایی که کشور روسیه با ایران همسایه است متقاضیان استفاده از این روش روز به روز در حال افزایش پیدا کردن می باشد. سرمایه گذاری کردن در کشور روسیه از طریق ثبت شرکت، کارآفرینی، خرید ملک، خرید اوراق قرضه و ... امکان پذیر است.
4 روش مهم برای سرمایه گذاری درکشور روسیه و مزیت های آن

4 روش مهم برای سرمایه گذاری درکشور روسیه و مزیت های آن

فهرست مقاله
4 روش مهم برای سرمایه گذاری درکشور روسیه و مزیت های آن
4 روش مهم برای سرمایه گذاری درکشور روسیه و مزیت های آن

یکی از بهترین روش های اخذ اقامت که بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند، روش سرمایه گذاری درکشور روسیه می باشد. از آنجایی که کشور روسیه با ایران همسایه است متقاضیان استفاده از این روش روز به روز در حال افزایش پیدا کردن می باشد. سرمایه گذاری کردن در کشور روسیه از طریق ثبت شرکت، کارآفرینی، خرید ملک، خرید اوراق قرضه و … امکان پذیر است که از این شرایط می توانید استفاده کنید.

هر یک از این روش ها شرایط و ملزومات منحصر به فرد خود را دارد که آنها دارای مزایا و معایبی نیز هستند. شما باید برای سرمایه گذاری درکشور روسیه که اقامت خود را دریافت کنید، به برخی از نکات دقت و توجه بسیار زیادی داشته باشید. در واقع باید بدانید اگر شما هر کاری را با دانش و اطلاعات کافی انجام دهید. می توانید در آن حوزه موفقیت لازم را به دست آورید. برخی از مهمترین روش هایی که برای سرمایه گذاری در این کشور وجود دارد را در ادامه همراه با جزئیات توضیح می دهیم.

روش های سرمایه گذاری درکشور روسیه

برخی از مهمترین و اصلی ترین روش های سرمایه گذاری درکشور روسیه که باید با آنها آشنایی داشته باشید عبارت می باشد از :

4 روش مهم برای سرمایه گذاری درکشور روسیه و مزیت های آن
4 روش مهم برای سرمایه گذاری درکشور روسیه و مزیت های آن

1. خرید ملک

قوانینی که برای سرمایه گذاری درکشور روسیه وجود دارد. سرمایه گذاری کردن را در بسیاری از بخش های اقتصادی کشور روسیه مجاز می داند. برخی از بخش ها مانند اوراق قرضه، اوراق بهادار، سرمایه گذاری در مشاغل جدید و …  . از جمله مهمترین بخش هایی به شمار می روند که در آنها سرمایه گذار خارجی می تواند آنها را بررسی کند.

یکی از راه های سرمایه گذاری کردن در کشور روسیه خرید ملک می باشد، اما باید بدانید با خرید ملک در این کشور نمی توانید اقامت دائم به دست آورید. شما آثار اقامتی خاصی را رد آن نمی توانید مشاهده کنید. شما اگر می خواهید آثار بیشتری در این روش سرمایه گذاری پیدا کنید بهتر است. با مشاوران و کارشناسان شرکت مشورت کنید تا بهترین روش را به شما معرفی کنند.

2. ثبت شرکت

یکی از دیگر راه هایی که برای سرمایه گذاری در روسیه و دریافت اقامت وجود دارد. ثبت شرکت می باشد. شرکت های بسیار زیادی هستند که شما می توانید آنها را برای اقامت در این کشور و سرمایه گذاری کردن انتخاب کنید. شرکت های سهامی، شرکت هایی با مسئولیت محدود، شرکت های مادر و ثبت جواز کسب از جمله بهترین شرکت هایی می باشد که شما در این کشور می توانید ثبت کنید. برای ثبت کردن این شرکت ها باید مجوز و مدارک خاصی داشته باشد و آنها را آماده سازید.

برای آماده کردن آنها بهتر است تنها به مشاوران و متخصصانی که در این زمینه تخصص بیشتری دارند. مراجعه کنید و از آنها مشورت های لازم را دریافت نمایید. شرکت های سهامی که در کشور روسیه می خواهی ثبت کنید می تواند باز و یا بسته باشد که شما باید در مورد هر یک از آنها اطلاعات لازم را داشته باشید. در این صورت شرایط اقامت شما در این شرکت ها آسان تر خواهد شد.

4 روش مهم برای سرمایه گذاری درکشور روسیه و مزیت های آن
4 روش مهم برای سرمایه گذاری درکشور روسیه و مزیت های آن

3. کارآفرینی

کارآفرینی یکی دیگر از روش های سرمایه گذاری در روسیه می باشد. که نه تنها در کشور روسیه بلکه در بسیاری از کشورهای دیگری که در حال پیشرفت هستند سودآور می باشد. این یکی از همان نکاتی است که بسیاری از بازرگانان و محققان به آن توجه زیادی نشان می دهند. ارتباط پیدا کردن توسعه کارآفرینی با توجه به شرکت های بین المللی و آژانس ها معنا پیدا می کند.

در این چند سال کشور روسیه در این زمینه رشد بسیار زیادی داشته است. به همین دلیل بسیاری از افراد از همین طریق شرایط اقامت در این کشور را برای خود مهیا کرده اند. یکی از نکات بسیار مهمی که در مورد این روش سرمایه گذاری وجود دارد این است که، فرد متقاضی باید ویزا و اقامت در کشور روسیه را دریافت کرده باشد.

این اقامت می تواند در ابتدا کوتاه مدت باشد و بعد از آن می توانید آن را تا 5 سال تمدید کنید که سپس به دائم تبدیل می شود.

4. خرید اوراق قرضه

بازار اوراق قرضه در کشور روسیه روز به روز درحال پیشرفت و رشد می باشد. چرا که نرخ تورم در این کشور بسیار پایین است. در این صورت برنامه ریزان و وام گیرندگان افق روشنی را روبروی خود دارند. به همین دلیل است که بسیار یاز شرکت های مهاجرتی استفاده این روش را به عنوان یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری درکشور روسیه می دانند. بانک هایی که تجاری و یا مسکونی می باشند بیشترین اوراق قرضه بهادار را دارند و می توانید شما از آنها استفاده کنید.

استفاده از این روش نسبت به روش های دیگر مزیت های بسیار بیشتری دارد. تنها نکته ای که در مورد این روش وجود دارد و شما باید به آن دقت داشته باشید این است که، بهترین اوراق قرضه را خریداری کنید. در این صورت سرمایه گذاری شما سود بیشتری خواهد داشت. در مورد این مسئله بهتر است با افرادی که تخصص بیشتری دارند مشورت کنید.

4 روش مهم برای سرمایه گذاری درکشور روسیه و مزیت های آن
4 روش مهم برای سرمایه گذاری درکشور روسیه و مزیت های آن

سرمایه گذاری درکشور روسیه و مزیت های آن

روسیه از آن کشورهایی می باشد که در این چند سال اخیر رشد بسیار زیادی از نظر اقتصادی داشته است. به همین دلیل بسیاری از افراد قصد دارند در این کشور سرمایه گذاری نمایند. نظام مالیاتی که در این کشور وجود دارد بسیار عالی است و درآمد بالایی از این طریق حاصل می گردد.

اگر شما در این کشور سرمایه گذاری کنید می توانید یک پاسپورت 5 ساله و یا 10 ساله دریافت کنید. دریافت این پاسپورت مزیت های بسیار زیادی دارد که شما در پاسپورت ایرانی از این مزیت ها نمی توانید بهره مند شوید.

یکی از مهمترین این مزیت های این است که با استفاده از آن به بیشتر از 100 کشور برتر جهان می توانید سفر کنید. یکی از مهمترین شرایط حضور پیدا کردن در این پروسه 90 روز در سال می باشد که شما باید آن را به درستی انجام دهید. شما در هر مرحله می توانید از کارشناسانی که تخصص بیشتری دارند راهنمایی دریافت کنید.

پیشنهاد میکینم به مقاله ی شرایط جدید سرمایه گذاری در روسیه [2020] هم نگاهی بیندازید.

5 1 رای
به این مقاله امتیاز دهید
اشتراک گذاری در telegram
ارسال مقاله در تلگرام
اشتراک گذاری در twitter
توییت مقاله در توییتر
اشتراک گذاری در whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله
مشترک شوید
مطلع شدن از طریق
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات