رد کردن لینک ها

کار در هلند

کار در هلند
رتبه دادن به این مطلب

کار در هلند

کار در هلند * بهترین شرایط کار در هلند * قوانین کار در هلند * ویزای کار در هلند * اقامت کاری هلند و سوالاتی دیگر در ذهن متقاضیان اقامت از طریق کار در هلند بوجود آمده است که: در این مقاله و نوشته قصد داریم در خصوص کار در هلند   مطالب و اطلاعات مختصری را به اشتراک بگذاریم * امیدواریم اطلاعات فوق برای شما عزیزان متقاضی مهاجرت مثمــر ثــمر واقع باشد.

در ادامه میپردازیم به بحث کار در هلند

کار در هلند

یکی از راه های مهاجرت به کشور های اروپایی از طریق ویزای کار می‌باشد که به این صورت پس از گرفتن ویزای کار و طی کردن مراحل مختلف قانونی  و با گذشت طی زمان در کشور اروپایی فرد  میتواند با گذشت زمان اقدام به درخواست اقامت در کشور اروپایی نماید که البته را های مختلف دیگری برای اخذ اقامت وجود دارد ولی  یکی از مهمترین گزینه های پیش رو مهاجران اقامت از طریق ویزای کاری است و از این رو یکی از کشور های مهم و آسان در  این رابطه را میتوان کشور هلند  نام برد به نحوی که کشور هلند از نظر میزان نرخ بیکاری جزو کم ترین کشور ها در حوضه اتحادیه اروپا می‌باشد . به این صورت فرد راحت تر میتوان کار در کشور هلند پیدا کند. از طرفی در چند ساله اخیر سایت های دولت هلند به سمتی حرکت کرده است که در نهایت منجر به افزایش مزیت های برای افراد شاغل شود و در نتیجه افراد بیشتر ترغیب به پذیرفتن کار در این کشور شوند. البته این به معنی آسان شدن کار برای مهاجران نیست زیرا مهمترین مشکلی که جلوی راه مهاجران است این است که باید حتما به زبان هلندی مسلط باشند تا بتواند شغل پیدا کنند از طرفی کار های حوقوی د  این کشور به نسبت دیگر کار ها سخت تر پیدا میشود ولی از آن طرف کارهایی نظیر It و حسابداری به راحتی پیدا می‌ شود. یکی از مهمترین مزیت هایی که کشور هلند دارد این است که فرصت های شغلی فراوانی به واسطه آن که شرکت های بی‌شماری از ملیت های مختلف در این کشور حضور دارند وجود دارد و به این صورت فرد می‌توان  پس از فرا گرفتن زبان هلندی با توجه به حرفه و دانش خود به کاری که در آن متخصص است برسد. از طرفی بعضی از شرکت ها   وجود  ندارد با هدف استخدام افراد  خارجی وارد این حوضه می‌شوند. از همین رو است که کشور هلند را نزدیک به ۱۹ درصد افراد خارجی تشکیل می‌دهند ‌. همچنین نکته بعدی که باعث می‌شود کشور هلند از نظر کار بسیار مناسب باشد این است که حداقل حقوق ها در این کشور متغیر است و با توجه به میزان سابقه و سن افراد مختلف است‌. یکی از مهمترین شغل ها که طرفدار دارد کارگران ماهر در کشور هلند است که بخش مهمی از مشاغل را در بر میگیرد و مالیات برای آن ها در حدود ۳۰ درصد است دیگر مشاغل پر طرفدار در هلند را میتوان در حوضه سلامت پیدا نمود و در رتبه های بعدی می‌توان به حوضه های مدیریت و بخش های آموزشی اشاره کرد.

ساعات کاری در هلند

ساعت کاری در این کشور حدود ۴۰ ساعت در هفته است که افراد بیشتر از ۴ روز در هفته نمی‌توانند اضافه کاری انجام دهند .همچنین در این کشور نظام کارگری منسجمی وجود دارد که از کارگران و حقوق آن ها دفاع می‌کند.همچنین ساعات کاری برای کارمندان از ۹صبح است تا ۵ بعد از ظهر.

اگر افراد مهاجر عضو اتحادیه اروپا نباشند باید ویزای کاری را حتما داشته باشند که برای این کار باید حتما  مجوز موقت اقامت که twv هست را داشته باشند.

انواع مختلف ویزای کاری

ویزای کار به روش های مختلفی امکان پذیر است از جمله این روشها این است که فرد یا شرکتی   او را استخدام کند یعنی به این صورت که شرکتی یا اینکه فرد حقوقی  برای انجام کار خود نیاز به یک کارگر یا یک کارمند ماهر داشته باشد در این صورت باید به کشور هلند این اطمینان دهد که تمامی نیازهای مالی وی را تا زمانی که در کشور حظور دارد تأمین می‌کند  حالت  دوم به این صورت است که یک شرکت حقوقی یا یک شرکت بازاریابی برای تامین نیروهای خود آگهی منتشر می‌کند و پس از اینکه این آگهی در کشور هلند و  اتحادیه اروپا انتشار یافت و پس از آن نتوانست کارمند  مورد نظر خود را پیدا کنند می‌توانند از مهاجران غیر اروپایی استفاده نمایند و در آخر ویزای کار که برای دانش آموزان و دانشجویان فراهم می‌شود که البته این نوع ویزا کار فقط به دانش دانش آموزان داده می شود که در حال تحصیل در هلند می‌باشند

یکی از راه‌هایی که فرد می‌تواند به وسیله آن به دنبال شغل مورد نظر خود بگردد استفاده از روزنامه هایی است که آگهی‌های مربوط به استخدام را منتشر می‌کند . همچنین امروزه با گسترش ارتباطات و گسترش شبکه‌های اجتماعی جایگزین بسیار خوبی برای روزنامه ها به وجود آمده اند که به این صورت فرد می تواند ببیند که با توجه به مهارت و علم خود چه کارهایی را میتواند انجام دهد و در هلند آن ها را پیاده کند.

مدارک و شرایط ویزای کاری

یک فرد خارجی باید شرایط و مدارک خاصی را داشته باشند که این شرایط و مدارک بسته به اینکه این افراد ملیت چه کشوری را دارند متفاوت است به طور کلی اتباع خارجی می‌توانند در شغل ها و پست هایی در هلند کار پیدا کنند که در این کشور خالی باشد در این صورت باید بعد از درخواست اجازه کار و ویزای اقامت را دهند ولی اگر اتباع عضو اتحادیه اروپا هستند دیگر نیاز به اجازه کار و یا اقامت ندارد بلکه به راحتی می توان این کار را انجام دهند مهمترین نکته که اتباع خارجی که خارج از اتحادیه اروپا  باید به آن توجه کنند این است که همواره اجازه کار در هلند با اجازه اقامت گره خورده است یعنی اینکه افراد باید هم اجازه اقامت داشته باشم هم اجازه کار داشته باشند از این رو گرفتن اجازه کار در کشورهای اروپایی بسیار سخت است اما نکته مثبتی که کشور هلند دارد این است که به دلیل آنکه در این کشور نیروی جوان برای کار به اندازه کافی وجود ندارد و بسیاری از پوست ها و شغل های مهم در این کشور خالی مانده است پس قوانین راه طبیعی برای اتباع خارجی وضع شده است تا به این صورت کشور خلق های ناشی از نیروی جوان خود را تامین کنند.

 

سخن پایانی و پایان مقاله اطلاعات مورد نیاز متقاضیان کار در هلند

 

پیشنهاد میکنیم پیش از هرگونه اقدامی در خصوص امر مهاجرت حتما تحقیقات لازم را بعمل بیاورید … ویدیوهای مناسب در خصوص کشور مورد نظر خود حتما ببینید و از مشاوران عالی رتبه و بین المللی بهره مند شوید.

شما عزیزان میتوانید سوالات ذهنی خود را در زمینه  کار در هلند    در زیر همین مقاله برای ما مطرح نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی شما اقدام نمایند.

همچنین جهت کسب اطلاعات بشتر در زمینه  کار در هلند  میتوانید از طریق شماره های وبسایت آوات با کارشناسان سازمان مهاجرتی آوات (موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) تماس گرفته و درخواست مشاوره حضوری دهید.

سازمان مهاجرتی آوات ( موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) با بهره مندی از برترین وکلا و مشاورین بین المللی آماده هرگونه خدمات مهاجرتی به شما عزیزان و همراهان گرامی خواهد بود.

به امید زندگی بهتر و جدید با آرامش خاطر .

 

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه