کاری, مجارستان

کار در مجارستان

 کار در مجارستان

کار در مجارستان یکی از راه های اخذ اقامت مجارستان می باشد.در بین تمامی کشورهای اروپایی کشورهایی هستند که شرایط بهتری برای ویزای کار دارند به عنوان مثال ویزای کار آلمان یکی از ممکن ترین ویزای کار در اروپاست و یا ویزای کار بلژیک نیز شدنی است.اما در این بین افرادی هستند که به دنبال  کار در مجارستان هستند و میخواهند با پیدا کردن یک کارفرما اقامت کاری مجارستان را دریافت نمایند. باید بگوییم که با توجه به این امر که مجارستان یک کشور در اروپای شرقی است و با توجه به اقتصاد نسبتا ضعیف تری که مجارستان نسبت به کشورهای اروپای غربی دارد اخذ ویزای کار مجارستان آسان نیست چرا که شهروندان خود مجارستان برای کار به کشورهای اروپای غربی همچون آلمان و اتریش مهاجرت میکنند.

اخذ اجازه  کار در مجارستان

جهت اخذ اجازه  کار در مجارستان حتما باید یک کارفرمای بومی در مجارستان داشته باشید که کار مورد نظر را به مدت سه ماه در کشور مجارستان و پس از آن به مدت سه ماه در اتحادیه اروپا آگهی کند و در صورتی که نتواند کسی را بیابد آنوقت میتواند برای شما دعوتنامه کاری بفرستد و شما نیز برای اخذ ویزای کار مجارستان اقدام کنید.

البته که ویزای کار مجارستان در صورتی که شدنی باشد بسیار ارزشمند است چراکه فرد متقاضی به اروپا مهاجرت کاری میکند و به تمامی کشورهای اروپایی دسترسی داشته و در کشوری در قلب اتحادیه اروپا زندگی میکند که هزینه های زندگی در آن بسیار ارزان تر از سایر کشورهای اروپای غربی است.

در بین تمامی موسسات حقوقی و مهاجرتی کشور موسسه حقوقی آوات این افتخار را دارد که همیشه با صداقت کار کرده و تمامی نکات ضعف و مثبت مهاجرت به اروپا را همانگونه که هست بیان میدارد.

افرادی که به دنبال ویزای کار مجارستان هستند بهتر است در صورتی که شرایط تحصیلی و کاریشان به مهاجرت کاری به اروپا منطبق است با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته تا شرایطی بهتر و کشوری بهتر را جهت مهاجرت کاری پیشنهاد دهند.

 

ویزای کاری مجارستان

ویزای کار مجارستان همچون سایر ویزاهای مجارستان یک سری شرایط و مدارک مورد نیاز دارد که علاوه بر آنها همانطور که پیش تر گفتیم باید یک کارفرمای مجارستانی با شرایط مذکور نیز داشته باشند.

نکته ای که باید در اینجا یادآور شویم این است که افرادی که بتوانند یک کارفرمای مجارستانی داشته باشند و ویزای کار مجارستان را دریافت کنند بعد از گذشت چند سال میتوانند اقامت دائم مجارستان و پس از آن شهروندی مجارستان را دریافت کنند.

و نکته ی دیگری که حائز اهمیت است اینکه تمامی مواردی که در مورد ویزای کار مجارستان و اقامت کاری مجارستان در فوق ذکر گردید در مورد افرادی است که در خارج از اتحادیه اروپا هستند و قصد مهاجرت کاری به مجارستان را دارند اما افرادی که در داخل اتحادیه اروپا هستند و مقیم اتحادیه اروپا هستند دیگر این شرایط را نداشته و بدون نیاز به ویزا میتوانند جهت  کار در مجارستان اقدام نمایند.

پیشنهاد ما

پیشنهاد دیگر موسسه حقوقی آوات برای شما سروران گرامی این است که قبل از هرگونه اقدامی جهت  کار در مجارستان و یا اقدام برای اخذ ویزای کاری مجارستان در ابتدا یک سری از سایت های کاریابی مجارستان را بررسی کرده و با شرایط  کار در مجارستان آشنا شوید در نهایت در صورتی که نتیجه بر این شد که شرایط اخذ ویزای کاری مجارستان را دارید با مشاورین موسسه حقوقی آوات در زمینه ویزای کاری مجارستان صحبت بفرمایید تا بهترین راه حل را برای مهاجرت کاری به مجارستان را در اختیارتان قرار دهند.

افرادی که حداقل مدرک لیسانس را دارند و پنج سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلیشان دارند میتوانند به کار در آلمان ، کار در اتریش ، کار در بلژیک و کار در آفریقای جنوبی نیز بیندیشند زیرا این چهار کشور تقریبا شرایط مناسب تری نسبت به کشورهای اروپای شرقی برای اخذ ویزای کار دارند که ویزای کار مجارستان نیز از این قضیه مستثنی نیست.

به عنوان مثال در حال حاضر کشور آلمان تقاضای بسیار زیادی برای جذب نیروی کار فعال جهت مهاجرت کاری به آلمان دارد و حتی بسیاری از متقاضیان با شرایط بلوکارت آلمان مهاجرت کرده و اقامت آلمان را برای خود و خانواده شان دریافت میکنند.

البته راههای دیگری نیز برای دریافت ویزای کاری وجود دارد به عنوان مثال ویزای های شش ماهه جست و جوی کار از جمله این ویزاهاست که متقاضیان کار در اروپا با این ویزا به مدت شش ماه اجازه دارند که به دنبال کار مورد نظر خود باشند و  در صورتی که کار مورد نظر را یافتند ویزای خود را به اقامت یکساله تبدیل کرده و پس از چند سال اقامت دائم دریافت کنند.

مووسه حقوقی آوات یکی از برترین موسسات حقوقی و مهاجرتی کشور در زمینه ارائه خدمات ویزای کار مجارستان واقامت کاری اروپا میباشد.

جهت اخذ ویزای کاری ، ویزای تحصیلی ، وقت سفارت و کلیه خدمات حقوقی با ما تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *