مشاوره تلفنی

021-88555626

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

کار در دانمارک

فهرست مقاله
کار در دانمارک
کار در دانمارک

کار در دانمارک

ما در این مقاله سعی داریم که در مورد اخذ ویزای کار در دانمارک ، چگونگی  تحصیل در دانمارک و  کاریابی در دانمارک و مشاغل مورد نیاز 2019 دانمارک ، قرار دهیم و امیدواریم با مطالعه این مقاله بتوانید اطلاعات جدید و مفیدی را در باب مهاجرت به دانمارک از طریق ویزای کار در دانمارک ، به دست آورید .

به طور قطع می توان گفت که کشور دانمارک ، کشوری ست که به عنوان پر هزینه ترین کشور در رده دوم و یا سوم جهانی انتخاب شده است و از طرفی نرخ بیکاری به نسبت کشور های اروپایی دیگر بسیار کم و تقریبا می شود گفت که اصلا وجود ندارد .

متقاضیان اخذ ویزای کار در دانمارک باید سعیشان بر این باشد که با یک کارفرما و یا یک شرکت معتبری در دانمارک  رایزنی نمایند که در شغل مورد نظر خود ، نیاز به نیروی کاری داشته باشد که متناسب با توانایی ها و مهارت های کاری خود متقاضی باشد .

هرچند پروسه کاریابی در کشور های اروپایی ، تقریبا طولانی و سخت می باشد اما با همه امکاناتی که در دانمارک ، در انتظار شما هست ، باید تمام تلاش خود را بی وقفه برای کاریابی در ارمنستان به کار بگیرید و تمامی توانایی ها و  مهارت های کاری خود را در سطح بالا نگهدارید .

شما متقاضیان عزیز با اطمینان حاصل کردن به موسسه حقوقی و بین المللی آوات ، می توانید برای کاریابی در دانمارک و یافتن کارفرما و یا شرکت معتبر را ، به کارشناسان مسلط به امور حقوق بین الملل و وکیلان ذبده مهاجرتی ما بسپارید .پس موسسه حقوقی و بین المللی آوات به متقاضیان عزیز توصیه می نماید که در ابتدا برای مهاجرت به دانمارک باید با کشور دانمارک از نظر موقعیت جغرافیایی ، اقتصادی و سیاسی و … آشنا شوید . با ما همراه باشید …

 

کشور دانمارک

کشور دانمارک در شمال قاره اروپا واقع شده است و از کشور های حوزه اسکاندیناوی و عضو شنگن می باشد . پایتخت آن ، کپنهاگ و زبان رسمی مردم دانمارک ، دانمارکی می باشد اما زبان های مختلف رایجی مانند آلمانی و گرینلندی  به هنگام صحبت با آن ها به چشم می خورد .

واحد پول دانمارک ، کرون می باشد .می توان به جرات گفت که هزینه زندگی در دانمارک با هزینه زندگی در سوئد و آلمان برابری می کند ، یعنی هزینه زندگی در کشور دانمارک تقریبا به ۱۲۰۰ یورو در ماه می رسد ، هزینه هایی که شامل اجاره مسکن ، پوشاک و خوراک ، هزینه های آب و برق و تلفن و هزینه های حمل و نقل و دیگر هزینه های جانبی .

مردم کشور دانمارک از امکانات بسیاری با کیفیت عالی بر خوردار هستند و همین امر باعث شده است که متقاضیان بسیاری را برای مهاجرت به دانمارک مشتاق سازد و می توان گفت که میزان جرم و جنایت بسیار پایین و دارای کم ترین فساد اداری در دنیا می باشد .

 

گرین کارت دانمارک

دانمارک به علت کمبود نیروی کار متخصص در بین جوانان خود ، ملزم در انتخاب نیروی کار خارجی متخصص با مهارت و توانایی بالاست .و همین امر باعث شده است که به جذب نیروی کار متخصص خارجی با برنامه ای به  نام گرین کارت دانمارکی اقدام نماید . هدف از ارائه گرین کارت دانمارک به همه متقاضیان طبق سیستم امتیاز بندی دانمارک این است که ، به مدت یک و سال نیم حق کار و اشتغال داده خواهد شد .

 

کار در دانمارک

متقاضیان کار در دانمارک باید قبل از یافتن کارفرما در دانمارک به دنبال اخذ گرین کارت دانمارک خود باشند و باید بررسی نماید که آیا امتیازات لازم برای اخذ گرین کارت دانمارک را کسب می نماید یا خیر .

لازم به ذکر است که متقاضی سه ماه قبل از ورود به دانمارک باید درخواست ویزای گرین کارت خود را کنسولگری دانمارک اعلام نماید . ویزای گرین کارت دانمارک منالجمله ویزای های کار در دانمارک می باشد که براساس مهارت ها و تخصص متقاضی به آن تعلق می گیرد .

اابته طبق این سیستم امتیاز بندی در دانمارک ، امتیاز متقاضی کار در دانمارک ، باید به ۱۰۰ برسد ، ابن امتیازات براساس مهارت و توانایی های فرد متخصص ارزیابی می شود و در صورت به حد نصاب رسیدن این امتیازات ، متقاضی می تواند برای اخذ گرین کارت دانمارک اقدام نماید .

 

کاریابی در دانمارک

برای کاریابی در دانمارک میزان تحصیلاتی که متقاضیان را به عرصه ی امتیاز دهی وارد می نماید ، حداقل لیسانس معادل کارشناسی در دانمارک ، می باشد که میزان امتیازی که به متقاضیان با مدرک کارشناسی تعلق می گیرد ۳۰ می باشد ، البته متقاضیان کار نیز با داشتن مدرک کارشناسی ارشد که یک ساله به اتمام رسانده باشند ۶۰ امتیاز و اگر دو ساله به اخذ مدرک کارشناسی ارشد رسیده باشند ۵۰ امتیاز و مدرک دکتری یا PHD ، ۸۰ امتیاز را اخذ می نمایند  . دانشجویانی که از دروس تحصیلی آن ها باقی مانده و هنوز موفق به دریافت مدرک تحصیلی خود نشده اند ، از کسب امتیاز در این مرحله محروم می شوند .

 

در کسب امتیاز برای اخذ گرین کارت دانمارک ، دانشگاه متقاضیان و نوع رشته تحصیلی آن ها نیز مورد بررسی قرار می گیرد و اگر دانشگاه تحصیلی متقاضیان جز دانشگاه های برتر دنیا باشد میزان امتیاز این متقاضیان از ۵ تا ۱۵ متغیر خواهد بود و اگر نوع رشته تحصیلی این متقاضیان مرتبط با رشته های پر تقاضای دانمارک برای کار باشد ، ۱۰ امتیاز به دیگر امتیازات این متقاضیان اضافه خواهد شد .

البته لازم به ذکر است که تسلط به زبان دانمارکی در کاریابی در دانمارک بسیار تاثیر گذار است و داشتن مدرک زبان به کسب امتیاز برای شما در جهت اخذ گرین کارت دانمارک کمک به سزایی می نماید .

اگر شما در اخذ مدرک آیلتس نمره ۳ را کسب نمایید ، امتیاز تعلق گرفته به شما در برنامه امتیاز دهی گرین کارت دانمارک  ۵ می باشد ، کسب نمره قبولی ۳٫۵ تا ۴٫۵ دارای ۱۰ امتیاز در برنامه امتیاز دهی گرین کارت دانمارک می باشد ، کسب نمره قبولی ۵ تا ۶ دارای ۱۵ امتیاز و کسب نمره ۶٫۵ به بالا دارای امتیاز ۲۰ می باشد .

داشتن سوابق کاری نیز در امتیاز دهی شما در برنامه گرین کارت دانمارک تاثیر فوق العاده ای خواهد داشت و با داشتن حداقل ۵ سال سابقه کاری می توانید امتیاز معادل ۱۵ را برای خود ثبت نمایید .

متقاضیان بعد از ثبت ۱۰۰ امتیاز در برنامه امتیاز دهی گرین کارت دانمارک ، باید به بررسی شرایط مالی خود بپردازند ، هزینه زندگی برای اشخاص زیر ۲۵ مبلغ ۵۰۰/۵ کرون در ماه می باشد  و برای اشخاص بالای ۲۵ سال مبلغ ۵۰۰/۶ کرون و برای همسر مبلغ ۵۰۰/۵ کرون و برای هر کدام از فرزندان زیر ۱۸ سال مبلغ ۵۰۰/۱ کرون در ماه می باشد . متقاضیان قبل از مهاجرت به دانمارک بهتر است تمامی هزینه های سال اول زندگی خود را بررسی نماید و دریک حساب شخصی در موسسات مالی دانمارک سپرده نماید .

مقالات درباره دانمارک:

 

متقاضی بعد از اخذ ویزای گرین کارت دانمارک ، با ارسال یک دعوت نامه کاری وتنظیم  قرار داد رسمی فی ما بین کارفرما و متقاضی وارد کشور دانمارک می گردد .

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای را به شما عزیزان بیان می کنند.

 

 

 

اشتراک گذاری در telegram
ارسال مقاله در تلگرام
اشتراک گذاری در twitter
توییت مقاله در توییتر
اشتراک گذاری در whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله
مشترک شوید
مطلع شدن از طریق
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
شروع مشاوره
سلام
برای مشاوره در واتساپ اینجا کلیک کن!