رد کردن لینک ها

کار در انگلستان

کار در انگلیس

کار در انگلستان و اخذ اقامت کاری در انگلیس یکی از روش های مهاجرت به انگلستان می باشد . طبق قوانین وضع شده در انگلستان در سال 2019 ، شاهد تغییراتی در شرایط کار در انگلیس بوده ایم . در این مقاله که توسط کارشناسان ارشد امور بین الملل ، موسسه حقوقی و بین المللی آوات ، گرد آوری شده است ، قصد داریم اطلاعاتی در زمینه اخذ اقامت از طریق کار در انگلیس ، شرایط کار در انگلیس 2019 ، چگونگی کاریابی در انگلیس و اخذ تابعیت انگلیس در اختیار شما عزیزان قرار دهیم و لذا موسسه حقوقی و بین المللی آوات ، امیدوار است که با ارائه این اطلاعات ، ابهامات شما عزیزان را در باب مهاجرت به انگلیس و کار در انگلیس بر طرف سازد .

شرایط اخذ ویزای کار در انگلیس

به طور کلی یکی از بهترین و امن ترین راه های مهاجرت به کشور های اروپایی ، مهاجرت از طریق تحصیل می باشد ، به همین دلیل یکی راه های مهاجرت که در نهایت می توان از طریق آن برای اخذ ویزای کار در انگلیس اقدام نمود اخذ ویزای تحصیلی انگلستان است .

دانشجویان می توانند با اخذ ویزای تحصیلی انگلستان و تحصیل در دانشگاه های انگلستان ،  اقامت تحصیلی انگلستان را به دست آورند و بعد از اتمام تحصیل خود و یا در حین تحصیل مشغول به کاری نیمه وقت که مدت زمان آن در مقاطع تحصیلی مختلف ، متفاوت می باشد ، شوند و با ادامه این کار و در نهایت با اتمام تحصیل خود و با مراجعه به اداره مهاجرت و اخذ ویزای کار در انگلیس ، می توانند این کار را ادامه و یا به دنبال کارفرما و یا یک شرکت معتبر در انگلیس باشند و بعد از اقامت سه تا چهار سال و با پرداخت مالیات ، می توانند برای   اقامت دائم انگلیس اقدام نمایند .

پیشنهاد مطالعه »
کار در انگلیس - دریافت ویزای کاری انگلیس 2019

البته لازم به ذکر می باشد که دانشجویان بعد از اتمام تحصیل و فارغ التحصیلی خود در انگلیس ، می توانند با  سرمایه گذاری به مبلغ پنجاه هزار پوند ، اقامت انگلستان را در مدت زمان کمی به دست آورند .

کار در انگلیس

یکی دیگر از راه های اخذ ویزای کار درانگلستان ، اخذ ویزا از طریق مهارت یا تخصص نیروی کار می باشد که در بعضی از کشورهایی مانند : استرالیا ، کانادا و دانمارک امکان پذیر می باشد .

یکی از راه حل هایی که منجر به اخذ ویزای کار در کشور انگلیس می شود ، دریافت دعوت نامه رسمی کاری از انگلستان  می باشد ، که این دعوت نامه ممکن از طرف کارفرما و یا یک شرکت معتبر انگلیسی باشد .

شرایط اخذ ویزای کار در انگلیس از طریق دعوت نامه رسمی ، به این صورت است که انگلستان باید مطابق دیگر کشور های عضو اتحادیه اروپا از قوانین مهاجرتی و اخذ ویزا پیروی نماید .

کارفرما برای استخدام نیروی کار متناسب با شغل مورد نظر ، باید به مدت سه ماه برای استخدام نیروی کار در انگلیس آگهی نشر دهد ، در صورت نیافتن نیروی کار متناسب با شغل مورد نظر ، کارفرما باید نشر آگهی استخدام را به مدت سه ماه در کشور های عضو اتحادیه اروپا ادامه دهد ، در این صورت اگر مجددا نیروی کار متناسب با شغل مورد نظر یافت نشد ، کارفرما می تواند برای مجوز اجازه ی کار در انگلستان ، برای نیروی کار خارجی اقدام نماید و بعد از کسب  اجازه کار در انگلستان، می تواند دعوت نامه رسمی کاری خود را برای نیروی کار خارجی متناسب با شغل مورد نظر خود ، ارسال نماید و نیروی کار خارجی با ارائه دعوت نامه رسمی کار در انگلیس و دیگر مدارک مورد نیاز به کنسولگری انگلیس ، برای اخذ ویزای کار در  کشور انگلیس اقدام نماید .

پیشنهاد مطالعه »
شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان چگونه است؟

 

متقاضیان کار در انگلیس ، باید به این نکته توجه داشته باشند که برای اخذ اجازه کار در انگلستانارائه مدرک تحصیلی حداقل لیسانس و مدرک زبان انگلیسی حداقل آیلتس ۷ ، ضروری می باشد .

ویزای کار در انگلیس

ویزای کار در انگلیس به استارت آپ ها و کار آفرین های بین المللی و خارجی که به دنبال راه اندازی کسب و کار و  فعالیت تجاری در انگلیس هستند ، نیز تعلق می گیرد . متقاضی کار در انگلیس با اخذ ویزای کار می تواند به مدت سه سال و چهار ماه در انگلیس اقامت کاری داشته باشد و در صورت رضایت کارفرما می تواند ویزای کار در انگلیس خود را تا دو سال دیگر به صورت پی در پی ، تمدید نماید .

البته لازم به ذکر است که زمان جواب دهی به درخواست اجازه کار در انگلیس برای این نوع افراد تقریبا طولانی تر از بقیه ویزا ها می باشد و ممکن است به مدت سه تا چهار ماه به طول بی انجامد

علاوه بر این ها ، ویزای کار در انگلیس نیز به افرادی که استعداد های ناب خاصی در زمینه های دیجیتال ، مهندسی ، پزشکی ، علوم فنی و علوم انسانی دارند ، نیز تعلق می گیرد . درخواست این ویزا با پرداخت دو مرحله از هزینه صورت می گیرد ، مرحله اول : پرداخت هزینه تایید درخواست ویزا و هزینه های بیمه ای  ، مرحله دوم : هزینه صدور ویزا برای فرد اصلی و خانواده  ایشان ، که پرداخت هزینه برای هر کدام به صورت جداگانه می باشد .

پیشنهاد مطالعه »
اقامت انگلستان از طریق تمکن مالی

مدت زمان اعتبار ویزای استعداد های استثنایی برای متقاضیان کار بین المللی و خارجی ، به مدت پنج سال و چهار ماه می باشد .

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در تماس باشید و از مشاوره تلفنی رایگان ما بهره مند شوید.

 

دیگران این مطالب را نیز مطالعه کرده اند

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
تماس جهت تعیین وقت مشاوره