مشاوره تلفنی

021-88555626

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

کار در انگلستان

فهرست مقاله
کار در انگلستان
کار در انگلستان

کار در انگلیس

کار در انگلستان و اخذ اقامت کاری در انگلیس یکی از روش های مهاجرت به انگلستان می باشد . طبق قوانین وضع شده در انگلستان در سال 2019 ، شاهد تغییراتی در شرایط کار در انگلیس بوده ایم . در این مقاله که توسط کارشناسان ارشد امور بین الملل ، موسسه حقوقی و بین المللی آوات ، گرد آوری شده است ، قصد داریم اطلاعاتی در زمینه اخذ اقامت از طریق کار در انگلیس ، شرایط کار در انگلیس 2019 ، چگونگی کاریابی در انگلیس و اخذ تابعیت انگلیس در اختیار شما عزیزان قرار دهیم و لذا موسسه حقوقی و بین المللی آوات ، امیدوار است که با ارائه این اطلاعات ، ابهامات شما عزیزان را در باب مهاجرت به انگلیس و کار در انگلیس بر طرف سازد .

شرایط اخذ ویزای کار در انگلیس

به طور کلی یکی از بهترین و امن ترین راه های مهاجرت به کشور های اروپایی ، مهاجرت از طریق تحصیل می باشد ، به همین دلیل یکی راه های مهاجرت که در نهایت می توان از طریق آن برای اخذ ویزای کار در انگلیس اقدام نمود اخذ ویزای تحصیلی انگلستان است .

دانشجویان می توانند با اخذ ویزای تحصیلی انگلستان و تحصیل در دانشگاه های انگلستان ،  اقامت تحصیلی انگلستان را به دست آورند و بعد از اتمام تحصیل خود و یا در حین تحصیل مشغول به کاری نیمه وقت که مدت زمان آن در مقاطع تحصیلی مختلف ، متفاوت می باشد ، شوند و با ادامه این کار و در نهایت با اتمام تحصیل خود و با مراجعه به اداره مهاجرت و اخذ ویزای کار در انگلیس ، می توانند این کار را ادامه و یا به دنبال کارفرما و یا یک شرکت معتبر در انگلیس باشند و بعد از اقامت سه تا چهار سال و با پرداخت مالیات ، می توانند برای   اقامت دائم انگلیس اقدام نمایند .

البته لازم به ذکر می باشد که دانشجویان بعد از اتمام تحصیل و فارغ التحصیلی خود در انگلیس ، می توانند با  سرمایه گذاری به مبلغ پنجاه هزار پوند ، اقامت انگلستان را در مدت زمان کمی به دست آورند .

کار در انگلیس

یکی دیگر از راه های اخذ ویزای کار درانگلستان ، اخذ ویزا از طریق مهارت یا تخصص نیروی کار می باشد که در بعضی از کشورهایی مانند : استرالیا ، کانادا و دانمارک امکان پذیر می باشد .

یکی از راه حل هایی که منجر به اخذ ویزای کار در کشور انگلیس می شود ، دریافت دعوت نامه رسمی کاری از انگلستان  می باشد ، که این دعوت نامه ممکن از طرف کارفرما و یا یک شرکت معتبر انگلیسی باشد .

شرایط اخذ ویزای کار در انگلیس از طریق دعوت نامه رسمی ، به این صورت است که انگلستان باید مطابق دیگر کشور های عضو اتحادیه اروپا از قوانین مهاجرتی و اخذ ویزا پیروی نماید .

کارفرما برای استخدام نیروی کار متناسب با شغل مورد نظر ، باید به مدت سه ماه برای استخدام نیروی کار در انگلیس آگهی نشر دهد ، در صورت نیافتن نیروی کار متناسب با شغل مورد نظر ، کارفرما باید نشر آگهی استخدام را به مدت سه ماه در کشور های عضو اتحادیه اروپا ادامه دهد ، در این صورت اگر مجددا نیروی کار متناسب با شغل مورد نظر یافت نشد ، کارفرما می تواند برای مجوز اجازه ی کار در انگلستان ، برای نیروی کار خارجی اقدام نماید و بعد از کسب  اجازه کار در انگلستان، می تواند دعوت نامه رسمی کاری خود را برای نیروی کار خارجی متناسب با شغل مورد نظر خود ، ارسال نماید و نیروی کار خارجی با ارائه دعوت نامه رسمی کار در انگلیس و دیگر مدارک مورد نیاز به کنسولگری انگلیس ، برای اخذ ویزای کار در  کشور انگلیس اقدام نماید .

 

متقاضیان کار در انگلیس ، باید به این نکته توجه داشته باشند که برای اخذ اجازه کار در انگلستانارائه مدرک تحصیلی حداقل لیسانس و مدرک زبان انگلیسی حداقل آیلتس ۷ ، ضروری می باشد .

ویزای کار در انگلیس

ویزای کار در انگلیس به استارت آپ ها و کار آفرین های بین المللی و خارجی که به دنبال راه اندازی کسب و کار و  فعالیت تجاری در انگلیس هستند ، نیز تعلق می گیرد . متقاضی کار در انگلیس با اخذ ویزای کار می تواند به مدت سه سال و چهار ماه در انگلیس اقامت کاری داشته باشد و در صورت رضایت کارفرما می تواند ویزای کار در انگلیس خود را تا دو سال دیگر به صورت پی در پی ، تمدید نماید .

البته لازم به ذکر است که زمان جواب دهی به درخواست اجازه کار در انگلیس برای این نوع افراد تقریبا طولانی تر از بقیه ویزا ها می باشد و ممکن است به مدت سه تا چهار ماه به طول بی انجامد

علاوه بر این ها ، ویزای کار در انگلیس نیز به افرادی که استعداد های ناب خاصی در زمینه های دیجیتال ، مهندسی ، پزشکی ، علوم فنی و علوم انسانی دارند ، نیز تعلق می گیرد . درخواست این ویزا با پرداخت دو مرحله از هزینه صورت می گیرد ، مرحله اول : پرداخت هزینه تایید درخواست ویزا و هزینه های بیمه ای  ، مرحله دوم : هزینه صدور ویزا برای فرد اصلی و خانواده  ایشان ، که پرداخت هزینه برای هر کدام به صورت جداگانه می باشد .

مدت زمان اعتبار ویزای استعداد های استثنایی برای متقاضیان کار بین المللی و خارجی ، به مدت پنج سال و چهار ماه می باشد .

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در تماس باشید و از مشاوره تلفنی رایگان ما بهره مند شوید.

 

اشتراک گذاری در telegram
ارسال مقاله در تلگرام
اشتراک گذاری در twitter
توییت مقاله در توییتر
اشتراک گذاری در whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله
مشترک شوید
مطلع شدن از طریق
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
شروع مشاوره
سلام
برای مشاوره در واتساپ اینجا کلیک کن!