انگلستان, کاری

کار در انگلستان

کار در انگلستان

شرایط کار در  انگلستان

 

بسیاری از متقاضیان به دنبال پیدا کردن کار در انگلستان و اخذ اقامت می باشند . اما لازم است بدانید تنها متقاضیانی می توانند  از طریق کار در  انگلستان به مهاجرت خود بپردازند که یکی از مقاطع تحصیلی خود را در یکی از دانشگاه های  انگلستان سپری کرده باشند .

پس می توان گفت که یکی از راه های مهاجرت به  انگلستان از طریق تحصیل امکان پذیر خواهد بود و بعد از طی نمودن مدت زمان تحصیل خود ، می توانند جویای کار در  انگلستان باشند و مشغول به کار شوند .

متقاضیان با اخذ پذیرش تحصیلی در یکی از دانشگاه های  انگلستان ، می توانند برای اخذ ویزای تحصیلی در  انگلستان اقدام نمایند و مشغول به تحصیلی در یکی از دانشگاه های  انگلستان شوند .

این دانشجویان می توانند بعد از اتمام تحصیل خود ، از طریق کاریابی در  انگلستان ، جویای کار باشند و بعد از پیدا نمودن کار متناسب با رشته تحصیلی خود ، می توانند به اداره مهاجرت  انگلستان مراجعه و برای تبدیل ساختن ویزای تحصیلی به ویزای کار در  انگلستان اقدام نمایند و بعد از سه تا چهار سال از پرداخت به موقع مالیات خود در  انگلستان می توانند برای اخذ اقامت انگلستان اقدام نمایند .

البته این دانشجویان نیز در هنگام تحصیل در  انگلستان می توانند به صورت نیمه وقت و طی مدت زمان مشخص شده و بنا به مقطع تحصیلی خود با دریافت حقوق و دستمزد مشغول به کار شوند

 

کشور  انگلستان از دید سازمان مهاجرتی آوات

 

کشور  انگلستان با اجرای سیاست های تجاری و اقتصادی ، توانسته است به یک قطب صنعتی و تجاری در بین دیگر کشورهای جهان تبدیل گردد و از نظر اقتصادی در رتبه اول جهانی قرار بگیرد . البته لازم به ذکر می باشد که با خروج  انگلستان از اتحادیه اروپا ، اقتصاد این کشور به نسبت کمی دارای نزول بوده است و این نزولی بودن اقتصاد  انگلستان به وضوح در لیست کشورهای اقتصادی قابل مشاهده می باشد .

پایتخت این کشور ، شهر بسیار زیبا و دیدنی لندن نام دارد ، این کشور در شمال قاره اروپا واقع می باشد و یکی از سرزمین های کهن حکمرانی بریتانیا محسوب می شود . این کشور بعد از لندن چندین شهر مهم و بسیار زیبای لیورپول ، منچسر و بیرمنگام را نیز در خود جای داده است .

مردم این سرزمین کهن دارای زبان مادری انگلیسی اما با گویش بریتانیایی می باشند . این مردم برای خرید و فروش و انجام معاملات خود در بازار  انگلستان از واحد پول پوند ، استفاده می نمایند .

جالب است بدانید که دین مردم  ، یهودی می باشد اما دین اسلام نیز در بین مردم این کشور نیز بسیار به چشم می خورد .

این کشور دارای دانشگاه  های معروف و پهناور بسیاری می باشد که یکی از این دانشگاه های معروف که بسیار شنیده می شود ، دانشگاه آکسفورد  انگلستان می باشد و می توان گفت که این دانشگاه در بین کهن ترین و برترین دانشگاه های جهان مطرح می باشد .  دانشگاه آکسفورد در در منطقه ای به نام آکسفورد که یکی از قدیمی ترین مناطق  انگلستان می باشد ، واقع شده است

 

مدارک لازم به جهت اخذ ویزای تحصیلی در  انگلستان

 • ارائه اصل و کپی برابر اصل پاسپورت
 • ارائه اصل و کپی برابر اصل مدارک شناسایی
 • ارائه عکس
 • وجود یک صفحه کاملا خالی در پاسپورت
 • ارائه مدارکی دال بر تمکن مالی وی و تاییدیه ی آن از بانک معتبر در کشور مبدا
 • ارائه مدارک شناسایی و اطلاعاتی از یکی از والدین در صورتی که متقاضی زیر سن قانونی ( 18 ) باشد .
 • ارائه مدارکی دال بر محل اقامت و ثبت آن در UK ( موسسه نامینت )

البته لازم به ذکر می باشد که الزاماتی در ترجمه مدارک به زبان انگلیسی وجود ندارد . البته بعضی از متقاضیان که از بعضی از کشورها به  انگلستان مهاجرت تحصیلی می نمایند ، در صورتی می توانند مهاجرت تحصیلی به  انگلستان داشته باشند که نمره قبولی در آزمون tuberculosis را کسب نمایند .

برای مهاجرت کاری متقاضیان می توانند از طریق اخذ ویزای کار با ارائه دعوت نامه کاری رسمی که از شرکت های حقوقی و کارفرمایان حقیقی در  انگلستان دریافت نموده اند ، نیز اقدام نمایند .

اخذ ویزای کار در  انگلستان از طریق دریافت دعوت نامه کاری

در کشور  انگلستان به این صورت است که کارفرما قبل از ارسال دعوت نامه کاری رسمی و کسب اجازه ی کار برای نیروی کار خارجی برای کار در  انگلستان ، باید ابتدا برای شغل مد نظر خود از نیروی کار داخلی استفاده نماید و برای این کار باید در  انگلستان ، به مدت سه ماه آگهی استخدام منتشر نماید . در صورت پیدا نکردن نیروی کار داخلی که متناسب با شغل مد نظر باشد ، باید انتشار آگهی استخدام را به مدت سه ماه دیگر در بین کشور های اروپایی ادامه دهد و مجددا در صورت یافت نکردن نیروی کار مورد نظر ، می تواند درخواست کاری خود را برای نیروی کار مورد نظر بین المللی خارجی و با دریافت کسب اجازه کار برای متقاضی خارجی در  انگلستان ، ارسال نماید .

کارفرما برای استخدام نیروی کار در شغل مورد نظر باید حقوق و دستمزدی را تعیین نماید که بتواند هزینه های زندگی و تحصیل در  انگلستان را برای نیروی کار و خانواده وی ( همسر و فرزندان زیر 18 سال ) را تامین نماید و در برگیرنده ی هزینه های ماهیانه ی این خانواده باشد .

البته لازم به ذکر می باشد که میزان حقوق و دستمزد تعیین شده برای متقاضی کار ، بعد از کسر مالیات پرداختی  کشور  انگلستان باید بتواند اسپانسر شخص جویای کار باشد .

متقاضی کار خارجی با دریافت دعوت نامه کاری رسمی می تواند به کنسولگری  انگلستان مراجعه نموده و برای اخذ ویزای اقدام نماید .

مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار در  انگلستان

 • ارائه اصل و کپی برابر اصل پاسپورت
 • ارائه اصل و کپی برابر اصل مدارک شناسایی
 • ارائه عکس
 • ارائه CV
 • ارائه انگیزه نامه
 • ارائه رزومه تحصیلی
 • ارائه رزومه کاری همراه با درج سوابق
 • ارائه اسپانسر مالی ( برای فرد اصلی هشتاد هزار پوند و برای هر همراه پنج هزار سیصد پوند )

البه لازم به ذکر می باشد که این مبالغ سه ماه قبل از درخواست ویزای کار در  انگلستان باید در حساب شخصی فرد اصلی قرار بگیرد و پرینت سپرده پول به مدت سه ماه باید به سفارت  انگلستان به هنگام درخواست ویزای کار در  انگلستان ارائه گردد .

 

شما عزیزان میتوانید سوالات خود را در پایان همین مقاله برای ما ارسال نمایید و منتظر پاسخ کارشناسان ما در اسرع وقت باشید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *