رد کردن لینک ها

کار در  انگلستان

کار در  انگلستان
رتبه دادن به این مطلب

 با ما همراه باشید با اخذ اقامت از طریق کار در  انگلستان در سال 2018-2019 کار در  انگلستان در سال 2018-2019 و شرایط مهاجرت کاری در  انگلستان ، در کشوری که یکی از بزرگترین کشورهای توسعه یافته قرن نوزدهم محسوب می شود و اقتصاد فعال و پابرجایی دارد ، آن چنان که به ذهن خطور می کند ، دشوار نمی باشد .

کشور  انگلستان از دید سازمان مهاجرتی آوات

کشور  انگلستان با اجرای سیاست های تجاری و اقتصادی ، توانسته است به یک قطب صنعتی و تجاری در بین دیگر کشورهای جهان تبدیل گردد و از نظر اقتصادی در رتبه اول جهانی قرار بگیرد . البته لازم به ذکر می باشد که با خروج  انگلستان از اتحادیه اروپا ، اقتصاد این کشور به نسبت کمی دارای نزول بوده است و این نزولی بودن اقتصاد  انگلستان به وضوح در لیست کشورهای اقتصادی قابل مشاهده می باشد .

پایتخت این کشور ، شهر بسیار زیبا و دیدنی لندن نام دارد ، این کشور در شمال قاره اروپا واقع می باشد و یکی از سرزمین های کهن حکمرانی بریتانیا محسوب می شود . این کشور بعد از لندن چندین شهر مهم و بسیار زیبای لیورپول ، منچسر و بیرمنگام را نیز در خود جای داده است .

مردم این سرزمین کهن دارای زبان مادری انگلیسی اما با گویش بریتانیایی می باشند . این مردم برای خرید و فروش و انجام معاملات خود در بازار  انگلستان از واحد پول پوند ، استفاده می نمایند .

جالب است بدانید که دین مردم کشور  انگلستان ، یهودی می باشد اما دین اسلام نیز در بین مردم این کشور نیز بسیار به چشم می خورد .

این کشور دارای دانشگاه  های معروف و پهناور بسیاری می باشد که یکی از این دانشگاه های معروف که بسیار شنیده می شود ، دانشگاه آکسفورد  انگلستان می باشد و می توان گفت که این دانشگاه در بین کهن ترین و برترین دانشگاه های جهان مطرح می باشد .  دانشگاه آکسفورد در در منطقه ای به نام آکسفورد که یکی از قدیمی ترین مناطق  انگلستان می باشد ، واقع شده است .

شرایط کار در  انگلستان

بسیاری از متقاضیان به دنبال پیدا کردن کار در  انگلستان و اخذ اقامت کاری در  انگلستان می باشند . اما لازم است بدانید تنها متقاضیانی می توانند جویای کار در  انگلستان باشند و از طریق کار در  انگلستان به مهاجرت خود بپردازند که یکی از مقاطع تحصیلی خود را در یکی از دانشگاه های  انگلستان سپری کرده باشند .

پس می توان گفت که یکی از راه های مهاجرت به  انگلستان از طریق تحصیل امکان پذیر خواهد بود و بعد از طی نمودن مدت زمان تحصیل خود ، می توانند جویای کار در  انگلستان باشند و مشغول به کار شوند .

متقاضیان با اخذ پذیرش تحصیلی در یکی از دانشگاه های  انگلستان ، می توانند برای اخذ ویزای تحصیلی در  انگلستان اقدام نمایند و مشغول به تحصیلی در یکی از دانشگاه های  انگلستان شوند .

این دانشجویان می توانند بعد از اتمام تحصیل خود ، از طریق کاریابی در  انگلستان ، جویای کار باشند و بعد از پیدا نمودن کار متناسب با رشته تحصیلی خود ، می توانند به اداره مهاجرت  انگلستان مراجعه و برای تبدیل ساختن ویزای تحصیلی در  انگلستان به ویزای کار در  انگلستان اقدام نمایند و بعد از سه تا چهار سال از پرداخت به موقع مالیات خود در  انگلستان می توانند برای اخذ اقامت  انگلستان اقدام نمایند .

البته این دانشجویان نیز در هنگام تحصیل در  انگلستان می توانند به صورت نیمه وقت و طی مدت زمان مشخص شده و بنا به مقطع تحصیلی خود با دریافت حقوق و دستمزد مشغول به کار شوند .

مدارک لازم به جهت اخذ ویزای تحصیلی در  انگلستان

 • ارائه اصل و کپی برابر اصل پاسپورت
 • ارائه اصل و کپی برابر اصل مدارک شناسایی
 • ارائه عکس
 • وجود یک صفحه کاملا خالی در پاسپورت
 • ارائه مدارکی دال بر تمکن مالی وی و تاییدیه ی آن از بانک معتبر در کشور مبدا
 • ارائه مدارک شناسایی و اطلاعاتی از یکی از والدین در صورتی که متقاضی زیر سن قانونی ( 18 ) باشد .
 • ارائه مدارکی دال بر محل اقامت و ثبت آن در UK ( موسسه نامینت )

البته لازم به ذکر می باشد که الزاماتی در ترجمه مدارک به زبان انگلیسی وجود ندارد . البته بعضی از متقاضیان که از بعضی از کشورها به  انگلستان مهاجرت تحصیلی می نمایند ، در صورتی می توانند مهاجرت تحصیلی به  انگلستان داشته باشند که نمره قبولی در آزمون tuberculosis را کسب نمایند .

برای مهاجرت کاری به  انگلستان متقاضیان می توانند از طریق اخذ ویزای کار با ارائه دعوت نامه کاری رسمی که از شرکت های حقوقی و کارفرمایان حقیقی در  انگلستان دریافت نموده اند ، نیز اقدام نمایند .

اخذ ویزای کار در  انگلستان از طریق دریافت دعوت نامه کاری

در کشور  انگلستان به این صورت است که کارفرما قبل از ارسال دعوت نامه کاری رسمی و کسب اجازه ی کار برای نیروی کار خارجی برای کار در  انگلستان ، باید ابتدا برای شغل مد نظر خود از نیروی کار داخلی استفاده نماید و برای این کار باید در  انگلستان ، به مدت سه ماه آگهی استخدام منتشر نماید . در صورت پیدا نکردن نیروی کار داخلی که متناسب با شغل مد نظر باشد ، باید انتشار آگهی استخدام را به مدت سه ماه دیگر در بین کشور های اروپایی ادامه دهد و مجددا در صورت یافت نکردن نیروی کار مورد نظر ، می تواند درخواست کاری خود را برای نیروی کار مورد نظر بین المللی خارجی و با دریافت کسب اجازه کار برای متقاضی خارجی در  انگلستان ، ارسال نماید .

کارفرما برای استخدام نیروی کار در شغل مورد نظر باید حقوق و دستمزدی را تعیین نماید که بتواند هزینه های زندگی و تحصیل در  انگلستان را برای نیروی کار و خانواده وی ( همسر و فرزندان زیر 18 سال ) را تامین نماید و در برگیرنده ی هزینه های ماهیانه ی این خانواده باشد .

البته لازم به ذکر می باشد که میزان حقوق و دستمزد تعیین شده برای متقاضی کار ، بعد از کسر مالیات پرداختی  کشور  انگلستان باید بتواند اسپانسر شخص جویای کار باشد .

متقاضی کار خارجی با دریافت دعوت نامه کاری رسمی می تواند به کنسولگری  انگلستان مراجعه نموده و برای اخذ ویزای کار در  انگلستان اقدام نماید .

مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار در  انگلستان

 • ارائه اصل و کپی برابر اصل پاسپورت
 • ارائه اصل و کپی برابر اصل مدارک شناسایی
 • ارائه عکس
 • ارائه CV
 • ارائه انگیزه نامه
 • ارائه رزومه تحصیلی
 • ارائه رزومه کاری همراه با درج سوابق
 • ارائه اسپانسر مالی ( برای فرد اصلی هشتاد هزار پوند و برای هر همراه پنج هزار سیصد پوند )

البه لازم به ذکر می باشد که این مبالغ سه ماه قبل از درخواست ویزای کار در  انگلستان باید در حساب شخصی فرد اصلی قرار بگیرد و پرینت سپرده پول به مدت سه ماه باید به سفارت  انگلستان به هنگام درخواست ویزای کار در  انگلستان ارائه گردد .

 

شما عزیزان میتوانید سوالات خود را در باب کار در  انگلستان ، در پایان همین مقاله برای ما ارسال نمایید و منتظر پاسخ کارشناسان ما در اسرع وقت باشید.

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه