رد کردن لینک ها

شرایط کار در استرالیا

شرایط کار در استرالیا

استرالیا یک مقصد محبوب برای افراد علاقه مند به کار در خارج از کشور است. اما دولت این کشور نیز برای افرادی که توانایی پر کردن کمبودهای مهارتی این کشور را داشته باشند برنامه های خوبی داشته و راه لازم برای زندگی و کار در استرالیا را به آن ها نشان می دهد.

برای کار در استرالیا چه گزینه هایی وجود دارد؟

استرالیا یکی از کشورهای صنعتی رو به رشد دهه های اخیر بوده و موقعیت های شغلی خوبی در صنعت این کشور وجود دارد. صنایع اصلی این کشور شامل معادن و استخراج آن ها، کشاورزی، گردشگری، مهندسی و لوجستیکی است. کارفرمایان بین المللی زیادی از جمله تعدادی از شرکت های بزرگ حسابداری مثل PwC، KPMG، Deloitte در استرالیا دفتر رسمی دارند. طبق نظرسنجی های رسمی بین دانشجویان کشور استرالیا محبوب ترین شرکت ها برای کار در استرالیا عبارتند از گوگلِ استرالیا، اپل، BHP، ANZ و Qantas. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

 

شرایط کار در استرالیا

مهارت هایی که در استرالیا بیشترین تقاضا را دارند را باید هدف قرار دهید. مهارت هایی مثل علوم مهندسی، علوم تجربی، پزشکی، عمران، آموزش و پرورش و مراقبت از کودکان در استرالیا مورد نیاز است. یکی از مزیت های این کشور زبان رسمی آن بوده که انگلیسی است. زبان انگلیسی کار شما را برای پیدا کردن کار در استرالیا و رشد در آن تسهیل می بخشد. فقط کافی است شما یکی از مدارک معتبر زبان را کسب کنید.

اما برای اطمینان بیشتر ممکن است بعضی از کارفرمایان برای کار در استرالیا باز هم شما را مورد ازمون قرار دهند. برای برخی از تخصص ها مانند وکالت باید دوره تکمیلی بگذرانید تا با کاربرد تخصصی لغات این حوزه بیشتر آشنا شوید. حجم کار در این کشور بسیار به بریتانیا شبیه است. به طور میانگین ۳۸ ساعت کار در هفته زمان قانونی برای هر کارمند است. میزان مرخصی نیز مطابق قوانین بین المللی بوده که هر کارمند ۴ هفته مرخصی با حقوق در سال دارد.

پیشنهاد مطالعه »
روش های اخذ ویزای کار انگلیس [2019]

مقالات مرتبط درباره کار در استرالیا:

راه های جست و جوی کار در استرالیا

  1. استفاده از سایت های شغل یابی جهت کار در استرالیا

یکی از راه های اصلی برای پیدا کردن شغل مناسب جهت کار در استرالیا استفاده از وب سایت های شغل یابی بین المللی است. یکی از این سایت های معتبر (  را در گوگل سرچ کنید )که در آن لیست هایی از موقعیت های شغلی بین المللی در دسترس است. همچنین اگر اقامت شما در استرالیا حتمی بوده و ویزای شما اجازه کار در این کشور را به شما می دهد می توانید از سایت   مورد نظر استفاده کنید. این سایت به خوبی موقعیت های خالی کار در استرالیا را به شما نشان می دهد.

  1. مطالعه روزنامه ها و نیازمندی ها برای پیدا کردن کار در استرالیا

برخی از کمپانی ها و کارفرمایان از روزنامه نیز برای مهارت های مورد نیاز خود تبلیغ می کنند که این روش نیز یک راه رایج پیدا کردن کار در استرالیا است.

  1. تهیه رزومه قوی و کامل و درخواست مصاحبه

هیچ چیزی مهم تر از اطمینان خاطر از داشتن مهارت کافی و یک رزومه قوی برای کمپانی های خارجی مهم نیست. قطعا آن ها سابقه کاری شما را به دقت بررسی کرده و انتخاب می کنند. کسب وقت مصاحبه مشروط به خوب بودن رزومه تنظیم شده شماست. فرآیند درخواست برای یک کار و اخذ وقت مصاحبه برای شرکت های استرالیایی بسیار شبیه کشور های اروپایی به ویژه بریتانیا است.

کارفرمایان بزرگ همیشه از وبسایت های خود برای جذب نیرو های مورد نیازشان استفاده می کنند. هرکدام روند خاص خود را دارند. برخی نیاز به تکمیل فرم در سایت داشته و برخی دیگر نیاز به تماس مستقیم دارند. شما می توانید با مراجعه به سایت های این شرکت های شرایط همکاری با آن ها را بررسی و فرم های لازم را تکمیل کرده و مدارک لازم را بفرستید. همچنین وبسایت های این شرکت ها معمولا شرایط اخذ ویزای کاری توسط آن ها را نیز توضیح داده اند.

پیشنهاد مطالعه »
ثبت شرکت در ترکیه

اگر برای نوشتن رزومه نیاز به راهنمایی داشتین می توانید از لینک های زیر کمک بگیرید. این سایت به شما کمک می کند که یک رزومه قابل قبول به زبان انگلیسی تنظیم کنید.

 

  1. درخواست برای کارآموزی کسب تجربه با کار در استرالیا

طیف وسیعی از فرصت های کارآموزی در این کشور وجود دارد که به شدت از علاقه شما به یادگیری تجارب کاری استقبال می کند. شما می توانید مستقیم با شرکت ها ارتباط برقرار کرده و درخواست خود را ارائه دهید و پس از موافقت ویزای کار دریافت کنید. یا می توانید از آژانس های واسطه برای رسیدن به استرالیا جهت کاراموزی استفاده کنید. اگر شرایط کار در استرالیا به عنوان کاراموز خوب پیش برود شرکت شما ممکن است قرارداد جدید پیش روی شما قرار دهد که می تواند شامل امتیازاتی از جمله مسکن، حمل و نقل و کمک های لازم در رابطه با امور مربوط به ویزای شما باشد.

همیشه از قانونی بودن سایتی که قصد ثبت نام و مشخصات خود را در آن دارید اطمینان حاصل کنید. چون شما هزاران کیلومتر دور از استرالیا هستید و دسترسی به هزینه های از دست رفته نخواهید داشت. در این زمینه از تجربه کسانی که این مسیر را موفق طی کرده اند استفاده کرده و نام سازمانی که به آن متصل شده اند را بپرسید. آن ها می توانند به برقراری ارتباط شما با شرکت ها و تحقیقات و کسب اطلاعات لازم کمک کنند.

  1. داوطلب شدن و  شرایط کار در استرالیا

تعداد زیادی از شرکت ها وجود دارند که تجربیات طولانی مدت یا فرصت های داوطلبانه را در استرالیا به صورت آنلاین در حوزه های مختلف گوناگون ارائه می دهند.

پیشنهاد مطالعه »
شرایط اخذ ویزای کاری چین در سال جدید [2019]

فرصت های داوطلبانه برای مشاغل خاص مورد استفاده قرار می گیرد،

اغلب نیازمند تجارب کافی در رابطه با حیات وحش محلی می باشند. مثل کارآموزی، قبل از ثبت نام یا هر اقدام دیگر، تحقیق خود را انجام دهید.

استفاده از این فرصت های شغلی زمینه اقامت شما را در این کشور فراهم می کند.

با توجه به شرایط زندگی و حقوق شهروندی در استرالیا طبیعی است که علاقه مندی به مهاجرت به این کشور بسیار زیاد باشد.

پیشنهاد میکنیم پیش از هرگونه اقدامی در خصوص امر مهاجرت حتما تحقیقات لازم را بعمل بیاورید … ویدیوهای مناسب در خصوص کشور مورد نظر خود حتما ببینید و از مشاوران عالی رتبه و بین المللی بهره مند شوید.

شما عزیزان میتوانید سوالات ذهنی خود را در زمینه  کار در استرالیا    در زیر همین مقاله برای ما مطرح نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی شما اقدام نمایند.

همچنین جهت کسب اطلاعات بشتر در زمینه  کار در استرالیا  میتوانید از طریق شماره های وبسایت آوات با کارشناسان سازمان مهاجرتی آوات (موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) تماس گرفته و درخواست مشاوره حضوری دهید.

انواع ویزای استرالیا

 

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای را به شما عزیزان بیان می کنند.

دیگران این مطالب را نیز مطالعه کرده اند

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
تماس جهت تعیین وقت مشاوره