شماره تماس : 02191012193 - ساعات کاری 9 صبح الی 18 پنجشنبه ها 9 صبح الی 14

چه کارهایی در آلمان برای مهاجران پر درآمد است؟

فهرست مقاله
کار در آلمان
کار در آلمان

کار در آلمان

شرایط و قوانین کار در آلمان در سال 2018-2019 میلادی و بررسی اطلاعات در خصوص ویزای کار کشور آلمان برای مهاجرت به آلمان و اقامت این کشور لازم است. اطلاعات مفید و مختصر در باب اقامت آلمان از طریق کار و یا وضعیت کار در آلمان را در این مقاله با هم بررسی مینمائیم.

همواره داشتن کار در یک کشور بیگانه بسیار مهم است ( برای افرادی که متقاضی مهاجرت هستند ) . طلائی ترین ویزا بین تمامی ویزاها اخذ ویزای کار است که در این میان کشور آلمان در اروپا یکی از بهترین و مناسبترین کشورها برای زندگی تحصیل و کار میباشد.

با هم میبینیم و میشنویم ویدیوئی از صحبت های جناب آقای جهانیان مدیر و موسس سازمان مهاجرتی آوات

مهاجرت به آلمان

ویزای کاری آلمان و کار در آلمان      را با هم میخوانیـــــم

شاید بتوان گفت یکی از محبوب ترین مقاصد مهاجرتی در جهان آلمان باشد. کشوری با نظم فراوان و صنعت بسیار قوی که همواره زبانزد کل دنیا بوده است. آلمان با جمعیتی بیش از ۸۰ میلیون نفر یکی از مراکز فرهنگی اروپا محسوب می شود. زبان آلمانی دومین زبان رایج قاره اروپاست که با یادگیری آن می توانید در اروپا به چندین کشور براحتی و بدون نیاز به مترجم سفر کنید.

با توجه به شرایط کاری فوق العاده ای که در آلمان وجود دارد می توانید فرصت های شغلی بسیار زیادی برای کار با بزرگ ترین کمپانی ها و تولیدکنندگان صنعتی دنیا را داشته باشید. جاذبه های گردشگری فراوان، موزه های برلین، مونیخ و فرانکفورت، قلعه ها، دریاچه ها و کوه های بسیار زیبا همگی دلایل فوق العاده برای انتخاب آلمان به محل زندگی و کار را به شما می دهد. همچنین با وجود ۹ کشوری که در همسایگی آلمان وجود دارند می توانید از زیبایی های نیمی از اروپا براحتی دیدن کنید.

[ra_section_title style=”default” title=”مشاغل موجود در آلمان” title_font_container=”tag:h2|font_size:25|color:%231d3cb7″ title_css_animation=”fadeInDownBig” use_custom_fonts_title=”true”][/ra_section_title]

آلمان به عنوان بزرگ ترین اقتصاد قاره اروپا پیش بینی می شود که در سال ۲۰۱۸ نیز نهمین سال پیاپی رشد اقتصادی را سپری کند. بخشی از آن به میزان پایین بیکاری ۴٫۲ درصدی این کشور و سیستم آموزش عالی با تمرکز بر توسعه مهارت های فنی و حرفه ای بر می گردد که دارایی های لازم برای تجهیز کارکنان جهت موفقیت در حرفه هایشان را می دهد.

پیشنهاد مطالعه »
شرایط اخذ اقامت آلمان

آلمان زمینه فعالیت چندین شرکت چند ملیتی بزرگ و معتبر را فراهم کرده است. شرکت هایی از جمله آدیداس، آبجوسازی بِک، بی ام دبلیو، بانک دویچه، هَریبو، هوگو باس، لیدِل، زیمنس و فولکس واگِن.

اما اقتصاد آلمان فقط وابسته به این کمپانی های بزرگ و نامی نیست. شرکت های کوچک و متوسط نیز نقش بسزایی در رونق و رشد روز افزون اقتصاد این کشور ایفا می کنند. پس آن ها را نیز از قلم نیاندازید. فرصت های شغلی بسیار زیادی در آن ها نهفته است.

کار در آلمان
کار در آلمان
[ra_section_title style=”default” title=”مهارت های مورد نیاز کار در آلمان” title_font_container=”tag:h2|font_size:25|color:%231d3cb7″ title_css_animation=”fadeInDownBig” use_custom_fonts_title=”true”][/ra_section_title]

طبق تحقیقاتی پیش بینی شده است آلمان در دهه آینده با کمبود بیش از سه میلیون نیروی کاری روبرو خواهد شد. این کشور در حال حاضر نیاز فوری به فارغ التحصیلان STEM، به ویژه دانشمندان و مهندسین این رشته دارد. بیشتر متخصصان فناوری اطلاعات و ریاضیدانان در بانک ها، شرکت های بیمه و دیگر شرکت های بزرگ برای کمک به ارتقا نرم افزارها و تامین امنیت اطلاعات و شبکه آنها مورد استفاده قرار می گیرند.

بخش بهداشت و درمان نیز از کمبود نیروی ماهر رنج می برد، زیرا بسیاری از متخصصان پزشکی آلمان دوران بازنشستگی خود را پشت سر می گذارند. آلمان در هر دو زمینه STEM و پزشکی حقوق بسیار بالاتری نسبت به کارمندان بقیه بخش های کشور پرداخت می کند. فارغ التحصیلان رشته STEM می توانند تا ۷۵۰۰۰ یورو در سال درآمد کسب کنند، در حالی که پزشکان به طور معمول دستمزدی معادل ۴۵۰۰۰ یورو در سال دارند.

راه های جست و جوی کار در آلمان

برای درخواست کار در آلمان مانند سایر کشور ها باید عمل کنید. ابتدا رزومه دقیق خود را تنظیم کرده و همراه با نامه ای به کارفرما فرستاده و منتظر پاسخ می مانید. در صورت موافقت وقت مصاحبه حضوری به شما داده می شود. بسته به شغلی که درخواست استخدام در آن را دارید ممکن است لازم باشد تست های روانشناسی و توانایی بدنی را بگذرانید. و همچنین برای مشاغل مدیریتی و تجارتی ممکن است به مراکز ارزیابی ویژه ای دعوت شوید.

پیشنهاد مطالعه »
شرایط دریافت بورسیه تحصیلی آلمان برای دانشجویان ایرانی

باید همراه رزومه مدارک تحصیلی و آموزشی خود را نیز ارسال کنید. در کنار مدارک دانشگاهی هرگونه دوره فنی یا آموزشی دیگری که گذرانده اید نیز ارسال کنید چون برای آلمانی ها مهارت آموزشی شما بسیار مورد اهمیت قرار می گیرد.

همچنین می توانید از سایت های شغل یابی حرفه ای اروپا استفاده کنید. این سایت ها با گردآوری فرصت های شغلی خالی که روزانه از طرف کارفرمایان اعلام می شود کار شما را راحت تر می کنند

[ult_createlink title=”کار دانشجویی در آلمان ( این مقاله را حتما مطالعه کنید )” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fawatlaw.com%2F%25da%25a9%25d8%25a7%25d8%25b1-%25d8%25af%25d8%25a7%25d9%2586%25d8%25b4%25d8%25ac%25d9%2588%25db%258c%25db%258c-%25d8%25af%25d8%25b1-%25d8%25a2%25d9%2584%25d9%2585%25d8%25a7%25d9%2586%2F|||” link_hover_style=”Style_4″ text_color=”#dd3333″ text_hovercolor=”#c6c6c6″ border_size=”1″ heading_style=”text-decoration:underline;” title_font_size=”desktop:25px;”]
کار در آلمان

مشاغل فصلی در آلمان

گردشگری در آلمان به تنهایی می تواند فرصت های شغلی خالی بسیار زیادی را فراهم سازد زیرا یکی از مقاصد بسیار پر طرفدار گردشگران در سرتاسر جهان است. همچنین می توانید از مشاغل کوتاه مدت داوطلبانه در این کشور هم بهره مند شوید که رزومه شما را بسیار قوی کرده و مهارت های شما در زبان آلمانی را تقویت می کند.

هر فرد بین ۱۷ تا ۳۰ سال می تواند درخواست کار داوطلبانه در یکی از زمینه های ورزشی، فرهنگی یا محیط زیستی را بدهد. در طول مدتی که مشغول کار هستید دولت نیز محل اقامت، تسهیلات حمل و نقل، خوراک و بیمه شما را تامین می کند.

دوره های کاراموزی و تجربه کار در آلمان

تکمیل دوره کاراموزی یکی از بهترین راه های افزایش مهارت های شما در بزرگترین اقتصاد اروپا یعنی آلمان است. همزمان با ارتقا توانایی های خود از سبک زندگی آلمانی لذت خواهید برد. دوره های کاراموزی در آلمان بین سه ماه تا یک سال بوده و در اکثر آن ها هزینه ها بر عهده کمپانی خواهد بود. در دسته که هزینه پرداخت نمی شود نیز بورسیه ای برای کاراموز در نظر گرفته می شود. این عوامل به سازمانی که برای آن کار می کنید و حضور شما برای بررسی شرایط و ضوابط کار قبل از قرار داد بستگی دارد.

پیشنهاد مطالعه »
قوانین ویزای کاری لهستان در سال 2019 تغییر کرد

دانشگاه شما نیز می تواند برای اخذ یک دوره کاراموزی در آلمان به شما کمک کند و کمپانی های آلمانی نیز از ارتباط مستقیم قدردانی می کنند. تایید رزومه شما توسط دانشگاه و ارسال آن از طرف دانشگاه اعتبار بیشتری برای کمپانی های آلمانی دارد.

[ult_createlink title=”تحصیل در آلمان ( پیشنهاد ویژه آوات )” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fawatlaw.com%2F%25d8%25aa%25d8%25ad%25d8%25b5%25db%258c%25d9%2584-%25d8%25af%25d8%25b1-%25d8%25a2%25d9%2584%25d9%2585%25d8%25a7%25d9%2586%2F|||” link_hover_style=”Style_2″ text_color=”#c61d50″ text_hovercolor=”#d1d1d1″ heading_style=”text-decoration:underline;” title_font_size=”desktop:25px;”]

شرایط کار در آلمان

مرخصی سالیانه کارمندانی که پنج روز در هفته کار می کنند ۲۰ روز است. برای کارکنان کمپانی های صنعتی بین ۲۵ تا ۳۰ روز می باشد. همچنین آلمان به نسبت سایر کشورهای اروپایی از تعطیلات رسمی بیشتری برخوردار بوده و به این ترتیب همواره زمان کافی برای سفر و لذت بردن در آلمان را خواهید داشت.

محیط های کاری در آلمان بسیار حرفه ای و منظم هستند. قوانین جامعی برای همه کارکنان وجود دارد و کسی از کارش خسته نخواهد شد.

پایان این مقاله

پیشنهاد میکنیم پیش از هرگونه اقدامی در خصوص امر مهاجرت حتما تحقیقات لازم را بعمل بیاورید … ویدیوهای مناسب در خصوص کشور مورد نظر خود حتما ببینید و از مشاوران عالی رتبه و بین المللی بهره مند شوید.

شما عزیزان میتوانید سوالات ذهنی خود را در زمینه   کار در آلمان   در زیر همین مقاله برای ما مطرح نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی شما اقدام نمایند.

همچنین جهت کسب اطلاعات بشتر در زمینه  کار در آلمان  میتوانید از طریق شماره های وبسایت آوات با کارشناسان سازمان مهاجرتی آوات (موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) تماس گرفته و درخواست مشاوره حضوری دهید.

سازمان مهاجرتی آوات ( موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) با بهره مندی از برترین وکلا و مشاورین بین المللی آماده هرگونه خدمات مهاجرتی به شما عزیزان و همراهان گرامی خواهد بود.

به امید زندگی بهتر و جدید با آرامش خاطر .

هاور لتس مایگریت در آوات
[ult_createlink title=”تمامی مقالات کشور آلمان را یکجا ببینید و مطالعه کنید ( کلیک کنید )” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fawatlaw.com%2Fcategory%2F%25D8%25A2%25D9%2584%25D9%2585%25D8%25A7%25D9%2586%2F|||” link_hover_style=”Style_4″ text_color=”#ea7948″ text_hovercolor=”#898989″ border_size=”1″ heading_style=”text-decoration:underline;” title_font_size=”desktop:30px;”]

2 نظر

 1. وحید

  با سلام .من ۲۷سالمه .دارای مدرک کارشناسی برق قدرت هستم .تسلط نسبی به زبان انگلیسی دارم وچهار سال سابقه کاری دارم و در شرکت های کار کردم که از محصولات زیمنس استفاده میشده ودارای لایسنس های زیمنس بودن آشنایی با محصولات زیمنس رو دارم.ودانش فنی در مورد تابلو‌ های برق رو دارم.و توانی انجام امور تابلو سازی برق را به صورت کامل دارم.مدرک فنی که به زبان انگلیسی هست هم دارم اگه لازم باشه زبان آلمانی هم یاد می‌گیرم .ایا امکان مهاجرت از طریق ویزای کار به المان یا سوئد برام ممکنه؟؟؟؟

  پاسخ
  1. moradi

   سلام دوست عزیز
   لطفا جهت مشاوره در خصوص مهاجرت از طریق ویزای کار به المان با موسسه تماس بگیرید
   با تشکر

   پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات پیشنهادی ویژه شما

02191012193 تماس جهت مشاوره تلفنی