مشاوره تلفنی

شماره تماس
021-22051353

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

کار در استرالیا

خلاصه مقاله : یکی از راه های مهاجرت به استرالیا مهاجرت کاری است. این روش یکی از بهترین و کم هزینه ترین راه های مهاجرت به کشور استرالیا است که سالانه افراد مختلفی از سراسر دنیا برای آن درخواست میدهند . در ادامه‌ی این مقاله قصد داریم به شرایط و قوانین مهاجرت کاری به استرالیا بپردازیم با ما تا پایان همراه باشید.
کار در استرالیا

کار در استرالیا

فهرست مقاله
کار در استرالیا
کار در استرالیا

استرالیا کشور عظیمی است که نیاز به نیروی کار بسیاری دارد به همین منظور مردم بسیاری اقدام به مهاجرت به قصد کار در استرالیا می نمایند اما باید کاری که در آن مهارت دارند در لیست مشاغل مورد نیاز  استرالیا باشد تا بتوانند اقدامات لازم جهت  استرالیا را انجام دهند.  کار در استرالیا مزایای بسیاری نیز خواهد داشت که در ادامه به بررسی کامل  کار در استرالیا پرداخته ایم:

 کار در استرالیا

ابتدا باید مهارت و توانایی در رابطه با شغلی خاص داشته باشید که اقدام به درخواست ویزای مهاجرتی کاری  نمائید. از عوامل دیگری که حتما باید در نظر داشته باشید لیست مشاغل مورد نیاز  استرالیا می باشد که در صورت نیاز کشور  استرالیا به حرفه شما قطعا به سهولت امکان پذیرش شما وجود خواهد داشت.

کشور  استرالیا با کمبود نیروی کار ماهر مواجه می باشد و به دلیل صنعتی بودن این کشور مراکز بسیاری اقدام به جذب نیروی کارآمد می نمایند در همین راستا طبق درخواست از سازمان اشتغال نیروی مورد نیاز خود را درخواست می نمایند که در وب سایت این سازمان ثبت شده و این امکان را فراهم می نماید که مردم در کل جهان از این بیانیه اطلاع داشته و بتوانند اقدام نمایند. از مواردی که باید حتما به آن توجه شود داشتن مهارت کافی است چرا که سازمان های  استرالیایی نیازمند نیروی کار بلد و با تجربه هستند و در صورت داشتن مهارت کافی پذیرش به سهولت امکان پذیر خواهد شد.

شرایط لازم جهت  کار در استرالیا

کار در استرالیا
کار در استرالیا

از مهمترین شرایط کار داشتن حرفه ای مورد نیاز  می باشد که در صورت نبود حرفه در رابطه با مشاغل مورد نیاز  استرالیا باید از نسبت به یافتن اسپانسر شیپ اقدام نماید که طبیعتا کار سخت تری خواهد بود. از دیگر شرایطی که باید فرد متقاضی داشته باشد می تواند به مهارت وی به زبان انگلیسی اشاره کرد که جهت زندگی  امری ضروری خواهد بود. جهت اطلاع از مشاغل مورد نیاز  استرالیا می توانید به وب سایت های کار  استرالیا مراجعه نمائید و یا از طریق وب سایت اختصاصی کار  استرالیا مشاغل مورد نیاز  استرالیا را جویا شوید.

چنانچه شغل مورد نظر خود را یافتید باید مدارک مورد نیاز جهت کار را به مراکز مربوطه تحویل دهید تا اقدامات لازم جهت بررسی سابقه کاری شما و همچنین بررسی مدارک صورت گیرد.

 

مقالات مرتبط درباره کار در استرالیا:

 

وضعیت کار در استرالیا

کشور  استرالیا از جمله کشور های گران جهان به حساب می آید. اما به دلیل بالا بودن سرانه کارکنان این کشور امکان زندگی به راحتی برایشان امکان پذیر شده است. همچنین رشد دلار  استرالیا سبب شده که مردم این کشور به مردمی پولدار تبدیل شوند.

یک کارگر معمولی در  استرالیا در ازای هر ساعت بیش از 17 دلار  استرالیا حقوق دریافت می نماید. کسانی که توانایی کار کردن به مدت طولانی ندارند توسط دولت حمایت می شوند که این حمایت از طریق کاهش هزینه های مالیاتی اعطا می شود. میزان درآمد به عوامل بسیاری بستگی خواهد داشت و مهمترین عامل مدرک علمی یا تخصصی می باشد که در آن دسته مشغول به کار هستید.

وب سایت اداره کار هر پنج سال یکبار اقدام به بررسی شغل های  استرالیا می نماید که طی آخرین بررسی بیش از دو سوم رشد مشاغل مربوط به مشاغل آموزش و پرورش، خدمات فنی، علمی و تخصصی می باشد. از جمله شغل هایی که بازار کاری بیشتری نسبت به بقیه مشاغل دارند می توان به حمل و نقل، راه سازی، ساختمان سازی، خدمات آموزش های بین المللی و گردشگری اشاره کرد که در صورت مهارت در مشاغل ذکر شده امکان جذب شما به راحتی امکان پذیر خواهد بود.

کار فرمایان  استرالیا به دنبال افرادی هستند که دانسته های خود را متناسب با پیشرفت علم به روز نمایند بنابراین در هر شغلی لازم است به تکنولوژی روز اهمیت داده و خود را با شرایط جدید وفق دهید.

راه های یافتن کار مناسب در  استرالیا

کار در استرالیا
کار در استرالیا

کار فرمایان  استرالیایی علاقه زیادی به نیرویی دارند. که بتواند به مدت زمان به وی خدمت کند به همین سبب داشتن ویزای بلند مدت  استرالیا می تواند یک امتیاز برایتان محسوب گردد.

 1. داشتن یک رزومه کاری مناسب بسیار حائز اهمیت خواهد بود. چنانچه قصد یافتن آسان شغل مورد نظر خود دارید می توانید رزومه ای برای خود تهیه نمائید. که هم مختصرو مفید باشد و هم تمامی ویژگی ها را به نمایش درآورد که در گزینش شما تاثیر بسزایی خواهد داشت.
 2. داشتن سابقه کاری بسیار حائز اهمیت می باشد. در صورت عدم پذیرشتان بهتر است ابتدا در یک شغل معمولی کار کرده و پس از داشتن سابقه اقدام به درخواست شغل حرفه ای نمائید.
 3. وب سایت های کاریابی بسیاری در جهت خدمات رسانی تعبیه شده اند که بهتر است نسبت به چند شغل اقدام نمائید. تا بتوانید شغل قابل قبولی داشته باشید.
 4. مهم ترین روش مراجعه به وب سایتی است که لیست مشاغل مورد نیاز  استرالیا در آن ذکر شده است. می توانید جهت سرعت بخشیدن به پذیرش خود و همچنین انتخاب بهترین راهکار ها با یک وکیل مهاجرتی مشورت نمائید.

راه های مهاجرت به  استرالیا جهت کار

ویزا های کاری به 8 مدل تقسیم شده اند که بستگی به نوع شرایط فرد متقاضی خواهد داشت:

 

1

ویزای 186  استرالیا که با داشتن اسپانسر شغلی ارائه خواهد شد

2

ویزای 187  استرالیا که با حمایت کارفرما در نقاط کم جمعیت  استرالیا ارائه می شود

3

ویزای 189که با داشتن مهارت کاری به صورت مستقل امکان پذیر خواهد بود

4

ویزای 190  استرالیا که با داشتن اسپانسر ایالتی ارائه خواهد شد.

 

ویزا های ذکر شده جهت اقامت دائم در  استرالیا به کار می روند و ویزا های زیر امکان اقامت موقت در  استرالیا را فراهم خواهد نمود:

 

 1. ویزای 400  استرالیا که ویزای کار موقت برای افراد متخصص می باشد.
 2. ویزای 476 مخصوص دانشجویانی است که از دانشگاه های خاص فارق التحصیل شده اند
 3. ویزای 485 مخصوص دانشجویانی است که از دانشگاه های  استرالیا فارق التحصیل شده اند
 4. ویزای 489  استرالیا که با اسپانسر مناطق کم جمعیت ویا اسپانسر فامیلی ارائه می شود

درخواست این ویزا ها شرایط خاصی را می طلبد که هر کدام ویژگی های خاص خود را خواهد داشت.

شرایط راه اندازی کسب و کار در استرالیا

برای راه اندازی کسب و کار  بایستی یک از سری شرایط  دارا باشید که در غیر این صورت نمی توانید به راحتی کسب و کار خود را راه اندازی کنید. از جمله شرایط راه اندازی کسب و کار در استرالیا می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 

1

سن متقاضیان راه اندازی کسب و کار بایستی بالای 18 و زیر 55 سال باشد.

2

دریافت امتیاز مربوط به راه اندازی کسب و کار

3

داشتن مدرک زبان انگلیسی که حداقل بایستی نمره قبولی 5 را در آزمون ایلتس دریافت نمایید.

4

در 4 سال گذشته بایستی معاملاتی به ارزش 400 هزار دلار استرالیا را با یکی از کسب و کارهای مستقرر در استرالیا انجام داده باشید.

5

ارائه صورت حساب بانکی و گردش حساب های که در چند سال اخیر صورت گرفته است.

6

اگر مدرکی مبنی بر داشتن مهارتی دارید می توانید آن را ضمیمه کنید چرا که نقش زیادی را در امتیاز دهی خواهد داشت

7

اخذ ویزای بیزینس استرالیا

8

ارائه گواهی مبنی بر نداشتن هیچگونه سوء پیشینه

 

شما می توانید با داشتن شرایط فوق اقدام به راه اندازی کسب و کار  داشته باشید. به راحتی در کشور استرالیا بیزینس خود را تاسیس کنید.

برای اقدام به دریافت ویزای بیزینس می توانید در سایت مربوطه ثبت نام کرده و مدارک لازم را بار گذاری کنید. که بعد از بررسی های صورت گرفته ، نتیجه امتیاز دهی اعلام خواهد شد که اگر بتوانید نمره ی بالا 65 را به دست بیاورید. می توانید گام های بعدی را برای راه اندازی کسب و کار  انجام دهید.

برای مطالعه ی بیشتر در زمینه ی راه اندازی کار در این کشور به مقاله ی  راه اندازی کسب و کار در استرالیا مراجعه کنید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای را به شما عزیزان بیان می کنند.

سوال های متداول

🙋‍♀️1.پس از چه مدت زندگی و کار در استرالیا میتوان تابعیت این کشور را دریافت کرد؟

 • در ویزای ساب کلاس 190 پس از گذشت 4 سال زندگی در خاک این کشور. میتوانید برای اخذ تابعیت استرالیا درخواست دهید.

🙋‍♀️2.کم هزینه ترین روش مهاجرت به استرالیا چیست؟

 • مهاجرت کاری ارزان ترین روش مهاجرت به استرالیاست که متناسب با ویزای مورد پذیرش هزینه ها متفاوت است.

🙋‍♀️3.امتیاز مورد نیاز برای دریافت ویزای کاری استرالیا چند است؟

 • برای دریافت ویزای کاری استرالیا از طریق امتیاز بندی نیاز است تا حداقل 65 امتیاز کسب کنید.

🙋‍♀️4.میانگین هزینه ویزای کار در استرالیا برای فرد متقاضی چه میزان است؟

 • هزینه ی کلی فرد متقاضی اخذ ویزای کار استرالیا کمتر از 4000 دلار این کشور می باشد.

🙋‍♀️5.ویزای 400 استرالیا چه مدت اعتبار دارد؟

 • ویزای 400 استرالیا به منظور اقامت کوتاه مدت استرالیا می باشد و از 3 تا 6 ماه اعتبار خواهد داشت.

🙋‍♀️6.هزینه ویزای کار در استرالیا برای ویزای Sub class 489   چه میزان است؟

 • این ویزا در سال گذشته حذف شده است و جایگزین آن ویزای 491 با شرایط جدید خواهد بود.

🙋‍♀️7.کمترین میزان سابقه ی کاری مورد پذیرش برای اخذ ویزا چه مدت است؟

 • سابقه ی کاری کمتر از یکسال هیچ امتیازی برای متقاضی نخواهد داشت. به همین ترتیب هر چه سابقه بیشتر باشد امتیاز بیشتری به متقاضی تعلق خواهد گرفت.

 

 

5 1 رای
به این مقاله امتیاز دهید
اشتراک گذاری در telegram
ارسال مقاله در تلگرام
اشتراک گذاری در twitter
توییت مقاله در توییتر
اشتراک گذاری در whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله
مشترک شوید
مطلع شدن از طریق
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات