رد کردن لینک ها

کار در استرالیا

 کار در استرالیا

استرالیا کشور عظیمی است که نیاز به نیروی کار بسیاری دارد به همین منظور مردم بسیاری اقدام به مهاجرت به قصد کار در استرالیا می نمایند اما باید کاری که در آن مهارت دارند در لیست مشاغل مورد نیاز  استرالیا باشد تا بتوانند اقدامات لازم جهت  استرالیا را انجام دهند.  کار در استرالیا مزایای بسیاری نیز خواهد داشت که در ادامه به بررسی کامل  کار در استرالیا پرداخته ایم:

 کار در استرالیا

ابتدا باید مهارت و توانایی در رابطه با شغلی خاص داشته باشید که اقدام به درخواست ویزای مهاجرتی کاری  نمائید. از عوامل دیگری که حتما باید در نظر داشته باشید لیست مشاغل مورد نیاز  استرالیا می باشد که در صورت نیاز کشور  استرالیا به حرفه شما قطعا به سهولت امکان پذیرش شما وجود خواهد داشت.

کشور  استرالیا با کمبود نیروی کار ماهر مواجه می باشد و به دلیل صنعتی بودن این کشور مراکز بسیاری اقدام به جذب نیروی کارآمد می نمایند در همین راستا طبق درخواست از سازمان اشتغال نیروی مورد نیاز خود را درخواست می نمایند که در وب سایت این سازمان ثبت شده و این امکان را فراهم می نماید که مردم در کل جهان از این بیانیه اطلاع داشته و بتوانند اقدام نمایند. از مواردی که باید حتما به آن توجه شود داشتن مهارت کافی است چرا که سازمان های  استرالیایی نیازمند نیروی کار بلد و با تجربه هستند و در صورت داشتن مهارت کافی پذیرش به سهولت امکان پذیر خواهد شد.

شرایط لازم جهت  کار در استرالیا

از مهمترین شرایط کار داشتن حرفه ای مورد نیاز  می باشد که در صورت نبود حرفه در رابطه با مشاغل مورد نیاز  استرالیا باید از نسبت به یافتن اسپانسر شیپ اقدام نماید که طبیعتا کار سخت تری خواهد بود. از دیگر شرایطی که باید فرد متقاضی داشته باشد می تواند به مهارت وی به زبان انگلیسی اشاره کرد که جهت زندگی  امری ضروری خواهد بود. جهت اطلاع از مشاغل مورد نیاز  استرالیا می توانید به وب سایت های کار  استرالیا مراجعه نمائید و یا از طریق وب سایت اختصاصی کار  استرالیا مشاغل مورد نیاز  استرالیا را جویا شوید.

پیشنهاد مطالعه »
کار ضمن تحصیل در اسپانیا

چنانچه شغل مورد نظر خود را یافتید باید مدارک مورد نیاز جهت کار را به مراکز مربوطه تحویل دهید تا اقدامات لازم جهت بررسی سابقه کاری شما و همچنین بررسی مدارک صورت گیرد.

 

مقالات مرتبط درباره کار در استرالیا:

 

وضعیت  کار در استرالیا

کشور  استرالیا از جمله کشور های گران جهان به حساب می آید اما به دلیل بالا بودن سرانه کارکنان این کشور امکان زندگی به راحتی برایشان امکان پذیر شده است همچنین رشد دلار  استرالیا سبب شده که مردم این کشور به مردمی پولدار تبدیل شوند.

یک کارگر معمولی در  استرالیا در ازای هر ساعت بیش از 17 دلار  استرالیا حقوق دریافت می نماید و کسانی که توانایی کار کردن به مدت طولانی ندارند توسط دولت حمایت می شوند که این حمایت از طریق کاهش هزینه های مالیاتی اعطا می شود. میزان درآمد به عوامل بسیاری بستگی خواهد داشت و مهمترین عامل مدرک علمی یا تخصصی می باشد که در آن دسته مشغول به کار هستید.

وب سایت اداره کار هر پنج سال یکبار اقدام به بررسی شغل های  استرالیا می نماید که طی آخرین بررسی بیش از دو سوم رشد مشاغل مربوط به مشاغل آموزش و پرورش، خدمات فنی، علمی و تخصصی می باشد. از جمله شغل هایی که بازار کاری بیشتری نسبت به بقیه مشاغل دارند می توان به حمل و نقل، راه سازی، ساختمان سازی، خدمات آموزش های بین المللی و گردشگری اشاره کرد که در صورت مهارت در مشاغل ذکر شده امکان جذب شما به راحتی امکان پذیر خواهد بود.

پیشنهاد مطالعه »
چگونه در روسیه هم تحصیل کنیم؟ هم کار کنیم؟

کار فرمایان  استرالیا به دنبال افرادی هستند که دانسته های خود را متناسب با پیشرفت علم به روز نمایند بنابراین در هر شغلی لازم است به تکنولوژی روز اهمیت داده و خود را با شرایط جدید وفق دهید.

راه های یافتن کار مناسب در  استرالیا

-کار فرمایان  استرالیایی علاقه زیادی به نیرویی دارند که بتواند به مدت زمان به وی خدمت کند به همین سبب داشتن ویزای بلند مدت  استرالیا می تواند یک امتیاز برایتان محسوب گردد.

-داشتن یک رزومه کاری مناسب بسیار حائز اهمیت خواهد بود، چنانچه قصد یافتن آسان شغل مورد نظر خود دارید می توانید رزومه ای برای خود تهیه نمائید که هم مختصرو مفید باشد و هم تمامی ویژگی ها را به نمایش درآورد که در گزینش شما تاثیر بسزایی خواهد داشت.

-داشتن سابقه کاری بسیار حائز اهمیت می باشد  و در صورت عدم پذیرشتان بهتر است ابتدا در یک شغل معمولی کار کرده و پس از داشتن سابقه اقدام به درخواست شغل حرفه ای نمائید.

-وب سایت های کاریابی بسیاری در جهت خدمات رسانی تعبیه شده اند که بهتر است نسبت به چند شغل اقدام نمائید تا بتوانید شغل قابل قبولی داشته باشید.

-مهم ترین روش مراجعه به وب سایتی است که لیست مشاغل مورد نیاز  استرالیا در آن ذکر شده است که می توانید جهت سرعت بخشیدن به ذیرش خود و همچنین انتخاب بهترین راهکار ها با یک وکیل مهاجرتی مشورت نمائید.

انواع ویزای استرالیا

پیشنهاد مطالعه »
صفر تا 100 مهاجرت کاری به نروژ برای ایرانیان [آپدیت 2019]

راه های مهاجرت به  استرالیا جهت کار

ویزا های کاری به 8 مدل تقسیم شده اند که بستگی به نوع شرایط فرد متقاضی خواهد داشت:

-ویزای 186  استرالیا که با داشتن اسپانسر شغلی ارائه خواهد شد

-ویزای 187  استرالیا که با حمایت کارفرما در نقاط کم جمعیت  استرالیا ارائه می شود

-ویزای 189که با داشتن مهارت کاری به صورت مستقل امکان پذیر خواهد بود

-ویزای 190  استرالیا که با داشتن اسپانسر ایالتی ارائه خواهد شد.

 

ویزا های ذکر شده جهت اقامت دائم در  استرالیا به کار می روند و ویزا های زیر امکان اقامت موقت در  استرالیا را فراهم خواهد نمود:

 

-ویزای 400  استرالیا که ویزای کار موقت برای افراد متخصص می باشد.

-ویزای 476 مخصوص دانشجویانی است که از دانشگاه های خاص فارق التحصیل شده اند

-ویزای 485 مخصوص دانشجویانی است که از دانشگاه های  استرالیا فارق التحصیل شده اند

-ویزای 489  استرالیا که با اسپانسر مناطق کم جمعیت ویا اسپانسر فامیلی ارائه می شود

درخواست این ویزا ها شرایط خاصی را می طلبد که هر کدام ویژگی های خاص خود را خواهد داشت.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای را به شما عزیزان بیان می کنند.

دیگران این مطالب را نیز مطالعه کرده اند

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
تماس جهت تعیین وقت مشاوره