رد کردن لینک ها

کارآفرینی در روسیه

کارآفرینی در روسیه

سازمان مهاجرتی آوات ، سعی بر این دارد در این مقاله در ارتباط با موضوع مهاجرت به روسیه ، اقامت در روسیه و کارآفرینی در روسیه ، اطلاعاتی را در اختیار شما متقاضیان عزیز قرار دهد و امیدوار است که پاسخگویی تمامی سوالات شما عزیزان در زمینه کارآفرینی در روسیه باشد.

شرایط و قوانین کارآفرینی در روسیه در سال ۲۰۱۸ ، میلادی بحث این مقاله و نوشته ی ما میباشد. داشتن اطلاعات در خصوص کارآفرینی در روسیه برای متقاضیان مهاجرت به روسیه ، بسیار مهم میباشد.

بررسی کشور روسیه از دید آوات

کشور روسیه ، پهناور ترین کشور در قاره ی آسیا می باشد . کشور روسیه با بیشتر بخش های آبی قاره ی آسیا هم مرز می باشند .

پایتخت و قلب کشور روسیه ، مسکو و زبان اصلی و رسمی روسیه ، روسی می باشد . نوع حکومت کشور روسیه جمهوری پارلمانی می باشد . طبق آخرین آمار سر شماری جمعیت در کشور روسیه ، جمعیتی بالغ بر ۱۴۴ میلیون نفر در روسیه وجود دارند .

واحد پول رایج روسیه ، روبل می باشد .

کشور روسیه کشوری می باشد با جمعیتی بسیار زیاد و کارآفرینی در روسیه بیشتر به دست اتباع خارجی صورت گرفته است و همین امر باعث شده است چرخه ی اقتصاد روسیه از حرکت باز نماند .  کشور روسیه یکی از ابر قدرت های جهانی می باشد در سالهای اخیر کشور روسیه میزبان بسیاری از کار آفرینان مجرب خارجی شده است و مزایای بسیار خوبی را در اختیار این کارآفرینان خارجی قرار داده است .

 

 کار آفرینی در روسیه از کیفیت بالایی برخوردار است .  سالیانه هزاران کارآفرین از سراسر جهان به روسیه مهاجرت می نمایند و همین امر سبب رونق کارآفرینی در روسیه و ایجاد شغل های جدید برای جوانان  در روسیه  می شود . امروزه به دلیل روابط حسنه  بین  کشور روسیه و ایران ، جوانان کارآفرین بسیاری مشتاق مهاجرت به روسیه هستند .

مهاجرت به روسیه از روش های مختلفی امکان پذیر است .

مهاجرت از طریق تحصیل در روسیه ، مهاجرت از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری در روسیه ،

مهاجرت از طریق تولد فرزند در روسیه ، مهاجرت از طریق کار و کارآفرینی در روسیه ،

مهاجرت از طریق ازدواج با تبعه ی روسی در روسیه .

 

 مدارک مورد نیاز جهت راه اندازی کار آفرینی در روسیه

مهم ترین مدرک مورد نیاز جهت راه اندازی کارآفرینی در روسیه ، مجوز کارآفرینی می باشد .

 • ترجمه ی پاسپورت فرد تبعه ی خارجی و در اختیار داشتن تمام کپی صفحات پاسپورت .
 • در اختیار داشتن اقامت موقت و دائم فرد کار آفرین  .
 • در اختیار داشتن رسید تایید پرداخت مبلغی به دولت روسیه .
 • داشتن رزومه ی کامل کار آفرینی در کشور مبدا  .

مهاجرت از طریق کارآفرینی در روسیه

آمار کارآفرینی در روسیه نشان می دهد کسانی که تصمیم به مهاجرت از طریق کارآفرینی در روسیه را دارند و اقدام راه اندازی کسب و کاری برای خود کرده اند ، رضایت بیشتری دارند نسبت به کسانی که از طریق دعوت نامه کاری رسمی شرکتی و یا کارفرما زیر نظر شرکت در روسیه ، اقدام به مهاجرت کاری در روسیه ، کرده اند .

بر اساس وجود تعداد زیادی کارآفرین در روسیه و تاسیس  شرکت های  کوچک و بزرگ در کشور روسیه همین امر سبب شده است در روسیه تعداد افراد زیادی شاغل وجود داشته باشند و نرخ آمار بیکاری جوانان در روسیه به نسبت پایین باشد و البته لازم به ذکر می باشد که کار آفرینی رشد بسیار تاثیر گذاری بر روی اقتصاد کشور روسیه  گذاشته است  .

مدارک لازم جهت ثبت شرکت از سوی کارآفرینی در روسیه

 • اصل پاسپورت و کپی برابر اصل از تمام صفحات پاسپورت فرد کارآفرین
 • در اختیار داشتن ویزای روسیه
 • حضور فرد کارآفرین جهت امضا برای اسناد
 • دریافت شماره ی اقتصادی و دریافت فیش مالیاتی
 • حضور شخص کار آفرین جهت افتتاح حساب بانکی
 • ساختن نام تجاری شرکت به همراه مهر شرکت
 • ذکر زمینه ی فعالیت شرکت که باید در اسناد ثبت شود
 • نشانی محل اقا مت دائم و ثبت شده شرکت
 • ذکر و تایید نامه ی کار آفرینی

هزینه های ثبت شرکت کار آفرینی در روسیه

تنظیم اساسنامه ،  فرم های مخصوص ثبت شرکت  ، فیش اداره ی مالیاتی

واریزی های دولتی جهت ثبت شرکت

هزینه ی وکالت نامه محضری

ساخت دوعدد مهر با نام شرکت

اقامت از طریق کارآفرینی در روسیه

به عنوان یک کارفرمای خارجی در روسیه  باید فرد بعد از ۳۰ روز کاری برای جواز شرکت کارآفرینی خود اقدام نماید . اخذ جواز برای شرکت کار آفرینی به مدت ۹۰ روز کاری به طول می انجامد . لازم به ذکر می باشد که در  زمان ثبت شرکت در روسیه می توان فرد به  کار شرکت خود به طور قانونی بپردازد . جواز شرکت هر ساله تمدید  خواهد شد  و براساس فعالیت  شرکت  اعتبار  فعالیت شرکت مشخص می شود .  شخص کار فرما بر اساس مجوز شرکت خود می تواند اقدام به اخذ ویزای روسیه و اخذ اقامت موقت روسیه نماید .

هزینه ی خرید و اجاره ی شرکت کار آفرینی براساس نوع مکان ثبت شرکت و شهر مورد نظر در روسیه می باشد .

اقامت از طریق کارآفرینی در روسیه ، نیازمند تجربه و شناخت کافی در زمینه ی کار آفرینی و ثبت شر کت می باشد .

هزینه های کارآفرینی و ثبت شرکت در روسیه به این صور ت می باشد که باید حداقل مبلغ ماهیانه براساس هزینه ی شرکت را  پوشش دهد .

افراد کارآفرین در روسیه ، در آمد  نسبتا خوب و قابل توجهی را  دارا می باشند . و بیشتر افراد کارآفرین در روسیه  از موقعیت شغلی خود راضی هستند . افراد کارآفرینی که خود کارفرمای خود هستند و اقدام به تاسیس  شرکتی برای کار آفرینی در روسیه می نمایند ، بسیار راضی هستند نسبت به کسانی که تحت پوشش یک شرکت بزرگ در روسیه هستند . افرادی که کارآفرین هستند و در شرکت های بزرگ روسیه مشغول به کار هستند باید مالیاتی پرداخت کنند و باید حتما دارای تسلط کامل بر روی زبان روسی باشند  . متقاضیانی که برای کارآفرینی در روسیه تصمیم به مهاجرت می گیرند،  باید دارای سابقه ی کاری و رزومه ی کاری مناسبی در کشور مبدا باشند .

لازم به ذکر می باشد متقاضیانی که به این طریق اقدام به مهاجرت به روسیه می کنند . از سوی دولت روسیه مورد توجه قرار می گیرند و دارای مزایایی قابل توجهی می باشند .

شما عزیزان میتوانید سوالات خود را در باب کارآفرینی در روسیه را در پایان همین مقاله برای ما ارسال نمایید و منتظر پاسخ کارشناسان ما در اسرع وقت باشید.

رتبه دادن به این مطلب

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
تماس جهت تعیین وقت مشاوره