مشاوره تلفنی

021-88555626

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

 چرا موسسه حقوقی آوات

فهرست مقاله

چرا موسسه حقوقی آوات؟؟

در بین موسسات مهاجرتی متفاوت چرا موسسه حقوقی آوات ؟؟ امروزه موسسات حقوقی و دفاتر و شرکت های بسیاری در سرتاسر کشور تاسیس شده که در زمینه های مختلف حقوقی و مهاجرتی فعالیت میکنند اما همیشه این سوال در ذهن ایجاد میشود که چرا هر موسسه در زمینه های مشخص فعالیت میکند و در زمینه های دیگر پرونده ای قبول نمیکند؟!

به دلیل گستردگی علم حقوق و تخصصی شدن گرایشات این رشته در سالهای اخیر شاید گرد هم آوردن منابع علمی و وکلای متخصص در تمامی زمینه های علم حقوق در یک مجموعه کار راحتی نیست، به همین خاطر هر موسسه در یک حوزه ی خاص فعالیت میکند. به عنوان مثال در: دعاوی خانواده ، دعاوی کیفری ، دعاوی ملکی ، ثبت شرکت در داخل و خارج از کشور ، داوری بین المللی و…… و یا در مباحثی همچون مهاجرت ، اقامت ، تابعیت ، مشاوره در زمینه انواع ویزای کشورهای مختلف و….. به طور خاص مشاوره ارائه میدهند.

 چرا موسسه حقوقی آوات را انتخاب کنیم؟

اینجاست که تفاوت موسسه حقوقی آوات که یک موسسه حقوقی بین المللی است با سایر موسسات حقوقی کاملا آشکار میشود چرا که موسسه حقوقی آوات در تمامی زمینه های حقوقی به طور خاص توسط مشاورین متخصص که هر مشاور و یا وکیل در زمینه های مشخصی فعالیت میکنند به هموطنان عزیز و مراجعینی که از سایر کشورها به ما مراجعه میکنند مشاوره تخصصی ارائه مینماید.

موسسه حقوقی آوات با گردآوری منابع معتبر علمی در زمینه های مختلف حقوقی و همچنین با دسترسی به وکلا و مشاوران حرفه ای و متخصص در داخل و خارج از کشور این امکان را برای شما فراهم آورده است که هرگونه مسائل حقوقی خود (چه داخلی و چه بین الملل)  و مسائل مهاجرتی خود اعم از مهاجرت تحصیلی مهاجرت کاری مهاجرت سرمایه گذاری را به ما بسپارید.

امید است با تکیه بر توانمندی وکلا و مشاوران عالی رتبه موسسه حقوقی آوات بتوانیم خدمتی به شما عزیزان و همراهان گرامی داشته باشیم.

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت پاسخ سوالات خود با مشاوران ما تماس بگیرید.

منتظر دیدار تک تک شما عزیزان و همراهان آواتی میباشیـــــم

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید
اشتراک گذاری در telegram
ارسال مقاله در تلگرام
اشتراک گذاری در twitter
توییت مقاله در توییتر
اشتراک گذاری در whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله
مشترک شوید
مطلع شدن از طریق
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
شروع مشاوره
سلام
برای مشاوره در واتساپ اینجا کلیک کن!