گرجستان, مهاجرت

گرفتن پاسپورت گرجستان در سریعترین زمان

پاسپورت گرجستان

گرفتن پاسپورت گرجستان

شرایط دریافت پاسپورت گرجستان و اقامت گرجستان در سال 2018 و سال 2019 میلادی به چه صورت است؟آیا میتوانیم پاسپورت گرجستان را دریافت کنیم؟بهترین و موثرترین راه برای دریافت پاسپورت گرجستان در سال 2019 میلادی چیست؟با موسسه مهاجرتی آوات همراه باشید تا به سوالات شما پاسخ دهیم.

کشور زیبای گرجستان

در منطقه قفقاز اوراسیا کشوری زیبا با مردمی خونگرم وجود دارد بنام گرجستان .کشورهای ترکیه و ارمنستان – روسیه و دریای زیبای سیاه از مرزها و همسایگان کشور گرجستان میباشند که جذابیت این کشور را دوچندان نموده است و نزدیکی آن به کشور عزیزمان ایران باعث شده است که متقاضیان زیادی را برای سرمایه گذاری در این کشور از ایران به همراه داشته باشد.

مهم ترین شهر و پایتخت اجتماعی و سیاسی آن شهر زیبای تفلیس است . این شهر یک شهر بسیار زیبا و صنعتی همانند تهران میباشد اما وسعت آن به اندازه تهران نمیباشد. زبان مردم گرجستان گرجی میباشد و اقلیت این مردم به دین مسیحیت مشرف هستند.

جالب است بدانید در زمان باستان نام گرجستان ایبریا بوده است . بیشتر مناطق گرجستان را نواحی کوهستانی تشکیل داده است. و کوههای قفقاز تمامی این نواحی را پوشش داده است.پول رایج مردم در کشور گرجستان لاری میباشد. سیستم نوشتاری در الفبای این مردم به ترتیب آسُمْتاوْرولی، نوسْخوری و مْخِدْرولی میباشد. امروزه بیشتر مخدرولی مورد استفاده قرار میگیرد.

تحصیلات در گرجستان

تحصیل در مدارس گرجستان تا مقطع نهم بصورت رایگان میباشد. بطور کلی کشور گرجستان در سال های اخیر بعنوان کشور پیشرفته در منطقه شناخته شده است که همین شرایط را برای سرمایه گذاری در این کشور و اقامت دائم گرجستان فراهم نموده است

همه ساله و بخصوص در سال های اخیر مهاجرت به گرجستان متقاضیان زیادی را مخصوصا از کشورهایی مثل ایران به همراه دارد. مسئله اخذ پاسپورت این کشور امری بسیار سخت و مهم میباشدو افراد متقاضی سعی دارند پس از دریافت اقامت دائم گرجستان برای اخذ پاسپورت کشور گرجستان اقدام نمایند و به راحتی بتوانند شهروندی این کشور را بدست بیاورند و در این کشور به کار و تجارت و زندگی بپردازند.

یکی از دلایل انتخاب گرجستان برای ایرانیان این است که نزدیک کشور ایران است و همینطور فرهنگ مردم گرجستان مابین مردم ایران و اروپاییان است و ایرانیان عزیز راحت تر میتوانند ارتباط برقرار نمایند.

دلیل دیگر و مهم آن ارزان بودن گرجستان نسبت به کشورهای اروپایی میباشد.برای داشتن اطلاعات در خصوص اخذ پاسپورت گرجستان تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. سازمان مهاجرتی آوات با بهره مندی از مشاورین عالی رتبه آماده ارائه بهترین و موثرترین خدمات در خصوص کشور گرجستان به شما عزیزان خواهد بود.

پاسپورت گرجستان و دریافت آن

پاسپورت گرجستان و دریافت آن همانند دیگر کشورها دارای شرایط خاص خودش میباشد.متقاضی میبایست حداقل 6 سال متوالی اقامت خود را در کشور گرجستان تمدید کرده باشد.

به زبان سخت گرجی تسلط داشته باشد و همینطور با محیط جغرافیایی گرجستان آشنایی کامل داشته باشد.خوب یکی دیگر از مهم ترین مسئله ها این است که در طول مدت اقامتی که در گرجستان داشته است به هیچ عنوان جرمی مرتکب نشده باشد و از نظر پلیس این کشور مورد تایید قرار بگیرد و گواهی عدم سوء پیشینه خود را دریافت نماید.

2 نفر از شهروندان گرجی که شغل معتبری باشند فرد متقاضی پاسپورت گرجستان را تایید کرده باشند و ضمانت کنند که این فرد صلاحیت دارد.افراد ضمانت کننده میبایست از افراد مورد اعتماد و با سمت شغلی مناسب باشند.

ازدواج با شهروند گرجی و دریافت پاسپورت گرجستان:

متاسفانه به دلیل اینکه در سال های اخیر از این امر سوء استفاده های زیادی شده است . دولت گرجستان برای ازدواج مردان خارجی با زنان گرجستان تحقیقات زیادی بعمل می آورد و حتی ممکن است برای دریافت پاسپورت گرجستان تا 4 سال زمان ببرد.

اما در خصوص ازدواج زنان با مردان گرجی این امر ساده تر است و زنان خارجی که با مردان گرجی ازدواج مینمایند پس از یکسال میتوانند پاسپورت گرجستان را دریافت نمایند.

حال افرادی که پس از ازدواج صاحب فرزندی میشوند این امر بسیار در روند دریافت پاسپورت گرجستان تاثیر بسزایی خواهد داشت زیرا پلیس گرجستان متوجه میشود که ازدواج شما سوری نبوده است و با اخذ پاسپورت موافقت مینماید.

بطور کل دولت این کشور باید قانع شود که ازدواج شما سوری نبوده است و کاملا قانونی و پایدار میباشد.

 

ورزشکاران بین المللی و پاسپورت گرجستان

ورزشکارانی که دارای مدال های المپیک هستند بعد از قبولی در امتحان فدراسیون گرجستان میتوانند پس از مدت سه ماه کاری پاسپورت گرجستان را دریافت نمایند و به دلیل اینکه در این روش سوء استفاده ای صورت نگرفته است نیازی به تحقیقات زیاد و سخت گیری دولت گرجستان نمیباشند.

نکته: افرادی هستند که به مدت شش سال متوالی در این کشور اقامت داشته اند و کسب و کارهای بزرگ و مالیات های سنگینی را به دولت گرجستان پرداخت کرده اند. این افراد برای درخواست پاسپورت گرجستان خیلی راحت تر و سریع تر میتوانند اقدام نمایند و از شرایط بهتری برخوردار خواهند بود.

نکته 2 :

گرجی های ایرانی که در شهر فریدونشهر ایران زندگی میکنند میتوانند برای پاسپورت گرجستان اقدام کنند. البته شرایط خاص خودش را دارد . به اینصورت که ابتدا به این افراد پاسپورت هم میهنی اعطا میشود و پس از گذشت چند سال متوالی و نداشتن مشکل و داشتن گواهی عدم سوء پیشینه میتوانند برای پاسپورت گرجستان اقدام نمایند.

پاسپورت هم میهنی

پاسپورت هم میهنی برای این افراد فقط این امر را دارد که میتوانند بدون محدودیت و اخذ ویزا به کشور گرجستان تردد نمایند. و این پاسپورت با پاسپورت اصلی گرجستان تفاوت دارد.

کشور گرجستان به هیچ عنوان رابطه اداری معنا ندارد پس خواهشمندیم مراقب افراد سود جو باشید . این افراد با ترفند اینکه آشناهایی در ادارات گرجستان دارند درخواست مبالغ هنگفتی برای انجام کارهای شما درخواست مینمایند.

پس نتیجه مییریم کشور گرجستان و اخذ پاسپورت آن راه خاص خودش را دارد و با داشتن اطلاعات مفید خام حرفهای زیرکانه افراد سودجو در این راه نشوید. بهترین و مناسب ترین راه برای اخذ پاسپورت گرجستان رفتن راه اصلی آن میباشد با ما همراه باشید

سازمان مهاجرتی آوات با بهره مندی از برترین وکلا و مشاورین و کارشناسان عالی رتبه بین المللی آماده ارائه خدمات مشاوره ای در خصوص اخذ پاسپورت گرجستان به شما عزیزان متقاضی امر مهاجرت به گرجستان خواهد بود. شما عزیزان میتوانید از طریق شماره های درج شده در وبسایت آوات با کارشناسان ما تماس گرفته و درخواست مشاوره حضوری و یا از راه دور نمایید.

ارزش پاسپورت کشور گرجستان

ارزش داشتن پاسپورت گرجستان در سال 2018-2019 میلادی این است که دارنده این پاسپورت میتواند به 62 کشور جهان بدون ویزا سفر کند. کشورهای ارمنستان ، جمهوری آذربایجان ، ترکیه ، برزیل ، مصر ، هند ، اردن ، کویت ، مالزی ، پاناما ، تاجیکستان ، ازبکستان و اوکراین کشورهایی هستند که با داشتن پاسپورت گرجستان میتوان بدون ویزا به آنها وارد شد.

شما عزیزان میتوانید سوالات خود را در خصوص پاسپورت گرجستان و چگونگی اخذ آن در پایان همین مقاله برای ما ارسال نمایید و منتظر پاسخ کارشناسان ما در اسرع وقت باشید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در تماس باشید و از مشاوره تلفنی رایگان ما بهره مند شوید.

نوشته های مرتبط

4 thoughts on “گرفتن پاسپورت گرجستان در سریعترین زمان

 1. سپهر گفت:

  سلام،خسته نباشید؛سوال من اینه ک چطور باید ثابت کنیم بابت پاسپورت هم میهنی باید تستی از ما بگیرند مانند DNA میشه بیشتر در مورد این توضیح بدید ممنون میشم
  که الان در حال حاضر چقدر خرج بر میداره؟

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای درخواست پاسپورت هم میهنی باید به گرجستان سفر کنید
   فرم درخواست و بیانیه درخواست را پر کنید عکس و ترجمه محضری پاسپورت را تحویل دهید
   پس از 10 روز تا 2 هفته برای مصاحبه حضوری با شما تماس میگیرند
   و طبق تحقیقات و استعلام هایی که توسط دولت گرجستان صورت میگیرد تا نهایت 3 ماه نتیجه درخواست شما را اعلام میکنند
   هزینه ها شامل فرم درخواست و ترجمه رسمی پاسپورت و ثبت آدرس و هزینه های اداری دیگر حدودا بین 100 تا 200 لاری است.

   1. سپهر گفت:

    پس کل هزینه ها در میاد ۳٬۱۱۳٬۲۰۰ ریال
    با چه مقدار پول میشه اونجا خانه خرید؟
    من فقط 40 میلیون دارم که میشه ۲۴٬۰۰۰ لاری گرجستان.
    ایا میشه کاری کرد؟!!

    1. مدیر سایت گفت:

     خرید ملک در گرجستان حداقل از 50000 دلار شروع میشود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *