Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

رد کردن لینک ها

ویزای job offer  ترکیه

ویزای job offer  ترکیه

در این مقاله شرایط اخذ ویزای job offer  ترکیه ( جاب آفر ) را توضیح میدهیم.در کنار راه های مهاجرتی ترکیه  ویزای جست و جوی کار ترکیه یا همان ویزای job offer ترکیه یکی از معدود ویزاهای ترکیه میباشد که علاقه مندان و متقاضیان زیادی را به همراه دارد.

برای متقاضیان ویزای job offer ترکیه داشتن اطلاعات مفید در همین خصوص بسیار مهم تلقی میشود. ویزای job offer ترکیه در سال ۲۰۱۸ میلادی شامل قوانین خاصی میباشد یا خیر؟لازم دانستیم در همین خصوص ( ویزای جست و جوی کار ترکیه)  برایتان مطالبی را آماده نماییم که در ادامه با هم میخوانیم.

 

نیم نگاهــــی بــه کشـــور ترکــیه

ترکیه کشوری آسیایی اروپایی است که مردم کشورش به زبان ترکی استانبولی سخن می گویند.تمام امور را رئیس جمهور( رجب طیب اردوغان) نظارت می کند و به قولی دستور اصلی را ایشان می دهند.

کشور ترکیه از صنایع بومی و نوین حمایت زیادی می کند.تولیدات کشاورزی نیز در این کشور امر مهمی تلقی می شود.فعالیت در بخش کشاورزی به خودی خود ایجاد اشتغال می کند.بخش خصوصی اقتصاد ترکیه روز به روز در حال توسعه و پیشرفت است.

بخش های اقتصادی نقش بسزائی در قسمت های بانکداری ، حمل و نقل و ارتباطات  ایفا می کند.به جرات می توان گفت اقتصاد ترکیه در ۲۰ سال اخیر رشد ۱۰% درصدی داشته است.*کشور ترکیه دارای ۸۱ استان می باشد*این استان ها در چرخه اقتصادی در بخش های مختلف هر کدام نقش خود را به نحو احسنت انجام می دهند.

 • واحد پول کشور ترکیه: لیر
 • دین: اسلام
  تولید ناخالص داخلی: در حدود ۶۳۸ میلیارد دلار
 • مساحت: ۷۸۳ هزار کیلومتر مربع
 • جمعیت: حدودا ۷۶ میلیون نفر
پیشنهاد مطالعه »
اخذ اقامت آلمان از طریق ازدواج

 

هـــزینــه های تــرکیــه

هزینه های پایین زندگی شرایطی مناسب برای کار افراد را فراهم می کند.کشور ترکیه ارتباط مستقیمی با کشورهای آسیایی و اروپایی داردو این امکان برای افرادی که قصد پیدا کردن کار دارند را فراهم می نماید.

 

رتبه بنــدی ترکـیه

کشور ترکیه در رتبه ۲۵ کشور برتر اقتصادی در جهان است ومسلما افراد با نگاه به این موضوع وارد کشور ترکیه می شوندو زمینه ای رای پیدا کردن کار مناسب را جست جو می کنند.افرادی که از طریق مهاجرت کاری وارد کشور ترکیه می شوند بعد از مدتی می توانند برای گرفتن شهروندی ترکیه اقدام کنند.

 

شرایط اخذ ویزای job offer  ترکیه چگونه است؟

پیدا کردن کار و کسب درآمد مبحث مهمی برای افراد به شمار می آید.تعداد زیادی از ایرانیان که دارای مدرک دانشگاهی و حتی بدون داشتن این مدرک هستند کشور ترکیه را برای اخذ ویزای job offer  ترکیه و کار در ترکیه انتخاب می کنند. در آینده ای نزدیک و با تلاش مداوم سیاست مداران، کشور ترکیه جزئی از اتحادیه اروپا ( شنگن ) خواهد شد.

 

وضعیت و شرایط کاری در ترکیه   ( ویزای job offer  ترکیه )

کشور ترکیه قسمتی از درآمد خود را از طریق جذب توریسم بدست می آورد. خیلی از افراد برای سفـــر توریستی وارد کشور می شوند و بعد از بررسی های مختلف مهاحرتی تصمیم می گیرند که کشور ترکیه را برای کار انتخاب کنند. کشور ترکیه در بالاتربن رتبه جذب نیروی کار در جهان ثابت قدم است که از این حیث جلوتر از کشورهای پیشرفته تر اروپایی و جهانی قرار گرفته است.

پیشنهاد مطالعه »
شرایط دریافت اقامت آلمان برای ایرانیان چیست؟

 

پیدا کردن کار از طریق کارفرما

بعد از گذشت یک سال از قرار داد با کارفرمای مورد نظر این نوع اجازه کاری قابل تمدید است و تا ۳ یا ۴ سال دیگر می توان اقدام کرد.

متقاضی باید حداقل ۲ هقته قبل از اتمام اقامت خود جهت تمدید مجدد آن اقدامات لازم را انجام دهد.

نکتـــه بسیار مهم:آیا تولد هر فرزند موجب تابعیت ترکیه خواهد شده؟؟؟؟!!!!تولد فرزند اشخاص در ترکیه باعث تابعیت نمی شود.

مقالات مرتبط با کار در ترکیه:

 

مشاغل مورد نظر کشور ترکیه

 1.تدریس زبان

تدریس زبان انگلیسی برای افرادی که تسلط کافی در این رشته را دارند از شانس بالایی برای پیدا کردن شغل در ترکیه برخوردار می شوند. افرادی که برای تدریس زبان انگلیسی اقدام به پیدا کردن کار می کنند بهتر است برای تدریس زبان در مدارس ترکیه اقداماتی انجام دهند تا بتوانند در مدارس مشغول به کار شوند. درآمد نسبتا خوبی از طریق تدریس به معلمین داده می شود.

2.صنعت هتلداری و گردشگری

افرادی که در رشته های هتلداری و یا گردشگری تحصیل کرده اند نیز شامل پیدا کردن کار مناسب در کشور ترکیه هستند. کشور ترکیه از کشورهای با جذب توریسم بالا محسوب می شود.

3.کارشناس صادرات و واردات

4.پرستار بچه

5.در تولیدی پوشاک (کار گر ساده و نیروی متخصص تر در زمینه چرخکاری)

6.کارگر ساختمان (جوشکار)

7.کاشی کار،آرماتور بند

8.لوله کش،تاسیساتی،نصاب

9.نجار،بنا

10.مشاغلی دیگر وجود دارد مانندقالیشویی،کارواش،نانوایی،رستوران،نگهبان،راننده،فروشنده،آشپز،کشاورز،تراکت پخش کن و غیره…

درآمـــد در تــرکیه

درآمدها نسبت به کارهای ساده تا تخصصی از ۸۰۰ لیر به بالا شروع می شود.

پیشنهاد مطالعه »
0 تا 100 دریافت ویزای کاری دانمارک [2019]

مثلا : حقوق یک گارگر ساده ۸۰۰ لیر است

کارگر ساختمان: ۱۲۰۰ لیر

جوشکار ۱۵۰۰ لیر به بالا

 

مدارک مورد نظر برای دریافت ویزای job offer  ترکیه

 • دفترچه اقامتی
 • یک قطعه عکس
 • برگه درخواست کار و پیشنهاد کاری از کار فرما
 • ارائه مدارک شرکتی که درخواست کار شما را تایید کند
 • و مدارک دیگری که از طریق وکلا و مشاورین ارشد ما به اطلاع شما می رسد.

 

 

راه های مهاجرت به ترکیه:

 1. مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک
 2. مهاجرت به ترکیه از طریق تحصیل
 3. مهاجرت از طریق ثبت شرکت در ترکیه
 4. اخذ اقامت ترکیه از طریق ازدواج
 5. راه های مهاجرت به ترکیه
 6. مهاجرت به ترکیه

 

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای را به شما عزیزان بیان می کنند.

 

 

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
تماس جهت تعیین وقت مشاوره