Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
شماره تماس : 00905340102540 WhatsApp - ساعات کاری 9 صبح الی 18 پنجشنبه ها 9 صبح الی 14

چگونه از طریق ویزای 489 به استرالیا مهاجرت کنیم؟

چگونه از طریق ویزای 489 به استرالیا مهاجرت کنیم؟

ویزای 489 استرالیا

ویزای 489 استرالیا برای افرادی است که نتوانسته اند ویزای ساب 189 و ویزای190 استرالیا را کسب نمایند و بنا به دلایلی شرایط آن را نداشته اند که ویزای 489 با داشتن شرایط خاص اقامت متقاضی را خواهد پذیرفت از شرایط اخذ ویزای 489استرالیا می توان به این مورد اشاره کرد که فرد بایستی دو سال از اقامت خود را در شهری کم جمعیت باشد و حداقل یک سال در آن ناحیه به کارکردن بپردازد. البته مدت زمان اقامت دراسترالیا با این ویزا کمتر بوده و 4 سال می باشد.

ویزای 489استرالیا نیز همانند ویزای 190 و 189 استرالیا نیازمند اخذ 60 امتیاز میباشد . اما تفاوت این ویزا در این است که اسپانسر آن امکان اعطا 10 امتیاز به متقاضی را خواهد داشت و متقاضی با کسب 50 امتیاز شرایط اخذ این ویزا را کسب خواهد نمود البته لازم به ذکر است که در صورتی که متقاضی قوم یا آشنایی در یکی از شهر های کم جمعیت استرالیا داشته باشد امکان اخذ 10 امتیاز اسپانسری به صورت کامل وجود خواهد داشت و به اعمال اخذ ویزا سرعت بخشیده و در صورت وجود اقوام نیازی به اسپانسر شیپ نخواهید داشت.

شرایط لازم جهت اخذ ویزای 489 استرالیا

اخذ ویزای 489 استرالیا نیز شرایط خاص خود را می طلبد و تقریبا شرایط همسانی با ویزای 189 و 190 استرالیا خواهد داشت و تفاوت این ویزا در امتیازدهی اسپانسر می باشد. از جمله شرایطی که باید فرد متقاضی جهت اخذ ویزای 489استرالیا داشته باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

-سن متقاضی باید کمتر از 45 سال بوده و حرفه ای خاص داشته باشد.

-جهت اخذ اقامت استرالیا داشتن مدرک انگلیسی ضروری می باشد و همین امر به زندگی شما نیز دراسترالیا کمک خواهد نمود داشتن یکی از مدارک زیر جهت واجد شرایط بودن متقاضی نیاز است:

پیشنهاد مطالعه »
مهاجرت کاری به استرالیا

.از بین 4 مهارت آیلتس حداقل 6 امتیاز کسب نماید

.در تافل حداقل 12 امتیاز گوش کردن، 13 امتیاز خواندن، 21 امتیاز نوشتن و18 امتیاز صحبت کردن را گرفته باشد.

.حداکثر تا سه سال قبل از تاریخ مهاجرت در امتحان CEA شرکت کرده و حداقل امتیاز 169 را بدست آورده باشد.

-از مهم ترین عواملی که به اخذ سریعتر ویزای 489استرالیا کمک خواهد نمود داشتن اسپانسری قوی می باشد که در صورت وجود فامیل این امر بسیار آسان تر خواهد شد.

-همچنین بررسی شغل شما بسیار حائز اهمیت خواهد بود که جهت ارزیابی شغلی باید به یکی از مراکز ارزیابی مراجعه نموده و نسبت به ارزیابی مدرک خود اقدام نمائید.

انواع ویزای استرالیا

مراحل اخذ ویزای 489 استرالیا

اولین مرحله ارزیابی مدرک خواهد بود که میزان توانایی شما مورد بررسی قرار گرفته و صحت اطلاعات ذکر شده به مراکز مربوطه اعلام گردد. در صورت داشتن اسپانسر نیازی به منتظر ماندن برای EOI نخواهد بود و بلافاصله از طریق ایمیل دعوت نامه ای برای متقاضی ارسال خواهد شد اما در صورت نبود اسپانسر پس از ثبت EOI  لازم است که جهت گزینش یک اسپانسر منتظر بمانید که در صورت یافتن اسپانسر ایمیلی حاوی دعوتنامه برایتان ارسال میشود پس از دریافت دعوتنامه شما 60روز فرصت دریافت ویزا خواهید داشت و باید نسبت به دریافت ویزا اقدام نمائید و در صورت عدم توجه به آن دعوتنامه لغو خواهد شد.

پس از طی این مرحله باید نسبت به معاینات لازم پزشکی اقدام نمائیدکه خود متقاضی و در صورت وجود همراهان وی باید مورد بررسی پزشکی قرار گیرند. در این مرحله سابقه متقاضی نیز بررسی می شودکه در صورت وجود سابقه کیفری امکان اخذ این ویزا وجود نخواهد داشت.

پیشنهاد مطالعه »
وقت سفارت استرالیا

مدارک لازم جهت اخذ ویزای 489 استرالیا

جهت دریافت ویزای 489 استرالیا همانند ویزای 189 و 190 استرالیا ارائه مدارکی نیاز خواهد بود که مدارک شناسایی مهمترین مورد می باشد ارائه شناسنامه و کارت ملی و در صورت نبودن پاسپورت اخذ آن از مراکز مربوطه مورد نیاز خواهد بود.

پس از آن ارائه مدرک زبان که در بخش قبلی توضیحات کامل تری ارائه شد ضروری می باشد که باید اصل مدرک را به همراه یک کپی به این مرکز ارائه نمائید. دریافت ویزای 489استرالیا هزینه ای خواهد داشت که تحویل فیش پرداخت هزینه آن ضروری خواهد بود از دیگر مدارکی که برای متاهلین نیاز است ارائه مدرک ازدواج می باشد که با ارائه این مدرک امکان درخواست اقامت برای اعضای خانواده نیز امکان پذیر خواهد بود.

چنانچه متقاضی مرد باشد ارائه پایان خدمت نیز ضروری می باشد و در صورت نبود پایان خدمت به هر دلیلی امکان خروج از کشور وجود نخواهد داشت. همچنین ارائه دیگر مدارک از قبیل مدارک کاری که باید طی دوسال گذشته 1 سال سابقه کاری مفید داشته باشد که باید جهت تصدیق این امر مصادیق موجود از قبیل پرداختها، قرارداد،رسید ها را ارائه نمائید که باید سمت خود در شرکت کاری خود را ذکر نموده و موفقیت های کاری خود را جهت تصدیق این امر ارائه نمائید که فیش حقوقی نیز نیاز خواهد بود.

همچنین ارائه گواهی سلامت متقاضی به همراه خانواده وی الزامی خواهد بود.

دانستنی های ویزای 489استرالیا

ویزای 489 استرالیا به منظور دریافت ویزای دائمی استرالیا میباشد و باید قبل از زمانی که مسئول پرونده مقرر نموده است به استرالیا مهاجرت نمائیدکه بنا به تعهد خود ابتدا باید 2 سال در ایالت کم جمعیت زندگی کرده و به کار مشغول شوید البته هیچگونه محدودیتی برای رفت و آمد وجود نخواهد داشت.

پیشنهاد مطالعه »
سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در استرالیا

امکان درس خواندن و کار کردن بدون محدودیت برای دارندگان این ویزا وجود خواهد داشت. نحوه گرفتن اقامت دائم استرالیا به گونه ای خواهد بود که پس از گذراندن دوره 2 ساله ضرورت می توانید با گذراندن دوره 3 ساله شهروندیاسترالیا را بدست آورید.

ویزای 489 استرالیا 4 ساله بوده و امکان سفر به وسیله این ویزا به تمامی نقاط استرالیا امکان پذیر خواهد بود. پس از دریافت شهروندی استرالیا امکانات زیادی برایتان مهیا خواهد شد که از جمله این امکانات می توان به اعطای وام اشاره کرد که کمک بسزایی در زندگی شما خواهد داشت. همچنین می توانید نسبت به اقامت خانواده خود دراسترالیا نیز اقدام نمائید .

اقامت خانواده شما نیز در استرالیا لذت بخش خواهد بود چرا که امکان اخذ شهروندی آنان نیز وجود داشته و می توانند به عنوان شهروند استرالیا زندگی نمایند.

مقالات مرتبط با تحصیل در استرالیا:

 

مقالات مرتبط درباره کار در استرالیا:

 

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای را به شما عزیزان بیان می کنند.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

00905340102540 تماس جهت مشاوره در واتس اپ