مشاوره تلفنی

021-88555626

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

ویزای 190 استرالیا

خلاصه مقاله : کسانی که حرفه و شغل خاصی را دارند می توانند از ویزای 190 استفاده نمایند چرا که مهمترین شرط انتخاب, تخصص و حرفه شخص متقاضی می باشد.این ویزا این امکان را به شما خواهد داشت که به همراه خانواده خود به  استرالیا مهاجرت کنید. در این مقاله قصد داریم اطلاعات کاملی را در این مورد در اختیار شما قرار دهیم.
ویزای 190 استرالیا

ویزای 190 استرالیا

فهرست مقاله
ویزای 190 استرالیا
ویزای 190 استرالیا

ویزای 190 استرالیا به افراد با تخصص که حرفه ی خاصی دارند تعلق می گیرد و می توانند در کشور استرالیا زندگی نمایند. این ویزا به طور دائم نمی باشد و 5 سال مدت تمدید خواهد داشت. اما متقاضی می تواند درخواست اخذ اقامت استرالیا داده و به یک شهروند استرالیایی تبدیل شود.

ویزای 190 استرالیا به معنی جواز عبور به استرالیا به وسیله حرفه و شغل می باشد. که امروزه افراد بسیاری اقدام به اخذ این ویزا می نمایند. پس از دریافت این ویزا متقاضی می تواند به همراه خانواده خود به استرالیا مهاجرت نموده و از مزایای مدیکر استرالیا نیز بهره مند شود. جهت اخذ ویزای 190 استرالیا به هیچ کارفرمایی نیاز نبوده و به راحتی می توانید از کشور خود و یا استرالیا اقدام به اخذ آن نمائید.

شرایط اخذ ویزای 190 استرالیا به گونه ای خواهد بود. که متقاضی باید حداقل 60 امتیاز از سیستم امتیاز بندی مهاجرت به استرالیا دریافت نماید. البته لازم به ذکر است که اسپانسر متقاضی در هر یک از ایالت های استرالیا 5 امتیاز به متقاضی اعطا می کند. متقاضی خود نیز باید حداقل 55 امتیاز کسب نماید. متقاضی مسئول است که حداقل 2 سال برای اسپانسر خود کار کرده. خواسته هایش را برآورده سازد اما جهت اخذ این  ویزا داشتن شرایطی الزامی است.

شرایط اخذ ویزای 190 استرالیا

داشتن شرایط زیر جهت اخذ ویزای 190 استرالیا ضروری خواهد بود. که متقاضی باید قبل از اقدام به ویزای 190 استرالیا از این شرایط اطلاع داشته و در صورت تصدیق اطلاعات اقدام نماید:

1

متقاضی باید حداکثر 45 سال در موقع ارسال مدارک داشته باشد

2

داشتن مدرک تحصیل زبان مهمترین معیار پذیرش خواهد بود. در صورت نبود مدرک زبان امکان پذیرش وجود نخواهد داشت و یکی از مدارک زیر جهت کسب ویزای 190 استرالیا نیاز خواهد بود

3

در هر چها مهارت آیلتس حداقل نمره 6 گرفته باشید

4

در تافل حداقل 12 امتیاز گوش کردن، 13 امتیاز خواندن. 21 امتیاز نوشتن و18 امتیاز صحبت کردن را گرفته باشد.

5

حداکثر تا سه سال قبل از تاریخ مهاجرت در امتحان CEA شرکت کرده و حداقل امتیاز 169 را کسب کرده باشد.

 

اخذ ویزای 190 استرالیا

جهت اخذ ویزای 190 استرالیا داشتن یک اسپانسر ضروری خواهد بود. در همین راستا باید اسپانسری منحصر به شغل خود بیابید. که این امر با درخواست شما امکان پذیر خواهد بود و تاثیر بسزایی در تسریع اعمال خواهد داشت.

چنانچه حرفه شما مورد نیاز کشور استرالیا باشد. قطعا زودتر امکان اخذ ویزا برایتان امکان پذیر خواهد بود.

البته این شرایط جهت پذیرش ویزای 190 می باشد و خود استرالیا نیز جهت پذیرش اقامتتان شرایطی برایتان تعیین خواهد کرد.

مراحل اخذ ویزای 190 استرالیا

ویزای 190 استرالیا
ویزای 190 استرالیا

اولین مرحله ارسال تمامی مدارک تحصیلی خواهد بود. که بایستی همه مدارک از قبیل نمره کارشناسی ارشد و در صورت وجود دکترا را به مراکز مربوطه ارسال نمائید. که پس از بررسی در طول 1 الی 4 ماه نتیجه به شما اعلام خواهد شد. پس از قبولی از این مرحله متقاضی اقدام به  تکمیل EOIخواهد کرد که در این مرحله باید نام شرکت اسپانسر کننده را اعلام نماید. البته در تکمیل این فرم می توانید نام ایالت مورد نظر را سنجاق کرده و علاقه خود به آن ایالت را ذکر نمائید. که پس از بررسی و تائید با ارسال دعوتنامه ای ویزای 190 استرالیا در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

مدت زمان ارسال دعوت نامه به عوامل بسیاری بستگی خواهد داشت. که مهمترین عامل وجود اسپانسر خواهد بود و در صورتی که از قبل اسپانسر شیپ تعیین نموده اید. مدت زمان کمتری جهت بررسی نیاز خواهد بود. در صورت نبود اسپانسر به وسیله EOIتکمیل شده توسط شما یک اسپانسر برایتان در نظر گرفته خواهد شد.

پس از در دست داشتن دعوتنامه شما 60 روز وقت خواهید داشت که جهت اخذ ویزای 190 استرالیا اقدام نمائید. در صورت بی اعتنایی به تاریخ امکان اخذ ویزا وجود نخواهد داشت.

ویزای تحصیلی استرالیا

به منظور تحصیل در استرالیا انواع گوناگونی از ویزاها برای افراد متقاضی تحصیل در مراکز آموزشی این کشور صادر می گردد. ویزاهای تحصیلی امکان اقامت موقت را برای فرد متقاضی و بنابر شرایط موجود برای یک نفر از والدین او ایجاد می کند. در بیشتر مواقع فرد می تواند بعد از فارغ التحصیلی نسبت به اخذ اقامت دایم استرالیا اقدام کند.

انواع ویزای تحصیلی استرالیا عبارتند از:

ویزای کلاس ۵۰۰ ( ویزای دانش آموزی ): این ویزا مختص دانش آموزان بوده و تا سن ۱۸ سالگی اعتبار دارد. یکی از مهم ترین شرایط جهت دریافت ویزای کلاس ۵۰۰ داشتن توان مالی به منظور پرداخت هزینه ها می باشد.

ویزای کلاس ۵۹۰ ( ویزای گاردین ): این ویزا برای یکی از والدین دانش آموز یا کسی که سرپرستی او را به عهده دارد صادر می شود. تا بتواند دانش آموز را تا زمان رسیدن به ۱۸ سالگی همراهی نماید. بعد از آن فرد باید خاک استرالیا را ترک کند مگر آن که برای اخذ ویزای استرالیا از نوع دیگر آن واجد شرایط باشد.

برای مطالعه ی بیشتر به مقاله‌ی شرایط ویزای استرالیا مراجعه کنید.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای 190 استرالیا

جهت اخذ ویزای 190 ارائه مدارکی به مراکز مربوطه ضروری خواهد بود که امکان خروج از کشور به شما داده شود. مهمترین مدارک شخصی پاسپورت و شناسنامه می باشد که باید قبل از دریافت ویزای 190 استرالیا به مراکز مربوطه ارائه دهید.

هزینه اخذ ویزای 190 باید پرداخت شده و فیش آن در اختیار این مرکز قرار گیرد تا بقیه اعمال بررسی شود. مدرک زبان نیز از دیگر مدارک ضروری می باشد که حتما باید اصل مدرک ارائه گردد. برای آقایان پایان خدمت نیاز خواهد بود و در صورت متاهل بودن باید عقدنامه خود را نیز در اختیار این مرکز قرار دهید. برای اینکه ویزای 190استرالیا به منظور مهارت در انجام کاری ارائه می شود.

شخص باید مدرکی جهت تصدیق این امر اعطا نمائید که نشان دهنده سابقه کاری دو سال قبل شما باشد. همچنین ارائه مدرک تحصیلی از ابتدا تا آخرین مدرک تحصیلی و کاری کمک بسیاری در جذب هرچه سریعتر شما خواهد نمود.

ارائه مدرک سلامت امری ضروری می باشد که در صورت وجود خانواده باید تمامی مدارک سلامت همراه متقاضی نیز ارائه گردد. همچنین فرد متقاضی باید هیچگونه سو پیشینه ای نداشته باشد.

هزینه ویزای 190 استرالیا

ویزای 190 استرالیا
ویزای 190 استرالیا

این نوع ویزا برای هر شخص قیمت های متفاوتی خواهد داشت. فقط هزینه ویزای مادر خانواده و فرزندان بیش از 18 سال یکسان می باشد. هزینه دریافت این ویزا برای شخص متقاضی 3755 دلار استرالیا می باشد. همسر و فرزندان بیش از 18 سال باید مبلغ 1875 دلار استرالیا را بپردازد. برای سنین زیر 18 سال 940 دلار خواهد بود.

البته این قیمت را نمی توان ثابت در نظر گرفت و امکان تغییر آن در تاریخ های گوناگون وجود خواهد داشت. که می توانید جهت اطلاعات بیشتر به وب سایت سفارت استرالیا مراجعه نمائید.

مزایای ویزای 190 استرالیا

این ویزا  امکان را فراهم می کند که فرد متقاضی بتواند به کار کردن بپردازد. پس از 5 سال اقامت اقدام به اخذ مدرک شهروندی استرالیا نماید و به عنوان مردم استرالیا در این کشور زندگی نماید. امکان تحصیل فرزندان متقاضی در مدارس استرالیا وجود خواهد داشت و همگی اعضای خانواده بیمه خواهند بود.

همچنین متقاضی می تواند از پزشک خانواده استفاده کرده و جهت انجام هرگونه اموری وام دریافت نماید. همچنین فرزند به دنیا آمده در استرالیا امکان اخذ پاسپورت را به سادگی خواهد داشت که امری مهم برای خانواده به حساب می آید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای را به شما عزیزان بیان می کنند.

سوال های متداول

🙋‍♀️1.شرایط اقامت دائم استرالیا از طریق ویزای 190 چیست؟

  • شرایط مورد نیاز برای اخذ اقامت دائم استرالیا از طریق ویزای 190 شامل این موارد می باشد که؛ متقاضی نباید از 45 سال بیشتر سن داشته باشد./مدرک زبان مهم ترین اصل می باشد که بسیاری از متخصصین به دلیل نداشتن مدرک زبان مورد قبول, امکان اخذ این ویزا را نداشته اند.

🙋‍♀️2.آزمون CAE چیست؟

  • Cambridge English Advanced که به آزمون CAE معروف است. هر ساله توسط دپارتمان انگلیسی دانشگاه کمبریج در مناطق مختلف دنیا برگزار می‌شود. متقاضیان ویزای 190حداکثر تا سه سال قبل از تاریخ مهاجرت باید در این آزمون شرکت نموده و حداقل امتیاز 169 را کسب کنند.

🙋‍♀️3.برای اخذ ویزای 190 استرالیا چگونه می توان اسپانسر داشت؟

  • جهت اخذ ویزای 190  استرالیا داشتن یک اسپانسر ضروری خواهد بود در همین راستا باید اسپانسری منحصر به شغل خود بیابید. جهت یافتن اسپانسر شیپ هم می توانید از طریق وزارت کار  استرالیا اقدام نمایید. هم می توانید خود به دنبال اسپانسر قوی مربوط به شغل خود باشید.

🙋‍♀️4.اقامت از طریق ویزای 189 استرالیا برای چه کسانی است؟

  • ویزای 189 استرالیا به منظور اقامت دائم در استرالیا می باشد که تخصص کاری عامل دریافت آن می باشد. برخی از شرایط آن از قبیل زیر است و سن متقاضی باید کمتر از 50 سال باشد.

🙋‍♀️5.چه مدت طول میکشد تا ویزای 189 را دریافت کنیم؟

  • برای دریافت این ویزای باید مدت زمان 8 تا 10 ماه را در نظر بگیرید.

🙋‍♀️6.پس از چه مدت زندگی در استرالیا میتوان تابعیت این کشور را دریافت کرد؟

  • در ویزای ساب کلاس 190 پس از گذشت 4 سال زندگی در خاک این کشور. میتوانید برای اخذ تابعیت استرالیا درخواست دهید.

🙋‍♀️7.برای اخذ ویزای سرمایه­ گذاری استرالیا چه باید کرد؟

  • افراد متقاضی این نوع ویزا باید از طریق سیستم گزینش مهارت اقدام نموده و قبل از این که اقدامی برای اخذ این ویزا بکنند. بتوانند حامی مالی در یکی از مناطق یا ایالات استرالیا برای خود پیدا کنند.

🙋‍♀️8.اعتبار ویزای تحصیلی استرالیا چه مدت است؟

  • مدت زمان این ویزا بسته به رشته ­ای که فرد در آن تحصیل می­کند متغیر خواهد بود. معمولاً مدت زمان این ویزا از شش ماه تا چند سال است.

 

 

اشتراک گذاری در telegram
ارسال مقاله در تلگرام
اشتراک گذاری در twitter
توییت مقاله در توییتر
اشتراک گذاری در whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله
مشترک شوید
مطلع شدن از طریق
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
شروع مشاوره
سلام
برای مشاوره در واتساپ اینجا کلیک کن!