رد کردن لینک ها

ویزای 190 استرالیا

ویزای 190 استرالیا

ویزای 190 استرالیا به افراد با تخصص که حرفه ی خاصی دارند تعلق می گیرد و می توانند در کشور استرالیا زندگی نمایند. این ویزا به طور دائم نمی باشد و 5 سال مدت تمدید خواهد داشت اما متقاضی می تواند درخواست اخذ اقامت استرالیا داده و به یک شهروند استرالیایی تبدیل شود.

ویزای 190 استرالیا به معنی جواز عبور به استرالیا به وسیله حرفه و شغل می باشد که امروزه افراد بسیاری اقدام به اخذ این ویزا می نمایند. پس از دریافت این ویزا متقاضی می تواند به همراه خانواده خود به استرالیا مهاجرت نموده و از مزایای مدیکر استرالیا نیز بهره مند شود. جهت اخذ ویزای 190 استرالیا به هیچ کارفرمایی نیاز نبوده و به راحتی می توانید از کشور خود و یا استرالیا اقدام به اخذ آن نمائید.

شرایط اخذ ویزای 190 استرالیا به گونه ای خواهد بود که متقاضی باید حداقل 60 امتیاز از سیستم امتیاز بندی مهاجرت به استرالیا دریافت نماید. البته لازم به ذکر است که اسپانسر متقاضی در هر یک از ایالت های استرالیا 5 امتیاز به متقاضی اعطا می کند و متقاضی خود نیز باید حداقل 55 امتیاز کسب نماید. متقاضی مسئول است که حداقل 2 سال برای اسپانسر خود کار کرده و خواسته هایش را برآورده سازد اما جهت اخذ ویزای 190 استرالیا داشتن شرایطی الزامی است.

شرایط اخذ ویزای 190 استرالیا

داشتن شرایط زیر جهت اخذ ویزای 190 استرالیا ضروری خواهد بود که متقاضی باید قبل از اقدام به ویزای 190 استرالیا از این شرایط اطلاع داشته و در صورت تصدیق اطلاعات اقدام نماید:

-متقاضی باید حداکثر 45 سال در موقع ارسال مدارک داشته باشد.

-داشتن مدرک تحصیل زبان مهمترین معیار پذیرش خواهد بود و در صورت نبود مدرک زبان امکان پذیرش وجود نخواهد داشت و یکی از مدارک زیر جهت کسب ویزای 190 استرالیا نیاز خواهد بود:

پیشنهاد مطالعه »
شرایط کار در ترکیه

.در هر چها مهارت آیلتس حداقل نمره 6 گرفته باشید

.در تافل حداقل 12 امتیاز گوش کردن، 13 امتیاز خواندن، 21 امتیاز نوشتن و18 امتیاز صحبت کردن را گرفته باشد.

.حداکثر تا سه سال قبل از تاریخ مهاجرت در امتحان CEA شرکت کرده و حداقل امتیاز 169 را کسب کرده باشد.

انواع ویزای استرالیا

 

اخذ ویزای 190 استرالیا

.جهت اخذ ویزای 190 استرالیا داشتن یک اسپانسر ضروری خواهد بود در همین راستا باید اسپانسری منحصر به شغل خود بیابید که این امر با درخواست شما امکان پذیر خواهد بود و تاثیر بسزایی در تسریع اعمال خواهد داشت.

.چنانچه حرفه شما مورد نیاز کشور استرالیا باشد قطعا زودتر امکان اخذ ویزا برایتان امکان پذیر خواهد بود.

البته این شرایط جهت پذیرش ویزای 190 می باشد و خود استرالیا نیز جهت پذیرش اقامتتان شرایطی برایتان تعیین خواهد کرد.

مراحل اخذ ویزای 190 استرالیا

اولین مرحله ارسال تمامی مدارک تحصیلی خواهد بود که بایستی همه مدارک از قبیل نمره کارشناسی،ارشد و در صورت وجود دکترا را به مراکز مربوطه ارسال نمائید که پس از بررسی در طول 1 الی 4 ماه نتیجه به شما اعلام خواهد شد. پس از قبولی از این مرحله متقاضی اقدام به  تکمیل EOIخواهد کرد که در این مرحله باید نام شرکت اسپانسر کننده را اعلام نماید البته در تکمیل این فرم می توانید نام ایالت مورد نظر را سنجاق کرده و علاقه خود به آن ایالت را ذکر نمائید که پس از بررسی و تائید با ارسال دعوتنامه ای ویزای 190 استرالیا در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

مدت زمان ارسال دعوت نامه به عوامل بسیاری بستگی خواهد داشت که مهمترین عامل وجود اسپانسر خواهد بود و در صورتی که از قبل اسپانسر شیپ تعیین نموده اید مدت زمان کمتری جهت بررسی نیاز خواهد بود و در صورت نبود اسپانسر به وسیله EOIتکمیل شده توسط شما یک اسپانسر برایتان در نظر گرفته خواهد شد.

پیشنهاد مطالعه »
تولد در استرالیا

پس از در دست داشتن دعوتنامه شما 60 روز وقت خواهید داشت که جهت اخذ ویزای 190 استرالیا اقدام نمائید و در صورت بی اعتنایی به تاریخ امکان اخذ ویزا وجود نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای 190 استرالیا

جهت اخذ ویزای 190 ارائه مدارکی به مراکز مربوطه ضروری خواهد بود که امکان خروج از کشور به شما داده شود مهمترین مدارک شخصی پاسپورت و شناسنامه می باشد که باید قبل از دریافت ویزای 190 استرالیا به مراکز مربوطه ارائه دهید.

هزینه اخذ ویزای 190 باید پرداخت شده و فیش آن در اختیار این مرکز قرار گیرد تا بقیه اعمال بررسی شود. مدرک زبان نیز از دیگر مدارک ضروری می باشد که حتما باید اصل مدرک ارائه گردد. برای آقایان پایان خدمت نیاز خواهد بود و در صورت متاهل بودن باید عقدنامه خود را نیز در اختیار این مرکز قرار دهید. برای اینکه ویزای 190استرالیا به منظور مهارت در انجام کاری ارائه می شود شخص باید مدرکی جهت تصدیق این امر اعطا نمائید که نشان دهنده سابقه کاری دو سال قبل شما باشد. همچنین ارائه مدرک تحصیلی از ابتدا تا آخرین مدرک تحصیلی و کاری کمک بسیاری در جذب هرچه سریعتر شما خواهد نمود.

ارائه مدرک سلامت امری ضروری می باشد که در صورت وجود خانواده باید تمامی مدارک سلامت همراه متقاضی نیز ارائه گردد. همچنین فرد متقاضی باید هیچگونه سو پیشینه ای نداشته باشد.

هزینه ویزای 190 استرالیا

این نوع ویزا برای هر شخص قیمت های متفاوتی خواهد داشت و فقط هزینه ویزای مادر خانواده و فرزندان بیش از 18 سال یکسان می باشد. هزینه دریافت ویزای 190 استرالیا برای شخص متقاضی 3755 دلار استرالیا می باشد و همسر و فرزندان بیش از 18 سال باید مبلغ 1875 دلار استرالیا را بپردازد و برای سنین زیر 18 سال 940 دلار خواهد بود.

پیشنهاد مطالعه »
ویزای ازدواج استرالیا

البته این قیمت را نمی توان ثابت در نظر گرفت و امکان تغییر آن در تاریخ های گوناگون وجود خواهد داشت که می توانید جهت اطلاعات بیشتر به وب سایت سفارت استرالیا مراجعه نمائید.

مزایای ویزای 190 استرالیا

این ویزا  امکان را فراهم می کند که فرد متقاضی بتواند به کار کردن پرداخته و پس از 5 سال اقامت اقدام به اخذ مدرک شهروندی استرالیا نماید و به عنوان مردم استرالیا در این کشور زندگی نماید. امکان تحصیل فرزندان متقاضی در مدارس استرالیا وجود خواهد داشت و همگی اعضای خانواده بیمه خواهند بود.

همچنین متقاضی می تواند از پزشک خانواده استفاده کرده و جهت انجام هرگونه اموری وام دریافت نماید. همچنین فرزند به دنیا آمده در استرالیا امکان اخذ پاسپورت را به سادگی خواهد داشت که امری مهم برای خانواده به حساب می آید.

 

 

مقالات مرتبط با تحصیل در استرالیا:

 

 

مقالات مرتبط درباره کار در استرالیا:

 

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای را به شما عزیزان بیان می کنند.

دیگران این مطالب را نیز مطالعه کرده اند

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
تماس جهت تعیین وقت مشاوره