رد کردن لینک ها

ویزای 189 استرالیا

ویزای 189 استرالیا

ویزای 189 استرالیا به افرادی داده می شود که می خواهند از طریق  نیروی کار و به همراه خانواده به استرالیا بروند و پس از ورود به کشور استرالیا اقامت استرالیا را اخذ نمایند که پس از دریافت اقامت می توانند بدون هیچ محدودیتی کار کرده و به زندگی عادی بپردازند. کسانی که اقدام به اخذ ویزای 189 استرالیا می نمایند بدون هیچ واسطه ای بوده و به شخصا قصد مهاجرت به استرالیا را دارند که در صورت مساعد بودن امتیاز فردی متقاضی این ویزا به او تعلق خواهد گرفت که نحوه کسب امتیاز به گونه ای خواهد بود که سیستم امتیاز دهی به مهاجرین استرالیا تعبیه شده است که باید شخص متقاضی بیش از 60 امتیاز کسب نماید تا امکان پذیرش ویزای 189 استرالیا وی وجود داشته باشد.

پس از اخذ ویزای 189 استرالیا متقاضی می تواند به همراه خانواده خود به استرالیا مهاجرت نموده و در هر نقطه از استرالیا اقامت نماید و همچنین کار کردن نیز بلا مانع خواهد بود و در ساعات نامحدود اجازه کار کردن وجود خواهد داشت. اما داشتن شرایط زیر جهت اخذ ویزای 189 استرالیا الزامی خواهد بود:

شرایط اخذ ویزای 189 استرالیا

ویزای 189 استرالیا به منظور اقامت دائم در استرالیا تلقی می شود که بدون هیچ واسطه ای امکان دریافت آن وجود خواهد داشت و تنها امر دخیل مهارت متقاضی می باشد. داشتن شرایط زیر جهت دریافت ویزای 189 استرالیا امری ضروری است:

-سن متقاضی باید کمتر از 50 سال باشد

-همانطور که اقامت در استرالیا تسلط به زبان انگلیسی را می طلبد جهت دریافت این ویزا نیز باید مدرک زبان معتبری در حالت های زیر داشته باشید:

پیشنهاد مطالعه »
هزینه های زندگی در استرالیا

.در آیلتس حداقل نمره 6 را کسب کرده باشد

.در تافل حداقل 12 امتیاز گوش کردن، 13 امتیاز خواندن، 21 امتیاز نوشتن و18 امتیاز صحبت کردن را گرفته باشد.

.حداکثر تا سه سال قبل از تاریخ مهاجرت در امتحان CEA شرکت کرده و حداقل امتیاز 169 را کسب کرده باشد.

-همچنین حرفه شخص تاثیر بسزایی در اخذ ویزای 189 خواهد داشت و در صورت همسان بودن حرفه متقاضی با موارد نیاز استرالیا دریافت این ویزا بسیار آسان تر خواهد بود.

-باید مدرک خود را جهت ارزیابی به مراکز مربوطه بسپارید.

انواع ویزای استرالیا

مراحل دریافت ویزای 189 استرالیا

اولین اقدام جهت اخذ ویزای 189 استرالیا ارزیابی مدرک خواهد بود که باید این امر را به یکی از مراکز ارزیابی مدرک بسپارید تا میزان توانایی شما را دانسته و اعلام نمایند که این عمل بین1تا4 ماه به طول می انجامد. پس از قبول شدن از مرحله اول شخص به پر کردن EOI خواهد کرد که پس از تکمیل این فرم و ارسال آن دعوتنامه ای از استرالیا برای متقاضی ارسال خواهد شد. در مرحله بعدی وپس از در دست داشتن دعوتنامه متقاضی می تواند قبل از اتمام 60 روز درخواست ویزای خود را در وب سایت سازمان مهاجرت استرالیا ثبت نماید تا بررسی های لازم صورت گیرد. پس از دریافت ویزا تست های پزشکی لازم بر روی متقاضی انجام خواهد شد که آن را برای مهاجرت آماده خواهد نمود. پس از اتمام مراحل به راحتی امکان مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای 189 وجود خواهد داشت.

پیشنهاد مطالعه »
شرایط کار دانشجویی در آلمان (2019)

مدارک لازم جهت اخذ ویزای 189 استرالیا

جهت اخذ ویزای 189 همانند اخذ ویزای مسافرتی ارائه مدارکی الزامی خواهد بود که از مهمترین مدارک می توان به داشتن پاسپورت و شناسنامه اشاره کرد که باید در تحویل مراکز مربوطه باشد. فیش پرداخت هزینه ویزای 189 استرالیا و همچنین مدرک زبان انگلیسی از مهم ترین مدارک مورد نیاز خواهد بود.

برای آقایان داشتن پایان خدمت امری ضروری است و در صورت متاهل بودن باید عقدنامه خود را نیز در اختیار این مرکز قرار دهید. برای اینکه ویزای 189استرالیا به منظور مهارت کاری ارائه می شود شخص متقاضی باید طی 2 سال گذشته حداقل 1 سال سابقه کاری داشته باشد که همراه با سند تصدیق باید به این مرکز ارائه داده شود.

همچنین ارائه مدرک تحصیلی از ابتدا تا آخرین مدرک تحصیلی و کاری کمک بسیاری در جذب هرچه سریعتر شما خواهد نمود. نداشتن سو پیشینه ضروری است و در صورت داشتن سابقه امکان خروج از کشور برای متقاضی امکان پذیر نخواهد بود همچنین باید گواهی سلامت متقاضی و در صورت وجود خانواده ارائه مدارک سلامت آنان نیز ضروری می باشد.

 

هزینه ویزای 189 استرالیا

ویزای 189 استرالیا برای هر یک از اعضای خانواده قیمت های متفاوتی خواهد داشت به این صورت که هزینه آن برای متقاضی 3755 دلار استرالیا می باشد و همسر متقاضی باید مبلغ 1875 دلار استرالیا را بپردازد.

همچنین هزینه ویزای 189 استرالیا کودکان بالای 18 سال  1875 دلار استرالیا خواهد بود و برای سنین زیر 18 سال 940 دلار خواهد بود. جهت اطلاع از هزینه های دقیق تر می توانید به وب سایت مهاجرتی استرالیا مراجعه کرده و اطلاعات کامل از قبیل قیمت دقیق را مشاهده نمائید.

 

اعمال پس از دریافت ویزای 189 استرالیا

پس ازدر دست داشتن ویزای 189 استرالیا باید قبل از موعدی که افسر پرونده برایتان ذکر نموده است از کشور خارج شده و به استرالیا مهاجرت نمائید و در صورت عدم اعتنا به آن ویزای شما باطل خواهد شد از مزایای این ویزا می توان به عدم محدودیت آن راجب رفت و آمد اشاره کرد که می توانید بدون هیچ مانعی به مدت 5 سال به استرالیا رفت و آمد داشته باشید.

پیشنهاد مطالعه »
تحصیل دکتری در استرالیا

از امکاناتی که ویزای 189 برایتان فراهم خواهد کرد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

-شخص دارنده ویزا می تواند بدون هیچ محدودیتی در استرالیا به کار کردن بپردازد.

-درسیستم پزشکی به صورت رایگان در استرالیا ثبت نام کرده و از آن استفاده نماید.

-فرزند به دنیا آمده در استرالیا امکان اخذ پاسپورت را به سادگی خواهد داشت و امتیاز بزرگی برای وی به حساب می آید.

-دارنده این ویزا می تواند با رعایت اعمال شهروندی و گذراندن شرایط شهروندی استرالیا را بدست آورد.

-اعطای وام به دارندگان این ویزا مجاز بوده و شخص می تواند جهت دریافت وام خرید خانه اقدام نماید.

-امکان استفاده مدرسه رایگان برای فرزندان شخص امکان پذیر خواهد بود.

-می تواند پس از اقامت خانواده خود اعم از فرزندان وهمسر خود را جهت دریافت اقامت به استرالیا بیاورد.

در حالت کلی ویزای 189 استرالیا به معنی اقامت بدون هیچ واسطه در استرالیا می باشد که شخص می تواند اقامت دائمی نیز به وسیله این ویزا دریافت نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای را به شما عزیزان بیان می کنند.

دیگران این مطالب را نیز مطالعه کرده اند

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
تماس جهت تعیین وقت مشاوره