مشاوره تلفنی

021-88555626

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

ویزای 132 استرالیا

خلاصه مقاله : ویزای 132 استرالیا یکی از انواع ویزای تجاری است که سرمایه گذاران و صاحب شرکت های بسیار بزرگ از آن استفاده می کنند. افرادی که ویزای 132 استرالیا را دریافت می نماید در واقع تعهد خود را مبنی بر وارد کردن مبلغی در حدود یک و نیم میلیون دلار استرالیا به این کشور را اعلام می کند. در ادامه ی این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه در اختیارتان قرار دهیم.
ویزای 132 استرالیا

ویزای 132 استرالیا

فهرست مقاله
ویزای 132 استرالیا
ویزای 132 استرالیا

در این مقاله می پردازیم به ویزای 132 استرالیا با موسسه مهاجرتی آوات همراه باشید.استرالیا یکی از کشورهای بسیار پیشرفته ای می باشد که در این کشور فرصت های شغلی بسیار زیادی برای مشاغل و مهارت های مختلفی وجود دارد. و این امر سبب شده است که افراد زیادی از کشورهای مختلفی برای مقاصد مختلفی به این کشور سفر می کنند.

استرالیا یکی از کشورهای می باشد که برای سفر به آن بایستی ویزای مربوطه استرالیا را داشته باشید. بنابراین اگر شما نیز قصد سفر به کشور استرالیا را دارید بایستی قبل از سفرتان ویزای مربوط به سفرتان را مهیا و آماده کنید.

افراد با اهدف بسیار متفاوتی از جمله گردشگری، بازدید خویشاوندان، تحصیل و تجارت به این کشور سفر می کنند. در ادامه این مقاله سعی بر آن داریم تا توضیح مختصری در مورد انواع ویزای استرالیا ارائه شده است.

انواع ویزای استرالیا

همان طور که در بخش قبلی نیز به این موضوع اشاره شد افراد با اهداف بسیار متفاوتی مهاجرت به استرالیا را انتخاب می کنند و به آن جا سفر می کنند که هر یک از این اهداف نیز نیازمند داشتن ویزای جداگانه و مربوطی می باشد که مسافران بایستی قبل از پرواز خود ویزای مربوط به سفرشان را اخذ نمایند و در دست داشته باشند چرا که بدون داشتن ویزا اجاره سفر به شما را نخواهند داد. از جمله ویزاهای کشور استرالیا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ویزای گردشگری:

استرالیا دارای جاذبه های طبیعی و تاریخی بسیار زیادی می باشد که سالانه گردشگران بسیاری از این کشور بازدید و دیدن کنند. اگر با این قصد به استرالیا سفر می کنید بایستی ویزای گردشگری را دریافت کنید. مدت اعتبار ویزای گردشگری در مقایسه با دیگر ویزاهای استرالیا بسیار کم بوده و در حدود چند روز می باشد.

ویزای تحصیلی:

استرالیا با داشتن دانشگاه های در سطح علمی بسیار بالا توانسته است نظر بسیاری از دانشجویان خود را جذب کند. تمام دانشجویان برای ادامه تحصیل خود در این کشور بایستی ویزای تحصیلی خود را دریافت کنند. تا بتوانند به راحتی در مدت تعیین شده به ادامه تحصیل خود بپردازند.

ویزای تحصیلی استرالیا در مقطع لیسانس

مدت زمانی که برای اخذ مدرک لیسانس برای متقاضیان ویزای تحصیلی استرالیا وجود دارد بین سه الی پنج سال میباشد.  برای ورود به دانشگاه های استرالیا در مقطع لیسانس تنها فاکتوری که بسیار حائز اهمیت میباشد. معدل فرد میباشد و هرچه معدل فرد بالاتر باشد شانس پذیرش در دانشگاه های این کشور بالاتر میباشد .

برای تحصیل در این مقطع در کشور استرالیا افراد باید مدرک آیلتس ۶ را حتما اخذ نموده باشند البته برخی از دانشگاه های این کشور نیز مدرک آیلتس ۵ را هم نیز تایید میکنند .

البته باید بدانید که دوره های زبان در استرالیا موجود میباشد و میتوانید با ورود به کالج ها , دوره های زبان را سپری کنید و سطح زبان خود را افزایش دهید .

برای مطالعه ی بیشتر به مقاله ی  ویزای تحصیلی استرالیا نگاهی بیندازید.

ویزای تجاری:

ویزای 132 استرالیا
ویزای 132 استرالیا

بسیاری از سرمایه گذاران و تاجران برای ورود به بازارهای جدید و عقد قراردادها با شرکت های استرالیایی ، تصمیم به سفر می گیرند. کشور استرالیا نیز از سرمایه گذاران که قصد سرمایه گذاری در این کشور را دارند استقبال گرمی می کنند و سعی دارند نظر و توجه آن ها را بیش از پیش به سوی کشور خود جذب کنند. بنابراین اگر شما نیز با این قصد سفر به کشور استرالیا را دارید بایستی قبل از سفرتان اقدام به دریافت ویزای تجاری استرالیا داشته باشید.

انواع ویزای تجاری در استرالیا

کشور استرالیا برای سرمایه گذاران 3 ویزای متفاوت در نظر گرفته که هر یک شرایط خاص خود را خواهد داشت:

 •  اقامت 4 ساله در استرالیا که امکان تبدیل به اقامت دائم نیز خواهد داشت ویزای ساب کلاس 188 استرالیا
 • گروه اقامت دائم سرمایه گذاری استرالیا از طریق ویزای 132 استرالیا
 • گروه اقامت دائم سرمایه گذاری استرالیا ساب کلاس 888 که پس از درخواست اقامت دائم پس از ویزای 188 ارائه خواهد شد

برای مطالعه ی بیشتر به مقاله ی  ویزای تجاری استرالیا مراجعه کنید.

ویزای درمانی:

اگر به قصد درمان و یا عمل ها جراحی زیبایی می خواهید به کشور استرالیا سفر کنید بهتر می باشد که چند ماه قبل از برنامه سفرتان ویزای مربوطه را تهیه و اخذ نمایید. تا بتوانید به راحتی به سفرتان بپردازید.

یکی از پر طرف دارترین ویزای کشور استرالیا، ویزای تجاری می باشد که مورد توجه و استفاده بسیار از سرمایه گذاران و بارزگانان قرار می گیرد البته بایستی توجه داشته باشید که خود ویزای تجاری استرالیا نیز دارای انواع مختلفی دارد که ویزای 132 استرالیا یکی از انواع آن می باشد که در ادامه به بررسی آن پرداخته ایم.

ویزای 132 استرالیا

همان طور که در بخش های قبلی نیز به آن اشاره شد ویزای 132 استرالیا یکی از انواع ویزای تجاری بوده که سرمایه گذاران و صاحب شرکت های بسیار بزرگ از آن استفاده می کنند. افرادی که ویزای 132 استرالیا را دریافت می نماید در واقع تعهد خود را مبنی بر وارد کردن مبلغی در حدود یک و نیم میلیون دلار استرالیا به این کشور را اعلام می کند و بایستی این به این تعهد خود عمل نماید که در غیر این صورت طبق قوانین با فرد مورد نظر برخورد خواهد شد.

نام دیگر ویزای 132 استرالیا، ساب کلاس 12 استرالیا می باشد . افرادی که این ویزا را دریافت می نمایند می توانید از همان روز اول درخواست اقامت دائم استرالیا را برای خود و خانواده ی خود داشته باشند. هم چنین با اخذ ویزای 132 استرالیا می توانند از مزایای این ویزا نیز استفاده کنند. از جمله مزایای داشتن ویزای 132 استرالیا می توان به خدمات پزشکی و امکان تحصیل رایگان در استرالیا اشاره کرد که این مزیت ها می تواند بزرگترین عامل در جذب نظر و توجه سرمایه گذاران به این کشور باشد.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای 132 استرالیا

برای دریافت ویزای 132 استرالیا بایستی یک سری مدارکی را از قبل تهیه و آماده کنید که از جمله این مدارک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1

اصل مدارک شناسایی اعم از کارت ملی و شناسنامه فرد سرمایه گذار و خانواده ی آن

2

ارائه پاسپورت

3

ارائه ویزای که قبلا مورد استفاده واقع شده است

4

ارائه صورت حساب بانکی (مبلغ موجود در حساب بایستی بیشتر از مبلغی باشد که در بخش قبلی به آن اشاره شد)

5

ارائه گواهی مبنی بر نداشتن هیچ گونه سوء پیشینه

6

ارائه گواهی پزشکی

 

بایستی در جمع آوری مدارک خواسته شده نهایت دقت را به کار ببرید تا هیچ مشکلی از بابت صدور ویزای 132 استرالیا نداشته باشید. اگر مدارک مورد نیاز را با کم و کاستی ارائه دهید بی شک زمان صدور ویزای 132 استرالیا شما نیز با تاخیر صورت خواهد گرفت. که این امر سبب می شود از برنامه سفر عقب مانده و در سر فرصت به پروازتان نرسید.

نکات مورد توجه در اخذ ویزای 132 استرالیا

 

ویزای 132 استرالیا
ویزای 132 استرالیا

نکاتی که بایستی در ویزای 132 استرالیا بایستی به آن توجه داشته باشید. که در زیر به برخی از این نکات قابل توجه اشاره هایی شده است:

 1. افرادی که متقاضی ویزای 132 استرالیا هستند بایستی کمتر از  سال سن داشته باشند.
 2. بایستی سرمایه خود را به صورت نقدی در یکی از بانک های این کشور ذخیره کنند.
 3. بایستی در طی دوسال اخیر با چندین شرکت معاملات کلانی داشته باشد. که ارزش این معامله ها در حدود  سه میلیون دلار باشد.
 4.  مدارکی از بابت رزومه کاری و حوزه ی فعالیت خود داشته باشد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزای 132 استرالیا و چگونگی اخذ ویزای 132 استرالیا با همکاران ما در سازمان مهاجرت آوات در تماس باشید. چرا که می توانید اطلاعات به روز و مفیدی را از این سازمان دریافت نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای را به شما عزیزان بیان می کنند.

سوال های متداول

🙋‍♀️1.برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری داشتن وکیل ضروری است؟

 • پیشنهاد ما این است که فارغ از روش مهاجرتی که انتخاب میکنید حتما با وکیل مهاجرت مشورت کنید. مخصوصا در امر سرمایه گذاری که ریسک بالایی دارد.

🙋‍♀️2.بهترین روش تجارت  و سرمایه گذاری در استرالیا چیست؟

 • سرمایه گذاری و تجارت از طریق کار آفرینی بسیار مورد استقبال افراد قرار گرفته است و نیاز به سرمایه‌ی اولیه‌ی زیادی هم نخواهد داشت.

🙋‍♀️3.چند نوع ویزای توریستی وجود دارد؟

 • ویزای توریستی استرالیا را میتوان به دسته تقسیم کرد؛ ویزای توریستی عادی. ویزای توریستی با حمایت خانواده که مقیم این کشور هستند, ویزای توریستی برای بیزینس.

🙋‍♀️4.با خرید ملک میتوان اقامت استرالیا را دریافت کرد؟

 • خیر امکان دریافت اقامت استرالیا از طریق خرید ملک وجود ندارد.

🙋‍♀️5.اعتبارویزای توریستی استرالیا چه مدت است؟

 • حداکثر اعتبار این ویزا 12 ماه است.

🙋‍♀️6.مزایای ویزای 190 استرالیا چیست؟

 • ویزای 190 استرالیا به افراد با تخصص که حرفه ی خاصی دارند تعلق می گیرد و می توانند در کشور استرالیا زندگی نمایند. این ویزا  امکان را فراهم می کند که فرد متقاضی بتواند به کار کردن بپردازد و پس از 5 سال اقامت اقدام به اخذ مدرک شهروندی استرالیا نماید

🙋‍♀️7.پس از چه مدت زندگی در استرالیا میتوان تابعیت این کشور را دریافت کرد؟

 • در ویزای ساب کلاس 190 پس از گذشت 4 سال زندگی در خاک این کشور. میتوانید برای اخذ تابعیت استرالیا درخواست دهید.

🙋‍♀️8.سرمایه گذار در زیر ساخت ها در استرالیا به چه معناست؟

 • کشور استرالیا به دلیل افزایش جمعیت، بالا رفتن میزان معاملات تجاری و دارا بودن اقتصادی شناور. نیاز مبرمی به توسعه در زمینه زیرساخت ها دارد. زیرساخت های مورد نیاز در این بخش شامل مواردی همچون سیستم حمل و نقل. شبکه های راهسازی و زیرساخت های فرهنگی مانند تامین انواع تسهیلات. گسترش فضاهای عمومی و انجام برنامه های گوناگون جهت ارتقای کیفیت زندگی است.

 

اشتراک گذاری در telegram
ارسال مقاله در تلگرام
اشتراک گذاری در twitter
توییت مقاله در توییتر
اشتراک گذاری در whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله
مشترک شوید
مطلع شدن از طریق
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
شروع مشاوره
سلام
برای مشاوره در واتساپ اینجا کلیک کن!