مشاوره تلفنی

تماس از Whatsapp
+905340102540

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9 تا 18 پنجشنبه 9 تا 14

ویزای 132 استرالیا

فهرست مقاله
ویزای 132 استرالیا
ویزای 132 استرالیا

ویزای 132 استرالیا

در این مقاله می پردازیم به ویزای 132 استرالیا با موسسه مهاجرتی آوات همراه باشید.استرالیا یکی از کشورهای بسیار پیشرفته ای می باشد که در این کشور فرصت های شغلی بسیار زیادی برای مشاغل و مهارت های مختلفی وجود دارد. و این امر سبب شده است که افراد زیادی از کشورهای مختلفی برای مقاصد مختلفی به این کشور سفر می کنند.

استرالیا یکی از کشورهای می باشد که برای سفر به آن بایستی ویزای مربوطه استرالیا را داشته باشید. بنابراین اگر شما نیز قصد سفر به کشور استرالیا را دارید بایستی قبل از سفرتان ویزای مربوط به سفرتان را مهیا و آماده کنید.

افراد با اهدف بسیار متفاوتی از جمله گردشگری، بازدید خویشاوندان، تحصیل و تجارت به این کشور سفر می کنند. در ادامه این مقاله سعی بر آن داریم تا توضیح مختصری در مورد انواع ویزای استرالیا ارائه شده است.

انواع ویزای استرالیا

همان طور که در بخش قبلی نیز به این موضوع اشاره شد افراد با اهداف بسیار متفاوتی مهاجرت به استرالیا را انتخاب می کنند و به آن جا سفر می کنند که هر یک از این اهداف نیز نیازمند داشتن ویزای جداگانه و مربوطی می باشد که مسافران بایستی قبل از پرواز خود ویزای مربوط به سفرشان را اخذ نمایند و در دست داشته باشند چرا که بدون داشتن ویزا اجاره سفر به شما را نخواهند داد. از جمله ویزاهای کشور استرالیا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

انواع ویزای استرالیا

 

-ویزای گردشگری:

استرالیا دارای جاذبه های طبیعی و تاریخی بسیار زیادی می باشد که سالانه گردشگران بسیاری از این کشور بازدید و دیدن کنند. اگر با این قصد به استرالیا سفر می کنید بایستی ویزای گردشگری را دریافت کنید. مدت اعتبار ویزای گردشگری در مقایسه با دیگر ویزاهای استرالیا بسیار کم بوده و در حدود چند روز می باشد.

-ویزای تحصیلی:

استرالیا با داشتن دانشگاه های در سطح علمی بسیار بالا توانسته است نظر بسیاری از دانشجویان خود را جذب کند. تمام دانشجویان برای ادامه تحصیل خود در این کشور بایستی ویزای تحصیلی خود را دریافت کنند تا بتوانند به راحتی در مدت تعیین شده به ادامه تحصیل خود بپردازند.

-ویزای تجاری:

بسیاری از سرمایه گذاران و تاجران برای ورود به بازارهای جدید و عقد قراردادها با شرکت های استرالیایی ، تصمیم به سفر می گیرند. کشور استرالیا نیز از سرمایه گذاران که قصد سرمایه گذاری در این کشور را دارند استقبال گرمی می کنند و سعی دارند نظر و توجه آن ها را بیش از پیش به سوی کشور خود جذب کنند. بنابراین اگر شما نیز با این قصد سفر به کشور استرالیا را دارید بایستی قبل از سفرتان اقدام به دریافت ویزای تجاری استرالیا داشته باشید.

-ویزای درمانی:

اگر به قصد درمان و یا عمل ها جراحی زیبایی می خواهید به کشور استرالیا سفر کنید بهتر می باشد که چند ماه قبل از برنامه سفرتان ویزای مربوطه را تهیه و اخذ نمایید. تا بتوانید به راحتی به سفرتان بپردازید.

یکی از پر طرف دارترین ویزای کشور استرالیا، ویزای تجاری می باشد که مورد توجه و استفاده بسیار از سرمایه گذاران و بارزگانان قرار می گیرد البته بایستی توجه داشته باشید که خود ویزای تجاری استرالیا نیز دارای انواع مختلفی دارد که ویزای 132 استرالیا یکی از انواع آن می باشد که در ادامه به بررسی آن پرداخته ایم.

ویزای 132 استرالیا

همان طور که در بخش های قبلی نیز به آن اشاره شد ویزای 132 استرالیا یکی از انواع ویزای تجاری بوده که سرمایه گذاران و صاحب شرکت های بسیار بزرگ از آن استفاده می کنند. افرادی که ویزای 132 استرالیا را دریافت می نماید در واقع تعهد خود را مبنی بر وارد کردن مبلغی در حدود یک و نیم میلیون دلار استرالیا به این کشور را اعلام می کند و بایستی این به این تعهد خود عمل نماید که در غیر این صورت طبق قوانین با فرد مورد نظر برخورد خواهد شد.

نام دیگر ویزای 132 استرالیا، ساب کلاس 12 استرالیا می باشد . افرادی که این ویزا را دریافت می نمایند می توانید از همان روز اول درخواست اقامت دائم استرالیا را برای خود و خانواده ی خود داشته باشند. هم چنین با اخذ ویزای 132 استرالیا می توانند از مزایای این ویزا نیز استفاده کنند. از جمله مزایای داشتن ویزای 132 استرالیا می توان به خدمات پزشکی و امکان تحصیل رایگان در استرالیا اشاره کرد که این مزیت ها می تواند بزرگترین عامل در جذب نظر و توجه سرمایه گذاران به این کشور باشد.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای 132 استرالیا

برای دریافت ویزای 132 استرالیا بایستی یک سری مدارکی را از قبل تهیه و آماده کنید که از جمله این مدارک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

-اصل مدارک شناسایی اعم از کارت ملی و شناسنامه فرد سرمایه گذار و خانواده ی آن

-ارائه پاسپورت

-ارائه ویزای که قبلا مورد استفاده واقع شده است

-ارائه صورت حساب بانکی (مبلغ موجود در حساب بایستی بیشتر از مبلغی باشد که در بخش قبلی به آن اشاره شد)

-ارائه گواهی مبنی بر نداشتن هیچ گونه سوء پیشینه

-ارائه گواهی پزشکی

بایستی در جمع آوری مدارک خواسته شده نهایت دقت را به کار ببرید تا هیچ مشکلی از بابت صدور ویزای 132 استرالیا نداشته باشید. اگر مدارک مورد نیاز را با کم و کاستی ارائه دهید بی شک زمان صدور ویزای 132 استرالیا شما نیز با تاخیر صورت خواهد گرفت که این امر سبب می شود از برنامه سفر عقب مانده و در سر فرصت به پروازتان نرسید.

نکات مورد توجه در اخذ ویزای 132 استرالیا

نکاتی که بایستی در ویزای 132 استرالیا بایستی به آن توجه داشته باشید که در زیر به برخی از این نکات قابل توجه اشاره هایی شده است:

-افرادی که متقاضی ویزای 132 استرالیا هستند بایستی کمتر از  سال سن داشته باشند.

-بایستی سرمایه خود را به صورت نقدی در یکی از بانک های این کشور ذخیره کنند.

-بایستی در طی دوسال اخیر با چندین شرکت معاملات کلانی داشته باشد که ارزش این معامله ها در حدود  سه میلیون دلار باشد.

– مدارکی از بابت رزومه کاری و حوزه ی فعالیت خود داشته باشد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزای 132 استرالیا و چگونگی اخذ ویزای 132 استرالیا با همکاران ما در سازمان مهاجرت آوات در تماس باشید چرا که می توانید اطلاعات به روز و مفیدی را از این سازمان دریافت نمایید.

 

مقالات مرتبط با تحصیل در استرالیا:

 

مقالات مرتبط درباره کار در استرالیا:

 

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای را به شما عزیزان بیان می کنند.

Share on telegram
ارسال مقاله در تلگرام
Share on twitter
توییت مقاله در توییتر
Share on whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
Share on email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله

در پرسش و پاسخ مرتبط با این مقاله شرکت کنید تا سوالات شما توسط کارشناسان آوات پاسخ داده شوند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *