رد کردن لینک ها

شرایط دریافت ویزای کار در استرالیا

ویزای کار در استرالیا

کشور استرالیا از پیشرفته ترین و قدرتمند ترین کشورهای جهان می باشد که فرصت های پیشرفت اجتماعی و اشتغال بسیار زیادی در این کشور وجود دارد که این امر سبب شده است سالانه هزاران نفر افراد به این کشور با اهداف مختلفی مهاجرت می کنند.

کشور استرالیا نیز زیر ساخت ها و امکانات مناسبی را برای افراد مهاجر که به این کشور سفر می کنند مهیا کرده است و روند مهاجرت پذیری به این کشور طبق برنامه ریزی های از قبل صورت می گیرد تا دچار بحران و یا بروز مشکلاتی از قبیل تهاجم فرهنگی نباشد. بیشترین درصد مهاجرت به استرالیا صورت می گیرد هدف کار را دنبال می کنند و برای به دست آوردن کار بهتر و موفق تری به این کشور مهاجرت می کنند. اگر شما نیز قصد مشغول شدن در یک شغل مناسب تر و بهتری را دارید می توانید کشور استرالیا را در اولویت خود قرار دهید چرا که میزان حقوق ها و دستمزدها و هم چنین مزایای ارائه شده به کارکنان در این کشور بسیار زیاد و موثر می باشند که شما می توانید در مدت کمی با کار کردن در یک شغل مناسبی، پس انداز خوبی را داشته باشید.

ویزای کار در استرالیا

برای سفر به برخی از کشورهای جهان به خصوص آمریکا، کانادا، استرالیا و کشورهای اروپایی بایستی ویزای مربوط به آن کشور را تهیه و اخذ نمایید تا اجازه پرواز و فرود در خاک کشور مربوطه را داشته باشید. ویزا یا روادید دارای انواع بسیار گوناگونی می باشد که یکی از مهم ترین انواع آن ویزای کار می باشد که امروزه مورد توجه بسیاری از افراد واقع شده است.

پیشنهاد مطالعه »
اقامت استرالیا از طریق ازدواج

ویزای کار در استرالیا نیز یکی از این ویزاهای مورد توجه مردم دیگر کشورها به خصوص کشور ما می باشد. اگر قصد سفر به استرالیا با هدف کار را دارید بایستی قبل از سفرتان ویزای کار در استرالیا خود را مهیا و آماده نمایید تا بتوانید طبق برنامه ی سفر خود به پروازتان برسید. شما می توانید جهت اخذ اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی و نحوه ی دریافت ویزای کار در استرالیای خود با همکاران ما در سازمان مهاجرت آوات در تماس باشید تا بهترین و مفید ترین اطلاعات را به دست بیاورید.

بسیاری از افراد سود جو که به دنبال منافع خود می باشند و سعی بر آن دارند تا با وعده های دروغین، دامی را برای پس انداز و پول شما پهن می کنند که به هیچ وجه نباید گول چنین افرادی را خورد. نکته ی که در مهاجرت کاری به استرالیا وجود دارد این است که حتما از طریق راه های قانونی و معتبر اقدام به دریافت ویزای کاری داشته باشید تا بدون داشتن مشکلی و به راحتی بتوانید به کشور استرالیا سفر کنید.

بسیاری از افرادی که به کشور استرالیا با هدف کار و اشتغال سفر می کنند معمولا دعوتنامه ای را از یک شرکت و ارگان معتبر دریافت می کنند که در این صورت دریافت و اخذ ویزای کار در استرالیا نیز بسیار راحت تر و سریع تر خواهد بود و هم چنین بعد از سفر به استرالیا دیگر زمانی را برای یافتن کار مناسب هدر نخواهید داد با داشتن دعوتنامه کاری، اسم شما به عنوان یکی از کارمندان یک شرکتی می باشد که می توانید به محض رسیدن به استرالیا کار خود را شروع کنید.

البته بایستی به این نکته توجه داشته باشید که انواع گوناگونی از ویزای کار در استرالیا وجود دارد و شما می توانید با توجه به شرایط موجود یکی از انواع ویزای کار در استرالیا را اخذ و دریافت نمایید.

پیشنهاد مطالعه »
ویزای 189 استرالیا

انواع ویزای استرالیا

 

انواع ویزای کار در استرالیا

همان طور که در بخش قبلی نیز به آن اشاره شد انواع ویزای کار  وجود دارد که هر فردی با توجه به شرایط موجود می تواند یکی از انواع آن را انتخاب کرد و درخواست اخذ آن را داشته باشد.

  • ویزای کار موقت در استرالیا:
  • همان طور که از اسم این ویزا نیز پیداست مدت زمان اقامت و کار در استرالیا کم و موقتی می باشد. افرادی که این ویزا را دریافت کرده اند می توانند حدود 4 سال در این کشور کار می کند و می تواند خانواده خود را نیز به استرالیا دعوت کند. افرادی که این ویزا را دریافت می نمایند بایستی شرایط و مهارت های لازم برای شاغل شدن در استرالیا را داشته باشد و بتوانید نمره خوبی را در زبان انگلیسی به دست بیاورد. اگر قرارداد فرد با کارفرما به هر دلیلی منقضی شود، فرد مذکور فقط 28 روز فرصت دارد تا کاری برای خود پیدا کند در غیر این صورت بایستی کشور استرالیا را ترک کند.
  • ویزای کار مستقل در استرالیا:
  • افرادی که ویزای کار مستقل در استرالیا را دریافت می کنند می توانند اقامت دائم در استرالیا را نیز به دست بیاورند. در این روش افراد تحت حمایت هیچ کارفرمای حمایت نمی شود و الزام در یافت این ویزا داشتن دعوتنامه بسیار معتبر می باشد که علاوه بر داشتن دعوتنامه بایستی یک سری شرایط دیگری را نیز داشته باشید که از جمله آن ها می توان به داشتن مدرک زبان انگلیسی معتبر، داشتن سن قاونی و پایین تر از 50 و مدرک تحصیلی از دانشگاه ها و مراکز آموزشی معتبر اشاره کرد.
پیشنهاد مطالعه »
کشور استرالیا

اگر شما نیز به فکر سفر به استرالیا هستید بهتر است که در از لیست مشاغلی که در استرالیا می توانید داشته باشید و در آن حوزه فعالیت کنید، اطلاعی داشته باشید. از جمله این مشاغل می توان به حسابداری، پرستاری، پزشکی، مراقبت از کودک، مهندسی معماری، مهندسی صنایع، مهندسی مواد، دبیری، مهندسی حملو نقل، مهندسی محیط زیست و مهندسی کشاروزی اشاره کرد.

 

مقالات مرتبط با تحصیل در استرالیا:

 

 

مقالات مرتبط درباره کار در استرالیا:

 

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای را به شما عزیزان بیان می کنند.

دیگران این مطالب را نیز مطالعه کرده اند

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
تماس جهت تعیین وقت مشاوره