انگلستان, انگلیس, کاری

شرایط ویزای کار انگلستان

شرایط ویزای کار انگلستان

شرایط ویزای کار انگلستان

آیا می دانید که شرایط ویزای کار انگلستان به چه صورتی انجام می پذیرد؟ آیا با قوانین و مقررات مربوط به پیدا کردن شغل در کشور انگلستان آشنا هستید و این که چگونه می توانید در کشور انگلستان یک شغل مطمئن و مناسب پیدا کنید؟ ما شما را در ادامه راهنمایی خواهیم کرد.
کشور انگلستان یکی از بهترین کشورهای اروپایی در زمینه کسب درآمد است. امروزه به دلیل بالا رفتن واحد پول این کشور و شرایط اقتصادی مناسب بسیاری از افراد خواهان مهاجرت به این کشور و هم چنین دریافت شغل مناسب هستند. امروزه شرایط ویزای کار انگلستان قدری مشکل و پیچیده شده است و تنها اشخاصی می توانند که در این کشور به شغلی بپردازند که به تحصیل در انگلستان پرداخته اند و بعد از فارغ التحصیلی به سادگی می توانند شغل مورد نظر خود را پیدا کنند.

شرایط ویزای کار انگلستان وابسه به تحصیل آن ها در این کشور است و زمانی که فرد فارغ التحصیل می شود می تواند ویزای تحصیلی خود را به ویزای شغلی تغییر دهد و برای خود کسب درآمدی داشته باشد. هم چنین بعد از مدتی توسط این ویزای کاری خود اقامت دائم کشور انگلستان را به دست آورد و بدین ترتیب جزء شهروند عادی این کشور به حساب آید.

شرایط ویزای کار انگلستان چگونه است؟

همان طور که اشاره کردیم یکی از بهترین و ساده ترین راه برای پیدا کردن شغل مناسب در کشور انگلستان این است که ویزای تحصیلی خود را به ویزای کاری تغییر دهیم. اما شرایط دیگری نیز برای پیدا کردن شغل مناسب در کشور انگلستان وجود دارد یکی از راه های معمولی دریافت دعوت نامه از سمت یک کارفرمای معتبر در کشور انگلستان است، تقریبا چنین راهی برای ما ایرانی ها آن هم برای کشور انگلستان وجود ندارد ولی به هر حال شاهد آن هستیم در برخی موارد شخص ایرانی از طریق دریافت دعوت نامه معتبر در کشور انگلستان توانسته که ویزای شغلی دریافت کند.

به خاطر این می گوییم که شرایط ویزای کار انگلستان آن هم از طریق دعوت نامه غیر ممکن است، چون این آگاهی استخدامی در ابتدا و به صورت سه ماهه در کشور انگلستان انتشار داده می شود و بعد از این که اگر شخصی پیدا نشود این آگاهی در سایر کشورهای اروپایی به مدت سه ماه دیگر انتشار داده می شود و اگر باز هم شخص مناسب برای انجام دادن شغل مورد نظر پیدا نشود این آگاهی به سایر کشورهای خارجی مثل ایران داده می شود.

در چنین شرایطی دریافت یک آگهی شغلی که با شرایط ما تطبیق داشته باشد بسیار مشکل است به خاطر همین می گوییم که بهتر است اول برای اخذ ویزای تحصیلی در کشور انگلستان اقدام کنید و سپس به فکر شرایط ویزای کار انگلستان باشید چون زمانی که آگهی انتشار داده می شود شما در خود کشور انگلستان هستید و می توانید حتی در صورت پاره وقت بودن کار این شغل را هم زمان با تحصیل خود انجام دهید و از درآمدهای آن برای دادن هزینه شهریه دانشگاه و سایر عوامل استفاده کنید.

عوامل موثر در ویزای کار انگلستان

اما برای شرایط ویزای کار انگلستان عواملی در نظر گرفته می شود که کارفرما یکی از این عوامل است به طوری که قبل از استخدام فرد کارفرما باید تعیین کند که ماهیانه چقدر حقوق به شخص می دهد و آیا این حقوق پرداختی می تواند نیازهای اولیه زندگی فرد را در کشور انگلستان تامین کند یا خیر. هم چنین یکی از شرط های اصلی این است که کارفرمای مربوطه به طور کامل تمامی هزینه های مالیاتی مربوط به کسب و کار خود را پرداخت کرده باشد و اگر کارفرمایی از دادن این مالیات ها انصراف داده باشد نمی تواند شخص دیگری را برای کسب و کار استخدام کند.
شرایط ویزای کار انگلستان امری کاملا قانونی و تخصصی است و متاسفانه در کشور ما هر شرکتی ادعای این را دارد که به سادگی و در کم تر از یک ماه می تواند ویزای شغلی را در کشور انگلستان برای شما صادر کند، زمانی که به این شرکت ها می نگریم متوجه می شویم که کارشناسان حقوقی آن ها تاکنون به خارج از کشور نرفته اند و ادعای آن ها کاملا دروغی و فیک است پس مواظب باشید که افراد کلاه بردار و سودجو از شما و عدم آگاهی که نسبت به این مساله دارید سوء استفاده نکنند.

مدت زمان دریافت ویزای کار انگلستان

همان طور که در بالا اشاره کردیم شرایط ویزای کار انگلستان به گونه ای است که شخص باید تمامی این شرایط را پشت سر گذاشته باشد به طور معمول برای دریافت این ویزا بایستی 3 الی 4 ماه وقت بگذارید تا بتوانید آن را دریافت کنید. در برخی موارد دریافت این ویزا حدود 9 ماه به طول انجامیده و این برای پروسه قانونی دریافت ویزا یک مدت زمان عادی به حساب می آید.

شرایط ویزای کار انگلستان به طور طبیعی توسط همین دو روش انجام می پذیرد و ما با توجه به تجربه و تخصصی که در این زمینه داریم پیشنهاد می کنیم که از طریق اخذ ویزای تحصیلی برای پیدا کردن شغل مناسب در کشور انگلستان اقدام کنید چون هم مدت زمان کافی در اختیار دارید و هم این که توجه کارفرمایان در وهله اول به اشخاصی است که در خود کشور انگلستان به تحصیل می پردازند. ولی به هر حال شرایط ویزای کار انگلستان از طریق دریافت دعوت نامه هم امکان پذیر است و فرد می تواند از این طریق هم اقدام کند به شرط این که شرایط و مهارت لازم را برای انجام دادن کار مورد نظر را داشته باشد.

در برخی موارد از طریق ثبت شرکت و یا سرمایه گذاری می توان ویزای شغلی را هم دریافت کرد اما به واقع انجام دادن چنین کاری از عهده عوام مردم خارج است زیرا برای سرمایه گذاری به نقدینگی بالای یک میلیون پوند نیاز داریم و به مدت پنج سال باید این میزان سرمایه را به یکی از بانک های کشور انگلستان واریز کنیم و نمی توانیم در این پنج سال هیچ مبلغی از این میزان سرمایه را برداشت کنیم. شرایط ثبت شرکت هم تنها برای عده خاصی از افراد امکان پذیر است.

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر همه روزه از ساعت 9 الی 18 با موسسه مهاجرتی آوات تماس حاصل فرمایید و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید همچنین شما می توانید فرم ارزیابی ما را پر کرده و از طریق آن مشاوران ما شرایط شما را بررسی میکنند و برای ارائه مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

منبع: سفارت انگلستان

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *