مشاوره تلفنی

تماس از Whatsapp
+905340102540

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9 تا 18 پنجشنبه 9 تا 14

ویزای کار آلمان

فهرست مقاله
ویزای کار آلمان
ویزای کار آلمان

این مقاله در خصوص ویزای کار آلمان می باشد.ویزای کار آلمان یکی از راه های اقامت آلمان می باشد.با ما همراه باشید با بررسی ویزای کار آلمان و کاریابی در آلمان،اخذ اقامت از طریق کار در آلمان،وکیل مهاجرتی آلمان،مهاجرت به آلمان از طریق کار. کشور آلمان به عنوان یک کشور صنعتی در اتحادیه اروپا به شمار می آید و از قطب های صنعتی جهان است. در ابتدا شرایط اقتصادی کشور آلمان را جهت کار بررسی مینماییم.

آلمان

میتوان گفت آلمان اصلی ترین محور اقتصادی اروپاست و پس از امریکا و ژاپن سومین قدرت صنعتی جهان به شمار میرود پس بنظر میرسد با توجه به شریط موجود شرایط کاری در آلمان نسبتا خوب باشد.کشور آلمان جز بزرگترین صادر کنندگان در سطح جهان است به همین دلیل امر مهاجرت به آلمان از نظر کار و تجارت دارای اهمیت فراوانی است. بهبود شرایط اقتصادی در آلمان پس از جنگ جهانی دوم معجزه اقتصادی آلمان است.

بیشترین تولیدات آلمان تولیدات مهندسی بویژه صنایع الکترونیکی،مکانیکی ،خودرو سازی،مواد شیمیایی،منسوجات،هوا فضا ،مواد غذایی،و وسایل نقلیه است  کشور آلمان همچنین در این زمینه ها انحصارا اقدام به استخدام و اموزش نیروهای متخصص نموده است.
اکنون در کشور آلمان عرضه نیروهای کار با کمبود روبرو است و تعداد زیادی نیروی متخصص و مهندس از سراسر دنیا برای کار در آلمان استخدام میشوند.تعداد افراد شاغل در صنایع خدماتی و وتولیدی به طور خیره کننده ای رو به افزایش است.

به طور کلی پیدا کردن کار در آلمان و اخذ ویزای کار آلمان با توجه به تعداد شرکت ها و کارخانه های زیادی که در آلمان فعال هستند، در صورتی که ویزای کار آلمان را داشته باشید امریست تقریبا راحت و در صورتی که وکیلی مجرب داشته باشید میتوانید شغل مطلوب خود را اخذ نمایید.از بین شرکت های و کارخانه های برتر آلمان میتوان به شرکت های دایملر، زیمنس  ، مرسدس، بنز، فولکس واگن، پورشه، بوش و مترو را نام برد. در این میان بیشترین تعداد کارمند در داخل شرکتهای معروف آلمان مانند زیمنس،مرسدس بنز و امثالهم به کار گرقته میشود.

 

شرایط اخذ ویزای کار آلمان

در حال حاضر اشخاصی که تمایل دارند در کشور آلمان مشغول به کار شوند و ویزای کار آلمان را اخذ کنند تا از این طریق بتوانند اقامت کشور آلمان را کسب کنند باید برای کسب ویزای کار آلمان در ابتدا دعوت نامه کاری توسط یک کارفرما در آلمان برای این اشخاص ارسال شود که با توجه به این دعوت نامه کاری میتوانند مشغول به کار و در نهایت به اقامت دست پیدا کنند ولی ارسال این دعوت نامه بدین صورت میباشد که شخصی که به عنوان کارفرما قرار میگیرذ باید سه ماه در کشور آلمان اگهی بدهد و اگر شخصی برای این کار پیدا نشد سه ماه در اتحادیه اروپا اگهی میکند و باز هم اگر شخص مورد نظر برای ان کار پیدا نشود میتواند برای شخص دعوت نامه ارسال کند.

 

به تبع ریسک این پروسه بسیار بالا میباشد ولی موسسه حقوقی آوات این امکان را بوجود آورده است که برای عزیزانی که تمایل دارند برای ویزای کار آلمان اقدام کنند بدون داشتن این اگهی شش ماهه اقدام به اخذ ویزایی شش ماهه بکند که با توجه به این ویزای شش ماهه شخص مجوز ورود به کشور آلمان را برای جست و جوی کار پیدا میکند و بعد از این که کار مورد نظر را پیدا کرد این ویزا هر یک سال یک بار تمدید میشود تا پنج سال و بعد پنج سال به اقامت دائم میرسد و زمانی که بتوانند به در امد متوسط کشور آلمان دست پیدا کنند میتوانند به کارت ابی یا همان بلو کارت دست پیدا کنند.

شرایط اخذ بلوکارت از ایران بسیار دشوار میباشد و افرادی که تمایل دارند از ایران برای اخذ بلو کارت اقدام کنند باید رزومه ی بسیار قوی داشته باشند که بتوان کارفرمای اروپایی را مجاب به پذیرش این افراد در جهت اخذ بلوکارت نمود.اما اخذ ویزای جست و جوی کار آلمان به مراتب راحت تر و دست یافتنی تر میباشد که در نهایت نیز میتواند به اقامت دائم آلمان تبدیل شود.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای را به شما عزیزان بیان می کنند.

 

Share on telegram
ارسال مقاله در تلگرام
Share on twitter
توییت مقاله در توییتر
Share on whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
Share on email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله

در پرسش و پاسخ مرتبط با این مقاله شرکت کنید تا سوالات شما توسط کارشناسان آوات پاسخ داده شوند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *