مشاوره تلفنی

تماس از Whatsapp
+905340102540

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9 تا 18 پنجشنبه 9 تا 14

شرایط دریافت ویزای کاری کره جنوبی

ویزای کاری کره جنوبی

شرایط دریافت ویزای کاری کره جنوبی

فهرست مقاله
ویزای کاری کره جنوبی
ویزای کاری کره جنوبی

ویزای کاری کره جنوبی

کشور کره جنوبی در شرق آسیا واقع شده است و پایتخت سیاسی آن سئول است که مدرن ترین شهر این کشور میباشد . افراد بسیاری در سال های اخیر علاقمند به مهاجرت به کشور کره جنوبی بوده اند و راه های مهاجرت به این کشور متعدد می باشد که یکی از این راه ها از طریق ویزای کاری کره جنوبی می باشد به روش های مختلف تقسیم بندی شده است که موسسه حقوقی مهاجرتی آوات رایج ترین ویزای کاری  کشور کره جنوبی  را برایتان جمع آوری کرده و در این مقاله به اشتراک گذاشته است:

انواع ویزای کاری کره جنوبی

اولین نوع ویزای کاری کشور کره جنوبی  که جزء شش روش رایج می باشد ویزای  C4یا ویزای کوتاه مدت اشتغال می باشد و اصولا کارهای موقتی را شامل می شود که رشته هایی از قبیل هنر , معماری , موسیقی و گرایش ها و زیر شاخه های این رشته ها را شامل می شود .

دومین ویزای کاری کره جنوبی D7 است که این ویزای انتقالی درون شرکتی می باشد که به این صورت است که به طور مثال فردی در تهران در شرکتی مشغول به کار است که آن شرکت در کره جنوبی هم شعبه ای دارد و بعد از مدتی فرد میتواند از طریق ویزای انتقالی درون شرکتی به کره جنوبی رفته و در شعیه ای که در کره هست مشغول به کار شود.

D8 , ویزای انتقالی بین شرکتی سومین نوع ویزای کاری می باشد و به این صورت است که فرد یک نامه دعوت به همکاری از شرکت ثبت شده در کره جنوبی دریافت میکند و از طریق آن میتواند برای دریافت ویزا  اقدام کند .

نوع دیگر ویزا ویزای  D9  می باشد یعنی یک شرکت  کره ای زمانی که در کره جنوبی نتواند نهاد مورد نیازخود را پیدا کند میتواند با یک فرد یا شرکت در کشوری دیگروارد مذاکره شود و زمانی که مذاکره به نتیجه رسید میتواند دعوتنامه برای آن فرد یا موسسه بفرستد

پنجمین روش  , ویزای E5 می باشد که موضوع این روش اشتغال و فن است این نوع ویزا مشمول افرادی می باشد که دارای مدرک جهانی در رشته ی تحصیلی و یا تخصص در فنی که دارند, باشند و این مدرک می بایستی مورد تایید کشور کره جنوبی باشد و از جمله رشته هایی که برای این نوع ویزای کاری کره جنوبی مناسب است پزشکی , دندان پزشکی و حقوق می باشد و متقاضی میتواند با در دست داشتن مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کار کره جنوبی از روش E5اقدام کند.

آخرین ویزای رایج E7 است که برای مشاغل خاص میباشد و آن هم باید جزو مشاغلی باشد که کره جنوبی نیاز داشته باشد و متقاضی باید از لیست مشاغلی که کره جنوبی منتشر کرده است اطلاع داشته و سپس برای اخذ ویزا از روش  E7اقدام کند.

شرکت ها و کارخانه های بسیار بزرگی در کره جنوبی وجود دارد که اقتصاد این کشور را رونق داده است مانند هیوندا , ال جی , سامسونگ و…که وجود این شرکت های بزرگ باعث شده است که کره جنوبی جزء ده کشور برتر دنیا قرار گیرد .

چرا ویزای این کشور نسبت به بقیه سخت تر است

باید صادقانه خدمتتان عرض کنیم که با وجود شرکت ها و کارخانه های بزرگ  اخذ ویزای کار کره جنوبی کمی دشوار است و برای کشورهایی مانند آلمان , کانادا , آفریقای جنوبی که شرایط بهتری از کره جنوبی دارند و جایگاه بالاتری نسبت به کره جنوبی دارند اما اخذ ویزای کاری در این کشورها راحتتر کره جنوبی می باشد و شما میتوانید بعد از گرفتن ویزای کاری در آلمان و یا کانادا و.. بعد از اینکه به کار مشغول شدید میتوانید برای اقامت دائم اقدام کنید .

کشور کره جنوبی مخصوصا شهر سئول این کشور به دلیل اینکه کمپانی های بزرگ کیا , ال جی , سامسونگ در این شهر واقع شده است  علاقمندان زیادی را برای مهاجرت به این شهر ترقیب کرده است .  این کشور جزء متمدن ترین کشورها می باشد آداب و رسوم خاصی در کشور وجود دارد و این آداب برای مردم کره جنوبی بسیار مهم و قابل احترام نیز می باشد آیین هایی که در کره جنوبی رواج دارد بودایی , مسیحی , کاتولیک , پروتستان  می باشد . افرادی که میخواهند از طریق ویزای کاری به این کشور بروند بهتر است بدانند که آب و هوای کره جنوبی در تابستان گرم و در زمستان ها بسیار سرد نیز می باشد .

جمعیت کره جنوبی ۵۰ میلیون نفر نیز می باشد که ده میلیون نفر از این جمعیت در شهر سئول این کشور ساکن هستند.

مشاورین مجرب موسسه حقوقی مهاجرتی آوات همه روزه از ساعت ۹الی 18آماده پاسخگویی به سوالات شما در خصوص ویزای کاری کره جنوبی می باشند .

 

 

ویزای کاری کشورهای مختلف:

ویزای کاری کانادا

ویزای کاری بلژیک

ویزای کاری آلمان

ویزای کاری هلند

ویزای کاری یونان

ویزای کاری لیتوانی

ویزای کاری قبرس

ویزای کاری دانمارک

ویزای کاری سنگاپور

ویزای کاری چین

ویزای کاری اسلوونی

ویزای کاری استونی

ویزای کاری برزیل

ویزای کاری نیوزلند

ویزای کاری نروژ

ویزای کاری لوکزامبورگ

ویزای کاری رومانی

ویزای کاری ژاپن

ویزای کاری لهستان

ویزای کاری ایرلند

ویزای کاری مالزی

ویزای کاری ایتالیا

ویزای کاری ارمنستان

ویزای کاری فرانسه

ویزای کاری پرتغال

ویزای کاری بلاروس

ویزای کاری سوئیس

اخذ ویزای کاری سوئد

ویزای کاری اسلواکی

ویزای کاری استرالیا

ویزای کاری روسیه

ویزای کاری اسپانیا

ویزای کاری مالتا

چگونه از کشور فنلاند تقاضای ویزای کاری کنیم؟

ویزای کاری انگلستان

ویزای کار استرالیا

شرایط ویزای کار مجارستان

ویزای کاری آفریقای جنوبی

Share on telegram
ارسال مقاله در تلگرام
Share on twitter
توییت مقاله در توییتر
Share on whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
Share on email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله

در پرسش و پاسخ مرتبط با این مقاله شرکت کنید تا سوالات شما توسط کارشناسان آوات پاسخ داده شوند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *