رد کردن لینک ها

ویزای کاری کانادا

اخذ ویزای کاری کانادا

هر آنچه که در خصوص ویزای کاری کانادا می باشد و شرایط مهاجرت به کانادا را از طریق این روش می توانید در این مقاله بیابید.

متقاضیانی که علاقمند به مهاجرت به کانادا میباشند اکثرا دوست دارند که در کشوری مشغول به کار شوند که آینده ی روشنی برایشان معلوم باشد به همین خاطرکشوری را انتخاب میکنند که از لحاظ اقتصادی در رتبه بالایی قرار داشته باشند و از بازار کار خوبی در آن کشور حاکم باشد به همین خاطر کشور کانادا که هم از لحاظ اقتصادی در دنیا حرفی برای گفتن دارد و هم از نظر تکنولوژی جزو کشورهای پیشرفته ای است مقصد بسیاری از دوستداران مهاجرت قرار گرفته است و ویزای کاری کانادا نیز به عنوان محبوبترین نوع ویزا در بین کشورهای دیگر محسوب میشود, افرادی که متقاضی ویزای کاری کانادا میباشند میخواهند از شرایط ویزای کاری کانادا و همچنین مدارک مورد نیاز برای ویزای کاری کانادا مطلع شوند و بدانند که آیا ویزای کاری کانادا مقصد ناسبی برایشان میباشد یا خیر .

موسسه حقوقی آوات با تهیه این مقاله در خصوص ویزای کاری کانادا و شرایط ویزای کاری کانادا و مدارک مورد نیاز ویزای کاری کانادا برایتان مطالبی را تهیه کرده است تا ما دوستداران ویزای کاری کانادا بتوانید با کسب اطلاعاتی هر چند جزئی انتخابی درست برای آینده خود بگیرید .

ویزای کاری کانادا به دلیل اقتصاد قوی کاناد و مالیات پایین این کشور دارا ی محبوبیت خاصی میباشد و به همین خطر ویزای کاری کانادا به روش های مختلف برای دوستداران ویزای کاری کانادا ارائه میشود .

یکی از روش های دریافت ویزای کاری کانادا این میباشد که یک پیشنهاد کاری از کارفرمایی که در کانادا دارای موسسه و یا شرکتی میباشد که مجوز دارد و قانونی است , داشته باشید و شرایط ویزای کاری کانادا از طریق کارفرما به این صورت است که در ابتدا کارفرما یه آگهی استخدام ه مدت سه ماه در کانادا منتشر میکند اگر در این مدت که آگهی منتشر شده است فردی برای کار خود را معرفی نکند باید کارفرما به اداره کار در کانادا برود و مجوزهای لازم جهت دعوت به کار از نیروی خارجی را دریافت کند و باید مدارکی ارائه دهد که در کانادا نیروی کاری که کارفرما نیاز دارد را پیدا نکرده است و مجبور به استخدام نیروی کار خارجی میباشد .

بعد از اینکه کارفرما مجوز لازم جهت دعوت به کار ازمتقاضیان کار خارجی را دریافت کرد باید برای نیروی متخصص خود را از کشورهای دیگر پیدا کند و برای او دعوتنامه ای ارسال کند .

متقاضی ویزای کاری کانادا که از طرف کارفرمای کانادایی دعوتنامه برایش ارسال شده است باید مدارک کامل خود را به سفارت کانادا برده و بعد از بررسی هایی که دولت کانادا انجام میدهد مجوز برای صدور ویزای کاری کانادا داده میشود .

برای صادر شدن ویزای کاری کانادا باید تمامی مدارکی که دولت کانادا از شما درخوواست کرده است را کامل تحویل آنها دهید و اگر مدارک لازم جهت ویزای کاری کانادا ناقص باشد متاسفانه درخواست شما رد خواهد شد .

مدارکی که جهت درخواست ویزای کاری کانادا مورد نیاز میباشد

  • اصل دعوتنامه ای که از طرف کارفرمای کانادایی برایتان ارسال شده است
  • اصل پاسپورت و کپی از آن
  • اصل کارت شناسایی
  • سوابق کاری مرتبط
  • سوابق بیمه
  • عدم سوء پیشینه
  • مدارک تحصیلی و ترجمه آنها
  • گواهی سلامت پزشکی
  • و تمامی مدارک اضافه ای که دولت کانادا از شما درخواست کند .

دولت کانادا تنها در صورتی ویزای کاری کانادا را برای شما صادر خواهد کرد که مطمئن شود که شما برای کشور کانادا سود خواهید داشت و منافعی را برای دولت و کشور کانادا به همراه خواهید داشت , زمانی که ویزای کاری کانادا برایتان صادر میشود شما اگر همسر و فرزندی دارید میتوانید آن ها را نیز به همراه ببرید اما بر مبنای قوانینی که برای مهاجران خارجی وجود دارد فردی که از طریق ویزای کاری کانادا وارد کشور شده است میتواند فقط خودش مشغول به کار شود و همسر و فرزندان وی اجازه کار در این کشور را نخواهند داشت .

یک نکته ای که بسیار حائز اهمیت میباشد در خصوص ویزای کاری کانادا این است که فردی که دعوتنامه کاری از کارفرمایی در کانادا را دریافت کند و با ویزای کاری کانادا به خاک این کشور برسد تنها باید برای همان کارفرایی که از طرف او دعوت به کار شده است , کار کند و نمیتواند از طریق دعوتنامه یک کارفرما به کانادا برود و به محض ورود به کانادا برای یک کارفرمای دیگر شروع به کار کند .

اگر شما خواستار ویزای کاری کانادا میباشید و علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ویزای کاری کانادا هستید میتوانید با وکلای با تجربه موسسه تماس حاصل فرمایید و از تجربیات آنها در زمینه اخذ ویزای کاری کانادا اطلاعات مورد نظر خود را کسب کنید .

موسسه حقوقی آوات با افتخار آماده خدمات رسانی در زمینه ویزای کاری کانادا به تمامی دوستداران اخذ ویزای کاری کانادا میباشد .

علاوه بر روش ویزای کاری کانادا، یکی از روش هایی که بعضی افراد برای مهاجرت انتخاب می کنند، مهاجرت از طریق پناهندگی می باشد. با این حال برای این که در خصوص این روش اطلاعاتی بدست آورید می توانید صفحه مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی را ببینید. در این صفحه در خصوص پناهندگی با ویزای توریستی و سایر شرایط مهاجرتی اطلاعات مفیدی برای شما قرار داده شده است.

You may also like

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه