مشاوره تلفنی

تماس از Whatsapp
+905340102540

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9 تا 18 پنجشنبه 9 تا 14

آیا می توان با ویزای کاری هلند اقامت دائم این کشور را گرفت؟

ویزای کاری هلند

آیا می توان با ویزای کاری هلند اقامت دائم این کشور را گرفت؟

فهرست مقاله
ویزای کاری هلند
ویزای کاری هلند

ویزای کاری هلند

ویزای کاری هلند یکی از راه های مهاجرت به هلند میباشد.در میان کشورهای دنیا بیشترین کشورهایی که متقاضیان مهاجرت به آنها زیاد میباشد کشورهای اروپایی وعضو شینگن میباشند , دلیل محبوبیت این کشورها بین مردم داشتن مزایای فراوانی میاشد که از طریق اخذ اقامت آنها بدست می آید .

یکی از کشورهای عضو شینگن ( که می توان با ویزای شینگن به این کشورها بدون نیاز به ویزا سفر کرد) که محبوبیت خاصی بین متقاضیان مهاجرت دارد , کشور هلند میباشد که افراد از روش های گونان مانند ویزای تحصیلی هلند و ویزای کاری هلند به این کشور زیبا و دوست داشتنی مهاجرت میکنند.

ما در این مقاله سعی بر آن داریم تا شما را با چگونگی اخذ ویزای کاری هلند و شرایط کار در هلند آشنا کنیم تا با شرایط و قوانین کار در هلند و همچنین مدارک لازم جهت اخذ ویزای کاری هلند اطلاعاتی کسب نمایید , اگر شما خواستار کسب اطلاعات جزئی تر در خصوص ویزای کاری هلند میباشید میتوانید با شماره های موسسه تماس گرفته و از کارشناسان ما راهنمایی بگیرید .

دریافت ویزای کاری هلند

اگر شما خواهان دریافت ویزای کاری هلند و کار در هلند میباشید باید قبل از هر اقدامی ابتدا اطلاعاتی در خصوص بازار کار و شرایط کار در این کشور پیدا کنید و حتما این نکته را به خاطر داشته باشید که قبل از هر اقدامی به یکی از موسسات حقوقی و مهاجرتی رفته و با کارشناسان این امور مشورت نمایید تا آنها بر اساس تجربه ای که دارند شرایط شما را سنجیده و درصد موفقیت در این امر را به شما بگویند .

این امر سبب سهولت در مسیری که میخواهید گام بردارید خواهد شد چرا که با اطمینان خاطر قدم خواهید برداشت , کشور هلند جزء آن دسته از کشورهایی میباشد که شرایط مناسبی را برای جذب نیروی کار خارجی فراهم کرده است و بخاطر اقتصاد پایدار توانسته است سرمایه گذاری های بسیاری در این راستا داشته باشد .

فرصت های بسیار زیادی برای افرادی که علاقمند به کار در هلند هستند وجود دارد , و با وجود شرکت های بزرگ و بین المللی در هلند مانند شرکت فیلیپس و یونیلور امکان یافتن شغلی مناسب افزایش می یابد البته در این میان برخی از شرکت ها و سازمان های استخدامب با هدف استخدام نیروی کار خارجی وارد این عرصه شده اند.

 

مشاغل مورد نیاز هلند

 

با وجود آنکه در سالهای گذشته نرخ بیکاری در کشور هلند افزایش یافته بود اما با آماری که در سال ۲۰۱۶انجام شد , کشور هلند در بین دیگر کشورهای اروپایی از نرخ بیکاری کمتری برخوردار است .

نکته ای که توجه شما را به خود جلب خواهد کرد این میباشد که نرخ دستمزد در کشور هلند برای افرادی که کار در هلند را انتخاب کرده اند بستگی به سن آنان دارد , هر چقد سن افراد کمتر باشد حقوق و دستمزد بیشتری دریافت خواهند کرد .

بهتر است بدانید که برای دریافت ویزای کاری هلند و کار در هلند باید فردی باشید در شغلی خاص مهارت داشته باشید و این مهارت به معنای آن میباشد که مدرک دانشگاهی آن را نیز داشته باشید تا بتوانید برای اخذ ویزای کاری هلند اقدام نمایید .

برای اخذ ویزای کاری هلند باید متقاضیان یکی از این موارد باشند تا بتوانند برای ویزای کاری هلند اقدام نمایند : زمانی برخی دارای بلوکارت میباشند که این افراد با داشتن این کارت مجوز کار در هلند را خواهند داشت , بعضی از متقاضیان هم در صورت آنکه یکی از اعضای خانواده اقامت کشور هلند را داشته باشد میتواند ویزای کاری هلند را اخذ نماید .

کار گران فصلی و کارگران ماهر هم جزء آن دسته از افرادی میباشند که میتوانند برای ویزای کاری هلند اقدام نمایند , و همچنین افراد میتوانند از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت کار در هلند را تجربه کنند و دیگر افرادی که میتوانند ویزای کاری هلند را دریافت کنند دانشجویان میباشند که در ادامه توضیح جامعی از آن خدمتتان ارائه خواهیم داد .

کشور هلند در مواردی نیاز به جذب نیروی کار ماهر دارد که بتوانند براساس دانش خود به اقتصاد کشور هلند کمک شایانی کنند , این مورد کمی دشوار میباشد چرا که متقاضی نیاز به یک کارفرما خواهد داشت , طبق قوانین کشورهای اروپایی کارفرما زمانی که نیاز به نیروی متخصص و ماهر دارد در ابتدا باید به مدت سه ماه در کشور هلند آگهی منتشر نماید و اگر در این مدت فردی با مشخصات لازم یافت نشد باید به مدت سه ماه دیگر در اتحادیه اروپا این آگهی منتشر گردد و اگر باز هم فردی با مشخصات لازم یافت نشد , کارفرما با ارائه مدرک و اسناد میتواند مجوزلازم برای استخدام نیروی خارجی ماهر را از اداره کار و مهاجرت هلند دریافت نماید .

بعد از آنکه کارفرما نیروی کار ماهر را در دیگر کشورها یافت باید قراردادی بین طرفین منعقد گردد که طبق آن کارفرما متعهد خواد شد که تمام هزینه های فرد و اعضای خانواده فرد را با ورود به کشور هلند خواهد پذیرفت و بعد از آن دعوتنامه ای برای فرد ارسال میکند که طبق آن دعوتنامه فرد باید برای اخذ ویزای کاری هلند به سفارت هلند اقدام کند .

بعد از ارائه مدارک لازم به سفارت , بررسی بر روی مدارک ارائه شده فرد انجام میپذیرد که یکی از مهمترین مدارک لازم مدارک تحصیلی و سابقه کاری مرتبط میباشد , بعد از انجام بررسی ها ویزای کاری هلند برای فرد صادر میگردد و مدت ویزا بستگی به مدت قرار داد با کارفرمای هلندی را دارد در برخی موارد هم نیز مدت ویزا را ۴ ساله میزنند و در پایان این مدت فرد میتواند برای تمدید آن اقدام نماید .

 

ثبت شرکت در هلند

 

در برخی موارد نیز فرد قصد سرمایه گذاری و کار آفرینی در کشور هلند را دارد , فرد میتواند با انجام کلیه مراحل ثبت شرکت در هلند اقدام به اخذ ویزای کاری هلند بر اساس کار آفرینی و ایجاد کسب و کار در کشور هلند را داشته باشد , این افراد باید تمکن مالی لازم را جهت ثبت شرکت در هلند داشته باشند و همچنین باید تاییدیه آژانس ارزیابی هلند را نیز دریافت کرده باشند در آن زمان ویزای کاری هلند به مدت ۲سال برای این افراد صادر میگردد و فرد میتواند با ارائه گزارش مثبت از عملکرد شرکت برای تمدید مدت ویزا اقدام کند .

 

بلو کارت و یا همان کارت آبی هلند

 

یکی دیگر از روش های اخذ ویزای کاری هلند و کار در هلند داشتن بلو کارت و یا همان کارت آبی میباشد که این کارت به افرادی که در رشته و یا شغلی مهارت و تخصص دارند داده خواهد شد , دارندگان بلو کارت به راحتی میتواند در هر کدام از کشورهای اروپایی به راحتی و بدون نیاز به اخذ ویزا تردد و کار کنند , این افراد باید یک پیشنهاد کاری از کارفرمای هلندی را داشته باشند و مدت آن باید حداقل یک سال باشد و حداقل مدرک مورد نیاز برای این افراد دیپلم میباشد.

یک روش ساده برای کار در هلند از طریق خانواده میباشد , این مورد زمانی رخ خواهد داد که فرد خارجی با یک فرد هلندی ازدواج کند و زمانی که ازدواج آنها رسمی شد میتوانند به راحتی کار در هلند را تجربه کند , در برخی مواقع هم افراد خارجی که اقامت کشور هلند را دارند میتوانند همسر و فرزندانشان بدون دریافت ویزای کاری هلند , کار در هلند را تجربه کنند اما این موضوع فقط برای همسر و فرزندان افرادی میباشد که اقامت هلند را دارند .

کار در هلند برای پناهندگان به این صورت میباشد که زمانی که مراحل قانونی پناهندگی را به اتمام برسانند میتوانند با مجوز از دولت هلند به کار در این کشور مشغول شوند .

حال میخواهیم یک روش مناسب تر و راحتتر را برایتان معرفی کنیم , در تمام روشهای بالا که ذکر شد انجام مراحل هم پروسه طولانی را سپری خواهد کرد و هم اینکه در مواردی امکان آن به صفر میرسد اما یک روش است که شما میتوانید به راحتی ویزای کاری هلند را دریافت نمایید .

ویزای تحصیلی هلند

افرادی که متقاضی ویزای کاری هلند میباشند و میخواهند هر چه سریعتر به هدف خود برسند میتوانند از طریق ویزای تحصیلی هلند در یکی از دانشگاه های کشور هلند مشغول به تحصیل شوند , با اجازه ای که از سمت دولت هلند به دانشجویان خارجی داده شده است آین افراد میتوانند با توجه به مقطع تحصیلیشان به مدت ۲۰ الی ۳۰ساعت در هفته به صورت پاره وقت و با اجازه دولت هلند به کار بپردازد , و بعد از آنکه دوره تحصیلی به پایان رسید به فارغ التحصیلان یک سال زمان خواهند داد تا به جستجوی کار بپردازند .

فارغ التحصیلان باید در این مدت یک سال کارفرمایی برای خود پیدا کنند و قرار دادی مبنی بر کار در هلند با کارفرما منعقد نمایند , و نامه ای از سمت کارفرما باید ارائه گردد که طبق آن کارفرما اعلام میکند شخص به صورت منظم به اشتغال میپردازد , در آن موقع ویزای تحصیلی شما تبدیل به ویزای کاری هلند خواهد شد و شما میتوانید از طریق ویزای کاری هلند به مدت ۵سال کار در هلند و پرداخت منظم مالیات برای اقامت دائم این کشور اقدام نمایید و از مزایای دریافت اقامت دائم از طریق ویزای کاری هلند بهره مند گردید .

توجه داشته باشید که قراردادی که بین شما و کارفرما منعقد میگردد باید شامل مواردی همچون : پستی که شما باید در آن به فعالیت بپردازید , مدت زمانی که برای قرار داد مشخص کردید , تاریخی که  شروع به کار کردید , ساعت کاری , میزان تعطیلات در یک سال , میزان دستمزد و حقوق , امکان ماموریت و نحوه فسخ قرارداد حتما در قرارداد ذکر شده باشد , نکته مهم این است که انعقاد قرارداد از سمت کارفرما برای کارمند و یا کارگران خارجی اجباری میباشد .

توجه داشته باشید که متقاضیان ویزای کاری هلند از طریق ثبت شرکت در هلند و کار آفرینی و همچنین یافتن یک کارفرمای هلندی میتوانند بعد از گذشت ۵ سال برای اقامت دائم این کشور اقدام نمایند اما شرط لازم جهت اخذ اقامت دائم پرداخت منظم مالیات میباشد .

در این میان برخی از کشورها میباشند که شهروندان آنان برای کار در هلند نیازی به اخذ ویزای کاری هلند نخواهند داشت این کشورها شامل جبل الطارق , سوئیس , قبرس , ایسلند , نروژ , لیختن اشتاین , بلغارستان , رومانی , سوئد , بریتانیا , فرانسه , یونان , فنلاند , اتریش , لهستان , پرتغال , اسلوونی , اسلواکی , جمهوری چک , لوکزامبورگ , ایتالیا , مالتا , استونی , دانمارک و آلمان و بلژیک میباشند که برای کار در هلند نیازی به اجازه کار نخواهند داشت و فقط با داشتن گذرنامه میتوانند اقدام به کار در هلند کنند .

برای کار در هلند یک سری شرایط جزئی میباشد که افراد با دارا بودن آن میتوانند ویزای کاری هلند را دریافت کنند , یکی از این شرایط سن افراد میباشد که باید بین ۱۸تا ۴۵سال باشد و دیگر شرطی که لازم است مدرک تحصیلی میباشد که باید حداقل مدرک تحصیلی متقاضی لیسانس باشد .

نکته ای که حائز اهمیت میباشد این است که افرادی که سن آنها زیر ۲۳سال میباشد برای دریافت ویزای کاری هلند باید رزومه کاری خوبی ارائه دهند زیرا در غیر این صورت اجازه اخذ ویزای کاری هلند را نخواهند داشت .

 

ساعات کار در هلند

طبق قوانین دولت هلند ساعت کاری در این کشور ۹ ساعت در روز میباشد که در هفته شامل ۴۵ساعت خواهد شد , توجه داشته باشید که شما برای کم و زیاد شدن ساعات کاری باید با کارفرمای خود به توافق برسید اما طبق قوانین نباید ساعات کاری بیشتر از ۱۰ساعت در روز شود , در خصوص تعطیلات رسمی باید بدانید که هیچ گونه حقوقی از شما کسر نخواهد شد .

در خصوص زبان رسمی کشور هلند باید خدمت شما عزیزان و علاقمندان کار در هلند عرض کنیم که , زبان رسمی در این کشور هلندی میباشد اما برای کار شما میتوانید مدرک زبان انگلیسی داشته باشید البته خاطر نشان کنیم که اگر میخواهید برای پیدا کردن کار موفق تر باشید بهتر است که زبان هلندی را بلد باشید چرا که این موضوع سبب میشود برای پیدا کردن کار موقعیت های مناسبتری را در اختیار داشته باشید .

 

مزایای ویزای کاری هلند

 • شما با اخذ ویزای کاری هلند میتوانید به بازار کار این کشور دسترسی داشته باشید
 • کشور هلند دارای اقتصادی پایدار میباشد
 • با اخذ ویزای کاری هلند میتوانید بعد از گذشت ۵سال برای اقامت دائم این کشور اقدام نمایید .
 • با دریافت اقامت دائم هلند میتوانید به راحتی در کشورهای عضو شینگن رفت و آمد کنید .
 • با دریافت اقامت میتوانید خانواده خود را نیز مقیم این کشور کنید .
 • از خدمات درمانی در کل کشورهای اروپایی بهره مند خواهید شد .
 • فرزندان شما میتوانند به تحصیل بپردازند .
 • از شر مشکلات تحریم راحت خواهید شد .
 • میتوانید بعد از گذشت چند سال از دریافت اقامت دائم برای دریافت پاسپورت دوم اقدام کنید .
 • در کشور زیبای هلند زندگی امن و مطمئنی خواهید داشت .
 • به راحتی میتوانید به هرکجا دنیا بدون مشکل دریافت ویزا سفرکنید .

 

سخن آخر

 

یکی از منابع اصلی درآمد کشور هلند توریسم های آن میباشد , کشور هلند به کشور گل و طبیعت معروف میباشد به همین خاطر است که این کشور میزان بالای توریسم ها را سالانه به خود اختصاص داده است و این موضوع سبب شده است که بازار کار در هلند رونق یابد .

توجه داشته باشید که این مقاله صرفا جهت اطلاعات کلی برای شما عزیزان و علاقمندان به اخذ ویزای کاری هلند تهیه شده است و اگر شما خواهان اخذ ویزای کاری هلند به صورت جدی میباشید میتوانید با شماره های موسسه تماس گرفته و شرایط جزئی را از کارشناسان مجرب ما جویا شوید .

ما با کادری مجرب در تمام زمینه های مهاجرت و امور بین الملل از شنبه تا پنجشنبه آماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشیم , شما میتوانید هر گونه سوال در خصوص ویزای کاری هلند و یا ویزای تحصیلی هلند را از طریق تماس تلفنی در ساعات ۹ صبح الی 18عصر در روزهای ذکر شده جویا شوید .

کار در هلند یکی از اهداف بزرگ در زندگی افراد محسوب میشود چرا که این امر سبب میشود تا فرد زندگی جدیدی را در کشوری غیر از کشور مادری آغاز کند پس برای این امر مهم مشورت با افراد با تجربه و افرادی که دانش آن را دارند واجب و ضروری میباشد .

اگر با مشورت با وکلای موسسات مهاجرت و حقوقی معتبر اقدام به اخذ ویزای کاری هلند کنید میتوانید امیدوار به موفقیت در این زمینه باشید چرا که این مسیر دشوار میباشد و حضور افراد متخصص و با تجربه  امری ضروری میباشد .

ما با سالها سابقه درخشان در زمینه مهاجرت ارائه دهنده خدماتی شامل اخذ ویزای تحصیلی , اخذ ویزای کاری , اخذ ویزای توریستی , اخذ ویزای سرمایه گذاری , وقت سفارت , ثبت شرکت ها و خرید ملک در برترین کشورهای دنیا میباشیم .

کافی است به ما اطمینان کنید خواهید دید که چگونه صادقانه شما را راهنمایی خواهیم کرد و بهترین و سریعترین راه را برایتان پیشنهاد خواهیم کرد , کارشناسان موسسه با در نظر گرفتن شرایط شما برایتان برنامه ریزی دقیقی انجام خواهند داد تا بتوانید مسیر درست را طی کنید .

در برخی مواقع این مورد پیش آمده است که متقاضیانی برای اخذ ویزای کاری هلند با کارشناسان ما مشورت کرده اند اما با توجه به تجربه کارشناسان این امکان برای آنها ناشدنی بوده است به همین خاطر صادقانه به آنها گفته میشود و در صورت تمایل افراد برایشان مسیر های دیگری را پیشنهاد میدهیم .همین امروز با ما تماس بگیرید

 

 

ویزای کاری کشورهای مختلف:

ویزای کاری کانادا

ویزای کاری بلژیک

ویزای کاری آلمان

ویزای کاری یونان

ویزای کاری لیتوانی

ویزای کاری کره جنوبی

ویزای کاری قبرس

ویزای کاری دانمارک

ویزای کاری سنگاپور

ویزای کاری چین

ویزای کاری اسلوونی

ویزای کاری استونی

ویزای کاری برزیل

ویزای کاری نیوزلند

ویزای کاری نروژ

ویزای کاری لوکزامبورگ

ویزای کاری رومانی

ویزای کاری ژاپن

ویزای کاری لهستان

ویزای کاری ایرلند

ویزای کاری مالزی

ویزای کاری ایتالیا

ویزای کاری ارمنستان

ویزای کاری گرجستان

ویزای کاری فرانسه

ویزای کاری پرتغال

ویزای کاری بلاروس

ویزای کاری سوئیس

اخذ ویزای کاری سوئد

ویزای کاری اسلواکی

ویزای کاری استرالیا

ویزای کاری روسیه

ویزای کاری اسپانیا

ویزای کاری مالتا

چگونه از کشور فنلاند تقاضای ویزای کاری کنیم؟

ویزای کاری انگلستان

ویزای کار استرالیا

شرایط ویزای کار مجارستان

ویزای کاری آفریقای جنوبی

Share on telegram
ارسال مقاله در تلگرام
Share on twitter
توییت مقاله در توییتر
Share on whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
Share on email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله

در پرسش و پاسخ مرتبط با این مقاله شرکت کنید تا سوالات شما توسط کارشناسان آوات پاسخ داده شوند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *