مشاوره تلفنی

شماره تماس
021-22051353

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

قوانین ویزای کاری نیوزلند تغییر کرد

ویزای کاری نیوزلند

قوانین ویزای کاری نیوزلند تغییر کرد

فهرست مقاله
ویزای کاری نیوزلند
ویزای کاری نیوزلند

ویزای کاری نیوزلند

کشور نیوزلند , کشور مهاجران میباشد و بعد از استرالیا بیشترین مهاجران را در خود جای داده است چرا که این کشور به عنوان یکی از زیبا ترین کشورهای جهان محسوب میشود , به همین خاطر متقاضیان بسیاری از طریق ویزای تحصیلی نیوزلند و ویزای سرمایه گذاری نیوزلند به این کشور میروند ,در این میان برخی علاقمند به کار در نیوزلند میباشند و میخواهند از طریق ویزای کاری نیوزلند برای کار به این کشور سفر کنند و علت آن بیشتر نرخ های پایین مالیات بر درآمد به نسبت دیگر کشورهای پیشرفته میباشد , به همین منظور ما در این مقاله در خصوص کار در نیوزلند و ویزای کاری نیوزلند مطالبی جمع آوری کرده ایم تا شما با چگونگی اخذ ویزای کاری نیوزلند , مدارک مورد نیاز برای ویزای کاری نیوزلند , مزایای ویزای کاری نیوزلند آشنا شوید .

کشور نیوزلند

هر فردی که کشور نیوزلند را برای زندگی انتخاب میکند میداند که این کشور از استاندارهای زندگی بالایی برخوردار میباشد , جالب است بدانید که استاندارهای زندگی در استرالیا پایین تر از نیوزلند میباشد , در خصوص امنیت باید گفت که این کشور یکی از امن ترین کشورها محسوب میشود و جرم و جنایت در آن بسیار پایین میباشد به همین خاطر میباشد که عموما متقاضیان مهاجرت این کشور را انتخاب میکنند .

در ابتدا باید خدمت عزیزانی که قصد اخذ ویزای کاری نیوزلند را دارند عرض کنیم که باید قبل از هر اقدامی اطلاعات خود را در زمینه اقتصاد این کشور , شرایط کار و بازارهای کار , ساعات کاری در کشور نیوزلند و… بالا ببرید چرا که قرار است طبق قوانین و مقررات کشور نیوزلند زندگی جدیدی را در این کشور شروع کنید پس باید سطح دانش خود رد این زمینه را افزایش دهید تا بتوانید بر اساس آن برنامه ریزی دقیقی انجام دهید تا با یک برنامه ریزی منظم و دقیق به موفقیت رسیده و زندگی جدید خود را با قدرت شروع نمایید .

شما عزیزانی که علاقمند به کسب اطلاعات در خصوص شرایط کار در نیوزلند و شرایط زندگی در این کشور میباشید میتوانید برای کسب راهنمایی و مشاوره با کارشناسان مربوطه در ارتباط باشید و تمامی مراحل را گام به گام با دانش و تجربه آنها محکم بردارید .

ویزای کاری نیوزلند

ویزای کاری نیوزلند به چند طریق ممکن میباشد که هر کدام را به اختصار برای شما توضیح خواهیم داد و اگر شما مایل به کسب اطلاعات بیشتر دارید و یا اینکه در مطالب قید شده سوالی برایتان پیش آمد میتوانید با شماره های موسسه تماس گرفته و از کارشناسان مجرب ما تمامی سوالات و ابهامات خود را بر طرف نمایید .

یکی از روش های اخذ ویزای کاری نیوزلند به این صورت میباشد که دولت نیوزلند شرایطی را فراهم کرده است تا افرادی که مهارت خاصی دارند و فارغ التحصیل رشته مرتبط نیز میباشند میتوانند با دریافت ویزا به مدت ۹ماه به این کشور بیایند و در این مدت باید به جستجوی کار بپردازند , و در زمانی که توانستند کارفرما و کار در نیوزلند را پیدا کنند میتوانند یک ویزا به مدت دو سال در یافت کنند .

توجه داشته باشید که اکثر ویزای کاری نیوزلند اقامت موقت را برای شما به همراه خواهد داشت , و میتوان گفت برخی از ویزای کاری نیوزلند به سختی میتوان اقامت دائم این کشور را اخذ نمود .

اگر شما فردی هستید که دارای مهارت و یا تخصص ویژه ای میباشیید , اگر بتوانید در یکی از مناطق محروم این کشور به فعالیت بپردازید میتوانید از مزایای بساری مانند فرصت های حرفه ای بسیاری در این کشور را کسب کنید , و به مانند افرادی خواهید شد که کارفرمایان نیوزلندی از آنها استفاده میکنند .

یکی دیگر از انواع ویزای کاری نیوزلند به این صورت میباشد که در صورتی که شما مهارت و حرفه ای خاص داشته باشید و اینکه تخصص ویژه ای در کاری را داشته باشید میتوانید برای پیدا کردن کارفرما اقدام کنید که کارفرما برای شما پیشنهاد کاری بدهد تا بتوانید از طریق دعوتنامه ای که از کارفرما دریافت میکنید جهت دریافت ویزای کاری نیوزلند به سفارت این کشور بروید و با ارائه مدارک مورد نیاز دولت نیوزلند ویزای کاری نیوزلند را دریافت کنید.

انواع ویزای کاری نیوزلند

توجه داشته باشید که شما میتوانید از روش های گوناگونی کارفرمای خود را پیدا کنید یکی از این روش ها از طریق سایت های شرکت هایی میباشند که در نیوزلند هستند و برای تکمیل کادر متخصص خود در قسمت همکاری و استخدام نیرو به نوعی آگهی منتشر میکنند توجه داشته باشید که باید به سایت های شخصی شرکت ها مراجعه کنید به طور کلی میتوان گفت به صورت مستقیم میتوانید برای کاریابی با کارفرما در ارتباط باشید .

مسلما در قسمتی که برای استخدام در سایت قرار داده شده است مشخصا نیرویی که نیازمند میباشند را ذکر کرده اند و شما باید با مطالعه آن شرایط را بسنجید که آیا در آن حرفه تجربه و مهارت خواهید داشت ؟ بعد از تصمیم گیری باید رزومه ای تهیه نمایید که از طریق ایمیل برای شرکت ارسال نمایید تا با بررسی رزومه شما و در صورت رضایت از رزومه شما , با شما تماس میگیرند و مصاحبه حضوری با شما ترتیب خواهند داد .

رزومه

این نکته را همیشه به خاطر داشته باشید که تنها شما رزومه نخواهید فرستاد بلکه صدها و گاهی هزاران نفر برای شغل مورد نظر رزومه ارسال میکنند که این موضوع امکان دارد برای افرادی که در نیوزلند زندگی میکنند شرایط مناسبتری را داشته باشد و شانس قبولی آنان بیشتر باشد پس دقت کنید که شما نباید نا امید باشید بلکه باید با قدرت تمام بتوانید رزومه ای تهیه کنید که در مقایسه با رزومه های دیگر افراد برتری داشته باشد و این باعث پیروزی شما خواهد شد .

به همین جهت تهیه و چیدمان رزومه بسیار حائز اهمیت است و باید با توجه به تجربیات افراد متخصص اقدام به تهیه رزومه خود کنید تا بر اساس رزومه ای که ارسال میکنی بتوانید توجه مسئولان شرکت را به خود جلب نمایید .

بعد از آنکه رزومه شما مورد تایید قرار گرفت با شما تماس میگیرند و از شما جهت مصاحبه حضوری دعوت به عمل می آورند که شما باید برای انجام مصاحبه حضوری به کشور نیوزلند بروید , به خاطر داشته باشید که امکان دارد که سوالاتی از خود رزومه شخصی از شما بپرسند تا اطمینان حاصل یابند که رزومه خود شما خواهد بود .

نکته ای که در خصوص تهیه رزومه باید خدمت شما عزیزان عرض کنیم این است که سعی نکینید در رزومه بزرگ نمایی و یا در برخی مواقع کوچک نمایی کنید و همیشه این نکته را به خاطر داشته باشید که هر چه که هستید را نشان دهید و در هر کاری که تخصص دارید به نحو احسنت از آن یاد کنید .

زمانی که رزومه شما بررسی میگردد اگر شما بزرگ نمایی کرده باشید و در رزومه خود دیگر مهارت هایی که ارتباطی با شغل نداشت است را بیان نموده باشید این حس را در کارفرما ایجاد خواهد کرد که شاید شما بخاطر داشتن این مهارت ها دستمزد بیشتری از آنها طلب خواهید کرد و این به ضرر شما میشود چرا که هیچ کارفرمایی برای مهارت های اضافی شما حاضر به پرداخت بهای بیشتر نخواهد بود

در مقابل هیچ کارفرمایی نمیتواند کار خود را به دست افرادی بسپارد که نمیتوانند از عهده آن بر آیند که باعث ضرر برای شرکت باشد پس همیشه سعی کنید آنچه که هستید را نشان دهید اما به نحو احسنت , به گونه ای مهارت خود را بیان کنید که کارفرما مطمئن شود که شما توانایی آنجام کار را خواهید داشت .

وقت سفارت

بعد از انجام مصاحبه و رضایت از شما برایتان دعوتنامه ای ارسال میگردد که با تکمیل مدارک و به وسیله آن میتوانید برای درخواست ویزای کاری نیوزلند به سفارت این کشور بروید و بعد از بررسی مدارکتان برایتان یک ویزای کاری نیوزلند صادر میگردد توجه داشته باشید که مدت ویزای کاری نیوزلند با توجه به مدت قراردادی میباشد که شما با کارفرما بسته اید .

یکی دیگر از انواع ویزای کاری نیوززلند نیز وجود دارد که طبق آن باید از کارفرمایی که در مشاغل خاص نیازمند نیروی متخصص میباشند , پیشنهاد کاری داشته باشید , حرفه هایی از قبیل بخش های کشاورزی , مزرعه داری , باغبانی , نقشه برداری , مرغداری , بخش های ساخت و ساز و مهندسی و… البته باید خدمت این عزیزان عرض کنم که باید کارفرما در ابتدا الویت استخدام نیرو را از کشور نیوزلند در نظر بگیرد و اگر تبعه نیوزلندی مناسب این حرفه ها یافت نشد میتواند از دیگر کشورها دعوت به همکاری کند .

یک نوع ویزای کاری نیوزلند وجود دارد که منجر به اقامت دائم این کشور میگردد , این ویزا مختص افرادی میباشد که مهارت خاصی در لیست مشاغل مورد نیاز کشور نیوزلند دارند , این متقاضیان دارای پیشنهاد کاری نیستند و در واقع باید از طریق وب سایت سازمان مهاجرت نیوزلند اقدام به ثبت نام کنند تا با بررسی درخواست آنها و تاییدیه  درخواست جهت صدور ویزا اقدامات لازم را انجام دهند .

یک ویزای کاری نیوزلند دیگر نیز وجود دارد بنام ویزای سیلور فرن , که برای جوانان بیست تا سی سال که در حرفه ای متخصص میباشند مناسب میباشد , برای دریافت این ویزا متقاضی باید ثابت کند که علاقمند به رشد و ارتقای شرایط اقتصادی کشور نیوزلند میباشد , و باید برای دریافت این ویزا شرایط خاصی را داشته باشد که یکی از این شرایط داشتن تجربه کاری خوبی میباشد .

صدور این نوع ویزا دارای ظرفیت است و تنها سیصد نفر در سال میتوانند این نوع ویزا را اخذ نمایند , ارائه این ویزا در نوامبر در هر سال انجام میگردد و تا زمانی که ظرفیت به اتمام نرسیده باشد ادامه خواهد داشت .

همانطور که میدانید کشور نیوزلند در همسایگی کشور استرالیا قرار دارد و تقریبا شرایط ویزای کاری نیوزلند همانند شرایط ویزای کاری استرالیا سخت و دشوار میباشد چرا که در اکثر آنها نیاز به کارفرما وجود دارد .

دریافت ویزای کاری نیوزلند

برای دریافت ویزای کاری نیوزلند از طریق مهارت شما باید طبق سیستم امتیازبندی بتوانید حداقل نمره را کسب نمایید تا بتوانید ویزای کاری نیوزلند را بدست آورید , برای کسب حداقل نمره شما نیاز به ۱۰۰امتیاز خواهید داشت اما در صورتی که بتوانید امتیاز ۱۴۰را کسب کنید میتوانید به راحتی و با سرعت بیشتری مراحل دریافت ویزای کاری نیوزلند را طی کنید .

از نکات مهمی که در سیستم امتیاز بندی نیوزلند باید به آن اشاره کرد , داشتن سابقه کار و مهارت میباشد , و اگر رشته تحصیلی فرد جزء آن دسته از رشته های مورد نیاز کشور نیوزلند باشد متقاضی میتواند امتیاز مناسبی را کسب نماید , باید خاطر نشان کنیم که نمره آیلتس در سیستم امتیاز بندی کشور نیوزلند شامل امتیاز نمیباشد اما متقاضی باید برای دریافت ویزا حداقل نمره ۶آیلتس را داشته باش و اگر همراهی هم دارد باید همراهان وی نمره ۵آیلتس داشته باشند تا بتوانند همراه متقاضی به نیوزلند بروند .

اما ما به شما توصیه دیگری داریم که میتوانید از طریق آن برای کار در نیوزلند راحتتر اقدام کنید و آن از طریق اخذ ویزای تحصیلی نیوزلند میباشد , شما میتوانید با گرفتن پذیرش از یکی از دانشگاه های این کشور جهت درخواست ویزای تحصیلی اقدام کنید .

زمانی که مدارک لازم را جهت پذیرش به دانشگاه نیوزلند ارسال میکنید حدود دو هفته زمان خواهد برد تا تاییدیه پذیرش را برای شما ارسال کنند , بعد از دریافت تاییدیه شما باید مدارکی اعم از پاسپورت معتبر , کارت شناسایی متقاضی , چند قطعه عکس , نامه تاییدیه از دانشگاه نیوزلند , گواهی عدم سوء پیشینه , گواهی سلامت پزشکی , تمکن مالی , مدرک زبان آیلتس حداقل ۶٫۵, آخرین مدرک تحصیلی , ریز نمرا , سابقه کاری مرتبط را به همراه ترجمهتمامی اسناد و مدارک به سفارت ببرید .

بعد از بررسی مدارک توسط مامورین سفارت و تاییدیه آنها برای شما ویزای تحصیلی نیوزلند صادر میگردد و شما باید در تاریخ مشخص به کشور نیوزلند بروید و تمام مراحل ثبت نام در دانشگا ه را انجام دهید توجه داشته باشید که رشته ای را برای تحصیل در دانشگاه نیوزلند انتخاب کنید که جزء آن دسته از رشته هایی باشد که کشور نیوزلند به آن احتیاج دارد.

بعد از شروع دوره تحصیلی به شما این اجازه داده خواهد شد که طبق قوانین خاصیو به صورت پاره وقت به کار در نیوزلند بپردازید , ساعت کاری در هر مقطع متفاوت میباشد و بین ۱۰تا ۳۰ساعت کار در هفته میباشد .

بعد از اتمام دوره تحصیلی شما اگر دارای مهارت خاصی میباشید میتوانید با کارفرمایی در کشور نیوزلند به توافقرسیده و ویزای تحصیلی نیوزلند را به ویزای کاری  نیوزلند تبدیل کنید , و در صورتی که رشته تحصیلی شما جزء آن دسته از رشته هایی میباشد که دولت نیوزلند به آن نیاز دارد میتوانید در خود کشور نیوزلند ویزای کاری را دریافت نمایید .

بعد از گذشت سه الی پنج سال میتوانید برای دریافت اقامت دائم در صورتی که مالیات ها را به موقع پرداخت کرده باشید اقدام نمایید .

این روش یکی از بهترین و ساده ترین روش های اخذ ویزای کاری نیوزلند و کسب اقامت دائم این کشور میباشد زیرا در اکثر موارد ویزاهای کاری نیوزلند نیاز به پیشنهاد کاری میباشد که پروسه طولانی دارد و در برخی موارد امکان پذیر نخواهد بود .

شاید برای برخی سوالی در ذهنشان ایجاد شده باشد که با توجه به دشواری اخذ ویزای کاری نیوزلند میزان دستمزد نیروی کار در این کشور چگونه میباشد , مسلما با توجه با مهارت و تخصصی که دارید و در سمتی که مشغول به کار خواهید شد این مبلغ تغییر خواهد یافت .

میزان در آمد

باید خدمتتان عرض کنیم که میزان دستمزد دریافتی در هفته به طور میانگین حدود ۶۳۰دلار میباشد که در بخش های دولتی روزانه ۳۹دلار و در بخش های خصوصی ۲۷دلار میزان دستمزد میباشد که جالب است بدانید در بخش های دولتی کشور نیوزلند میزان دستمزد بالاتر از بخش های خصوصی میباشد .

البته باید خاطر نشان کنیم که در برخی از مشاغل میزان درآمد بیش از ۱میلیون دلار میباشد به طور مثال برای مدیران و متخصصات بخش پزشکی و بهداشت و… به همین خاطر شما میتوانید با توجه به مهارت و تخصصی که دارید از میزان دستمزد بالاتری بهره مند شوید . به همین خاطر است که اکثر متقاضیان کشور نیوزلند را برای ادامه زندگی و کار انتخاب میکنند برای سطح درآمدی بالایی را دارد .

باید به این مسئله توجه کنید که درست است که درآمد در کشور نیوزلند در مقایسه با دیگر کشورهای پیشرفته پایین میباشد اما این را هم بدانید که اگر شما دستمزد کمی دریافت میکنید از آن طرف هزینه کمتری برای زندگی در نیوزلند خواهید پرداخت و شما میتوانید با حداقل دستمزد یک زندگی ایده آل در این کشور داشته باشید چرا که مسکن وو حمل و نقل و خوراک و پوشاک در این کشور بسیار پایین میباشد .

شما عزیزانی که قصد کار در نیوزلند را دارید و در صدد اخذ ویزای کاری نیوزلند میباشید میتوانید برای پاسخگویی به سوالات خود با کارشناسان ما در ارتباط باشید , شما میتوانید با شماره های موسسه تماس گرفته و به صورت تلفنی و رایگان با کارشناسان ما مشاوره شوید و در صورت تمایل به ملاقات با وکلای امور مهاجرتی میتوانید با تعیین وقت قبلی , قرارملاقاتی تنظیم نمایید تا از نزدیک با وکلای ما مشورت نمایید .

ما با سالها تجربه درخشان در زمینه های اخذ ویزای کاری , اخذ ویزای تحصیلی , اخذ ویزای سرمایه گذاری , وقت سفارت , خرید ملک و ثبت شرکت در برترین کشورهای دنیا آماده خدمات رسانی به شما میباشیم .

 

 

ویزای کاری کشورهای مختلف:

ویزای کاری کانادا

ویزای کاری بلژیک

ویزای کاری آلمان

ویزای کاری هلند

ویزای کاری یونان

ویزای کاری لیتوانی

ویزای کاری کره جنوبی

ویزای کاری قبرس

ویزای کاری دانمارک

ویزای کاری سنگاپور

ویزای کاری چین

ویزای کاری اسلوونی

ویزای کاری استونی

ویزای کاری برزیل

ویزای کاری نروژ

ویزای کاری لوکزامبورگ

ویزای کاری رومانی

ویزای کاری ژاپن

ویزای کاری لهستان

ویزای کاری ایرلند

ویزای کاری مالزی

ویزای کاری ایتالیا

ویزای کاری ارمنستان

ویزای کاری فرانسه

ویزای کاری پرتغال

ویزای کاری بلاروس

ویزای کاری سوئیس

اخذ ویزای کاری سوئد

ویزای کاری اسلواکی

ویزای کاری استرالیا

ویزای کاری روسیه

ویزای کاری اسپانیا

ویزای کاری مالتا

چگونه از کشور فنلاند تقاضای ویزای کاری کنیم؟

ویزای کاری انگلستان

ویزای کار استرالیا

شرایط ویزای کار مجارستان

ویزای کاری آفریقای جنوبی

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید
اشتراک گذاری در telegram
ارسال مقاله در تلگرام
اشتراک گذاری در twitter
توییت مقاله در توییتر
اشتراک گذاری در whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله
مشترک شوید
مطلع شدن از طریق
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات