Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

رد کردن لینک ها

چگونه ویزای کاری مالتا را دریافت کنیم؟ [2019]

ویزای کاری مالتا

در این مقاله می پردازیم به ویزای کار در مالتا .در بین ویزای مختلفی که برای کشورهای مختلف وجود دارد که همیشه ویزای کاری بهترین نوع ویزا بوده است که البته نباید فراموش کنیم که برای تمامی کشورها شرایط یکسان نیست و اگر به طور مثال ویزای کاری آلمان یک ویزای قابل دسترسی است باید حتما ویزای کاری مالتا نیز انجام شدنی باشد بلکه همیشه برای ویزای کار اولین شرطی که سر راه ما قرار دارد داشتن یک کارفرما است که بتواند فرد متقاضی کار در مالتا را ساپورت نماید. ویزای کاری مالتا یکی از سخت ترین ویزاهای موجود در اتحادیه اروپا است چرا که شرایط کاری مناسبی برای متقاضیان کار در مالتا که اغلب افرادی از سایر کشورها میباشند وجود ندارد.

شرایط گرفتن ویزای کاری مالتا 

_ داشتن یک کار فرما در مالتا

_ آگهی کار در مالتا به مدت سه ماه

_ در صورت نبودن نیروی کار آگهی کار در اروپا به مدت سه ماه

نکات مهم ویزای کاری مالتا

در صورتی که برای ویزای کاری مالتا موارد فوق انجام شود و کسی یافت نشود کار فرما میتواند برای متقاضی کار در مالتا دعوتنامه ارسال نماید که با این دعوتنامه امکان گرفتن ویزای کاری مالتا و پس از آن اقامت کاری مالتا بوجود می آید.

بسیاری از افراد بر این باورند که برای اخذ ویزای کار مالتا با زبان انگلیسی هم میشود کار پیدا کرد اما باید بدانید که با وجود اینکه کشور مالتا بسیاری از افراد به زبان انگلیسی صحبت میکنند اما این یک اصل است که در هر کشوری اگر بخواهیم ویزای کاری دریافت نماییم برای اینکه یک کارفرمای محلی بیابیم باید به زبان رسمی آن کشور مسلط باشیم در غیر اینصورت نمیتوانیم ویزای کاری مالتا و یا ویزای کاری هر کشوری دیگر اروپا را اخذ کرد.

پیشنهاد مطالعه »
شرایط ویزای تحصیلی مالتا برای مهاجران چگونه است؟

در حال حاضر در بین کشورهای اروپایی ویزای کار آلمان ، ویزای کار اتریش و ویزای کار بلژیک به نسبت سایر کشورها شرایط راحت تری دارد و مهاجرت کاری به این سه کشور راحت تر خواهد بود و اگر بخواهیم به غیر از اروپا کشوری را نام ببریم باید به ویزای کاری آفریقای جنوبی اشاره کرد.

البته در بسیاری دیگر از کشورها ویزای کاری وجود دارد که تحت قوانین مختلف ویزای کاری قراردارند و شرایط خاص خود را می طلبد به عنوان مثال ویزای EB3 در زیر مجموعه ویزاهای کاری آمریکا میباشد که شرایط خاصی برای جذب نیرو دارد.

به این نکته نیز توجه داشته باشید که ویزای کار انواع مختلفی دارد مثلا ما برای کار در آلمان هم میتوانیم از ویزای جست و جوی کار استفاده کنیم و هم اینکه از شرایط بلوکارت آلمان بهره مند شویم که این دو شرایطی کاملا متفاوت دارند و امروزه بسیاری از متقاضیان کار در آلمان به اشتباه امور خود را انجام داده و دچار ضرر و زیان بسیاری میگردند.

در صورتی که در مورد ویزای کار مالتا و یا کار در کشورهای اروپایی همچون آلمان سوالی دارید و نیازمند مشاوره میباشید هم اکنون با مشاوران موسسا حقوقی آوات تماس حاصل نمایید و از جدید ترین اخبار ویزای کار مالتا وشرایط کار در اروپا مطلع گردید.

موسسه حقوقی،مهاجرتی آوات برترین موسسه ایران تمامی خدمات خود در زمینه مهاجرت را بصورت کاملا تضمینی ارائه می نماید.

راه ها ی مهاجرت به مالتا

علاوه بر ویزای کاری مالتا راههای دیگری نیز برای ورود به کشور زیبای مالتا وجو دارد به عنوان مثال در حال حاضر یک سری کورس های زبان در مالتا برگزار میگردد که افراد به قصد گزراندن دوره زبان و آشنا شدن با محیط اتحادیه اروپا وارد مالتا شده و پس از دوره زبان یا جذب دانشگاههای اروپا میشوند و یا اینکه با یافتن یک کار فرمای اروپایی شرایط دریافت ویزای کار مالتا و یا ویزای کاری سایر کشورهای اروپایی را برای خود هموار میسازند.

پیشنهاد مطالعه »
مهاجرت کاری به نووا اسکوشیا

دوره های زبان مالتا با جدید ترین متد های آموزش زبان در محیطی کاملا انگلیسی این امکان را برای متقاضیان دوره های زبان مالتا بوجود می آورد که با دانشجوهای خارجی در ارتباط بوده و روی دانش زبان انگلیسی خود وقت بگذارند.

امکان داشتن خوابگاه و امکانات درجه یک دانشجویی در کالج های زبان مالتا شرایط ایده آل اروپایی را برای زبا آموزان خارجی فراهم آورده که این امر دوره های زبان مالتا را از سار کشورهای اروپایی متمایز میسازد.

جهت اطلاع از هزینه ها و شرایط شرکت در دوره های زبان مالتا با مشاورین موسسه حقوقی آوات تماس حاصل نمایید.

 

 

ویزای کاری کشورهای مختلف:

ویزای کاری کانادا

ویزای کاری بلژیک

ویزای کاری آلمان

ویزای کاری هلند

ویزای کاری یونان

ویزای کاری لیتوانی

ویزای کاری کره جنوبی

ویزای کاری قبرس

ویزای کاری دانمارک

ویزای کاری سنگاپور

ویزای کاری چین

ویزای کاری اسلوونی

ویزای کاری استونی

ویزای کاری برزیل

ویزای کاری نیوزلند

ویزای کاری نروژ

ویزای کاری لوکزامبورگ

ویزای کاری رومانی

ویزای کاری ژاپن

ویزای کاری لهستان

ویزای کاری ایرلند

ویزای کاری مالزی

ویزای کاری ایتالیا

ویزای کاری ارمنستان

ویزای کاری فرانسه

ویزای کاری پرتغال

ویزای کاری بلاروس

ویزای کاری سوئیس

اخذ ویزای کاری سوئد

ویزای کاری اسلواکی

ویزای کاری استرالیا

ویزای کاری روسیه

ویزای کاری اسپانیا

چگونه از کشور فنلاند تقاضای ویزای کاری کنیم؟

ویزای کاری انگلستان

ویزای کار استرالیا

شرایط ویزای کار مجارستان

ویزای کاری آفریقای جنوبی

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
تماس جهت تعیین وقت مشاوره