مشاوره تلفنی

شماره تماس
021-22051353

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

چگونه از کشور فنلاند تقاضای ویزای کاری کنیم؟

ویزای کاری فنلاند

چگونه از کشور فنلاند تقاضای ویزای کاری کنیم؟

فهرست مقاله
ویزای کاری فنلاند
ویزای کاری فنلاند

ویزای کاری فنلاند

ویزای کار فنلاند یکی از پر طرفدارترین ویزاهای کاری در بین کشورهای اروپایی است که البته شرایط دشوارتری نیز به نسبت سایر کشورهای اروپایی دارد. علاوه برای ویزای کاری فنلاند یک سری کشورهای اروپایی وجود دارد که سیاست های خاصی برای صدور ویزای کاری دارند که شرایط را بسیار راحت تر مینمایند به عنوان مثال در بین کشورهای اروپایی ویزای کار آلمان ، ویزای کار اتریش و ویزای کار بلژیک شرایطی به نسبت بهتر از اقامت کاری در فنلاند را دارند.

 

ویزای کاری فنلاند شرایطی تقریبا مشابه سایر کشورهای اروپایی برای مهاجران و متقاضیان کار در اروپا و متقاضیان کار در فنلاند دارد.

فنلاند کشوری است که بالاترین سطح رفاه اجتماعی را در بین کشورهای جهان دارد و به همین دلیل است که همیشه یکی از کشورهایی بوده است که بیشترین متقاضی را برای ویزای کار دارد.

شرایط گرفتن ویزا

افرادی که قصد کار در فنلاند را دارند باید یک کارفرما در زمینه شغل خودشان در فنلاند بیابند و کارفرمای فنلاندی مذکور نیز آن کار را به مدت ۳ ماه در کشور فنلاند آگهی کند و در صورتی که کارمند متقاضی کار در فنلاند مورد نظر یافت نشد به مدت سه ماه دیگر در کل اتحادیه اروپا آگهی میکنند در صورتی که باز کارمند مورد نظر پیدا نشد برای متقاضی کار در فنلاند در خارج از اتحادیه اروپا دعوتنامه ارسال کرده و او را به عنوان کارمند تحت شرایط خاص استخدام مینماید.

اما نکته ای که برای بسیاری از افراد متقاضی ویزای کاری فنلاند وجود دارد این است که تمامی این شرایط برای افرادی است که در خارج از فنلاند و اتحادیه اروپا زندگی میکنند اما افرادی که در اروپا زندگی میکنند و یا اقامت فنلاند را دارند به راحتی و با پیدا کردن یک کارفرما میتوانند مشغول به کار شوند و تحت شرایط خاصی میتوانند اقامت کاری فنلاند را دریافت کنند و ویزای کاری فنلاند را به اقامت دائم فنلاند تبدیل نمایند.

موسسه حقوقی آوات با در بر داشتن برترین وکلا و مشاوران مهاجرتی کشور آماده ارائه خدمات تخصصی مهاجرتی در زمینه ویزای کار فنلاند و اقامت کاری فنلاند میباشد.

 

ویزای تحصیلی فنلاند

دانشجویانی که ویزای تحصیلی فنلاند دارند به مدت ۲۰ ساعت در هفته اجازه کار دارند که با این مدت میتوانند بخشی از هزینه های تحصیل و زندگی خویش را پوشش دهند که البته این موضوع به اقامت کاری در فنلاند منجر نمیگردد اما نباید فراموش کرد که بعد از پایان تحصیلات در فنلاند کشور فنلاند به افرادی که ویزای تحصیلی فنلاند دارند به مدت یک سال اجازه جست و جوی کار داده تا در صورت پیدا کردن شغل مناسب و مرتبط بتوانند ویزای خود را به اقامت کاری فنلاند تبدیل کنند که این امر کاملا شدنی میباشد.

حتی تحت شرایطی میتوان در حین تحصیل در فنلاند با یافتن یک شغل مناسب و مرتبط با تخصص خود ویزای تحصیلی فنلاند خود را به ویزای کاری فنلاند تبدیل کرد و پس از گذشت مدتی به اقامت دائم فنلاند تبدیل کرد.

بهتر است جهت کسب اطلاعات دقیق و به روز در زمینه ویزای کاری فنلاند با شماره تماس های موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با مشاورین ما در این زمینه مشورت نمایید.افرادی که موفق به اخذ ویزای کار فنلاند میشوند میتوانند همراهان خود را ببرند و برای آنان نیز اقامت دریافت نمایند.همراه در اینجا منظور همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال میباشد و پدر و مادر و سایر اعضای خانواده از نظر سفارت خانه ها و اداره مهاجرت اکثر کشورها همراه محسوب نمیشود.

نکته آخر

فنلاند یکی از مرفه ترین و امن ترین کشورهای دنیا است که البته به دلیل آب و هوا سرد از دید بسیاری از متقاضیان ویزای کار فنلاند زندگی در این کشور  رد میشود.کار در اروپا و مخصوصا کار در کشورهایی که سطح رفاه اجتماعی بسیار بالایی دارند همواره هدف بسیاری از افرادی است که رویای زندگی در بهترین کشورهای دنیا را دارند زیرا کار کردن در کشوری که از لحاظ سطح رفاه اجتماعی در بالاترین رتبه قرار دارد به نسبت مزایای بسیار زیادی من جمله حقوق بالا و همچنین ساعات کاری منظم و تعریف شده و از طرفی زندگی مرفه در یک کشور مرفه اروپایی را برای افراد خواهد داشت.
فنلاند کشوری است که بالاترین سطح رفاه اجتماعی را در بین کشورهای جهان دارد و به همین دلیل است که همیشه یکی از کشورهایی بوده است که بیشترین متقاضی را برای کار دارد.

افرادی که قصد کار در فنلاند را دارند باید یک کارفرما در زمینه شغل خودشان در فنلاند بیابند و کارفرمای مذکور نیز آن کار را به مدت ۳ ماه در کشور فنلاند آگهی کند و در صورتی که کارمند مورد نظر یافت نشد به مدت سه ماه دیگر در کل اتحادیه اروپا آگهی میکنند در صورتی که باز کارمند مورد نظر پیدا نشد برای متقاضی دعوتنامه ارسال کرده و او را به عنوان کارمند تحت شرایط خاص استخدام مینماید.

 

ویزای کاری کشورهای مختلف:

ویزای کاری کانادا

ویزای کاری بلژیک

ویزای کاری آلمان

ویزای کاری هلند

ویزای کاری یونان

ویزای کاری لیتوانی

ویزای کاری کره جنوبی

ویزای کاری قبرس

ویزای کاری دانمارک

ویزای کاری سنگاپور

ویزای کاری چین

ویزای کاری اسلوونی

ویزای کاری استونی

ویزای کاری برزیل

ویزای کاری نیوزلند

ویزای کاری نروژ

ویزای کاری لوکزامبورگ

ویزای کاری رومانی

ویزای کاری ژاپن

ویزای کاری لهستان

ویزای کاری ایرلند

ویزای کاری مالزی

ویزای کاری ایتالیا

ویزای کاری ارمنستان

ویزای کاری فرانسه

ویزای کاری پرتغال

ویزای کاری بلاروس

ویزای کاری سوئیس

اخذ ویزای کاری سوئد

ویزای کاری اسلواکی

ویزای کاری استرالیا

ویزای کاری روسیه

ویزای کاری اسپانیا

ویزای کاری مالتا

ویزای کاری انگلستان

ویزای کار استرالیا

شرایط ویزای کار مجارستان

ویزای کاری آفریقای جنوبی

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید
اشتراک گذاری در telegram
ارسال مقاله در تلگرام
اشتراک گذاری در twitter
توییت مقاله در توییتر
اشتراک گذاری در whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله
مشترک شوید
مطلع شدن از طریق
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات