مشاوره تلفنی

021-88555626

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

آخرین تغییرات قوانین ویزای کاری روسیه

ویزای کاری روسیه

آخرین تغییرات قوانین ویزای کاری روسیه

فهرست مقاله
ویزای کاری روسیه
ویزای کاری روسیه

ویزای کاری روسیه

ویزای کاری روسیه یکی از انواع ویزاهایی است که طرفداران زیادی پیدا کرده است و دلیل این امر این است که روسیه کشوری است که نسبت به بسیاری از کشورهای آسیایی و کشورهای منطقه شرایط بسیار بهتری برای زندگی دارد و محیط اروپایی شهرهایی نظیر مسکو و سن پطرزبورگ باعث شده که متقاضیان ویزای کاری روسیه بیشتر به فکر مهاجرت به روسیه بیفتند.

البته باید اشاره کرد که ویزای کار روسیه برای افراد خارجی به منظور این که فرد متقاضی ویزای کار روسیه بتواند اقامت روسیه را اخذ کند کار آسانی نیست چرا که سیستم حکومتی روسیه و شرایط اقتصادی روسیه توان جذب نیروی کار خارجی را به آن صورت ندارد و ویزای کاری روسیه را نمیتوان در رده ی ویزاهای مانند ویزای کاری آلمان و امثالهم قرار داد.

راهکارهایی برای کار در روسیه

البته راهکارهای برای کار در روسیه همیشه وجود داشته است که افراد خارجی متقاضی ویزای کاری روسیه از آن استفاده میکردند و در روسیه مشغول به کار میشدند به عنوان مثال با ثبت یک شرکت میتوان برای خود و خانواده اقامت روسیه را دریافت کرد و با استفاده از این اقامت در روسیه مشغول به کار شد و یا گاها دانشجویان خارجی به چشم میخورد که در روسیه ساعات زیادی را مشغول کار هستند و درآمد کسب میکنند. کارهایی نظیر آموزش زبان و تورلیدری و……..

اما خب راههای که در فوق برای کار در روسیه گفته شد از نوع ویزای کار روسیه نیستند و فقط به نیت کار در روسیه از این طرق استفاده میشود.نکته ای که بسیار مهم است و بسیاری را به اشتباه وادار میکند این است که بسیاری از متقاضیان کار در روسیه به خیال اینکه ایرانی هایی که برای سفر به روسیه نیاز به ویزا ندارند به قصد کار در روسیه راهی سفر میشوند که البته باید گفت که این گزینه فقط برای ویزای توریستی تا ۹۰ روز است و اصلا ایرانی هایی که با ویزای توریستی وارد خاک روسیه میشوند اجازه کار در روسیه و اخذ ویزای کار روسیه را ندارند.

کار در روسیه

باید گفت که روسیه کشوری است که اکثر مردم و شهروندان آن دارای تحصیلات عالیه بالا هستند و لذا با این شرایط کار برای افرادی که در خارج از روسیه هستند و متقاضی کار در روسیه هستند به مراتب سخت تر میشود چرا که افرادی که در خارج از روسیه هستند و متقاضی ویزای کاری روسیه هستند در اولویت بعدی از شهروندان خود روسیه هستند حال شما فکر کنید که این افراد خارجی از لحاظ  تخصص و سطح سواد در مرتبه ای پایین تر از خود شهروندان روسیه باشند.

با توجه به مواردی که تاکنون گفته شد ویزای کاری روسیه و کار در روسیه برای متقاضیانی که در خارج از روسیه زندگی میکنند و متقاضی مهاجرت کاری به روسیه هستند بهتر است به سراغ کشورهای دیگری که شرایط به مراتب بهتری برای مهاجرین دارند بروند به عنوان مثال ویزای کار آلمان ، ویزای کاری اتریش ، ویزای کاری آفریقای جنوبی و ویزای کاری بلژیک میتواند گزینه های بهتری نسبت به مهاجرت کاری به روسیه باشد.

 

جهت اخذ مشاوره در زمینه ویزای کاری روسیه و ویزای کاری آلمان با مشاورین ما در موسسه حقوقی،مهاجرتی آوات تماس حاصل نمایید.

مقایسه ویزای کاری روسیه با دیگر کشورها

ویزای کاری اتریش یکی از ویزاهای جست و جوی کاری است که البته شرایطی به مراتب سخت تر از ویزای جست و جوی کار آلمان دارد چرا که ویزای کاری اتریش کاملا امتیاز بندی است و درصورت کسب حداقل امتیاز در برنامه های متفاوت افرادی متقاضی ویزای کاری اتریش میتوانند برای اخذ ویزای کار اتریش اقدام نمایند.البته نباید ناگفته بماند که شرایط کار در اتریش به نسبت آلمان در درجه ضعیف تری قرار دارد و کار بسیار سخت تر پیدا میشود.

گزینه ی بعدی برای مقایسه با ویزای کاری روسیه ، ویزای کاری بلژیک است که یکی از کشورهای اتحادیه شنگن و اتحادیه اروپا است و به مراتب شرایط اقتصادی و فرهنگی قوی تری از روسیه دارد.

ویزای کاری بلژیک نیز یکی از بهترین انواع ویزا در اروپا است که البته ناگفته نماند که این ویزا نیز در دسته ویزاهای جست و جوی کار قرار میگیرد.

نکته ای که بسیار مهم است و افراد بسیاری از ما سوال میکنند شرایط کاریابی در کشورهای مقصد است که باید بگوییم که کاریابی کاملا بستگی به خود شخص و سطح زبان و تخصص این افراد دارد.در نهایت میرسیم به ویزای کاری آفریقای جنوبی که این نوع ویزا خود در دسته ویزاهای جست و جوی کار قرار میگیرد.

 

البته ویزای کاری آفریقای جنوبی نسبت به بقیه ویزاها یک سری مزیت ها دارد:

به عنوان مثال آفریقای جنوبی کشوری است انگلیسی زبان و ویزای کاری آفریقای جنوبی دو سال اعتبار دارد و همچنین شرایط کاری امروزه در آفریقای جنوبی به مراتب بهتر از اروپا است.

شرایط و مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای کاری روسیه

  • داشتن حداقل مدرک لیسانس
  • داشتن حداقل سه سال سابقه کاری مرتبط با رشته
  •  آشنایی با زبان کشور مربوطه
  • نداشتن سن بالای چهل سال ( البته همیشه شرایط سنی مهم نیست)

شرایط و مدارکی که برای دریافت ویزای کاری گفته شد یک حالت کلی برای تمامی کشورها دارد و یک سری مدارک و شرایط برای دریافت ویزای کار وجود دارد که در هر کشور با کشور دیگر کاملا متفاوت است.

برای دریافت ویزای کاری روسیه و یا ویزای کاری سایر کشور ها و همچنین برای عنوان کردن هرگونه سوال در زمینه ویزای کاری با موسسه حقوقی ، مهاجرتی آوات تماس حاصل نمایید و از وکلا و مشاوران برجسته ما در این زمینه یاری بگیرید.

 

ویزای کاری کشورهای مختلف:

ویزای کاری کانادا

ویزای کاری بلژیک

ویزای کاری آلمان

ویزای کاری هلند

ویزای کاری یونان

ویزای کاری لیتوانی

ویزای کاری کره جنوبی

ویزای کاری قبرس

ویزای کاری دانمارک

ویزای کاری سنگاپور

ویزای کاری چین

ویزای کاری اسلوونی

ویزای کاری استونی

ویزای کاری برزیل

ویزای کاری نیوزلند

ویزای کاری نروژ

ویزای کاری لوکزامبورگ

ویزای کاری رومانی

ویزای کاری ژاپن

ویزای کاری لهستان

ویزای کاری ایرلند

ویزای کاری مالزی

ویزای کاری ایتالیا

ویزای کاری ارمنستان

ویزای کاری فرانسه

ویزای کاری پرتغال

ویزای کاری بلاروس

ویزای کاری سوئیس

اخذ ویزای کاری سوئد

ویزای کاری اسلواکی

ویزای کاری استرالیا

ویزای کاری اسپانیا

ویزای کاری مالتا

چگونه از کشور فنلاند تقاضای ویزای کاری کنیم؟

ویزای کاری انگلستان

ویزای کار استرالیا

شرایط ویزای کار مجارستان

ویزای کاری آفریقای جنوبی

اشتراک گذاری در telegram
ارسال مقاله در تلگرام
اشتراک گذاری در twitter
توییت مقاله در توییتر
اشتراک گذاری در whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله
مشترک شوید
مطلع شدن از طریق
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
شروع مشاوره
سلام
برای مشاوره در واتساپ اینجا کلیک کن!