مشاوره تلفنی

تماس از Whatsapp
+905340102540

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9 تا 18 پنجشنبه 9 تا 14

صفر تا 100 دریافت ویزای کاری دانمارک

ویزای کاری دانمارک

صفر تا 100 دریافت ویزای کاری دانمارک

فهرست مقاله
ویزای کاری دانمارک
ویزای کاری دانمارک

ویزای کاری دانمارک

دانمارک یک کشور پر طرفدار برای افرادی که می خواهند از طریق ویزای کاری دانمارک به این کشور رفته و در آنجا به کار مشغول شوند می باشد شرایط دریافت ویزای کاری دانمارک مشابه دیگر کشورهای اروپایی می باشد ولی اکثر متقاضیان برای دریافت ویزای کاری , ویزای کار دانمارک را انتخاب می کنند و میخواهند شرایط ویزای کاری دانمارک و چگونگی اخذ ویزای کاری دانمارک را جویا شده و اگر شرایط ویزای کاری دانمارک را دارا بودند برای اخذ ویزای کار دانمارک اقدام کنند .

راه های مهاجرت به دانمارک

اگر قصد شما تنها ورود به خاک دانمارک می باشد تنها از طریق ویزای کار دانمارک نیست که میتوانید به خاک دانمارک برسید بلکه می توانید از طریق تحصیل و سرمایه گذاری به دانمارک رفته و برای اقامت دائم اقدام کنید .

دانمارک کشوری است که پذیرای متقاضیان جویای کار از طریق ویزای کاری دانمارک می باشد و سالانه افراد بسیاری از طریق ویزای کاری دانمارک وارد این کشور می شوند و به راحتی به کار در دانمارک مشغول می شوند .

البته باید گفت افرادی که از طریق مهاجرت کاری  میخواهند برای اقامت دانمارک اقدام کنند خود متقاضیان بایستی اطلاعاتی کلی در خصوص ویزای کاری دانمارک جمع آوری کرده باشند و از شرایط کار در آن کشور را جویا شده باشند .

مهاجرت کاری دانمارک

مهاجرت کاری دانمارک به این صورت می باشد که متقاضی اگر قصد ورود به خاک دانمارک را داشته باشد در ابتدا باید سه ماه قبل برای ویزای کاری دانمارک اقدام کرده باشد و زمانی که ثبت نام کند بایستی در آزمون امتیاز بندی شرکت کند یعنی با توجه به مدرک تحصیلی , شغل و یا حرفه ای که دارد امتیاز های مورد نظر را کسب و بعد از جمع بندی امتیازها , اگر امتیاز ها به حد نصاب رسید با توجه به آن مشخص می شود که در دانمارک چه شغلی را ادامه دهد و اگر امتیازاتش به حد نصاب نرسد نمیتواند از طریق ویزای کاری دانمارک اقدام کند و باید روش های دیگر را امتحان کند .

افرادی که ویزای کاری دانمارک را الویت خود قرار داده اند بهتر است بدانند که دولت دانمارک در هر سال لیستی از شغل های مورد نظر و مورد احتیاج را تهیه و منتشر می کند که Positive   List Scheme نام دارد .

و افراد متقاضی ویزای کاری دانمارک در ابتدا باید شغل مورد نظر را با توجه به شرایط خود با آن لیست مطابقت دهد .

ویزای کار دانمارک

ویزای کاری دانمارک بر خلاف ویزای کاری استرالیا و ویزای کاری کانادا که حداقل بین۴ الی ۵ سال زمان میبرد تا مشخص شود که آیا ویزای کاری متقاضی صادر می شود یا خیر , اما ویزای کاری دانمارک بین ۶الی ۸ ماه مشخص می شود که آیا امکان اخذ ویزا وجود دارد یا خیر و همین امر باعث سهولت و سریعتر انجام شدن تصمیم گیری های متقاضی جهت انتخاب کشوری دیگر می باشد .

کارت اقامت دانمارک

از روش های دیگری هم فرد می تواند ویزای کاری دانمارک را دریافت کند به این صورت که باید کارفرمایی در دانمارک برای متقاضی کار, پیدا شود و برای او دعوتنامه کاری ارسال کند و متقاضی از طریق آن بتواند ویزای کار دانمارک را اخذ نموده و بعد از انجام امور مربوطه به دانمارک رفته  و بعد از مدتی که معمولا بین سه تا پنج سال می باشد می تواند برای گرفتن کارت اقامت اقدام کند.

زمانی که فرد کارت اقامت دانمارک را از طریق ویزای کار دانمارک دریافت کند دارای مزایایی می شود که شامل : رفت و آمد بدون داشتن ویزا به کشورهای عضو اتحادیه اروپا

و دوم اینکه فرد می تواند برای تحصیل و یا زندگی به ۱۲۵ کشور که عضو اتحادیه اروپا می باشند مهاجرت کند.

و حتی زمانی که اقامت دانمارک را دریافت کند از مزایایی چون خدمات درمانی و رفاهی کامل برایشان اتفاق میفتد . به همین خاطر است که افراد علاقه  زیادی به اخذ ویزای کار دانمارک را دارند و میخواهند از این طریق اقامت دانمارک را دریافت کنند .

دیگر عواملی که تعداد زیادی را به این کشور ترغیب کرده است , زیبایی این کشور می باشد .

این کشور زیبا دارای بیش از ۵ میلیون جمعیت می باشد و پایتخت این کشور کپنهاک است .

جالب است بدانید افرادی که اتباع کشورهایی همچون سوئد ,نروژ , فنلاند و ایسلند می باشند نیاز به ویزا نداشته و میتوانند به دانمارک سفر کنند و تا هر زمانی که خواستند در آن کشور بمانند .

عزیزان علاقمند به ویزای کار دانمارک می توانند برای پاسخ به سوالات خود با موسسه تماس بگیرند و با مشاورین مجرب ما در ارتباط باشند تا بتواند انتخابی درست بر اساس اطلاعاتی که در اختیار میگیرند داشته باشند .

 

ویزای کاری کشورهای مختلف:

ویزای کاری کانادا

ویزای کاری بلژیک

ویزای کاری آلمان

ویزای کاری هلند

ویزای کاری یونان

ویزای کاری لیتوانی

ویزای کاری کره جنوبی

ویزای کاری دانمارک

ویزای کاری سنگاپور

ویزای کاری چین

ویزای کاری اسلوونی

ویزای کاری استونی

ویزای کاری برزیل

ویزای کاری نیوزلند

ویزای کاری نروژ

ویزای کاری لوکزامبورگ

ویزای کاری رومانی

ویزای کاری ژاپن

ویزای کاری لهستان

ویزای کاری ایرلند

ویزای کاری مالزی

ویزای کاری ایتالیا

ویزای کاری ارمنستان

ویزای کاری فرانسه

ویزای کاری پرتغال

ویزای کاری بلاروس

ویزای کاری سوئیس

اخذ ویزای کاری سوئد

ویزای کاری اسلواکی

ویزای کاری استرالیا

ویزای کاری روسیه

ویزای کاری اسپانیا

ویزای کاری مالتا

چگونه از کشور فنلاند تقاضای ویزای کاری کنیم؟

ویزای کاری انگلستان

ویزای کار استرالیا

شرایط ویزای کار مجارستان

ویزای کاری آفریقای جنوبی

Share on telegram
ارسال مقاله در تلگرام
Share on twitter
توییت مقاله در توییتر
Share on whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
Share on email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله

در پرسش و پاسخ مرتبط با این مقاله شرکت کنید تا سوالات شما توسط کارشناسان آوات پاسخ داده شوند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *