ایرلند, کاری

صفر تا 100 دریافت ویزای کاری ایرلند

ویزای کاری ایرلند

اخذ ویزای کاری ایرلند

در این بخش می خواهیم چگونگی اخذ ویزای کاری ایرلند را برایتان شرح دهیم تا به برخی سوالات شما عزیزان در خصوص شرایط و مدارک لازم برای ویزای کاری ایرلند پاسخ داده شود. کشور ایرلند که پایتخت آن دوبلین می باشد در قسمت شمال غربی قاره اروپا واقع شده است جمعیت این کشور به پنج میلیون نفر رسیده است این جزیره که سومین جزیره بزرگ در اروپا می باشد دو زبان انگلیسی و ایرلندی  به عنوان زبان های رسمی ایرلند شناخته شده هستند.

ایرلند

آب و هوای جمهوری ایرلند معتدل و بارندگی در آن زیاد می باشد و زمین های حاصلخیزی در این کشور وجود دارد. میزان جمعیت مردم  ایرلند بعد از عصر یخبندان به شدت رو به افزایش می باشد و دلیل اصلی این افزایش ورود مهاجران و افراد ایرلندی هست که از این کشور مهاجرت کرده بودند و در کشور های بیگانه فرزندان خود را به دنیا آورده اند و حال به دلیل بیکاری و… به کشور ایرلند باز میگردند .

حال شاید برایتان سوال باشد که از چه طریقی افراد بیگانه می توانند به ایرلند رفته و در آن کشور مشغول به کار شوند؟ باید خدمت شما عزیزان عرض کنیم راه های مهاجرت به ایرلند متعدد می باشد از طرق مختلف می توان به خاک ایرلند رسید که ما در این مقاله برایتان چکونگی اخذ ویزای کاری ایرلند را شرح می دهیم.

اخذ ویزای کاری ایرلند

در کشورهای عضو اتحادیه اروپا شرایط کار یکسانی حکم فرما است و اگر فردی قصد ورود به ایرلند از طریق ویزای کاری ایرلند را دارد باید کفش هایی از جنس اهن به پا کرده تا به هدف خود برسد زیرا مهاجرت از این روش کاری است بسیار دشوار، زیرا اخذ ویزای کاری ایرلند نیاز به کارفرما یا اسپانسری از کشور ایرلند را دارد و طبق قوانین اروپا ابتدا کارفرمایی که نیاز به نیروی کار متخصص  دارد می بایستی یک آگهی دعوت به همکاری در رسانه و روزنامه های ایرلند به مدت سه ماه پخش و منتشر کند در این سه ماه اگر شخص متقاضی خود را به کارفرما معرفی کرد که هیچ اگر پیدا نشود کارفرما یا موسسه کاریابی می بایستی یک آگهی دیگر در کشوره های عضو اتحادیه اروپا منتشر کند تا فرد متخصص و متقاضی کار پیدا شود اما اگر در اتحادیه اروپا هم این اتفاق رخ نداد کارفرما یا موسسه کاریابی می تواند از کشورهای دیگر که جزء اتحادیه اروپا نمی باشند مانند ایران نیرو جذب کند.

متقاضی زمانی که آگهی را دریافت می کند و در آگهی پذیرفته می شود باید کارفرما یا موسسه کاریابی قراردادی با متقاضی منعقد کرده و تعهد نماید که تمامی هزینه های زندگی در ایرلند را برای خود متقاضی و خانواده او پرداخت خواهد کرد و به نوعی این فرد اسپانسر متقاضی می باشد و دعوتنامه ای برای متقاضی ارسال می کند و فرد با در دست داشتن مدارک لازمه و همچنین دعوتنامه ای که از سمت کارفرما و یا موسسه کاریابی دریافت کرده است  به سفارت ایرلند رفته و  با تحویل مدارک کامل خود ویزای کاری ایرلند را دریافت نمایند.

مدارک مورد نیاز

مدارکی که برای دریافت ویزای کاری ایرلند لازم می باشد در ابتدا و مهمترین آن دعوتنامه از سمت کارفرما و یا اسپانسر است گواهی سلامت پزشکی و مدارک کامل تحصیلی و سوابق کاری و ترجمه تمامی مدارک و همچنین سابقه بیمه و عدم سوء پیشینه و… از جمله مدارک مهمی می باشد که متقاضی باید به همراه داشته باشد.

مانند تمامی کشورهای عضو اتحادیه اروپا ایرلند هم شامل این قانون می باشد که پیشنهاد کاری برای شهروندان و دانشجویان ایرلندی الویت دارد  برای همین موضوع است که اخذ ویزای کاری ایرلند کمی دشوار می باشد و توصیه و تاکید در مورد این کشور نیست.

اما راهی بهتر و راحتتر وجود دارد و آن راه این است که شما با ویزای تحصیلی وارد ایرلند شوید و در حین تحصیل زمانی که کارفرما و یا اسپانسر آگهی دعوت به همکاری منتشر کرد برای آن اقدام کنید و ویزای خود را به ویزای کاری ایرلند تغییر دهید.

در این مورد شانس شما بیشتر خواهد بود و بعد از اینکه مشغول به کار در کشور ایرلند شدید می توانید بعد از چهار سال که با توجه به درآمد مالیات به دولت ایرلند پرداخت کردید برای در یافت کارت اقامت دائم اقدام کنید.

موسسه حقوقی مهاجرتی آوات در زمینه ویزای کاری ایرلند آماده خدمت به شما متقاضیان مهاجرت می باشد.

همه روزه مشاورین ما آماده پاسخگویی به سوالات شما در خصوص ویزای کاری ایرلند و سایر کشور های عضو اتحادیه اروپا می باشند.

 

 

ویزای کاری کشورهای مختلف:

ویزای کاری کانادا

ویزای کاری بلژیک

ویزای کاری آلمان

ویزای کاری هلند

ویزای کاری یونان

ویزای کاری لیتوانی

ویزای کاری کره جنوبی

ویزای کاری قبرس

ویزای کاری دانمارک

ویزای کاری سنگاپور

ویزای کاری چین

ویزای کاری اسلوونی

ویزای کاری استونی

ویزای کاری برزیل

ویزای کاری نیوزلند

ویزای کاری نروژ

ویزای کاری لوکزامبورگ

ویزای کاری رومانی

ویزای کاری ژاپن

ویزای کاری لهستان

ویزای کاری مالزی

ویزای کاری ایتالیا

ویزای کاری ارمنستان

ویزای کاری فرانسه

ویزای کاری پرتغال

ویزای کاری بلاروس

ویزای کاری سوئیس

اخذ ویزای کاری سوئد

ویزای کاری اسلواکی

ویزای کاری استرالیا

ویزای کاری روسیه

ویزای کاری اسپانیا

ویزای کاری مالتا

چگونه از کشور فنلاند تقاضای ویزای کاری کنیم؟

ویزای کاری انگلستان

ویزای کار استرالیا

شرایط ویزای کار مجارستان

ویزای کاری آفریقای جنوبی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *