مشاوره تلفنی

تماس از Whatsapp
+905340102540

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9 تا 18 پنجشنبه 9 تا 14

چگونه در اوکراین کار پیدا کنیم؟

ویزای کاری اوکراین

چگونه در اوکراین کار پیدا کنیم؟

فهرست مقاله
ویزای کاری اوکراین
ویزای کاری اوکراین

 ویزای کاری اوکراین

کار در کشورهای توسعه یافته واروپایی آرزو و هدف خیلی از مردم می باشد که در تلاش برای اخذ  ویزای کاری اوکراین و یا ویزای کاری دیگر کشور های اروپایی می باشند .  ویزای کاری اوکراین دارای شرایط خاص می باشد , و برای اخذ  ویزای کاری نیاز به مدارک مورد نیاز سفارت اوکراین می باشد, پس اگر در فکر گرفتن  ویزای کاری اوکراین هستید و می خواهید برای کار به اوکراین بروید از طریق  ویزای کاری اوکراین ما را در این مقاله همراهی کنید .

 

راه های مهاجرت به اوکراین

راه های متفاوتی برای ورود به خاک اوکراین وجود دارد مانند ویزای تحصیلی اوکراین , ویزای سرمایه گذاری اوکراین و  خود  ویزای کاری اوکراین نیز دارای روش های متعدد می باشد که به اختصار به آنها اشاره می کنیم و اگر در خصوص  ویزای کاری اوکراین اطلاعاتی کامل می خواهید باید با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با مشاورین مجرب ما در ارتباط باشید .

قبل از معرفی روش های دریافت  ویزای کار به یک توضیح کلی راجب کشور اوکراین می پردازیم , این کشور در اروپای شرقی قرار دارد و پایتخت آن کی اف است .

اوکراین

زبان رسمی مردم اوکراین , اوکراینی می باشد و با کشور هایی همچون لهستان  , بلاروس , اسلوواکی , رومانی همسایه می باشد . نوع حکومت این کشور جمهوری و دین مسیحیت بیشترین رواج را در بین مردم اوکراین دارد.

بیشترین صادرات اوکراین فولاد و آهن می باشد که اقتصاد این کشور را تحت تاثیر قرار داده است .

برای اخذ  ویزای کاری اوکراین , متقاضی باید کارفرما داشته باشد و آن کارفرما باید مورد تایید وزارت کار اوکراین باشد و بایستی ابتدا کارفرما طبق قوانین وزارت کار اوکراین یک آگهی به مدت سه ماه در اوکراین منتشر کند و زمانی که فردی از کشور اوکراین به کارفرما برای کار مراجعه نکرد سپس یک  آگهی دیگر برای کشورهای عضو اتحادیه اروپا منتشر می کند و اگر ظرف مدت این سه ماه باز هم فردی پیدا نشد در آن زمان کارفرما میتواند نیروی کار مورد نیاز را از دیگر کشورهای خارج از اتحادیه دریافت کند .

زمانی که متقاضی در آزمون اول استخدام نمره ی مورد نظر را دریافت کرد باید باید تمامی مدارکی که مورد نیاز سفارت اوکراین می باشد را تهیه و به دولت اوکراین تحویل دهد .

در این کشور سه نوع توافق کاری وجود دارد که به این شرح می باشد :

یکی از این سه نوع  توافق بلند محدود می باشد و به این صورت است که باید توافق به صورت نامخدود بسته شدود و شفاهی هم آغاز می شود .

دیگر توافق ثابت و بلند می باشد و در این توافق باید تمام موارد ذکر شود مثل زمان کاری و ساعت شروع و پایان کار و…..

و توافق سوم که خاص پروژه می باشد به این صورت است که در این نوع قرارداد باید متقاضی ابتدا یک دوره کار آموزشی را سپری کند و زمانی که در این دوره موفق و مورد تایید کارفرما قرار گرفت باید قرار داد بین دو طرف منعقد شده و سپس به کار مشغول شود .

مدارک لازم جهت  ویزای کاری اوکراین

اصل پاسپورت و کپی از آن

مدارک تحصیلی و کپی از مدارک تمامی مقاطع

گواهی سلامت پزشکی

گواهی عدم سوء پیشینه

چند قطعه عکس که مربوط  به حداکثر شش ماه گذشته بوده باشد

و تمامی مدارکی که دولت اوکراین درخواست کند را متقاضی موظف می باشد ظرف مدت مشخصی که دولت اوکراین مشخص می کند تحویل دهد .

بعد از اینکه فرد متقاضی  ویزای کار را دریافت می کند باید مشخص کند که بعد از رسیدن به خاک اوکراین در کجا می خواهد اقامت کند  و باید به دولت اوکراین این موضوع را اطلاع دهد .

اما موسسه حقوقی آوات پیشنهاد دیگری برای افرادی که می خواهند از طریق  ویزای کار وارد کشور شوند دارد و این است که چون  ویزای کاری اوکراین مشکلات خود را دارد و پروسه طولانی را باید سپری کند به همین خاطر فرد میتواند از طریق ویزای تحصیلی اوکراین وارد این خاک شده و زمانی که مشغول به تحصیل شود می تواند به کار پاره وقت مشغول شود و بعد از اینکه تحصیلشان تمام شد می توانند به کار تمام وقت بپردازند و بعد از سه الی پنج سال پرداخت مالیات می توانند برای گرفتن کارت اقامت اقدام کنند .

 

Share on telegram
ارسال مقاله در تلگرام
Share on twitter
توییت مقاله در توییتر
Share on whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
Share on email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله

در پرسش و پاسخ مرتبط با این مقاله شرکت کنید تا سوالات شما توسط کارشناسان آوات پاسخ داده شوند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *