مشاوره تلفنی

شماره تماس
021-22051353

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

دریافت ویزای کاری اسپانیا در 3 مرحله

ویزای کاری اسپانیا

دریافت ویزای کاری اسپانیا در 3 مرحله

فهرست مقاله
ویزای کاری اسپانیا
ویزای کاری اسپانیا

ویزای کاری اسپانیا

امروزه افراد بسیاری از کشورهای آسیایی و جهان سوم به دنبال ویزای کاری اسپانیا هستند و یا کار در کشورهای اروپایی و کشورهای درجه یک دنیا اما متاسفانه به دلیل اطلاعات ناکافی این افراد و همچنین کم لطفی بسیاری از موسسات مهاجرتی این افراد متقاضی ویزای کار اسپانیا دچار مشکل شده و در نهایت به هدفی که برای آن برنامه ریزی بسیار کرده بودند نمیرسند لذا برآن شدیم تا با استفاده از متخصصان یک سری اطلاعات در زمینه کار در اروپا و ویزای کاری اسپانیا جمع آوری کرده و آن را در قالب یک مقاله در سایت منتشر کرده تا عزیزان متقاضی بتوانند از آن بهره مند گردند.

ما در اینجا مراحل اخذ ویزای کاری اسپانیا را به طور کامل ذکر کرده و هر کدام را شرح میدهیم:

 

مراحل اخذ ویزای کاری اسپانیا

 

_مرحله اول: یافتن کار فرما در اسپانیا

در این مرحله فرد متقاضی ویزای کاری اسپانیا به دنبال یک کارفرما در کشور اسپانیا میگردد که این کار فرما باید تقاضای نیرویی بدهد که در زمینه ی کاری فرد متقاضی ویزای کاری اسپانیا سابقه داشته باشد به عنوان مثال اگر تقاضا برای مهندس مکانیک باشد فرد متقاضی ویزای کاری اسپانیا باید در رشته مکانیک تحصیل کرده و سابقه کار داشته باشد.

_ مرحله دوم: آگهی کار مربوطه به مدت ۳ ماه در کشور اسپانیا

به دلیل اینکه برای تقاضای کار در اسپانیا همیشه اولویت با شهروندان اروپایی است لذا فرد متقاضی ویزای کار در همان ابتدا نمیتواند برای ویزای کار اقدام نمایند چرا که باید صبر کند تا کار فرمای اسپانیایی در ابتدا کار مربوطه را به مدت سه ماه در اسپانیا آگهی کند.

_ مرحله سوم : آگهی کار مربوطه به مدت ۳ ماه در اتحادیه اروپا

پس از آنکه کار مربوطه سه ماه در کشور اسپانیا آگهی شد و کسی حائز شرایط یافت نشد اولویت بعدی به اتحادیه اروپا میرسد و کار مربوطه به مدت سه ماه در اتحادیه اروپا آگهی میگردد که در صورتی که فردی پیدا نشد نوبت به فرد متقاضی ویزای کار اسپانیا که در خارج از اتحادیه اروپا است میرسد.

_ ارسال دعوتنامه برای فرد متقاضی در ایران

بعد از تمامی مراحل فوق که توضیح داده شد کارفرمای اسپانیایی میتواند برای فرد متقاضی ویزای کار اسپانیا که در خارج از اتحادیه اقامت دارد ارسال نماید که در این صورت اگر فرد متقاضی تا ۵ سال در اسپانیا کارسفید کند میتواند تقاضای اقامت دائم دهد.

البته باید گفت با توجه به مراحل گفته شده این مراحل مختص متقاضیان ویزای کار اسپانیا است که در خارج از اتحادیه اروپا هستند و این شرایط برای افرادی که در اسپانیا زندگی میکنند متفاوت است و ایرانی های متقاضی ویزای کار اسپانیا که مقیم اسپانیا هستند میتوانند در اولویت های تقاضای نیروی کاری و آگهی های کاری در اسپانیا باشند.بدیهی است که مراحلی که در فوق گفته شد برای متقاضیان ویزای کار اسپانیا که در خارج از اتحادیه هستند کاری بس دشوار است و براحتی انجام پذیر نیست لذا خیلی از متقاضیان بدلیل سختی راه این کار را رها کرده و بدنبال آن نمیروند.

البته راههایی وجود دارد که متقاضیان خودشان را به اسپانیا برسانند و در اسپانیا برای دریافت ویزای کاری اسپانیا و یا تبدیل ویزای خود اقدام کنند که این عمل بسیار منطقی تر و در دسترس تر میباشد که در ادامه این راهها را برای شما عزیزانی که به دنبال دریافت ویزای کاری اسپانیا هستید عرض میکنیم امید است که مفید واقع شود.

 

موسسه حقوقی ، مهاجرتی آوات برترین موسسه حقوقی کشور در زمینه ارائه خدمات مهاجرتی بصورت کاملا تضمینی .

 

در حال حاضر اکثر افرادی که به دنبال ویزای کار اسپانیا هستند به بهانه های دیگر وارد کشور اسپانیا شده و بعد از اینکه توانستند کارفرمای اسپانیایی خود را پیدا کنند برای ویزای کار اسپانیا و اقامت کاری اسپانیا اقدام میکنند. در حال حاضر بهترین گزینه برای رسیدن به ویزای کار اسپانیا، یا ویزای تحصیلی اسپانیا است که افراد متقاضی به بهانه تحصیل در اسپانیا وارد این کشور میشوند و پس از پیدا کردن کارفرمای مربوطه اقدام مینمایند.

یکی دیگر از راههای که افراد متقاضی میتوانند از آن برای رسیدن به اقامت کاری اسپانیا استفاده نمایند بهره مندی از اقامت سایر کشورهای عضو شنگن است که راحت تر اقامت صادر مینمایند یا قوانین سخت گیرانه ای برای افراد خارجی ندارند.

اقامت اروپا

باید خاطرنشان نمود که بسیاری از افراد صرفا به قصد اقامت اروپا و برای زندگی در محیط اتحادیه اروپا به دنبال ویزای کار اسپانیا میروند و میخواهند از این طریق یک پایگاه برای اقامت و کسب و کار و یا حتی صرفا برای زندگی در اتحادیه اروپا داشته باشند که برای این افراد ویزای کار اسپانیا گزینه ی مناسبی نیست چرا که ویزای کاری اسپانیا محدودیت های بسیاری برای این افراد ایجاد مینماید که شاید این عزیزان نباشد از این رو به افرادی که به دنبال اقامت اروپا بدون ثبت شرکت و سرمایه گذاری و بدون نیاز به ویزای کاری هستند کشور اسلواکی پیشنهاد میگردد چرا که با اقامتی که برای اسلواکی اخذ میگردد هم پروسه اخذ اقامت اسلواکی بسیار سریع تر و سهل الوصول تر از ویزای کار اسپانیا و یا انواع دیگر ویزای کاری برای کشورهای دیگر اروپایی است و هم اینکه دیگر محدودیت برای این عزیزان وجود ندارد و این افراد میتوانند بدون محدودیت زمانی و کاری در کشورهای اروپایی زندگی کند و حتی در بسیاری مواقع با مالیات بسیار پایین اقامت اروپا را داشته باشد.

موسسه حقوقی آوات تمامی خدمات ویزای کار اسپانیا و اقامت اروپا را بصورت کاملا تحصصی و تضمینی ارائه میدهد و با بیش از ۷۰۰ پرونده موفق در این زمینه یکی از برترین موسسات حقوقی،مهاجرتی کشور میباشد.

جهت اخذ ویزای کاری ، ویزای تحصیلی ، وقت سفارت و کلیه خدمات حقوقی با ما تماس بگیرید.

 

 

ویزای کاری کشورهای مختلف:

ویزای کاری کانادا

ویزای کاری بلژیک

ویزای کاری آلمان

ویزای کاری هلند

ویزای کاری یونان

ویزای کاری لیتوانی

ویزای کاری کره جنوبی

ویزای کاری قبرس

ویزای کاری دانمارک

ویزای کاری سنگاپور

ویزای کاری چین

ویزای کاری اسلوونی

ویزای کاری استونی

ویزای کاری برزیل

ویزای کاری نیوزلند

ویزای کاری نروژ

ویزای کاری لوکزامبورگ

ویزای کاری رومانی

ویزای کاری ژاپن

ویزای کاری لهستان

ویزای کاری ایرلند

ویزای کاری مالزی

ویزای کاری ایتالیا

ویزای کاری ارمنستان

ویزای کاری فرانسه

ویزای کاری پرتغال

ویزای کاری بلاروس

ویزای کاری سوئیس

اخذ ویزای کاری سوئد

ویزای کاری اسلواکی

ویزای کاری استرالیا

ویزای کاری روسیه

ویزای کاری مالتا

چگونه از کشور فنلاند تقاضای ویزای کاری کنیم؟

ویزای کاری انگلستان

شرایط ویزای کار مجارستان

ویزای کاری آفریقای جنوبی

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید
اشتراک گذاری در telegram
ارسال مقاله در تلگرام
اشتراک گذاری در twitter
توییت مقاله در توییتر
اشتراک گذاری در whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله
مشترک شوید
مطلع شدن از طریق
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
ناشناس
ناشناس
2019/05/05 06:02

امتیاز بازدید کننده: ستاره ها 4