مشاوره تلفنی

تماس از Whatsapp
+905340102540

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9 تا 18 پنجشنبه 9 تا 14

ویزای کاری استونی

فهرست مقاله
ویزای کاری استونی
ویزای کاری استونی

ویزای کاری استونی

میخواهید در مورد ویزای کاری استونی اطلاعاتی کسب کنید ؟ ما برای شما مقاله ای تهیه کرده ایم تا از شرایط اخذ ویزای کاری استونی و مدارک لازم جهت اخذ ویزای کاری استونی و مدت زمان اخذ ویزای کار در کشور استونی اطلاعات بدست بیاورید . ویزای کار استونی برای افرادی مناسب است که به دنبال شغل با شرایط خاص می باشند و برای رسیدن به ویزای کار استونی هدفمند برنامه ریزی کرده اند .

استونی

در شمال اروپا کشور کوچکی واقع شده است به نام استونی که پایتخت آن تالین نام دارد و جمعیت حاضر در این کشور حدود ۱۳۰۰۰۰۰نفر می باشد . برای افرادی که می خواهند از طریق ویزای کاری استونی به خاک این کشور برسند مهم است که بدانند زبان رسمی مردم این کشور استوانیایی می باشد .

از آنجایی که استونی عضو اتحادیه اروپا می باشد به همین خاطر شرایط کار در این کشور و شرایط اخذ ویزای کار استونی نیز همانند دیگر کشورهای اروپایی می باشد .

کشور استونی از نظر سازمان ملل متحد جزء کشورهای با شاخص توسعه  انسانی در رده بالا قرار دارد و از نظر اقتصادی دارای پیشرفت قابل توجهی است .

راه های ویزای کاری استونی

ویزای کاری استونی به دو صورت امکان پذیر می باشد یکی ویزای کاری استونی به صورت کوتاه مدت و دیگری ویزای کار استونی به صورت بلند مدت که شرایط ویزای کاری استونی (کوتاه مدت ) به این صورت است که بیشتر از ۶ ماه اجازه حضور در خاک استونی را ندارد و برای همان ۶ ماه هم باید از طریق گارد پلیس استونی استخدام وی ثبت گردیده باشد .

ویزای کاری استونی بلند مدت هم به این صورت است که این ویزا به مدت دو الی پنج ساله صادر می شود و کارفرما می بایستی طبق قوانین وزارت کار استونی عمل کرده و هزینه های فرد متقاضی را تامین نماید و جویای کار نیز باید بعد از اخذ ویزای کاری استونی و رسیدن به خاک استونی برای مکانی که قرار است در آنجا تمکن کند مشخص کرده و به دولت استونی معرفی کند .

ویزای کاری استونی به صورت دیگر هم امکان پذیر می باشد و این گونه است که کارفرما در استونی می بایستی یک آگهی جذب نیرو به مدت سه ماه منتشر کند و اگر در این مدت فردی پیدا نشد کارفرما باید یک آگهی در اتحادیه اروپا به مدت همان سه ماه منتشر کند و اگر باز هم در اتحادیه اروپا آن فرد پیدا نشد کارفرما میتواند از دیگر کشورهای خارج از اتحادیه اروپا نیروی خود را جذب کند و برای آن فرد دعوتنامه ای ارسال کند .

مدارک ویزای کاری استونی

زمانی که فرد دعوتنامه را ارسال کند متقاضی باید مدارک کامل خود را اعم از پاسپورت , گواهی سلامت پزشکی , عدم سوء پیشینه و مدارک کامل تحصیلی خود را به همراه هر مدرک دیگری که دولت استونی برای صدور ویزای کار استونی نیاز دارد را به دولت استونی تحویل دهد.

و بعد از اینکه مدارک مورد تایید دولت استونی قرار گرفت کارفرما باید قراردادی با متقاضی منعقد کند و طبق آن قرارداد کارفرما باید متعهد شود که خود فرد متقاضی ویزای کاری استونی , و همراهان اعم از همسر و فرزندان متقاضی در کشور استونی زیر  پوشش کارفرما قرار بگیرند .

کارفرما باید از قبل در وزارت کار استونی مراحل لازم جهت استخدام نیروی خارجی در استونی را تکمیل کرده باشد و بعداز آن اقدام به استخدام فرد خارجی کند .

زمانی که متقاضی کار به استونی رسید و بعد از تمکین باید مشغول به کار شود و مدت ویزای وی سه الی پنج ساله نیز می باشد که در این مدت اگر فرد مالیات به دولت استونی را پرداخت کند می تواند بعد از پنج سال برای در یافت کارت اقامت دائم  اقدام کند و زمانی که اقامت استونی را دریافت کند می تواند از مزایای آن استفاده کند که شامل :

رفت و آمد بدون ویزا به سایر کشورهای اروپایی شود و می تواند برای کار و یا زندگی و یا تحصیل به کشورهای اروپایی دیگر که ۱۲۵ کشور می باشد مهاجرت کند بدون اینکه دردسرهایی را متقبل شود .

زمانی که کارت اقامت دریافت شد از آن پس تحد پوشش و حمایت دولت استونی قرار می گیرد و رفاه کامل را بدست می آورد .

وکلای برجسته موسسه حقوقی و مهاجرتی آوات آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان در زمینه ویزای کاری استونی می باشند .

و همه روزه مشاورین مجرب موسسه آماده خدمات رسانی به تمامی عزیزان که دوست دارند به کشور دیگر مهاجرت کنند می باشند .

 

ویزای کاری کشورهای مختلف:

ویزای کاری کانادا

ویزای کاری بلژیک

ویزای کاری آلمان

ویزای کاری هلند

ویزای کاری یونان

ویزای کاری لیتوانی

ویزای کاری کره جنوبی

ویزای کاری قبرس

ویزای کاری دانمارک

ویزای کاری سنگاپور

ویزای کاری چین

ویزای کاری اسلوونی

ویزای کاری برزیل

ویزای کاری نیوزلند

ویزای کاری نروژ

ویزای کاری لوکزامبورگ

ویزای کاری رومانی

ویزای کاری ژاپن

ویزای کاری لهستان

ویزای کاری ایرلند

ویزای کاری مالزی

ویزای کاری ایتالیا

ویزای کاری ارمنستان

ویزای کاری فرانسه

ویزای کاری پرتغال

ویزای کاری بلاروس

ویزای کاری سوئیس

اخذ ویزای کاری سوئد

ویزای کاری اسلواکی

ویزای کاری استرالیا

ویزای کاری روسیه

ویزای کاری اسپانیا

ویزای کاری مالتا

چگونه از کشور فنلاند تقاضای ویزای کاری کنیم؟

ویزای کاری انگلستان

ویزای کار استرالیا

شرایط ویزای کار مجارستان

ویزای کاری آفریقای جنوبی

Share on telegram
ارسال مقاله در تلگرام
Share on twitter
توییت مقاله در توییتر
Share on whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
Share on email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله

در پرسش و پاسخ مرتبط با این مقاله شرکت کنید تا سوالات شما توسط کارشناسان آوات پاسخ داده شوند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *