رد کردن لینک ها

ویزای کاری استونی

اخذ ویزای کاری استونی

میخواهید در مورد ویزای کاری استونی اطلاعاتی کسب کنید ؟ ما برای شما مقاله ای تهیه کرده ایم تا از شرایط اخذ ویزای کاری استونی و مدارک لازم جهت اخذ ویزای کاری استونی و مدت زمان اخذ ویزای کاری استونی اطلاعات بدست بیاورید . ویزای کاری استونی برای افرادی مناسب است که به دنبال شغل با شرایط خاص می باشند و برای رسیدن به ویزای کاری استونی هدفمند برنامه ریزی کرده اند .

در شمال اروپا کشور کوچکی واقع شده است به نام استونی که پایتخت آن تالین نام دارد و جمعیت حاضر در این کشور حدود ۱۳۰۰۰۰۰نفر می باشد . برای افرادی که می خواهند از طریق ویزای کاری استونی به خاک این کشور برسند مهم است که بدانند زبان رسمی مردم این کشور استوانیایی می باشد .

از آنجایی که استونی عضو اتحادیه اروپا می باشد به همین خاطر شرایط کار در این کشور و شرایط اخذ ویزای کاری استونی نیز همانند دیگر کشورهای اروپایی می باشد .

کشور استونی از نظر سازمان ملل متحد جزء کشورهای با شاخص توسعه  انسانی در رده بالا قرار دارد و از نظر اقتصادی دارای پیشرفت قابل توجهی است .

ویزای کاری استونی به دو صورت امکان پذیر می باشد یکی ویزای کاری استونی به صورت کوتاه مدت و دیگری ویزای کاری استونی به صورت بلند مدت که شرایط ویزای کاری استونی (کوتاه مدت ) به این صورت است که بیشتر از ۶ ماه اجازه حضور در خاک استونی را ندارد و برای همان ۶ ماه هم باید از طریق گارد پلیس استونی استخدام وی ثبت گردیده باشد .

ویزای کاری استونی بلند مدت هم به این صورت است که این ویزا به مدت دو الی پنج ساله صادر می شود و کارفرما می بایستی طبق قوانین وزارت کار استونی عمل کرده و هزینه های فرد متقاضی را تامین نماید و جویای کار نیز باید بعد از اخذ ویزای کاری استونی و رسیدن به خاک استونی برای مکانی که قرار است در آنجا تمکن کند مشخص کرده و به دولت استونی معرفی کند .

ویزای کاری استونی به صورت دیگر هم امکان پذیر می باشد و این گونه است که کارفرما در استونی می بایستی یک آگهی جذب نیرو به مدت سه ماه منتشر کند و اگر در این مدت فردی پیدا نشد کارفرما باید یک آگهی در اتحادیه اروپا به مدت همان سه ماه منتشر کند و اگر باز هم در اتحادیه اروپا آن فرد پیدا نشد کارفرما میتواند از دیگر کشورهای خارج از اتحادیه اروپا نیروی خود را جذب کند و برای آن فرد دعوتنامه ای ارسال کند .

زمانی که فرد دعوتنامه را ارسال کند متقاضی باید مدارک کامل خود را اعم از پاسپورت , گواهی سلامت پزشکی , عدم سوء پیشینه و مدارک کامل تحصیلی خود را به همراه هر مدرک دیگری که دولت استونی برای صدور ویزای کاری استونی نیاز دارد را به دولت استونی تحویل دهد.

و بعد از اینکه مدارک مورد تایید دولت استونی قرار گرفت کارفرما باید قراردادی با متقاضی منعقد کند و طبق آن قرارداد کارفرما باید متعهد شود که خود فرد متقاضی ویزای کاری استونی , و همراهان اعم از همسر و فرزندان متقاضی در کشور استونی زیر  پوشش کارفرما قرار بگیرند .

کارفرما باید از قبل در وزارت کار استونی مراحل لازم جهت استخدام نیروی خارجی در استونی را تکمیل کرده باشد و بعداز آن اقدام به استخدام فرد خارجی کند .

زمانی که متقاضی کار به استونی رسید و بعد از تمکین باید مشغول به کار شود و مدت ویزای وی سه الی پنج ساله نیز می باشد که در این مدت اگر فرد مالیات به دولت استونی را پرداخت کند می تواند بعد از پنج سال برای در یافت کارت اقامت دائم  اقدام کند و زمانی که اقامت استونی را دریافت کند می تواند از مزایای آن استفاده کند که شامل :

رفت و آمد بدون ویزا به سایر کشورهای اروپایی شود و می تواند برای کار و یا زندگی و یا تحصیل به کشورهای اروپایی دیگر که ۱۲۵ کشور می باشد مهاجرت کند بدون اینکه دردسرهایی را متقبل شود .

زمانی که کارت اقامت دریافت شد از آن پس تحد پوشش و حمایت دولت استونی قرار می گیرد و رفاه کامل را بدست می آورد .

وکلای برجسته موسسه حقوقی و مهاجرتی آوات آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان در زمینه ویزای کاری استونی می باشند .

و همه روزه مشاورین مجرب موسسه آماده خدمات رسانی به تمامی عزیزان که دوست دارند به کشور دیگر مهاجرت کنند می باشند .

You may also like

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه